Wesprzyj nas

Tworzymy razem lepsze jutro. Wesprzyj naszą społeczność w walce z nałogiem. Każdy wkład ma znaczenie. Wspólnie możemy zmieniać życia.

Wpłać darowiznę
Tabela wpłat

Uwaga: Osoby, które dokonają wpłaty na konto bankowe, proszone są o krótką informację na adres email: moni74@niepijemy.pl o dokonanej wpłacie, aby na bieżąco robić aktualizację wpłat. W innym przypadku, gdy nie będzie powiadomień, aktualizacje będą robione co jakiś czas. Osoby, które dokonują wpłat poprzez PayPal nie muszą podawać informacji, ponieważ są one dokonywane automatycznie.

Numer konta 88 1240 2467 1111 0011 3337 0183 Dziękujemy za wparcie!


Społeczność, którą tworzymy w Portalu i Serwisie niepijemy.pl, jest naszym dobrowolnym celem bez przymuszonej woli lub nacisku osób trzecich

Zaletą informacji internetowej jest jej nieograniczony zasięg, co pozwala każdemu z nas być tutaj bez względu na to, w jakim kraju mieszka. Byłoby dużym błędem niewykorzystanie możliwości środku przekazu, jakim jest internet. To dobre rozwiązanie, aby wyjść z naszą chorobą lub koalkoholizmem na zewnątrz. Tym idealnym sposobem możemy anonimowo, samotnie, o dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca zapoznać się z wszelkimi informacjami i zadać pytania, na które nie znamy odpowiedzi. Możemy szukać pomocy i doświadczeń innych alkoholików czy ludzi, którzy żyją obok alkoholika, nazywani przez fachowców koalkoholikami. Moja świadomość i dojrzewanie w chorobie alkoholowej spowodowała, aby iść za wyzwaniem Billa W. i wykorzystać możliwości internetowe do kontaktowania się, dzielenia się wszystkim z wszystkimi, których choroba alkoholowa dotyka bezpośrednio czy pośrednio. Co za tym idzie, utworzyłem w styczniu 2010 roku portal internetowy niepijemy.pl. Aby to wszystko mogło dobrze funkcjonować i wciąż się rozwijać, wymaga naszych inwestycji finansowych na utrzymanie domeny i serwera niepijemy.pl i alkoholizm-pomoc.org.pl.

Traktujmy to jak  Kapelusz. Chcesz – dajesz, nie chcesz – nie dajesz

Niepijemy.pl uruchomiło możliwość dokonywania wpłat online, aby wszyscy, którzy chcą wesprzeć ten portal przysłowiową złotówką i wspomóc utrzymanie domeny i serwisu, mogli dobrowolnie przyłączyć się do współodpowiedzialności za utrzymanie portalu, którego celem jest niesienie posłania innym i również wspieranie samego siebie. Nie ma żadnego przymusu dokonywania wpłat przez użytkowników. Wpłacają tylko ci, którzy chcą, ci, których zasobność portfela pozwala na to. Chciałbym, by dobrze interpretowano opcję wpłat, tak aby nie powodowało to zbędnej polemiki i krytyki tych, którzy tych wpłat nie dokonują.

W Serwisie niepijemy.pl będą podawane aktualne roczne koszta utrzymania, modernizacji i rozwoju portalu. Naszym celem jest, aby samodzielnie pokrywać koszty wynikające z utrzymania i rozwoju domeny.