Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Mam na imię Norbert jestem alkoholikiem.
Moje nie picie rozpocząłem w 1993 roku, w kolejnym roku miałem pierwszy kontakt z grupą AA. Moja droga do trzeżwości była trudna i mozolna,nie słuchając,nie słysząc,co mówią inni alkoholicy we Wspólnocie, nie włączając Pokory dotarłem do kolejnego zapicia. Podniosłem się,było to na emigracji, poznałem wielu aowców w Europie i na świecie,podjąłem się programu AA i tak żyję do dzisiaj. Moje trzeźwienie zaowocowało tym,że założyłem w 2004 roku 1-szą pionierską Polskojęzyczną grupę AA w Holandii. To,co niewinnie się zaczęło, pozwoliło rozwinąć przesłanie i powstały następne  Polskojęzyczne grupy AA w Holandii. Portal "niepijemy" zbudowałem w myśl Billa.W, aby wykorzystać możliwość internetu do niesienia posłania i umacniania się w chorobie alkoholowej.
 

Norbi 

Moni74


Moni12

Mam na imię Monika i jestem alkoholiczką, córką alkoholika, siostrą alkoholika. Mogę wesprzeć własnymi doświadczeniami ludzi chcących zerwać z alkoholem.

Użalania się nad sobą nie uznaję. Droga do trzeźwości to mozolna, ciężka praca nad sobą, taki wewnętrzny remanent.Trzeba bardzo pragnąć tego nowego życia i nie zrażać się przeszkodami, są bardzo możliwe do pokonania. Godne, świadome życie to piękny stan jest, cieszę się każdym trzeźwym dniem, odkrywam nieznane smaki, barwy, odkrywam siebie. Jeżeli dołączyć chcesz, poznać siebie tak prawdziwie, napisz proszę, będę mogła, pomogę.

Pozdrawiam i na nową, trzeźwą drogę zapraszam.
 


 
Mam na imię Emilka. Wyjście ze współuzależnienia zapłaciłam własnym alkoholizmem. Dzisiaj nie piję i chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Pomagając innym pomagam również sobie. Siłę czerpię od trzeźwiejących alkoholików bez względu czy to AA czy Stowarzyszenie, bo dla mnie każda droga do trzeźwości jest dobra o ile jest skuteczna. Moją radością jest każdy dzień bez alkoholu. Kocham przyrodę i zwierzęta. Jeśli masz problem, którym niechętnie chcesz się podzielić proponuję ……napisz do kogoś z nas. Nie żyj z tym sam/sama.
 

szekla