Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje.

Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki

Więcej
2021/05/22 16:34 #1 przez krzysiek
:-H Witam no ju nie długo wypad do Lichenia .Mam pytanko czy jest jakiś ODWAŻNY coby wyruszył ze mną na swoim moto do Lichenia bnggfgbfb Wybieram się na Rajd Hubala do Opoczna taki zwiad bojem przed wypadem do Lichenia aypererew
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: tommygun

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/16 18:25 #2 przez krzysiek
krzysiek odpowiedział(a) w temacie Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki
Witam a ja z Towarzyszem Uralem ot tak na Trzeźwo oblecieliśmy Rajd Szlakiem Majora Hubala w Piątek Dojazd do Woli Załężnej koło Opoczna z Piastowa 80 km lasami w Sobotę i powrót w Niedzielę jakieś 350 km Taki wypad przed Licheniem sprawdzenie namiotu produkcja Częstochowa 80 rok bo lalo jak z cebra a w namiocie sucho.Pozdro i zapraszam do polatania aypererew
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Zakapior

Więcej
2021/07/11 09:02 #3 przez krzysiek
:-H Witam no jeszcze Dwa Tygodnie do wypadu Licheń- Piastów -Licheń .Ktoś ty był chętny i deklarował na taki wypad bnggfgbfb Jak co roku przygotowany jestem na wypad Samotny z Towarzyszem Uralem Prędkość przelotowa 60-70 km starą trasą Piastów- Błonie-Sochaczew-Łowicz-Kutno -Koło-Licheń.Ale może ktoś zaryzykuje bnggfgbfb Dla mnie Dzika Samotnika Taaakie Spotkania Forumowe to Niezapomniane Twarze i Ludzie.Pozdro z Pogodo Trzeźwego Ducha i do Miłego Spotkania Trzeźwościowego w Licheniu
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla, andrzejej, jerzak, williwilli55, Krysia 1967

Więcej
2021/07/23 07:47 #4 przez krzysiek
Witam no to w związku z tym że było bardzo dużo chętnych na wypad do Lichenia a ja Dzik Samotnik nie lubię tłoku to jadę Sam bnggfgbfb Do miłego Spotkania na miejscu pod Pomnikiem jasnygwincio zapomniałem o której to Nasze Spotkanie bnggfgbfb Myślę i planuję być Dzisiaj Piątunio wieczorem
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Krysia 1967

Więcej
2021/10/28 06:54 #5 przez krzysiek
:-H :-H Witam heja są tam Trzeźwe Motocyklisty i Motocyklistki ????:-H Planuję Dnia 11 Listopada 20 21 Roku w Święto Niepodległości Rajd Towarzyszem Uralem Piastów i okolice z Odwiedzinami we Warszawie ????No gdy będzie Bardzo Dużo chętnych i Tłok to Pojadę Sam bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb

Więcej
2021/11/12 17:31 #6 przez krzysiek
:-H :-H :-H :-H Witam nooo było tak dużo chętnych na ten Wypad NiepodległościowoPatriotyczny że ze względów Bezpieczeństwa na Drodze pojechałem sam bnggfgbfb do Pruszkowa a tam ze znajomymi z Klubu Starych i Ciężkich Motocykli Pojechaliśmy do Kościółka zaśpiewaliśmy Wspólnie Hymn wysłuchaliśmy Koncertu Pieśni Patriotycznych i pod Pomnikiem przy siedzibie Starostwa delegacje złożyły Wieńce i do Domciu aypererew Może za Rok ????
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jaskolka, Krysia 1967

Więcej
2021/11/12 18:16 #7 przez Jaskolka
Jaskolka odpowiedział(a) w temacie Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki
Ja byłam myślami. Chociaż przyznam że liczyłam na więcej chętnych. 3aa

Są rzeczy, których będzie mi brakować, jak chociażby błysk w oku kiedy udaje Ci się mnie zrozumieć.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: krzysiek

Więcej
2021/11/12 19:23 #8 przez krzysiek
:-H Witam bylem na Zlocie Radości AA jakieś 5 lat temu i miał być bieg na 5 km wokół jeziora trochę się przygotowałem ale na miejscu organizator mówi Krzysiek bieg się nie odbędzie bo niema Chętnych.Jak to niema a ja??Pobiegłem i wygrałem bnggfgbfb
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: williwilli55, Katarzynka77, Alex75, marcin, Krysia 1967, dzordzklunej

Więcej
2021/11/12 21:38 - 2021/11/12 21:39 #9 przez Jaskolka
Jaskolka odpowiedział(a) w temacie Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki
przecieraj szlaki Krzysiu zwyciesteoe , ja w innej materii mogę się podzielić doświadczeniem. Byłam jedyną osobą w mieście , która używała chodzika do chodzenia na terenie miasta. Przez kilka lat byłam zaczepiana i podpytywana czy jest mi z tym lżej chodzić. Obecnie mamy ok 5 osób używających chodzika . Kto wie, może z czasem to stanie się modne buahaha

Są rzeczy, których będzie mi brakować, jak chociażby błysk w oku kiedy udaje Ci się mnie zrozumieć.
Ostatnia edycja: 2021/11/12 21:39 przez: Jaskolka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: krzysiek, Katarzynka77, marcin, Krysia 1967

Więcej
2022/07/21 20:43 #10 przez krzysiek
Witam no tam Trzeźwe Motocyklisty i Motocyklistki odpalać moto ja planuję Towarzyszem Uralem wypad Piątunio 29 Lipca 2022 roku gdzieś koło południa no bo te 220 km zajmuje mi Dziadkowi jakieś 4 godziny .Towarzysz z Trzeźwego Szlaku kupił też Urala z Koszem wczoraj przyprowadziłem i Raniutko trenuje jazdę moto z kolaską po pustych Ulicach Piastowa bnggfgbfb no to może Pojedziemy we Dwoch ale gdyby ktoś zupełnym Przypadkiem zechciał z nami pojechać???? aypererew
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, szekla, Jaskolka, Krysia 1967

Więcej
2022/07/22 07:32 #11 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie Trzeźwe Motycyklisty no i Motocyklistki
Czy to znaczy, że w Licheniu mam szanse podwójnie widzieć? bnggfgbfb

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: krzysiek

Więcej
2022/12/05 08:06 #12 przez krzysiek
Witam korzystając z Gościnności Klubu Nornica pojechaliśmy po okolicach Pruszkowa po Świetlicach dla Dzieci jako MotoMikołaje ja swoim Towarzyszem Uralem.Na zakończenie w Michałowicach koło Urzędu był jarmark i tam były napoje podobno Grzane Bezalkoholowe Wino o Czekolada wziąłem kubek wyglądało to na Herbatę z Cytryną nie było Smaku ani zapachu Wina.Ale mój komputer pokładowy od wczoraj nie daje mi spokoju A co gdy napiłeś się Wina ??Był Smak i Zapach Herbaty z cytryną.Dzisiaj urasta to już do obsesji. A tak w temacie Co Tam może ktoś wie co tam u Cytryny??
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, marcin, Krysia 1967