Spis treści

Tu można zapoznać się i zakupić Literaturę związaną z chorobą alkoholową i chorobą Współuzależnienia.Jest również wiele Pozycji Książkowych dotyczące:

Rozwoju Osobistego,Kształtowania Osobowości i Poczucia Własnej Wartości.


Książki Wspólnoty AA możesz zobaczyć i zakupić Tutaj

 
   

 

- Gdzie się podziało moje dzieciństwo.cz.2 -

 

Ta książka stawia wiele pytań dotyczących DDA. Odpowiadają na nie najlepsi specjaliści od uzależnień i ich terapii. Nie dają złotych rad, nie wypisują recept na wszystko. Służą natomiast pomocą- mądrą i cierpliwą. To książka nie tylko dla DDA- także dla ich bliskich i najbliższych. Bo ich też dotyka syndrom DDA.
Książka „Gdzie się podziało moje dzieciństwo część 2” jest zbiorem artykułów różnych autorów, które dotyczą uzależnienia od alkoholu, funkcjonowania rodzin z problemem alkoholowym i destrukcyjnego wpływu picia rodziców na dzieci – również wtedy, gdy stają się one dorosłe. Odczarowuje przekonania dotyczące nieuchronności wystąpienia syndromu DDA u wszystkich osób mających w dzieciństwie uzależnionego rodzica i neguje konieczność szukania przez wszystkie te osoby pomocy psychoterapeutycznej. Jednocześnie wskazuje na problemy wewnątrz psychiczne i interpersonalne, występujące uczęści tych osób w dorosłym życiu, oraz opisuje drogi ich przezwyciężania. Publikacja godna polecenia do wnikliwej, analitycznej refleksji.
Chcę Kupić !

 paski

- To nie moja wina. -

Czy zaliczasz się do ludzi,którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie czy tych,którzy tego nie robią?

Począwszy od faceta,który obwinia szefa za znienawidzoną pracę,do nastolatek,które podają do sądu McDonald’s z powodu swojej otyłości,żyjemy w kulturze winy.Wciąż zrzucamy odpowiedzialność za nasze życie na innych i ulegamy przekonaniu,że już nic nie uda nam się zrobić,by polepszyć nasze życie.Twoja zdolność do uzyskania od życia czegoś więcej niż dotychczas zależy właśnie od umiejętności brania odpowiedzialności za swoje życie.Jeśli tylko zechcesz podjąć się tego,na co zdobywają się miliony życiowych zwycięzców na całym świecie, wówczas i Ty możesz odmienić swój los.
Czytając tę książkę dowiesz się,jak przestać obwiniać ludzi dookoła i los za swoje niepowodzenia,w jaki sposób radzić sobie z porażkami,jak opanować sztukę odmawiania - po prostu jak wziąć życie w swoje ręce. Chcę Kupić !

 

 paski

- Pokonać Stres -

bozepomuz

Pokonaj stres dzięki odkryciu uzdrawiającej mocy Bożej łaski!Niezapłacone rachunki,kolejna bezsenna noc,a w biurze czeka stos spraw, których nie zdążyło się załatwić wczoraj.W domu czy w pracy – każdego z nas stres może czasem przytłoczyć i odebrać radość życia.Jak nauczyć się nad nim skutecznie panować,aby to on nie zapanował nad Tobą?

Prawdziwe historie i anegdoty pokazujące, jak sobie radzić ze stresem Chcę Kupić

 

paski

- Życie po piciu -
Tylu wciąż jest ludzi żywych. Żywych,ale poranionych.Kamil,Rafał,D,Adam i wielu innych to tacy właśnie ludzie.Bohaterowie tej opowieści.Borykający się zzycie-po-piciu1 problemami uzależnienia od wielu lat.Jednak bohaterami są oni także w innym tego słowa znaczeniu.Decydując się na zmianę, podejmują heroiczną walkę z chorobą,jaką jest narkomania czy alkoholizm.Książka Bosowskiej to wprowadzenie w trudne historie uzależnionych.Autorka, doświadczona psychoterapeutka,prowadzi nas przez ciemne korytarze ludzkich słabości.I pokazuje drogę ku światłu. Drogę pełną nadziei i zrozumienia.. Chcę Kupić

 

 paski

- Nowoczesna profilaktyka Uzależnień -

Jednym z najbardziej bolesnych zjawisk na przełomie drugiego i trzeciego tysiąclecia jest uzaleznieniafakt, że współczesny człowiek stał się niemal synonimem kogoś uzależnionego. Dotyczy to zwłaszcza milionów ludzi młodych, którzy w spektakularny nieraz sposób aspirują do życia w wolności, a jednocześnie wchodzą na drogę uzależnień od alkoholu, nikotyny, narkotyków i innych substancji, które oszukują, uzależniają i zabijają.Chcę Kupić !

 

 

paski

- Życie - Pojedynek czy Prezent -

Yves Boulvin zadaje to pytanie, bo chce poprowadzić Cię przez trudną podróż w głąb siebie, do miejsca, w którym schowałeś wszystkie zranienia, lęki i kompleksy. Czy wybierasz się w tą podróż? Jeśli tak, to najpierw uświadom sobie, że: "To Ty sam - i tylko zycie-zienTy - decydujesz, czy otworzyć, czy zamknąć okiennice duszy" Autor nauczy Cię, jak cieszyć się z otrzymanego prezentu, jakim jest życie. Jak dostrzegać piękno w każdym nadchodzącym dniu, pokonywać trudności, nie traktując ich jako zła koniecznego, ale okazji do zmiany na lepsze.Zdejmiesz maski, jakie dotychczas nosiłeś, by dopasować się do narzuconych Ci schematów. Będziesz miał okazję rozwiązać test osobowości zamieszczony w książce, by poznać postawę, jaką przyjmujesz wobec siebie i innych. Zrób porządek w swojej duchowej szafie, a poczujesz się wolny i zaczniesz dostrzegać to, że życie, Twoje życie, jest to prostu piękne. Chcę Kupić !

 

 

paski

- Wolni od Niemocy -

niemcy Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się nikomu niepotrzebny, nieakceptowany, niekochany? Jesteś ciągle smutny i zniechęcony? Uważasz, że nic nigdy ci się nie udaje? Jeśli tak - TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!
Lektura tej niezwykłej książki autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego,zmieniła życie wielu naszych Czytelników.Sięgnij po nią już teraz! Chcę Kupić !

- Warto naprawić swoje małżeństwo -

Jacek Pulikowski próbuje przyjrzeć się przyczynom kryzysów w małżeństwach. Aby jacekpulapowskinaprawić swoje małżeństwo, trzeba z jednej strony poznać swoje wady, a z drugiej doceniać zalety współmałżonka, nauczyć się dobrej komunikacji. Jak każda naprawa, ta również wymaga kosztów. Autor podaje różne sposoby naprawy małżeństwa i jednym z nich jest humor, dlatego książka okraszona jest licznymi dowcipami Chcę Kupić !

 

 paski

- 7 Nawyków skutecznego działania -


nawykowW7 nawyków skutecznego działania to podręcznik życia współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.Wypracowanie owych siedmiu nawyków prowadzi do twórczych zmian wewnętrznych, kształtowania trwałych relacji z innymi, inspirującego przywództwa na poziomie osobistym, interpersonalnym i menedżerskim. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń. Chcę Kupić !

 

paski