Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

Którędy do raju?

Więcej
2023/01/19 16:45 #141 przez Tylko jeden krok
Tylko jeden krok odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
a powinnam? I co miałoby mnie zmęczyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/01/19 16:52 #142 przez kejtlin
kejtlin odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
To, że wierzysz że uleczysz kogoś z alkoholizmu. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin

Więcej
2023/01/19 17:01 #143 przez Tylko jeden krok
A w jakimkolwiek miejscu tak napisałam? To w co wierzę to to, że można zrobic jeszcze jedno narzędzie trafiające do świadomości osoby uzależnionej. W tym miejscu moja wiara się kończy. To większość z was nadinterpretuje mój pomysł nie czytając uważnie tego co piszę.

Więcej
2023/01/19 17:07 #144 przez marcin
marcin odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

Jeśli się zdecydujesz pokazać mi więcej niż kierunek do gabinetu -  sam mi powiesz czy jesteś pryszczatym onanistą czy wyskoczyleś ponad ten etap rozwoju. Zresztą to jest technicznie wykonalne żeby mieć ciało dorosłego człowieka a umysł nastolatka. Skąd ja mam wiedzieć kim ty jesteś? I dlaczego miałoby mnie to obchodzić?

Już pokazałem coś więcej, z resztą nie tylko ja. Wystarczy, że przeczytasz swój wątek od początku i wybierzesz dla siebie to, co uznasz za słuszne.

A to, kim według Ciebie jestem, ma dla mnie małe znaczenie. W swoim życiu usłyszałem parę wyssanych z palca opinii na mój temat, więc jedna więcej nic nie zmieni

Mogę być tam gdzie Ty, do końca moich dni,
Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą.
Albo pić od rana Wyborową, bić matkę,
mieć jako dom klatkę schodową.
Mogę skończyć się i nie jestem zdziwiony.
Mogę wszystko, to ma dwie strony.

Więcej
2023/01/19 17:13 #145 przez kejtlin
kejtlin odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Nie ma innych narzędzi niż te które podali Ci przedmówcy. Nikt nie wyczaruje czegoś czego nie ma. 
​​​​​​Otwórz oczy. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin

Więcej
2023/01/19 17:16 - 2023/01/19 18:05 #146 przez Tylko jeden krok
Marcin z tobą to nie rozmowa a taniec - krok w przód, krok w bok... Zadajesz pytanie skąd wiem że nie jesteś dwunastolatkiem. Otrzymujesz odpowiedż że nie wiem ale twoje odpowiedzi to pokażą. Kwitujesz wypowiedź informacją że ci nie zależy co o tobie myślę. Ale jednocześnie jesteś osobą która napisała na moim temacie chyba największą ilość postów.

kejtlin, o żelaznych ptakach też kiedyś mówili że ich nie ma

No ja wiem Alex, ale jak edytuję to nie widać że dodałam odpowiedź i ta osoba której odpowiadam cały czas widzi siebie jako kogoś kto dodał ostatnią wypowiedź

szekla: może jedno i drugie? A może po prostu już wiem że nie dostanę tego o co proszę ale jeszcze gadam bo ktoś mi odpowiada? Konta chwilowo nie zlikwiduję - dla siebie chcę pobuszować w bibliotece. Jest fantastyczna. A mój temat? Spada dopiero wówczas jak nikt go nie podnosi - dokładnie tak samo jak alkoholik pijany do nieprzytomności leży póki ktoś go nie podniesie. Jeśli jest możliwość żeby go schować i żeby nie był podnoszony to możesz go schować. Nie da tego efektu jaki chcialam uzyskać więc nie ma przymusu rozmowy z kimkolwiek

a dzieki Katarzynko. Nie zamierzam udowadniać że nie jestem wielbłądem. Trzymaj sie cieplutko.
Ostatnia edycja: 2023/01/19 18:05 przez: Tylko jeden krok

Więcej
2023/01/19 17:26 #147 przez Alex75
Alex75 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Karolina proszę pamiętaj, że jest edycja wpisu i nie piszemy posta pod postem jeśli nie upłynęło 15 minut.

Więcej
2023/01/19 17:50 #148 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Zastanawia mnie Karolino pewna rzecz  Czy Ty naprawdę chcesz komus pomóc czy po prostu jesteś uzalezniona od internetu.
Dużo w tym wątku potyczek słownych, to co dostałaś od Forumowiczów masz w nosie.
Gdzie jest prawda? Czas pokaże

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, Killgrave, marcin

Więcej
2023/01/19 18:01 #149 przez Katarzynka77
Katarzynka77 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Ja obstawiam uzależnienie od alkoholu.Jakby to wszystko przeczytać od początku to łączy się w całość.To takie Pani da ten przepis potrzebuje dla koleżanki...Styl i obrażanie forumowiczów to też częsty objaw przy czynnym uzależnieniu.To tyle z mojej strony.Powodzenia Karolina

Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Arbuz, Killgrave, dzordzklunej

Więcej
2023/01/19 18:23 #150 przez Roza
Roza odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Szekla ja tu widzę próbę dowartościowania siebie w tej osobie.

Więcej
2023/01/19 18:24 - 2023/01/19 18:27 #151 przez dzordzklunej
dzordzklunej odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Dla mnie slabe z tym seksem to bylo,ja ludziom do sypialni nie zagladam,a do tej pary mam ogromny szacunek.Odpowiedzialem Ci na pytanie jakie zadalas po prostu,ze z mojego doswiadczenia mylisz sie akurat w tej kwesti.Na tym zakoncze udzielanie sie w tym temacie z mojej strony pas...pozdrawiam.
Ostatnia edycja: 2023/01/19 18:27 przez: dzordzklunej Powód: Bledy w pisowni
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, Alex75, marcin

Więcej
2023/01/19 18:27 - 2023/01/19 18:28 #152 przez marcin
marcin odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

Tylko jeden krok post=581091 userid=17620Marcin z tobą to nie rozmowa a taniec - krok w przód, krok w bok...

Tak samo mogę opisać Ciebie.
Z mojej strony pas, według mnie dalej tkwisz w iluzji, że przestaniesz za kogoś pić, więc buszuj w bibliotece tyle, ile chcesz 

Życzę Ci mądrych decyzji

Mogę być tam gdzie Ty, do końca moich dni,
Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą.
Albo pić od rana Wyborową, bić matkę,
mieć jako dom klatkę schodową.
Mogę skończyć się i nie jestem zdziwiony.
Mogę wszystko, to ma dwie strony.
Ostatnia edycja: 2023/01/19 18:28 przez: marcin
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77

Więcej
2023/01/19 18:42 #153 przez Killgrave
Killgrave odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Ja już się w tym wątku pogubiłem.... autorka wydaje się być za i nawet przeciw każdemu zdaniu co tu piszemy... odpadam
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, Ola 38

Więcej
2023/01/19 18:43 #154 przez Tylko jeden krok
klunej: nie wiem czy przeczytasz odpowiedz - ale to nie było słabe pytanie. To było pytanie na które być może nie znasz odpowiedzi i które uwazasz za niegodne rozwazenia. A szkoda, bo warto ...

Więcej
2023/01/19 18:49 #155 przez Katarzynka77
Katarzynka77 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Karolino Ty tu przyszłaś do Nas nie My do Ciebie   My te odpowiedzi znamy a Ty musisz ich doświadczyć na własnych czterech literach skoro tak  WSZYSTKO wiesz najlepiej.Doświadczaj .

Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..

Więcej
2023/01/19 20:41 #156 przez Marianna2022
Marianna2022 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

Marianna - pierwszy i jedyny wymóg na tak zwane dzień dobry zarówno dla terapeuty jak i dla lekarza nazywa się zaufanie. Jeżeli idę przykładowo do lekarza a ten ne wejściu uderzy mnie w twarz a potem udaje że nic się nie stało i mało tego - próbuje kryć ten wybryk przed kolegami - taki lekarz jest spalony dla mnie. Jeśli się cofnie i naprawi szkodę jest spalony tylko dla mnie. Jeśli szkody nie naprawi grozi mu to ze będzie spalony zawodowo. On to wie i ja to wiem. Po to jest takie miejsce jak to żeby wiedzieli o tym wszyscy. 

Karolino , ja nic nie zrozumiałam 

Więcej
2023/01/19 23:52 #157 przez Alex75
Alex75 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

Osobiście nie musisz Szekla na nic pozwalać bo nikt się ciebie o pozwolenie w tej materii nie pyta. Ale teraz mam prośbę - skoczysz mi po flaszkę? Jutro rano biba w robocie a ja na śmierć zapomniałam kupić a nie chce mi się lecieć teraz na orlen. Bez różnicy co kupisz. Tu masz 44,70 jeśli dużą albo 4,47 jeśli szczeniaczka. Jak co więcej wydasz ja oddam tobie jak wrócę z roboty.

Na forum nie ma miejsca na takie wpisy.  Albo będziesz szanować innych uczestników albo się z forum pożegnasz.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla, Arbuz, Katarzynka77, marcin, Ola 38

Więcej
2023/01/19 23:56 - 2023/01/20 00:00 #158 przez Tylko jeden krok
NIc nie szkodzi Marianno. Kiedyś zrozumiesz. Zwłaszcza Ty kiedyś zrozumiesz, bo jesteś osobą która ma potrzebę zrozumienia. to takie tam... blubry starego Marycha

Dlaczego Alex? To  jest wyraz mojego wielkiego szacunku do uczestników tego forum. Szekla pisze o OSOBISTYCH odczuciach. I na OSOBISTE odczucia dostaje odpowiedź. W którym miejscu łamię regulamin forum pisząc to co piszę? A może tylko Szekla jest na specjalnych prawach i jej OSOBISTE odczucia są tu prawem?
Ostatnia edycja: 2023/01/20 00:00 przez: Tylko jeden krok

Więcej
2023/01/20 01:00 #159 przez Ola 38
Ola 38 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

Dlaczego Alex? To  jest wyraz mojego wielkiego szacunku do uczestników tego forum. Szekla pisze o OSOBISTYCH odczuciach. I na OSOBISTE odczucia dostaje odpowiedź. W którym miejscu łamię regulamin forum pisząc to co piszę? A może tylko Szekla jest na specjalnych prawach i jej OSOBISTE odczucia są tu prawem?

Karolina  Ty naprawdę nie rozumiesz tego że zachowałaś się niewłaściwe i cały czas tylko ludzi obrażasz!!! 
Ty naprawdę pomocy szukasz dla przyjaciela??
Jakoś przestaję w to wierzyć.....Po tych wszystkich twoich wpisach.......
Bardzo się to smutno czyta że trochę drwisz z innych.......
Odpuść już.....

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla, Katarzynka77

Więcej
2023/01/20 05:01 #160 przez Arbuz
Arbuz odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

NIc nie szkodzi Marianno. K

Widzisz, nawet nie zrozumiałaś co Szekla napisała (o zabranianiu sobie, nie Tobie), a już przypuściłaś na nią atak.

Karolino, od wielu już Twoich postów czuć ogromną pogardę do użytkowników.  ego masz rozdęte jak balon.
Skąd tak dobrze znasz ceny alkoholu na Orlenie?

Jeśli dalej będziesz tak traktować ludzi na forum, to pewnie z niego wylecisz, a szkoda by było, ponieważ moim zdaniem nie istnieje "osoba której chcesz pomóc".  Patrząc na to co piszesz i sposób jaki piszesz widzę szalejące mechanizmy osoby w czynnym uzależnieniu.

Więc spuść z tonu, bo to Ty tu przyszłaś po pomoc.

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, marcin

Więcej
2023/01/20 06:01 #161 przez Tylko jeden krok
Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci tym co piszę. Nie było i nie jest to moim zamiarem. Jeśli jest na forum jakiś młody lekarz psychiatra pozostawiam mu pomysł na doktorat. Jesli jest na forum jakiż reżyser pozostawiam mu pomysł na utwór. Jak Pan Bóg rozdawał talenty ja OSOBIŚCIE stałam w kolejce o roboczej nazwie "jak zezłościć całe gremium jednocześnie żeby nie trzeba było robic tego dwa razy. Trzymajcie się ciepło. Wiem że praca nad sobą to najtrudniejsza z prac do wykonania i wierzę że każdy z uzależnionych wykonuje ją najlepiej jak potrafi. Pod warunkiem, że CHCE ją wykonywać

Więcej
2023/01/20 08:22 #162 przez Marianna2022
Marianna2022 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Karola , wdech wydech .

Te tematy „dla młodych psychiatrów” już dawno zbadane i opisane. Nie ma tu unikalności żadnej.
Alkoholizm to nie Covid, choć to wirus neurotropowy.

Przyszłaś po pomoc , napisz -udało się chociaż trochę ją uzyskać? Ja Ty to odczuwasz .

Więcej
2023/01/20 08:32 #163 przez Tomoe
Tomoe odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?

A może po prostu już wiem że nie dostanę tego o co proszę ale jeszcze gadam bo ktoś mi odpowiada? A mój temat? Spada dopiero wówczas jak nikt go nie podnosi

Może dajmy spokojnie umrzeć temu tematowi?
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak

Więcej
2023/01/20 10:13 #164 przez Joanna1977
Joanna1977 odpowiedział(a) w temacie Którędy do raju?
Ja osobiście chętnie bym poczytałam o działaniach Ten jeden krok ale o nich ani słowa.