Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT:

Wątek Kasi 2018/07/29 12:38 #71

• Katarzynka77
  • Katarzynka77 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 11840
Aksamitko witam Cie serdecznie :czesc: tak pewnie jest może sie wstydzi ,zle czuje ,nie ma odwagi na to spotkanie.I oczywiście ja to wszystko rozumiem,nie jestem rodzicem który nakazuje zrób to i tamto...to nie ja.Chodziło bardziej o to że on często na Nas naskakuje ,nie potrafi odpowiedziec spokojnie ....Za bardzo ja jako matka sie o niego martwiłam.Mając kiepskie dzieciństwo ,stworzyłąm dom inny niż mój rodzinny.Nikt nikogo nie wyzywał,nie upakażał,nie budził w nocy bo jedna szklanka jest nie umyta.Stralam sie stworzyć ciepły dom taki którego nie miałam.Udało sie ale chyba troszke przesadziłam.Teraz musze nauczyc sie tej twardej miłości .Jade za niedługo do Polski i zamierzam poszukać jakiejś grupy AL-alone ,nie dam rady dłużej tak funkcjonować jak syn będzie Nam fundował takie rozrywki .Ja już żyłam w takim domu i nie chce drugi raz. kwiaaatek :YMPARTY:
Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wątek Kasi 2018/07/30 09:46 #72

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Witam kochani 3aa już ostatni dzień pracy i Holiday aypererew zwyciesteoe juz sie nie moge doczekać.Walizki już prawie gotowa ale jeszcze dużo pracy .Obiadki dla męża zawekowane :-* zamrożone .Postanowiłam że przez ten czas jak będe w polsce poszukam jakiejs grupy wsparcia w polsce .Trzy tygodnie to troszke długo.Musze sie dobrze przygotować na powrót żeby nie popełniać tych samych błedów.Chce go przestać kontrolować ,musisam o siebi zadbać.Zawsze ta kontrola moja wynikała z tego że aaa...może zapomniał...przypomne...ale po tym ostatnim roku to widze że żadnych efektów to nie przyniosło.Teraz jak jest w Polsce to oczywiscie było imprezowanie ,i dostał mandat za przeklinanie.Wiecie ...On go XXXXX...i powiedział dobra jak przyjedziesz to pojde sie zapytac na komende i wiecie CO..ja nie zamierzam mu nawet nic przypominać bnggfgbfb nic a nic...Teraz lece do kosmetyczki i wieczorkiem do pracy na OSTATNI DYŻUR...chyba oszaleje ze szczęścia aypererew bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Magda

Ostatnia edycja: przez Dahud. Powód: wulgaryzm

Wątek Kasi 2018/07/31 16:03 #73

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Moi kochani kwiaaatek :YMPARTY: dzisiaj lece do Polski na 3 tygodnie urlopu aypererew w zasadzie to już siedze na walizkach.Za 30 minutek jedziemy na lotnisko.Zamierzam wykorzystać ten czas dobrze.Musze nabrać sił :-BD oczywisćie będe sie odzywać na forum .Ciesze ię że jesteście .Daliście mi niezłego kopa do życia bnggfgbfb dużo czytałam,macie racje to forum to skrbnica wiedzy.Ściskam Was wszystkich :-BD :-H @};- :YMPARTY:
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Dahud, Tsubasano, Tomoe, Ema

Wątek Kasi 2018/08/02 21:59 #74

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
3aa Witam moi kochani.Jestem już od dwóch dni w Polsce.uffff...jak gorąco.Tęsknie za +14 stopni :-BD .Jutro jade z chłopakami do Zakopanego. zwyciesteoe mam nadzieje ze bedzie troszeczke chłodniej...ciut ciut :-? Podobno nadzieja umiera ostatnia bnggfgbfb Pamiętam o Was .Wczoraj miałam problemy teczniczne z internetem . :mrgreen: kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): Ema

Wątek Kasi 2018/08/02 22:15 #75

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
  • Gość
  • Gość
Tak, najpierw nas ucza byc nalepsza corka matka, zona... a potem trzeba sie troche skiepscic i popsuc. Nauczyc sie egoizmu, po prostu myslec o sobie a nie o innych 3aa
Fajnie ze chodzisz na mityngi, rozwijasz sie, milego wypoczynku w kraju kwiaaatek

Wątek Kasi 2018/08/05 20:04 #76

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
:-? Kiepski dzień kochani.Jestem w Zakopanym z moją mama i starszym synem.Pojechaliśmy na pare dni.Znowu kłótnie.Wywołuje awanture i później mówi że ja sie z nim kłóce :ojej: dobrze że dziś była moja mama i oceniła sytułacje jako obserwator.Takie sytułacje mają miejsce od jakiegoś czas...mój syn próbuje ..niewiem upokożyć mnie...wkurzyć...nie wiem jak to nazwac.Jedziemy z Zakopanego i sytulacja.Dwa pasy,z daleka widze oznakowane przejście dla pierwszych.Jade prawym pasem..dojezdzam do przejscia i widze małżeństwo które stoi ale kobieta wchodzi ..robi krok..zatrzymuje sie oczywiscie..Pan macha ręką żeby jechać...i oczywiście mój syn...CO TY ROBISZ...ROBISZ ZAGROŻENIE NA DRODZE BO TEN OBOK MOŻE SIE NIE ZATRXYMAĆ :ojej: oczywiście mój syn nie posiada prawo jazdy..nie miał czasu zrobić.Zaczyna się kłótnia.Ja mówie dość tego .ja kieruje a nie ty...awantura trwa .jedxiemy dalej...padaja słowa..DOBRA WEŹ..NIE UMIESZ JEŹDZIĆ...telefon do dziadka starego kierowcy.Dziadek mówi prosto.TO MAMA MA PRAWO JAZDY.JEZDZIŁEM Z NIĄ WIELE RAZY.TY NIEMPOWINIENES WOGÓLE DYSKUTOWAĆ.CZY KIEDYŚ GDZIEŚ SIE SPÓŹNIŁEŚ.TWOJA MAMA JEŹDZI DOBRZE I OSTROŻNIE...mój syn...dalej próbuje ..ale mama na autostradzie jedzie 90...ta dyskusja ciągnie sie dalej.Rozłączamy sie z dziadkiem i dalej...JA wkońvu wybucham płaczem...nerwy puszczają...syn...przepraszam..mówie już wystarczy tego. x_x

Wątek Kasi 2018/08/13 18:40 #77

• Bea
  • Bea Avatar
  • Gość
  • Gość
Zamiast zapalac się w emocjach powiedz mu o tym, co czujesz. Że Ci przykro jak się do Ciebie tal odzywa, że potrzebujesz za kierownicą spokoju i że prosisz go o to.
Swoją drogą wielu kierowców uważa, że zatrzymując się stwarza zagrożenie, bo samochód obok się może nie zatrzymać. Trzeba uczyć kierowców kultury A nie brnąć w prędkość przejazdu przed pieszym.
Brawo Ty

Wątek Kasi 2018/08/15 22:05 #78

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Bea @};- dziękuje za odpowiedz.Pisze i opisuje różne sytułacje które sie dzieją ostatnio.Chce chyba zapytać dlaczego On sie tak zachowuje.Te sytułacje czasami sie powtarzaja.On zaczyna awanture ja nie daje sobie w kasze dmuchac..ale później to on mnie obwinia że to ja wywołałam tą kłótnie.Obecnie mój syn wrócił do Islandi 7 sietpnia i noczym sie nie przejmuje.Mój mąż ma pilne zlecenie w pracy.Pracuje od 8-21 oczywiście syn w tym czasie przyjmuje kolegów jest piwko i nic więcej nie robi.Pare minit temu rozmawiałam z mężem.Syn poinformował go ze jedzie do kolegi i nie wróci na noc.Oczywiście nic nie zrobił w domu.Nie miał na to czasu.Napisałam do niego smsa ale telefon wyłączony.On jeszcze nie wie że jego czas sie konczy.Jesteśmy prxygotowani na rozmowe z nim.To już było dawno zaplanowane.Dorośliśmy do tego i ja wiem że nie chce żyć w takim domu w którym jest alko.Ja już żyłam w takim domu kiedyś. :ojej:
Za tę wiadomość podziękował(a): Alchemia, Tomoe

Wątek Kasi 2018/08/16 06:02 #79

• Alchemia
  • Alchemia Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1901
Cześć Kasiu / im szybciej porozmawiacie tym lepiej dla syna i dla Was / w chorobie alkoholowej życie w iluzji dot całej rodziny/Rozbite iluzje boleśnie ranią, jednak takie są dobrego początki.Powodzenia @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77

Wątek Kasi 2018/08/16 06:32 #80

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
kwiaaatek witaj kochana .Tak to racja.Powiem tak.Ta prxysłowiowa szklanka goryczy sie przelała.Czuje to od jakiegos czasu.Rozjechaliśmy się troszke w wakacje.Syn pojechal do Polski 10 czerwca ,ja z młodszym synem 31 lipca.Syn wrócił do Islandi 7 sierpnia.Nie byliśmy wszyscy w komplecie całą rodzinką.Wracamy 23 sierpnia.Rozmowa będzie 24..żadna siła tego nie zmieni.

Wątek Kasi 2018/08/16 06:43 #81

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Otrzymane podziękowania: 16961

Nie byliśmy wszyscy w komplecie całą rodzinką.Wracamy 23 sierpnia.Rozmowa będzie 24..żadna siła tego nie zmieni.

Katarzynko, a mogłabyś wyjaśnić, z ilu osób składa się cała wasza rodzinka, i kto jest teraz w Islandii, a kto w Polsce. Bardzo cię o to proszę, bo się pogubiłam.
Byłabym też wdzięczna za wyjaśnienie, jak ma przebiegać ta rozmowa z synem, co zamierzacie mu powiedzieć i co zamierzacie zrobić.
@};-
Lista rzeczy, które musisz udowodnić innym ludziom:
1. Nic.
2. Kompletnie nic.

Wątek Kasi 2018/08/16 07:08 #82

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
bnggfgbfb troszke namieszałam w tym pisaniu.Nasza rodzinka składa sie z czterech osób.Mamy dwóch synów 19 i 15 latka.Mąż niestety nie pojechał z nami w tym roku na wakacje.Pilne zlecenie.Nie lubie jezdzić bez mojego męża :-? Rozmowa bedzie polegała na tym że przedstawimy jego picie w małej pigułce.Wyrazimy swoje odczucia i emocje związane z jego piciem.Wprowadzimy zasady.Jesteś pijany nie masz prawa wejścia do domu pod wpływem alkoholu.Jeśli będzie znikał na całe noce i dnie tego też nie będziemy tolerowac.Konsekwencją nie przestrzegania tych zasad będzie zamieszkanie osobno.Będzie musiał poszukać sobie jakiegoś mieszkanka.Jesteśmy tym wszystkim naprawde zmęczeni.Boje się tylko jednego.Mojej konsekwencji.Musze sie nauczyć tej twardej miłości i trzymać tych zasad. 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): Kingarocznik94, Wiki110

Wątek Kasi 2018/08/16 07:14 #83

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Rozumiem, że uzależniony syn to ten 19-latek.
A może zamiast z nim rozmawiać na temat zasad (które jak sądzę świetnie od dawna zna, tylko nie ma ochoty ich przestrzegać)dajcie mu termin - na przykład tydzień - na znalezienie sobie mieszkania i wyprowadzkę.
Skoro ma u kogo pić, to niech sobie poszuka samodzielnego lokum na stałe i weźmie w pełni odpowiedzialność za swoje życie.

Rozumiem że to dla ciebie byłoby trudniejsze, bo gdyby się wyprowadził, już byś go nie mogła kontrolować i "mieć na oku".
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ema, Katarzynka77

Ostatnia edycja: przez Tomoe.

Wątek Kasi 2018/08/16 07:28 #84

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Tomoe kwiaaatek ten czas kontroli mam już za sobą.Oczywiście jeszcze popełniam dużo błędów ale jak spojrze w tył to widze różnice.Kiedyś były telefony...za ile będziesz w domu...nie spałam po nocach..płacz..czarne scenariusze..załatwiałam za niego wiele spraw..nabierałam sie na kolejne obietnice.Daleko mi jeszcze do celu ale bardzo sie staram.Mój syn będąc w Polsce distał mandat za przeklinanie ale oczywiście go wyrzucił i ma to gdzieś.Dawniej bym go zapłaciła bo przyjdzie upomnienie do dziadków.Teraz mam to gdzieś.To On będzie tłumaczył się dziadkom nie ja.Powiem szczerze że mam ochote go wyrzucić bo wiem że sxybko by sie ocknoł.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Wiki110

Wątek Kasi 2018/08/16 07:32 #85

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Nie chodzi o to żeby go "wyrzucić" tylko o to, żeby przeciąć pępowinę i dać mu zielone światło na dorosłe, samodzielne życie, za które on sam będzie musiał ponosić odpowiedzialność.
W końcu od roku jest dorosły. Jak długo wy się z nim będziecie "cackać", tak długo on nie będzie ponosił konsekwencji swoich zachowań, tylko wy.
Zamknijcie parasol ochronny. To już nie jest dziecko, to jest mężczyzna.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.

Ostatnia edycja: przez Tomoe.

Wątek Kasi 2018/08/16 08:53 #86

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Tomoe parasol się zamknie 24 sierpnia.Wtedy zaczne w stu procentach myśleć o sobie.Będe się tego uczyć.Co chce zrobić dla siebie..chce poszukać pomocy.Będe chodzić na mitingi .Mam nadzieje że uda mi się to poskładać.Chodze do dwóch szkół wieczorowych.To daje mi odskocznie od tego wszystkiego.To robie dla siebie. :muza:
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe

Wątek Kasi 2018/08/16 09:30 #87

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Masz namiary na polskojęzyczne grupy AA, Al-Anon, DDA w Islandii?
1. Nic.
2. Kompletnie nic.

Wątek Kasi 2018/08/16 10:10 #88

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Tak mam namiary :-BD już kiedyś byłam.Chodziłam też na grupe islandzka .Było dobrze .Chciałam aby mój mąż też korzystał z tej pomocy.Mój mąż niestety nie rozmawia w języku islandzkim.Takie przekazywanie co było...na zebraniu..to nie miało sensu.Dlatego byliśmy na spotkaniach al-anone w języku Polskim.Zamierzamy dalej korzystac z tej pomocy.Jeśli to bedzie raz w miesiacu to będe też szczęśliwa.Jeśli czas pozwoli to będziemy uczestniczyć częściej.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe

Wątek Kasi 2018/08/18 06:19 #89

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
:-? Witam wszystkich.Cóż moge napisač sytułacja pozostaje bez zmian.Za 5 dni wracamy z młoszym synem na Islandie.Rozmowa ze starszym synem odbedzie sie 23 sierpnia.Nie ma odwrotu.Moj mąż po powrocie z pracy wczoraj pokazał mi mieszkanie jakie zostawił syn i wyszedł z kolegami.Oczywiście alkohol ,niezła impreza .Mąž powiedział że nie wpuści go do domu i zabierze klucze.Niewiem czy da rade to zrobić. :-? Dwa dni temu podobna sytułacja .Przepraszał płakał ..i znowu powtórka z rozrywki.Normalnie ręce opadają.Co zrobiłam dla siebie w tym wszystkim.Dzisiaj mam umówiona rozmowe z terapełtką.Musze mieć wsparcie bo sama nie dam rady tego udzwignąć.Tak to jest życie w Iluzji jak powiedziała Alchemia i Nasza iluzja jest jeszcze większa bo to Nasz syn. x_x co zamierzam zrobic dzisiaj dla siebie..ide na dwie kawki.Pierwsza o 15 z koleżanka która przeprowadziła sie z Islandi do swojego miasta.Druga kawka o 17 z moją stara koleżanka z którą nie widziałam sie chyba z 20 lat.To naoczny świadek mojego dzieciństwa. x_x Ściskam Was wszystkich i życze wspaniałej Soboty
Za tę wiadomość podziękował(a): jerzak, Lidia, Kingarocznik94, Wiki110

Wątek Kasi 2018/08/24 12:49 #90

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Witam kochani :ymhug: nie wiem od czego zacząć.Troszke się działo w ostatnich dniach.Wróciłam wczoraj z Polski ufff...nareszcie temperatura którą uwielbiam .Wczoraj było 10 stopni jak wylądowaliśmy.Nie ma jak w domu aniodiabel i tu ta buzka pasuje w 100 procentach.Moje uczucie są podzielone.Wróciłam do swojego domu do swojego łóżeczka ...jest tylko małe ale...o mały włos nie mielibyśmy gdzie wrócić :ojej: :wmur: mój młody w środe postanwił że zaserwuje sobie frytki na obiadek.Włączył olej i poszedł do pokoju grać :ojej: olej sie zapalił x_x młody zanim sie zorientował że coś sie dzieje to już sie szafki wiszące paliły :shock: :shock: wpadł do kuchni i próbował ratować sytułacje ..chciał pozbyć sie problemu i wywalić ten płonący problem przez balkon ale problem był tak gorący że młody rzucił to na podłoge .Szafki w kuchni do wymiany ,panele do wymiany oczywiście najgorsze to to że sie poparzył.Oparzenia 2 stopnia x_x .Prawa ręką przedramie i lewa dłoń .Będzie goiło sie długo.Zadzwonił do mnie kiedy byłam w sklepie i powiedział ...mamo olej sie zapalił poparzyłęm sobie ręce.Tak strasznie boli...mama udzielała pierwszej pomocy przez telefon.Mąż zawiózł syna na ostry dyżur kiedy oparzenia była opatrzone można już było żartować sobie...takie właśnie podejście mam mój syn.Lekkoduch :ojej: brak wyobrażni.Dobrze że to tylko skończyło się tak. ^:)^ Rozmowa została przesunięta na jutro .Ja nie zapomniałam 3aa Pozdrawiam i przesyłam troszke zimnego wiaterku :YMPARTY: :YMPARTY:

Wątek Kasi 2018/08/26 09:51 #91

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Witam wszystkich w ten niedzielny poranek :ymhug: pogoda na Islandi zapowiada sie dobrze.Świeci słoneczko temperatura to chyba jakieś 10°C :-BD coś dla mnie. winmer Powoli wracamy do normalności.Wczoraj było wielkie malowanie ,dzisiaj będziemy wieszać nowe szafki w kuchni .Niestety stare sie spaliły.Troszke jeszcze jestem na walizkach ,całę zamieszanie.Myśle że jutro do popołudnia będzie wszystko wysprzątane i wydmuchane na cacy.Lubie porządek .Zle sie czuje w domu w którym jest bałagan i nieposprzątane. l-) Dzisiaj jade z koleżanka na miting o 17 .Ciesze sie,niedziela będzie mi odpowiadać pod względem czasu.Jutro lece do szkoły wieczorkiem ,ale jeszcze jestem na urlopie.Do pracy wracam 3 września :-BD lubie moją prace ,wiem że te starsze osoby na mnie czekają. :ymhug: Rozmowa z młodym odbyła sie wczoraj.Wprowadziliśmy zasady ..zero alkoholu w Naszym domu.Jeśli bedzie pijany nie wchodzi. 3aa Rozmowa była bardzo krótka ale zwięzła.My już nie tłumaczymy ,młody to wszystko wie co chcielibyśmy powiedzieć.Poinformowaliśmy że jeśli zacznie sie leczyć i będzie robił cokolwiek w tym kierunku to jak najbardziej będziemy wspierać. :ymhug: Jeśli sytułacje wcześniejsze będą znowu sie powtarzać to będzie musiał poszukać sobie mieszkania.Pomimo tego że to mój syn i jest mi ciężko wypowiadać niektore zdania zrozumiałam że to jest najlepsze wyjście wszystkiego innego już próbowaliśmy .Twarda miłość to jest klucz do jego zdrowienia 3aa .Poparzenia młodego powolutku sie goją,zmieniam opatrunki i jest dobrze.Jeśli kiedykolwiek mielibyście podobne problemy z oparzeniami polecam plastry ze srebrem. :-BD .Dziękuje wszystkim że tu jesteście .Ja jestem tu dopiero około 6 tygodni ale ide do przodu dzięki Wam i Waszym staraniom i tym co piszecie. 3aa :ymhug: Życze pięknej i spokojnej niedzieli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Dahud, Havana, Kingarocznik94

Wątek Kasi 2018/08/27 21:40 #92

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Będzie za niedługo chwila prawdy 3aa ,Byłam w szkole kiedy młody gniewny napisał...Mamo ide do kolegi będe o 21 ,Ty do której będziesz w szkole?Odpisałam tylko że nie wiem dokładnie..Gdy wyszłam ze szkoły przed 21 otrzymałam smsa..PADA MI FON BĘDE PO 21 ZA GODZINKE GDZIEŚ MAM KLUCZE..
nic nie odpisałam.Takie smsy zle mi sie kojarzą,to jego tłumaczenie.Teraz będzie chwila prawdy..rozmowa była..było mówione.Będziesz pijany nie wchodzisz do domu. 3aa a jak będzie po jednym piwku...jeju ja to gdzieś tam wiem w środku że to bez różnicy po jakiej ilości.To będzie dla mnie egzamin z konsekwencji moich słów.Mój mąż jest spokojny ,ogląda film a ja już zaczynam sie denerwować troszeczke.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, Dahud, Havana

Wątek Kasi 2018/08/28 20:44 #93

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Wróciłam ze szkoły pełna energi...chyba zrobie Doktorat bnggfgbfb taka jestem pilna uczennica bnggfgbfb a tak poważnie to szkoła i boks to dla mnie odskocznia od tego wszystkiego.Wczorajszy dzień naszczeście skonczył sie dobrze.Młody wrócił,nie wyczułam żadnego alkoholu ,więc po krótkiej rozmowie poszedł spać.Powiem Wam bałam sie troszke jak wrócił że to będzie ten czas...kiedy powiem nie wchodisz,znasz zasady x_x .Wiem że nie moge tym razem złamać zasad.Nie chce żeby mój syn był taki jak mój ojciec ^#(^ chce żeby jego żona i dzieci miały szczęśliwy dom. :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana

Wątek Kasi 2018/08/31 09:43 #94

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Sytulacja aktualnie wygląda na spokojną.Młody wrócił do domu w stanie trzezwym.Byłam gotowa i jestem juz gotowa na to że trzeba być konsekwentnym .Oczywisćie wszystko sie może zdarzyć.Wczoraj sprzątałam mieszkanko i zachaczyłam o pokuj chłopaków.Jeden z poparzoną ręką drugi w szkole.Postanowiłam że posprzątam ten bałagan kobiecą ręką.Sprzątam pokuj 2 razy w roku przed Świętami bożego Narodzenia i na Wielkanoc.Wtedy robie generalne porządki :mrgreen: Od jakiś 6 lat chłopaki mają dyzury i sprzątaja sami .Różnie to bywa ale ogólnie nie jest zle. 3aa Sprzątajac natknełam sie na karteczki urwane z papieru do drukarki.Zapytaam starszego co to za karteczki...oczywisćie młody nie wie.. bnggfgbfb byłam bardzo stanowcza ale spokojna.Powiedziałam JEŚLI COŚ PALISZ NP.TRAWKE TO RADZE CI SKOŃCZYĆ Z TYM W TYM MOMENCIE,JEŚLI ZNAJDE TRAWKE ALBO CIE ZŁAPIE NA PALENIU W DOMU TO BĘDA TAKIE SAME KONSEKWENCJE JAK PRZY PICIU.Młody próbował sie bronić że oczywiscie on nic nie wie na ten temat,ale ja to szybko uciełam .Powiedziałam że ja nie wierze juz w to co mówi.Powiedziałam SYNU NIE BRNIJ DALEJ W TE KŁAMSTWA.. 3aa .Teraz kochani lece do kosmetyczki robie to dla siebie i swojego dobrego samopoczucia. 3aa :D/ @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana

Wątek Kasi 2018/08/31 18:56 #95

• Babeczka
  • Babeczka Avatar
  • Gość
  • Gość
Ten boks to musi być świetna sprawa :AR! Sama chętnie bym się poboksowała hehe pozdrawiam ciepło kwiaaatek

Wątek Kasi 2018/08/31 19:22 #96

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Babeczko młodszy syn mnie tak troszeczke zaraził.Nie będe sie przechwalać,bo nie o to tutaj chodzi.Dobry jest w tym co robi.Ma 15lat :-BD .Jest szansa na Olimpiade w 2024 winmer .Starszy też próbował swoich sił w boksie,ale On to bardzie siłownia.Lepiej sie tam czuje.Boks to fajna sprawa ,można wyładować negatywne emocje. aypererew .Pociągnełam też męża bnggfgbfb na boks.Było bardzo ciekawie bnggfgbfb sparing z mężem polecam bnggfgbfb było wesoło.Wracaliśmy do domu naładowani endorfinami :-BD .Mąż aktualnie ma pilne zlecenie i pracuje do 21 :-? mam nadzieje że dołączy za kilka tygodni.Pozdrawiam Babeczko :ymhug: :YMPARTY:
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Babeczka, Aksamitka

Ostatnia edycja: przez Katarzynka77.

Wątek Kasi 2018/08/31 19:26 #97

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
  • Gość
  • Gość
Katarzynko, niesamowita jestes ze swoja energia, kilka osob bys mogla obdzielic :grin:
Sytuacje sprzatania i dalsza opinie proponuje omowic na mityngu :grin:
Ja sie bronie od wachania czy pil i szukania, a takze od wyreczania i podoba mi sie to. Trzeba innym tez dac pole do popisu, nievh sami sie pilnuja.
Dzis bylam z mezem i piesem na szczepieniu. Normalnie sama to zalatwialam, a teraz razem. M sie krecil, ze wyjdzie zapalic, a ja nie, a moze ja wyjde? No nie, w dodatku powiedzialam zeby piesa nie stresowal i ma byc w milym pozytywnym nastroju, no i byl :grin:

Wątek Kasi 2018/08/31 19:40 #98

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Aksamitko chętnie oddam troszke energi jeśli to tylko Ci w jakiś sposób pomoże.Aksamitko ja też jeszcze tak niedawno pilnowałam i kazałam chuhać. l-) wyczuwałam każdą ilość alkoholu.To chyba takie pozostałości z dzieciństwa.Znałam ten zapach,ale co to dało.Nić nie pomogło.Rozmawiałam ,prosiłam,straszyłam ..oczywisćie w granicach rozsądku ale brakowało mi tylko bycia konsekwentnym.Miałam kiepski dom i ciężkie dzieciństwo,chciałąm stworzyć dom dla mojej rodziny wyjątkowy ...troszke przesadziłam.. l-) każdy z Nas popełnia błędy.Aksamitko brawo Ty kwiaaatek robisz piękne kroczki do przodu.Buziaczki :ymhug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Aksamitka

Wątek Kasi 2018/08/31 22:01 #99

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
  • Gość
  • Gość
Dziekuje, to mile co napisalas, ale ja krocze krok w przod i zaraz w tyl, nielatwo zmienic nawyki ale warto probowac.
Dobranoc i milego dnia jutro :ymhug:

Wątek Kasi 2018/09/02 11:23 #100

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
To mój ostatni dzień urlopu :shock: jutro lece do pracy .Trzeba sie wbić w ten rytm na nowo.Kocham swoją prace,pomaganie innym daje dużą satysfakcje z tego co się robi. :YMPARTY: Moje życie zmieniło sie od pewnego czasu.Takim przełomem tego wszystkiego był czas kiedy napisałam na forum.To był dla mnie ten czas kiedy szklanka goryczy się przelała.Młody gdzieś tam będac w Polsce znowu zapił...martwiąca sie babcia,te wszystkie nerwy ...a może coś sie stało..Pomysłałam sobie że musze poszukać jakiegoś forum bo tak dalej nie dam rady.To takie życie na huśtawce :mrgreen: .Od roku mam kontakt z Pania terapełtka.Chciałam poukładać moje dzieciństwo i zrobić z nim porządek,ale gdy wyskakiwały problemy z młodym to zostawiałam to wszystko i rozmawiałyśmy o moim synu.Wiele razy terapełtka pytała mnie ...a co u Pani?...a dla mnie ważniejszy był mu syn.Chciałam mu pomóc,ale jeszcze nie wiedziałam i nie zdawałam sobie sprawy z tego że ja mu nie moge pomóc ,to On musi to zobić.Ciężko mi było zrozumieć że On już nie jest małym chłopcem,za pare miesięcy będzie miał 20 lat 3aa .Ide do przodu zostawiłam to młodemu.Nawet takie drobne sytułacje pokazuja że ja naprawde ide do przodu..ciesze sie tego. aypererew i zaczyna mi sie to podobać.Ja dzisiaj jade na miting aypererew juz sie nie moge doczekac.Młody też powiedział że pojedzie w następna niedziele,dzisiaj pracuje .Wieczorkiem ma pierwszą rozmowe z terapełta przez internet.To Pani terapełtka który pracowałą nim w ośrodku w którym był 10 czerwca.Cóż moge napisać mam nadzieje bo trzeba ją mieć że idzie do przodu i zaczyna rozumieć swoje uzależnienie. l-) CZAS POKAŻE ^:)^ Lubie tu zaglądać do Was na forum. aypererew Wstaje kawka i otwieram forum,robie obiad i czytam .Wieczorkiem też tu często jestem.Mam nadzieje że będzie mi dane poznać Was osobiście aypererew kwiaaatek Uff...ale sie rozpisałam hehhe
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana, Tomoe

Wątek Kasi 2018/09/02 12:01 #101

• Lula
  • Lula Avatar
  • Gość
  • Gość
Zarażasz pozytywną energią. oklaskiii

Wątek Kasi 2018/09/04 22:12 #102

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Jestem jestem... :-* :ymhug: już pisze co u Mnie.Więc :-? ...w poniedziałek zaczełam prace po urlopie.Oj...usłyszałam wiele pięknych i ciepłych powitań. 3aa to było bardzo miłe jak starsi ludzie witali mnie z otwartymi ramionami :-BD normalnie sie wzruszyłam.Ja to sie nawet wzruszam jak oglądam ...NASZ NOWY DOM..ale to są łzy szczęścia 3aa Bardzo lubie moją prace,to jest to co kocham robić.Poniedziałek wieczorkiem szkoła...dzisiaj powtórka z rozrywki...SZKOŁA :mrgreen: i ŁACINA :wmur: .Za tydzień test z łaciny.Tydzień żeby naczyć sie Anatomi człowieka w trzech językach winmer bnggfgbfb Łacina Islandzki i dobrze wiedzieć to wszystko po Polsku. :wmur: .Będzie ciekawie bnggfgbfb ,tylko po co to wszystko przecież nie będe nikogo kroić. bnggfgbfb .Robie wszystko by mieć zajęcie i nie myśleć o głupotach,nie kontrolować. :mrgreen: W niedziele byłam na mitingu ale były tylko 3 osoby :mrgreen: reszta postanowiła chyba poleniuchować w nidziele. :mrgreen: Zrobiłam już krok 3 winmer teraz jestem w trakcie pracy nad krokiem 4 ,ale to chyba troszke potrwa.Mam nadzieje że uda się w wekend 3aa .Chce usiaść na spokjnie i wypisać to wszystko..już sie boje jak ja to zaczne pisać to mi tych kartek braknie bnggfgbfb kiedyś mój chłopak...to było baaaardzo dawno temu..powiedział mi że powinnam pisać ksiażki :mrgreen: :shock: ciekawe co ja tam pisałam w tych listach :-? Będąć w Polsce wygrzebałam ze zdjęć małą Kasie 3aa .Kasia miała 5 lat i była ubrana w strój góraleczki i wianuszek na głowie,obok siedział Mikołaj... 3aa mój starszy syn stwierdził...pewnie już chłop nie żyje :shock: :mrgreen: syn to potrafi podnieść na duchu. bnggfgbfb Kochani ogólnie to powolutku ide dalej do przodu,nadal sie potykam o kamyki ale już mam inny obraz tego wszystkiego.Jestem tu codziennie ..czytam co piszecie ,ale nie zawsze mam czas żeby popisać. :-H Pozdrawiam Katarzynka
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, Dahud, Lidia, Kingarocznik94, Babeczka, Aksamitka, Lula

Wątek Kasi 2018/09/08 10:59 #103

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Witam kochani :ymhug: Napisze co u mnie ,bo jest troszke zaległości.Młody we wtorek zapił ,wyszedł i wrócił rano. :shock: .Oczywiście rano kiedy pojechałąm do pracy to młody pisał i pisał...JESTEM ZŁY SAM NA SIEBIE ŻE ZNOWU ZAPIŁEM ..NIENAWIDZE SIE ZA TO..itd..oczywiscie nie obeszło sie bez telefonów .Odebrałam tylko jeden i poinformowałąm że TERAZ JESTEM W PRACY I PROSZE MI NIE PRZESZKADAC BO JA PRACUJE ZE STRSZYMI LUDZMI A NIE Z KRZESŁAMI :ojej: byłam spokojna i stanowcza.Młodemu poprostu właczył sie moralniak.Powiem Wam tak że gdy był wieczór i gdzieś tam czułam że raczej nie przyjedzie ..cułam niepokuj ,zle spałam tej nocy ,niby spałam ale nie tak jakbym tego chciała.Jeszcze rok temu to wcale nie spałam,więc jest poprawa.Próbuje sie od tego odciąć na tyle na ile moge.Przecież on jest dorosły :-? nic nie moge zrobić,ale wiem że moge wprowadzić zasady w domu. 3aa .Po powrocie do domu była krótka rozmowa.Młody powiedział ze był pijany i wiedział że byśmy go nie wpuścili...czyli coś zapamiętał :-BD Poinformowałam go tylko że jesli następnym razem będzie spał u kolegi to mógłby nas tylko poinformowac do 24 zwykłym smsem.Pomyslałam w tej chwili o sobie i swoim samopoczuciu.Jeśli mieszkamy wszyscy raem to chyba wypada dać znać że nie przyjde do domu.To jest moje zdanie. :-BD Ogólnie idziemy do przodu.To dzięki Wam i waszym niesamowitym historiom jestem teraz tu gdzie jestem .Dziękuje ^:)^
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana, Lidia, Kingarocznik94, Babeczka, Lula

Wątek Kasi 2018/09/10 15:05 #104

• Katarzynka77
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Dzisiaj zostałam w domku,wirusik mnie zaatakował x_x moje samopoczucie jest straszne.Katar mnie dobija.Leże w łóżeczku l-) i łykam miksturki.Herbatka z malinkami z podhala 3aa .Zakupione w wakacje,nie wiedziałam że tak szybko zostaną wprowadzone w obieg :shock: .Czytam czytam..ale ciężko pisać.Katar straszny. :-T

Wątek Kasi 2018/09/10 15:10 #105

• Lula
  • Lula Avatar
  • Gość
  • Gość
Życzę szybciutkiego powrotu do zdrowia :ymhug: