Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT:

temat sylwi 2020/12/16 14:03 #491

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2390
Dzien dobry moim drodzy dziekuje za odzew,staram sie zapelnic pustke jakas,hm nadal nie cuje sie bezpiecznie bo pan stalkier poczucia bezpieczenstwa nie dal,pozatym ida swieta czas melanholijmy chyba i lock douw zakneli nas do 19 stycznia,ami sie wyjazd marzy chociazby w gory na dwa dnisnieg i serowe founeu no bajka,motywacji brak do pracy nad soba,co mnie zlozsci sport w domu z rzadkimi czestloisciowami czyli zbyt rzadko,itp plany ktore chcialam realizowac spacery itp ,jak narazie zalatwilam audiologiczne centrum dla synka ,co dalej zwiazane z korona czekamy,co i jak go przyjmna,ja szukam jakis pasji,moze fotografia,pomysle,chce brzebic te moje mury oporu.pozdrawiam sylwia
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Dahud, Havana, Katarzynka77, aga54

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

temat sylwi 2020/12/27 12:21 #492

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry,Swieta ,swieta i po swietach.Ja co roku sie ciesze jak nadchodza i jak odchodza,doslownie.TEMAT RZEKA MAMA, byla na wilgili no bo wypada jak u Magdy,zreszta ani ja ,ani ona nie ma tu wiecej rodziny, akmosfera byla straszna,corka moja nastawiona na wojenne scierzki,ale mama jak zwykle wolala zeby zobaczyc jej znajome jakie to one eleganckie,ma w tym swoj Cel,bo zbyt czesto slysze ze zaden chlop mnie nie wezmnie bnggfgbfb bnggfgbfb ,hm nie musi.Czyli jestem porownywana,umniejszana i ponizana ,bo janka a felcia to juz magistry i takie piekne zycie maja i tak w kolko macieja,corka mniala tego dosyc-jest nadwarazliwa,na tego typu uwagi.mama jest nie reformowalna,staram sie byc inna dla corki,ale szczerze przykro to,bo nie tak powinna matka kochac wnuki i dzieci,probowalam wytlumaczyc i NIC,wedlug matki caly swiat winny egosci i inne menele ,ona nie.Zatem zostawiam to,jak mowi moje terapetuka ,pani powinna pracowac nad relacja z corka...,staram sie.Drugi dzien swiat bylam u przyjaciolki i jej meza i chwile u matki.Prezenty przjda po swietach po ,u nas pozamykano prawie wszystko ,no to wszyscy zamawiaja,i postaly opuznienia z pocztai dhlem.Pozdrawiam was Sylwia
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Dahud, Zakapior, Katarzynka77, Alex75, aga54, marcin, Kast001

temat sylwi 2021/01/02 16:52 #493

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry ,witam w nowym roku,prezenty doszly po swietach, do nas zawitala stara znajoma z corka na sylwestra ,takze mnialam pare dni bieganine przy gosciach,lubie ludzi ale lubie tez po byc sama z netflixsem ostatnio zwlaszcza, rozleniwilam sie pod wzgledem zainteresowan,hmm mam przyjaciela i stwierdzam nadal ze pokochalam soje seriale ,swoje mitingi ,na ktorys tam wciaz czekam na schemat hmmm,no nie zeby zlozsliwie BRON Boze, troche sie martwie ,bo switlica nie zalatwiona,szkola nie daje znaku zycia ,a ja w poniedzialek do pracy x_x x_x , no zobaczymy co i jak ,z switlica nic nie wiadomo, zycze mielgo wieczorku
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, jerzak, Zakapior, Alex75, aga54, Kast001, Krysia 1967

temat sylwi 2021/01/09 16:15 #494

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
witam w styczniowa sobote,co umnie hmmm ,nachodzily mnie chandy typu pan stalkier za sciana ,w cudzyslowiu,ale zamowilam rozmowy z terapetka bo zaczelam odwieczny letarg ze swojim wspouzalenieniem,typu Moze to moja winna..... moze gdyby Ja...on by....letrag zakonczony jak narazie co mnie wkurza ze powraca :wmur: wcale mnie nie ciesza takie stany,pani pomogla ehhh. Po latergu.Poniedzialek wstepna rozmowa z osrodkiem eudykacyjnem -audiologicznym kentalis,w srode dostalam zaproszenie do corki psychologa ,reszta nudy czyli spokoj,Dziwna jestem mnialam przekonanie ze jak bede dorosla-jako dziecko ,ze moje zycie bedzie wygladac innaczej niz innych ,a zycie na to jestes czlowiekiem nie kosmita.
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Dahud, Krzysztof Z., Alex75, aga54

temat sylwi 2021/01/09 20:09 #495

• Kalindra
  • Kalindra Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 383
Witaj Sylwio :) odnalazłam Cię :)
Jeszcze nie poruszam sie sprawnie na tym forum ale uczę się i rozwijam :) Kto wie co odkryję za kilka dni aypererew

Ostatnie Twoje zdanie mnie intryguje - jak byłas mała wyobrazałaś sobie ze twoje życie bedzie wyglądało inaczej niż u innych - ależ wygląda :) Wielu z tych INNYCH nie ma męza alkoholika , nie biega na terapie , nie ma matki toksycznej i nie ma Netflixa :) To ostatnie zdecydowanie różni Cię od innych :)

Mam nadzieję ze odbierasz to jako żart a nie jako ironię :)
Pozdrawiam cieplutko :)
Ania
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2021/01/10 14:57 #496

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Alez Aniu zyje jak w mojich bajkach z,dziecinstwa,mianowicie ex maz Czarodziej -ci tez zbutelkami biegaja,mama czarownica -te tez rzucaja klatwy na tych co nie lubia czy cos tam, pan stalkier -rycerz wybawiajacy wlasy tylek,oj jo chyba zem bajki pomylila ae koniec tez sam bedzie Zyli dlugo i szczesliwie oczywiscie nie razem bnggfgbfb bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Krzysztof Z., Kalindra

temat sylwi 2021/01/16 10:01 #497

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry,no i zrobilam sobie tu Blog,swoj.Synus od poniedzialku ,trzy razy w tygodniu do osrodka audiologicznego ,bedzie chodzil w poniedzialki ,srody i czwartki od 15 do 18 stej ,ma tam tez jesc,Zycze im ogromnego szczescia,w zwiazku z jedzeniem warzyw i owocow bnggfgbfb ,przekazalam to byl smiech i troska ,pani pedagog. corka zmienia kierunek zawodu na psychologa uzalenien,Co nia kieruje 3aa 3aa ,Wiemy wszyscy ,ale czy tak bardzo chce konfrontacji ?HMMM to moje obawy. ja no daje rade ,chociaz sie na kursuje z tym mateuszem,u nas caly rzad sie podal ,w zwiazku z bledmi podatkowymi i nie mogli sie umowic co do sancji z zwiazku z korona wirusem,lok douw nie lock douwn,no i mamy co mamy. Juz mam dosyc ,ale ja pewnie nie jedyna.I tak mam dobrze ,bo prace mam,dziecko zawoze do swietlicy.Ogladalam wczoraj film i stiwrdzilam ze idealnych partnerow,matek nie ma,ale za to wazne zeby potrafic przyznac sie do bledow,i kochac siebie i dzieci takimi jakie SA,moja matka nie potrafi przebolec swojej wizji -ze moje zycie mnialo byc idealne,pewnie naprawic bledy ktore ,jej sie nie udalo,noz Bajka i bajkowe zyczenia
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Alchemia, Kalindra

temat sylwi 2021/01/16 15:48 #498

• Kalindra
  • Kalindra Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 383
Uwierz w syna :) Mój syn jak był mały nie znosił warzyw - brokuły , kalfiory - bleeee
A jak dorósł i moja synowa a jego bratowa zaczeła nam serwować głownie warzywka to nie uwierzycie jak szybko ten warzywny wróg zmienił zdanie o takim jedzeniu :) Teraz sam sie upomina o brokuły do obiadu :)

Tobie się nie udało - moze im się uda go przekonać i zachecić do warzyw :)
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2021/01/20 18:01 #499

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry od dzien dobry ,troche poczytalam o swoim poczatku tu,Toc bylam dlugo katastrofa i tak dlugo sie krecilam kolo czego bnggfgbfb bnggfgbfb ,no wiemy butelki, nas zamknieto ,mamy nawet stan wojenny mniec od zobaczymy godzina policyjna,jakis bajer , corka pojechala do ojca na dzien,pomnieszkuje u mnie bo u niej remonta,przyjaciel pilnuje mnie czy Ja nie pije -lubie winko w wekend z umiarem ,zamniast Ja kogos pilnowac ,matrix jest oke aypererew aypererew ,synus osrodek audiologiczny odwolany z powodu korony ehhh,czekamy .ON tez. Dlug splacone ,kupilam PIEKNA rogowke ,z aksamitu kolor taupe, w piatek przywioza,no bylo by idealnie,ale bedac u mamy po trzech tygodniach na wizycie zostalam wyzwana ,wypominala mi moja przeszlosc-czyli robila to co lubi awanturowla sie ,stwierdzialm ze kto by to wytrzymal wyszlam. Dzis napisalm ze obwinia mnie i obarcza wsystkim,po czym jest zdziwona ze siedzi sama,poczulam sie winna hmmm zadziwjajace jak wspouzalenienie powraca w roznych zakatkach jak bumerang,ehh zycie
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Dahud, Zakapior, Kayo78, Alex75, ela68

temat sylwi 2021/01/29 19:20 #500

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor,troche sobie popisze, praca uj niby pomoc domowa ,a przerasta mnie czasami-mnianowicie mam na zastepstwie dwoch klientow-obydwie rzekome Panie ,maja okolo 32 lat,wiekow no wlasnie wiekowo,tak ,a w srodku mentalne DZIECI wiek 1 do 17 lat,przypuszczam,Na tym sie konczy,nie wiedzialam jak postepowac,zadzwonilam do mojego przeloznego, wyzwanie przyjete.Ale tam bede kierowac osoby specjalne z wiekszymi kompetencjami,w dwie godzinny zdazylam sluchac wyzwisk ,bujania sie-kolysania i wypytywanek mnie 3aa 3aa , chce juz gdzies pojechac na do Magdy tesknie czekam kocham hahahah, poznaje wciaz siebie i stawiam wewnetrznemu dziecku granice,no roznie to idzie ciekawe zajecie,troche medytuje,spaceruje ,leki na zawsze SA -prawdaz same zycie,np jak tesciowa umrze co bedzie z mojim ex,co bedzie jak matka bedzie chora czy... DAM rade nie dam? No ale nie daje im sie.BYLA terapeutka by powiedziala prosze nie karmic lekow,wyobraznia
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Krzysztof Z., Zakapior, Katarzynka77, Alex75

temat sylwi 2021/02/09 12:22 #501

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Witam w moim pokojiku, hmm ostatnio zaspy sniegowe uniemozliwiaja spacery i zreszta dojazdy tez ciezka sprawa,rano poprosilam sasiada odkopywal mnie,no bialy swiat ,synus wreszcie do szkoly,aja nawet nie mam problemu ze soba ze ,mam wolne pograzylam sie w ksiazce w jezyku pl,Jestem zona szejka,tanie te ksiazki u nas nie sa bo export 12 euro,to srednia cena,no i czas korony,zamawianie butow online,ali expres ,wcale nie taki expres 3aa 3aa bo synus nosi juz kalosze,reszta zniszczona.Nie wiem czy ta biala pogoda mnie usypia,ale moglabym sobie spac ,ale coz jutro mam isc do pracy,i nawet z przyjaciele nie chce mi sie rozmawiac,a ooo samotnosci mowa,i wszechobecny lek,hm kochane to mija,Ja tez takie chore romanse mnialam BO>>>> no samotnosc ,no uwaga itp,bo stara sie robie,i co ,i mi minelo,nawet czasami wkurzam sie jak ktos dzwoni,o zlech okresow jako aal-anonka sluze pomoca,bo ani Ja -ani nikt nie jest opowiedzialny za moje stany.Moze wkoncu polubilam byc sama ze soba,mam nadzieje
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Ivi, Katarzynka77, marcin

temat sylwi 2021/03/09 14:41 #502

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Witam czas npisc cos ciekawego, no covid ,i znowusz test bo wechu brak ,smaku tez do jutra w domu,czekam na wynik ,w mniedzy czasie zakupilam u optyka nowe okulary bo wzrok w tyl o 1 plus do przodu,cork swoje zgubila,mozna mozna ,dobrze ze dobry serwis tam bo tylko doplacila za kolejny model.Dostalam zaproszenie na szczepionke covid19,i mam dzwonic na umowienie sie z sanepidem tutejszym,itak czytam zle dobre opinie,nie wiem,ale chyba pojde.Zaufam sile wyzszej ,ze wie co robi.Magda czeka tam w niemczech na wybawienie bnggfgbfb bnggfgbfb z covidu,chociaz to tak nie dokonca zbawienie,czytam na ulotce od firmy mojej.Mnialam troche duzo administracji ,rozliczenia z podatkow, podanie skoroszyt dokumentow o extra rodzine na Mateusza,potem komplet wysle ,poobdzwanialm sie troche bo teraz telefonicznie sie wszystko zalatwia haha.No czytam monike z tej stronki zeby nie bylo pomylki ehh moj byly maz tez cyrki mi wyprawial,moze nie takie,ale nie oznacza ze mniej tragiczne.Zrozumnialam jedno ze kochac nie oznacza byc razem,zwlaszcza jesli braki sa typu poczucie bezpieczenstwa dla mnie ,dzieci.Matke tez kocham i znia nie zyje -nie chce ,nie moge ,nie umniem-pod jednym dachem.Moja mama ciagle problemy to chyba tez sprawilo ze przywyklam do napiecia,moja matka to jakies pasmo nieszczesc,czest przez nia samo stworzonych,oduczam sie tego,roznie idzie,bede szczera.
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Dahud, Tomoe, williwilli55, Alex75, marcin, Krysia 1967

temat sylwi 2021/03/27 16:49 #503

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry Sobotnio, wynik negatywny covodowo po raz trzeci aypererew , co do szczepionki dyskusje z roznymi ludzmi ,wez bedziesz bezpieczna,no juz mnialam w dany poniedzialek dzwonic po astra zenice,i sila wyzsza podzialala zawiesili -bo no wlasnie za duzo komplikacji,i teraz juz sa dostepne ale Ja mam tromboze we krwi nie che tej firmy szczepionki , zadzwonilam do sanepidu i ministerstwa zdrowia- Odpowiedz taka dla pani wiekow sa te szczepionki albo NIC,pfeizera itp mamy dla starszych osob z ryzykem ,wkurzyli mnie,Jak sie spytalam czym Ja jestem ,no rozumniemy ,ale NIe.NO to poczekam sobie na inna,chyba ze mnie zmusza do tego. Kupilam sobie inny samochodzik suzuki alto ,zawsze taki chcialam mniec, marzenie numero jeden spelnione 3aa 3aa , sparawy administarcyjne mnialam w zwiazku z syniem podania itp i z zwiazku z samochodem tez poprzepisywac, co do stalkiera -- iluzja a zycie realne ,nareszcie wyszlam z letargu,facet ma kobiete juz dawno ,porownuje nas .... gdzie by mu bylo lepiej,nazywa ja rowniez brzydka i glupia,co za ...... nie nie chcialbym tak szarmanckiego faceta ktory zostawia chora kobiete lata TU nie wiadomo po co.... moze wiadomo,ale ja juz nie mama 18 lat,i rozum tez poszedl dalej,na szczescie istnieje AAL_ANON i rozwoj wolnosc swiadomosc. Takze ludzie pracujemy nad soba,obserwujemy dobre rady odemnie dla wspouzalenionych,zmien siebie a zmienisz swiat,nikt nie jest idealny ,w bajkach tez zyja dlugo i szczesliwie ,tylko nie wiadomo jak dlugo,czy 20 lat pozniej tez.Zycze milego wekendu
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Tomoe, Katarzynka77, aga54, marcin

temat sylwi 2021/03/28 05:58 #504

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 13058

... dobre rady odemnie dla wspouzalenionych,zmien siebie a zmienisz swiat,
nikt nie jest idealny ...

Sylwuś :ymhug: @};- to ja się skupię na tym - com zacytował. :lol:
Pozdrawiam i zdrowia życzę. %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud

temat sylwi 2021/04/12 09:19 #505

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry,co u sylwi zdzwania sie z Magda ,zadzwonilam do lekarza w sprawie astra zeniki,aystentka ma sie skonsultowac z lekarzem i odzwoni mi.Dalej sprawy mojego poturbowanego serduszka-postanowilam uzdrowic, pan stalkier mnie osaczal,lek mi dawal ze sie pogubilam, staram sie nie gubic w zeznaniach i chyba mnie gorzej poturbowal niz alkocholik,no coz,stalo sie nie zasluzylam na to.Pojawiaj sie rozne emocje poczucie winny-ze tez nie bylam swieta i mu sie odplacilam w pewnym senie, dezorentacja ,wiem co czuje a to juz duzo,no detoks calkowity korki w uszy i spie,oh te iluzje.Moj lek przed pustka i samotnoscia nuda wynika z dziecinstwa ,jak moj ojciec zmarl ,mama musiala radzic sobie z nami sama ,roznie to bywalo i dobrze i zle,nie zawsze wyczula moje potrzeby,zreszta malo bylo zrozumnienia i rozmow doglebnych,ide do pracy i zmierzam sie z chorymi no coz zycie
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Alex75, aga54

temat sylwi 2021/04/17 16:08 #506

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No i co u mnie znowusz po kolejnym pseudo zwiazku,chyba przyciagam jakies towary wybrakowane,ex alkocholik albo pracocholik, jest mi przykro ale chce sie uspokoic,i wstyd...nie wiem skad ten wstyd,a moze wiem ze stara ze glupia ze mnie nikt nie chce,no jest mi samotno i glupio ze po tylu latach po rozwodzie musze sie przyznac ze uciekam przed pustka,TAK wcale nie jestem taka juz happy,i ze nie wspouzaleniona ,pracuje niby nad soba chociaz mam juz siebie dosyc samej,moze mi wrescie glupota minie,oczywiscie ze chcialam sie czuc potrzeba komus kochana,ale najpierw musze odnalezsc jak siebie pokochac,czasu czasu potrzeba ,a mi cierpliwosci
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Alex75, aga54

temat sylwi 2021/04/17 16:39 #507

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 4078
Sylwus, to zacznij od poczatku... a pierwsze co zrob, to nie pisz o sobie takich okropnosci... sama wiesz, nasza psycha chetnie przyjmuje takie wiadomosci, o wiele chetniej, niz te dobre... jestes wspaniala kobieta, ladna, mila, zawsze chetna do pomocy innym, jestes cudowna matka, kochajaca, wyrozumiala, xhroniaca swoje dzieci przed zlem tego swiata.. a ze chcesz byc kochana? nie uwazam tego za powod do wstydu. kazdy chce. i to jest normalna potrzeba. bardzo wazna potrzeba. dla mnie jestes najlepsza przyjaciolka od lat, zawsze moge na tobie polegac, wiec... popraw cycki i do przodu.. buziaki
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, sylwia1975

temat sylwi 2021/04/18 10:05 #508

• aga54
  • aga54 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2553
Ani stara, ani głupia...jesteś kochana, może narazie przez niektórych z nas na forum, może przez znajomych, oczywiście dzieci...a tą miłość inną bardziej czułą , też otrzymasz od losu, czasem potrzebny jest reset uczuć , takie uspokojenie duszy, czystka serca...ale nie pustka, bo jesteś częścią świata, częścią swojej rodziny ,częścią nas tu na forum...jesteś ważna i potrzebna,dla mnie jesteś! Dziękuję za rozmowy :)
W gonitwie po dobrobyt zdarza nam się tracić nadzieję i nie zauważać tego co w życiu jest najważniejsze.(Kamil Bednarek)
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud

temat sylwi 2021/04/23 12:34 #509

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry ,zaczynam sie otrzasac ze swojego letargu, jest oke nie super ale dobrze, zaczynam tez dostrzegac jakie kontakty do mnie pasuja jakie nie,badz zeby nie bylo ze zycie czarno biale ,mniej .Otoz korona mnie troche przerosla, i znowusz siedzilam w domu tym razem zdzieckiem, kupilam testy i zero korony ,mama przeprowadzila sie na ladny apartamen 3 pietro z winda-mala szansa na zlapanie dzikiego kota, i nie kolo jakis laskow.Obmyslony plan sily wyzszej.A ja duzo pomagalam finansowo i mentalnie ,praktycznie,i widze ze docenia. Ciszy mnie to. NO i mam zostalam spikerka ,a raczej bede w niedziele,juz mi radzono pisac ksiazke ,beda z dwa rodzialy,co do bycia kochana otoz jestem aga,przes mamae,dzieci i innych ludzi,no coz nie ma co zyc marzeniami i NIC na sile
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Alex75, aga54

temat sylwi 2021/05/07 10:05 #510

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No dzien dobry wam ,ze mna wszystko dobrze,chociaz brak troche dyscypliny,no poza finansowa,ta zawsze byla haha, poprawa stosunkow mniedzyludzkich ,jest DUZA,ja pracuje nad tym,wydoroslalam ,wyszlam z bzdur,z nastolatki zostalo mi tanic ,smiech,ale juz nie dziecine wyglupy,typu Ja wam pokaze,,Mama sie przeprowadzila chyba zaczyna byc zadowolona, Skonczylam abonament szkoly sportowej na ktora poprzes mniedzyinnymi zastrzezenia -korona ,nie uczeszczalam , szkoda pieniedzy,za to zapislam synia na basen,lekcje plywania,no czekamy na zaproszenie,mamy wakacje ,znaczy mateusz dwa tygodnie ,ja jeden,jako rodzina sobie pomagamy,ja matce,on popilnuje synia,tak wogule sie wybiera dzis do babci na NOCbnggfgbfb ,kto by pomyslal,ze tak bedzie.Ja myslam ze kupilam wanne skladana ,no poracha zero poswiadczenia zostalam oszukana ,dobrze ze nie wielka suma,corka zlozyla skarge na policji,no ale nic ,pienidzy nie zwroca,poczekam kupie gdzie indziej wanne bo lubie,sie kapac w olejkach. CHce juz gdzies wyjechac, moze nowe wyzwanie ,Synus chce pod namioty do lasow, mysle ze zalatwie zorganizowany wyjazd na lipiec,tu bo ,sie nie szczepilam jeszcze,czekammmmmm.pozdrawiam sylwia
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Tomoe, Krysia 1967, ela68

temat sylwi 2021/05/19 16:45 #511

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry ,u mnie oke,dobrze, syb=nus i ja jedziemy na zorganizowane wakacje tydzien ,aal in ,drogo bo korona podwyzszyla cenki,wiadomo ,ale chcialam tez dla niego,beda zajecia paint bal, skaknie na trampolinie , animatcja itp obiady ,snidania ,kolacje i las ,woda no ciesze sie bardzo,ze moge tez oczywiscie dla klubu samotnych rodzicow nie mylic z singlami,nie jade na podryw.Spotykam sie z moja przyjaciolka szp dahud zawita i spotykam sie zdrugimi renta filipem co dwa tygodnie na kolacji na przemian,rotacja . Tancow nie ma narazie ,juz nam wyluznili tu troche ,po otwierali szkoly sportowe pod nadzorem,baseny kina itp terasy,wszyscy sie ciesza.Ja co moment w domu zsyniem bo to zaziebiony to juz szkola nie chce, troche mnie to wybija z rytmu.ODeszlam od alkocholika piec lat temu,i nigdy nie mnielismy pieniedzy,a ja sama kupilam lozko ,kanape-rogowke ,auto nowsze, jade na urlop i posplacalm kupe dlugu hmmm zadziwajace,a super osczedna wcale nie jestem bo kupilam wanne,ba na tamtej mnie oszukali, jeszcze wspomoglam matke i corke szkole ja sponsoruje ,a on jaki byl taki jest ,ma tez dobre strony lecz picie musialo kosztowc. I mandaty
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Alex75, marcin, Xena