Kontakt

administracja@niepijemy.pl

szekla

Administratorka

Mam na imię Emilka. Wyjście ze współuzależnienia zapłaciłam własnym alkoholizmem. Dzisiaj nie piję i chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Pomagając innym pomagam również sobie. Siłę czerpię od trzeźwiejących alkoholików bez względu czy to AA czy Stowarzyszenie, bo dla mnie każda droga do trzeźwości jest dobra o ile jest skuteczna. Moją radością jest każdy dzień bez alkoholu. Kocham przyrodę i zwierzęta. Jeśli masz problem, którym niechętnie chcesz się podzielić proponuję ……napisz do kogoś z nas. Nie żyj z tym sam/sama.

Alex75

Moderatorka

Mam na imię Ania. Na forum zarejestrowałam się w styczniu 2019 roku w poszukiwaniu informacji, wsparcia i osób, które borykają się z problemem współuzależnienia. Był to moment, w którym o mało co nie straciłam wszystkiego, poświęcając się całkowicie walce o bliską mi osobę, walce, w której zatraciłam siebie. To co otrzymałam na forum przerosło moje oczekiwania. Przeczytałam wiele historii, w ktorych widziałam siebie. Pojawiła się nadzieja, że moje życie też może wyglądać inaczej. Dziś już jestem w innym miejscu i dużo zmieniłam ale praca nad sobą wciąż trwa. Małymi krokami zmieniam siebie i uczę cieszyć się życiem. Chętnie dzielę się doświadczeniem z osobami, które również chcą uwolnić się z pułapki współuzależnienia i zacząć żyć dla siebie.

Moni74

administratorka, Skarbnik

moni74@niepijemy.pl

Mam na imię Monika i jestem alkoholiczką, córką alkoholika, siostrą alkoholika. Mogę wesprzeć własnymi doświadczeniami ludzi chcących zerwać z alkoholem. Użalania się nad sobą nie uznaję. Droga do trzeźwości to mozolna, ciężka praca nad sobą, taki wewnętrzny remanent.Trzeba bardzo pragnąć tego nowego życia i nie zrażać się przeszkodami, są bardzo możliwe do pokonania. Godne, świadome życie to piękny stan jest, cieszę się każdym trzeźwym dniem, odkrywam nieznane smaki, barwy, odkrywam siebie. Jeżeli dołączyć chcesz, poznać siebie tak prawdziwie, napisz proszę, będę mogła, pomogę. Pozdrawiam i na nową, trzeźwą drogę zapraszam.

marcin

Moderator

Mam na imię Marcin i jestem alkoholikiem. Na forum zarejestrowałem się w lipcu 2019.

Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagam innym i sobie. Życie bez picia to coś, o co warto zadbać.