Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

temat sylwi 2019/11/05 17:12 #421

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 18861
sylwia1975 napisał:
AGA czesc ,Ja nie widze zebym zlamala regulamin, a moderator nie jest w stanie kontrolowac kazdego postu mysle, takze Jezeli masz jakies obawy ,op prostu podstaw pisemna gramice.Dziekuje sylwia

Sylwia a znasz regulamin, czytałaś netykietę i co w niej napisane odnośnie pisania postu pod postem,
gdzie w ciągu 15 minut jest możliwość edycji postu i dodanie treści?

To ja Ci przytoczę:

zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)

Zapewne nie czytasz forum na bieżąco, bo inaczej widziałabyś jaki kawał dobrej roboty moderatorzy robią i jak wiele wyłapują:)

źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Benia, marcin

temat sylwi 2019/11/05 20:35 #422

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2308
Czesc wam nie nie Czytam na bierzaco to fakt, nieraz przytlaczaja mnie historie, i tak masz racje tu mam taka wade. Ze nie raz zbyt czesto nie pomysle. Dziekuje
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud

temat sylwi 2019/11/09 15:06 #423

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry
No u mnie ,bo taktowniej i szybcieji cos do podzielenia...
Urlop mnie przerosl i do takiego stopnia ze dwa tygodnie temu zostalam zdradzona,w czwartek przywieziono mnie do domu....bylam moze nawet nadal jestem w szoku,nie pytam dlaczego i zkim ,to dla mnie moje syptomy wspouzalenienia by byly.Chociaz powodu szukalam jak kazdy czlowiek,szybko urwalam sobie ze i tak nie wiem.Zawitam na wekend U Magdy przyjela mnie z buta ze powiem,duzo sie nasluchala BiednaDZIEKUJE ,dlaczego to pisze Przeroslo mnie lot ktorego sie boje mam mam wyobrazenia i fantzje ogladaja katstrofy itp,jednoczesnie uswidomnilam sobie ze jestem ,,,,,zeby takie zeczy ogladac,musze sie zegnac z mojimi oczekwanami,wyobrazeniem.Hm tak sie zaczelam bac,ze zadzwonilam do biura podrozy oczywiscie czesc sumy strace -szkoda,i do poniedzialku mam zdecydowac ,czy lece Do turcji czy nie,mam 100 powodo na nie i 100 na tak ehhh,no zycie wcale mi siebie nie ZAL,taki problem to problem luksusu,mozlnie ucze syna czytac,ciezki tem autyzm pod tym wzgledem.
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, Dahud, Alex75

temat sylwi 2019/11/09 21:22 #424

• Antea
  • Antea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 3242
Sylwia planuje w lutym lot do Anglii. Marzenia trzeba spełniać
Pogody ducha
Odkrywam kim staje się w objęciach BOGA.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Alex75

temat sylwi 2019/11/12 21:55 #425

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor ,no i cos mnie przeroslo,pojechlm bo bandzi ze tak napisze,odolalm podroz,mysle ze zbyt pelnym entuzjmen zmowilam ,zawiodlm siebie i synka ,przyjaciolke,dostane zwrot pieniedzy czesc.zluje ale ze wstydu nie zadzwonie po raz czwarty do biur podrozy,powiedzilm A ti powiem B,czuje wstyd,forme zalu,do siebie glownie.Tym razem moje romansik mnial byc zwiazkiem,pan byl zawsze pomgl ,mily,wspierajacy-ale coz nie dociekm juz co w glowie drugiego czlowieka ,chociz nala czuje zlosc,zal.Dalam sobie spokuj ,widzac ze o zwiazek z pnami po przejsciac trudno,sa jak igly w sianie.jesli zrozuieniecie ,buduje siebie na nowo powolutku,no updlam le po to by sie podniesc.Dzieki aal anon podnosze sie za kazdym razem,nie raz szybciej ,nie raz dluzej,w zaleznosci od zangzowania i oczekiwan.teraz sobie pozyje poczekm,synus ma logopedie dw rzy w tygodniu w szkole ,corka egzaminy poprawne z matematyki.Ja czekam na ogarniecie spraw w opiece spolecznej i wowczas jak finanse pozwola wybiore sie n szkole sportowa,i jakis wypad z syniem w maju-zmiasy turcji,glonwym powodem bylo ze uflam liniom lotniczym ,ich jakos dziwne to naczytlam sie revenxji i naogldalam katstrof zamniast mi pomoc nakrecilo mnie n lek.No trudno szkoda
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Antea, Hogata9, Krzysztof Z., Alex75

temat sylwi 2019/11/14 05:01 #426

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8030
Sylwia, a dajże spokój. Bardzo dobrze zrobiłaś moim zdaniem. Erdogan jest nieobliczalny, Turcja wcale nie jest bezpieczna, zwłaszcza teraz.
Nie ma czego żałować, a może wręcz jeszcze będziesz się cieszyć, że zrezygnowałaś z tego wyjazdu.
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud

temat sylwi 2019/11/14 18:53 #427

• Jadwiga
  • Jadwiga Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 715
:czesc:
Daj czas czasowi.Powoli lecz pewnie. Sylwia, pewnie te i inne hasła znasz z Al annon.
Jesteś dzielna kobietka, super sobie radzisz oklaskiii .
Życzę pogody ducha.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Antea

temat sylwi 2019/11/19 21:13 #428

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Przemyslenia...Czytajac robin noorwood ,pisze TU,bo wiekszosc czytala badz czyta,Zatem zaczne od siebie czyli wspouzalenienie a zyciorys. Rozwiodlam sie z alkocholikem ,pocieszylm pnem J,mnieszkal zbyt dalkeo i takie tam po 5 mniesiacach rozpadlo sie ,hm biede dziecko mteusz pomyslalam,w mniedzyczsie zdazylm pobyc chwilke sama maly rok zylo mi sie dobrze nawet,pozniej poczulam jednak potrzebe bliskosci i intymnosci i lek ze bede reszte zycia sama i ze potrafie sobie kogos poznac,zaczelam zmieniac panow ale tylko dlatego ze jak wiekszosc mnieli jakies bagaze typu byly alkocholik i hzrdzist itp ,zaczyna mnie nurtowac Pytnie czy jestem kobieta kochajaca z bardzo,bo juz nie bardzo chce cos udowadniac swiatu,a dziewica tez nie jestem ,jak to jest ?,Z jedenj strony nie romansuj bo krzywdzisz dzieci i siebie ,z drugie psychologowie tez mniedzyinni krzycza masz prawo do szczescia,co nie oznacza ze jestem super nie szczesliwa,mam znjomych ,hobby mandle ,sport,..hm taniec-czasami gdzies wyjde ,poszukaj tego wlasciwego HMMM po rozwodach ,no tak po nic sie nie rozwiedli,no glupia ja,ale tez jestem rozwodka ,to co mam oceniac,uj trudny acz kolwiek nurtujacy temat

temat sylwi 2019/11/20 09:44 #429

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12486
Sylwuś :ymhug:
Prawo do szczęścia ma każdy?
Tylko pytanie jak rozumieć to SZCZĘŚCIE? :-?
Dla mnie - to poczucie spełnienia w życiu. Zatem zadowolenie z pracy, zarobków, z partnera, rodziny,
ze swoich zainteresowań ---> zadowolenie z życia. :muza:
Patrząc wstecz na swoje trzeźwe już życie - miałem taki punkt zwrotny, kiedy dałem sobie
"prawo do szczęścia". Wniosłem pozew o rozwód.
Potrzebowałem bliskości nie tylko fizycznej, ale też emocjonalnej.
Tak naprawdę nie wiem czy takie prawo istnieje czy nazywa się tak?
Ja je sobie dałem sam w trosce o siebie. Skoro nie jest mi dobrze z kimś - nie muszę z nim być na siłę.

Myślę, że większość związków rozpada się z podobnych pobudek i obie strony mają "jakiś feler",
który nie pozwala im się komunikować i zrozumieć.
Zatem towar z odzysku jakim jestem ja - nie jest bez skazy.
Myślę, że dobrym nabytkiem jednak jest ktoś, kto ma sporą wiedzę o sobie i nieobca mu jest postawa POKORY. Ktoś, kto jest świadom siebie, swoich zalet, wad, swojego "człowieczeństwa", swoich potrzeb
i kto wszystkie prawa, które daje sobie - daje też innym.
Takich ludzi jest niewielu.
My - NAŁOGI - mamy wspaniałą szansę stać się takimi wybrańcami - zdrowiejąc,
kiedy poprzez wgląd w siebie - zaczynamy zauważać innych.
Ty moja droga stajesz się też tym wybrańcem i masz tę przewagę nad innymi,
że wiesz czego szukasz i potrafisz to "zdiagnozować", czy odpowiada Twoim kryteriom czy nie.
W trosce o siebie postawisz granice, "wymagania", które dają Ci komfort życia.
Sylwuś - towar wybrakowany, nie oznacza bezużyteczny.
Można nad tym felerem popracować.
Miej tylko oczy otwarte, swoją wizję i nadzieję na poprawę.
Naprawdę MY - ZDROWIEJĄCE NAŁOGI - mamy wielki przywilej "wybrzydzania" w życiu. :lol:
Dlaczego uważasz, że szukając swej "drugiej połowy" - krzywdzisz dzieci? l-)
Pozdrawiam ciepło. @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud, Elka.S

temat sylwi 2019/11/20 20:38 #430

• anikaa
  • anikaa Avatar
Taka mnie mysl naszla...ze jak chcemy nowa kiecke, to chodzimy po sklepach, szukamy, przymierzamy itp. A partner to ma z nieba spasc? No i jak sie nie ma 20-30 lat, to trzeba kupowac i w lumpexie bnggfgbfb a tam tez ktos ponosil i oddal, bo znudzili sie, bo fason niemodny albo przyciasne.
Jak to w zyciu.
Mnie ktos kiedys powiedzial...on? Zobacz jak on zyje?! Na to odparlam, a skad wiesz? Bylas raz choc u niego? Wiesz jaki plecak targa?
Latwo nam oceniac innych, siebie uwazajac za idealne aniodiabel
A i w lumpexie mozna Diora upolowac, choc latwo nie jest i cierpliwosci trzeba i nachodzic tez sie trzeba....wiec Diora Ci Sylwus zycze lub przynajmniej Hugo Bossa. Tylko najpierw przymierz i ponos czy pasuje i czy wygodnie. Mimo, ze noszone jak dobra marka to i tak sie jeszcze ponosi i trzeba sie cieszyc niewazne, jak dlugo. ^^)

temat sylwi 2019/11/21 21:26 #431

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
No Boje die ze zabieram dzieciom poczucie bezpieczenstwa,przes te randkowanie, hoe bardzo mam jak,Bo sa prawie zawsze ze mna.Dior uwielbiam tylko zdobyc ciezko jakos Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Dahud

temat sylwi 2019/11/24 17:47 #432

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 3946
Sylwia, sa kobiety, ktore ,, kochaja za bardzo'', sa tez takie matki... nie stawaj sie taka. Znamy sie juz troche, widzialam cie w niejednej ,, akcji'' z twoja dwojka... i z Matim i z Sevena... nie wiem, kiedy bylo gorzej, ale za kazdym razem mowilam ci, ze nie znam lepszej od ciebie matki na calym swiecie... przyjmij to jako fakt, a nie pochlebstwo. Jestes kochajaca, ciepla, wyrozumiala, cierpliwa... nie musisz sie poswiecac. Masz takie samo prawo do kochania, jak i bycia kochana. Dzieci za jakis czas sie usamodzielnia, milo by bylo miec u boku sprawdzonego partnera. To prawda, ze ciezko znalezc ideal, ale... moze nie musi byc idealny? My tez nie jestesmy. Znam twoich ,, panow'', wiem, jacy byli... mam na mysli fakt, ze nie powinnas rezygnowac ze swojego ,, szczescia''. Ale to moja opinia. A zycie nalezy do ciebie.
.......................
i jeszcze jedno; fakt, ze z buta, ale u mnie jestes zawsze mile widzianym gosciem. Nie tylko sluchalam, nagadalam sie tez :) Poza tym, ty mnie wspieralas tak w tamtym roku, gdy sie tu przeprowadzilam i zostalam sama na swieta... tez zabralas mnie do siebie ,,z buta'', w dzien wigilii... to jest nastepny z twoich atutow... masz przeogromne serce... dla wszystkich. :-*
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Ostatnio zmieniany: 2019/11/24 17:50 przez Dahud. Powód: literowka
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, andrzejej, sylwia1975, Antea, Krzysztof Z., Alex75

temat sylwi 2019/11/25 14:21 #433

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
No No magda same atuty,az mi sie cilo zrobilo,No w porownaniu z alkocholikem to zeczywiscie lepiej ze maja mnie,bo temu znowusz komornik samochod zabiera,juz drugi.boze moj ty,no coz zycie.Wiesz tej cierpliwosci to Ja sie ucze z aal-anonu,co do pnow no coz idealu nie szukam ale ZNAM juz swoje granice i zasadyi przes nie nie powedruje zaden ksieciunio bnggfgbfb bnggfgbfb ,chce prosze bardzo ale bezemnie,znam troche i ciebie ,i jak bedzie potrzeb to zbuta i bez zawedrujesz te 200 km ,TU.Dzieci moje DDA zwlaszcz te duze,sami wiecie swiat przeciez jest przeciwko Biedaczce buahaha buahaha ,tak twierdzi,no coz chyba odwalilam kawal roboty,I zapraszam nie grupowo bo kolejki by byly

temat sylwi 2019/12/10 21:31 #434

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor wam,ostatnio sobie pochorowalam,na chorobowym bylam,okazalo sie ze taka zmeczoma okazalam sie rutyna praca,niby duzo nie pracuje bo co 20 godzin,ale dzielnicowo sluzba zdrowia po calym mniescie jezdze,2 godzinki tu ,jedna tam,lubie mojich klientow jednak meczace to.No kursowanie z dziecmi,na basen,ktory to stwierdzil ze mateusz nie robi postepow i zeby lekcje tymczasowo przerwac,no coz moze maja i racje,za roczek maly po orienyuje sie gdzie i za ile jakie lekcje plywania.Szkola chce synia wyslac po raz wtorny na badania sluchu ,mam sie wstawic 20 go ,przed swietami,no dobrze zobaczymy.Sevenna corka chce sprobowac zyc w domu dla mlodziezy z kolezanka HMM czy mnie to cieszy….No nie ale nie powstrzymam ,owszem bede monitorowac co tam sie dzieje,moze zwlecze sie i do 18 stego roku pozyje z marudna mamusia i zaczepiajacym bratem,zycia nie przezyje za nia.Cos wyciaglam jakies wniski z wpisku Magdy 1981 i zadzwonilam na grupe SLAA ,raz w mniesiacu sa spotkania,chce sie uwolnic ….tylko zczego z romantyzmu moze ,wyobrazeno zwiazku ,chce sie dowiedziec GDzie jest ta granica,a jest bardzo cienka pomiedzy normalnoscia a wspouzalenieniem,czy uzalenieniem.Bo kazdy ma oczekiwania ,wyobrazenia i prawa,kazdy sie zakochuje ,A ze milosc oslepia no wiadomo,chyba nikt znas by sie nigdy nie zwiazal gdyby tak nie bylo,ale cale zycie sie uczymy.Pradaz
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Alex75

temat sylwi 2019/12/22 08:42 #435

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry ,no okres przedswiateczny,z pracy wolnego nie dostanie U nas nikt,jakos czytam tu i mnie szlak bierze na niektorych,terapia trudno sie dostac prywatnie za drogo,Hm ja latami przes skypa mnialam,wydalam przed 5 lat fortune,ale to tez jest wyborem,co warto co nie,moje zdowie bylo wazniejsze niz nowa suknia,owszem lubie i to i to.ale jesli musze wybierac.AAL anon uczeszczam 10 lat zrozna czestotliwoscia,co mi potwierdzil aal -anon i Ewa moja terapeutka,zycie nie przewidywalne jest,zmarl nagle maz aal-anonki,w poniedzialek byli na swiatecznym spotkaniu ,a teraz w poniedzialek mamy jechac z aal anonami no mamy tez panow w 22 osobowej grupce-na szczescie nie wszyscy zawsze sa aniodiabel ,zlozyc kondelencje,eh jestem troszke w szoku.Bylam w kentalisie audiologicznym centrum z mateuszem,jak sie naradza Co dalej albo beda go wspierac w szkole albo ja mam znim chodzic do nich…Zobaczymy.na rynku swiatecznym z corka w osnabrucku-oczywscie wszystko mega drogie,jak wszedzie. Corka mama -pojedziesz ze mna do nowej szkoly w almelo albo arnhem,chodzi o kierunek wizazystka i artyska plastyczna makijazu.dlaczego ja ?,a nie tata,pffff liczyc na ojca to wiesz,usmiechnelam sie pod nosem,czyli zauwaza,odpowiedzialnosc ojca,cieszy mnie to ze mnie potrzebuja.Plany na nowy rok duze dla mnie wyzwanie zucic papierochy,mam juz tabletki ujuj,drugi raz zucam w zyciu.no i duze plany jak dostane odpowiednie mnieszkanko ,przeprowadzka,chcialabym w spokojniejszej dzielnicy mnieszkac,tzw poczatek nowego.Wakacje jakies w koncu i tak bede ,BO chce dalej dluzej latac.Jakies autko inne,moze co bardziej utrzma sie na autobanie,zobaczymy.ja zapisuje sie na fitnes ,bo botcamp mi sie konczy.pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Hogata9, Krzysztof Z., Alex75

temat sylwi 2019/12/22 12:28 #436

• Laura80
  • Laura80 Avatar
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 398
Ja rzuciłam papierosy miesiąc temu!! I jestem z siebie mega dumna i wszędzie się obchwalam aypererew Tobie tez życzę tego. Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Alex75, Kast001

temat sylwi 2019/12/23 19:27 #437

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
Lauro @};- no, to gratuluję miesiąca bez nikotyny :YMAPPLAUSE:
Normalnie za 9 dni śmiało możesz mówić: już ROK nie palę. :lol:
Tak trzymaj - da się zająć ręce czym innym niż fajki na pewne wyuczone momenty z naszego życia typu jedzenie, picie używek, czekanie, przerwy, czytanie, rozmowa, ...
Tak naprawdę, to papieros dał się wszędzie wcisnąć, w każdą robotę, byleby nie wisiał tam zakaz palenia. :ymdevil:
Za tę wiadomość podziękował(a): Laura80

temat sylwi 2019/12/23 19:34 #438

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
sylwia1975 napisał:
Plany na nowy rok duze dla mnie wyzwanie zucic papierochy,mam juz tabletki ujuj,drugi raz zucam w zyciu.no i duze plany jak dostane odpowiednie mnieszkanko , ...
Sylwuś :ymhug: idź za przykładem Laury, moim, Moni i wielu innych - zostaw ten smród nikotyny.
Na terapię wydałaś fortunę, a nas fajki z pewnością kilka czy kilkanaście razy więcej.
ŻYCZĘ Ci spełnienia marzeń i planów w NOWYM ROKU. @};- :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Alex75, Laura80

temat sylwi 2019/12/25 09:53 #439

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Ja tez zycze zdrowych milych swiat w spokoju, mij przyklad pijac kawke po turecku jeszcze haha,ogladajac Netflix, zajazdajac sie slodyczami,moje jedyne zmartwienie to die umyc i ubrac, mniec roladke, z toksycznych ludziow wychodze na nie toksycznych, z mama kontakt dobry, bylym Tez, no to czego wiecej chciec z Corka tez ogolnie mowiac
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Krzysztof Z., Babeczka

temat sylwi 2019/12/25 17:48 #440

• Babeczka
  • Babeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • :)
  • Otrzymane podziękowania: 1305
Dziękuję Sylwio za to co napisałaś :) jakieś smutki mi się właczyły ,nie zauważyłam że mam cudowne życie i żadnych trudnych spraw hehe wykąpana ,zadbana jak nie wiem co hehe fajny serial , wcześniej narawde miłe spotkania z rodziną :) a mi tęsknota za alkoholikiem się włączyła .Umysł zapomniał jak wcześniej wyglądały święta . Zawsze z alkoholem w tle .
Ach jak mi sie miło zrobiło ,poczułam się naprawdę dobrze kwiaaatek %%-
Wesołych Swiąt :)
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2020/01/14 12:19 #441

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry
ja znowusz na chorobowym a fe ,ze juz powiem,bylam u lekarza jakis wirus zlapalam,no coz nie mam na wirusa wplywu ,chociaz pokrzyzowal mi ,plany.ostanio zastanawim sie czy jestem uzalezniona od seksu i zwiazkow,po tym mojim nie udolnym randkowaniu ,uznalam ze wcale samej mi az tak zle nie jest,czasami smutno,no dobra taka sama to ja nie jestem,bo odwiedza mnie martin,kim jest martin,moj dobry znajomy od latt,chodzimy na sport ,jemy razem ,ja nie bardzo wiem czy to kandydat na zwiazek,zadnego romansu znim nie mam,Magda uswiadomila mi ze szukam …… anie kogos co jest zwykly,ja zawsze okreslalam nudny-skad mi sie to wzielo brakoalo mojego haju,ze facet musi byc taki twardziel,ehe smieszna jestem.Martin nie pije nie pil ,nie gra w hazard nie ma dlugow jest mily 10 lat starszy,bez dzietny,i juz latami mu sie podobam,jedyny minus mami synek,ale mama nie zyje od lat,ja mamusia nie mam zamiaru byc,takze mama nowa prace nad soba.Uj ciesze sie ze nie jestem na poczatku tej drogi,nawroty sa ale hasla pomagaja i dialog ze soba,oraz medytacja zen
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Bea, Krzysztof Z., Alex75

temat sylwi 2020/02/12 14:39 #442

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry odkurzamy watek, hmmm ostatnio intygowalo Mnie wspouzaleznienie,a temat zycie, w koncu doszlam do wniosku, a mnianowicie mam potrzeby bycia kochana, widzana, wazna dla siebie ale i dla kogos, dat to jest wspoul Nie Jezeli nie zapomne o granicach i Jezeli bede ich pilnowac, pilnuje jak zaba stawu haha, litosc hmmm,raczej rzadko robie cos dla kogos co aan Moze np nie jest chory. Corki pokoj odwieczny syf no nie moj klopot,itd.zwiazki polegaja na braniu i dawaniu wszystkie Nawet znajomosci bez intymnosci, Bo bez otrzymywania czegos jest wykorzystanie no i po Toksycznosci no

temat sylwi 2020/03/01 12:45 #443

• Alex75
  • Alex75 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 7442
sylwia1975 napisał:
Zgadzam sie z Timor,ale to nie oznacza ze to jest zle, rozne sa zwuazki z roznych powodow, ale dat te powody sa zie Nie, to zalezy na ile Jest w tym dobra spokoju dla danej osoby, pary. Milej niedzieli

Witaj Sylwia,
To jest twój post z wątku Laura80. Prosiłabym Cię żebyś zwracała bardziej uwagę przed wprowadzeniem wpisu na poprawność słów i nicków. Nieraz trudno zrozumieć.
Dziękuję
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, sylwia1975, Benia, Zakapior, Masza, marcin

temat sylwi 2020/03/03 15:27 #444

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Alex Dziekuje ze nieraz,z telefonu pisanie jest tragedja,samobojstwem mam w dwoch jezykach ustawione,no juz tak jest w obczyznie.Co u mnie czytam i czytam czasami TU,jak ksiezunia potrafia manipulowac,oj tragedja,Ja mam duze szczescie ,mnianowicie sa dwie aal-anonki ,na telefon i nie tylko Co mnie z bagien wyciagaja,jedna z nich jest prywatnie rowniez moja przyjaciolka,druga z szczecina tez w sumnie.Magda gdyby nie ona ,bym dluzje sie w blocie kapala,ona zreszta tez haha,chyba w maju tam w tech niemczach zawitam jak ksiezna bedzie mniec czas,Ona wysluchiwala mojich banaluk na temat stalkera ,w koncu dalam ptakowi odfrunac mentalnie,jestem wolna od hajow ,i niech tak pozostanie.Mojim jedynym hajem jest podrozwanie mam jechac w maju do koln na weekeind,Martin moj przyjaciel z ktorym to mam zwiazek rozinajacy sie Uwaga powoli,nie na malpi rozum,jak powiedzial Andrzej -Dziekuje CI ANdrzejku.uwazam przy dzieciach zeby nie bylo jakich hejtow,tym razem ,w koncu zmadrzalam,mam nadzieje.Czyli mozna -mozna,jestem dowodem ze TAK,Martyn kupuje kwiaty ,cza
ekoladki zawsze jest ,pilnuje dziecko zadko jak potrzeba,Ja gotuje obiadki,zapraszam do kina, i wysylam do lekarza jak sie martwie ,no jakos o siebie dbamy
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Bea, Dahud, Tomoe, Krzysztof Z., marcin

temat sylwi 2020/03/04 11:45 #445

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 3946
Sylwus, wiesz, ze do mnie jak w dym, srodku nocy mozesz :) niewazne, czy bede pracowac, czy nie. Chetnie cie u mnie znow ugoszcze...

Alex 75, wiem, jakie obowiazki ma na forum moderator i nie mam zamiaru stawac ci naprzeciw, ale czy , troszeczke, nie przekraczasz kompetencji?. Styl pisania nie powinien podlegac dyskusji, zdaje sie. Sylwia jest juz bardziej holenderka, jak polka, mimo to, wciaz stara sie mowic ojczystym jezykiem, Uwazam, ze nalezy sie jej za to szacunek. Fakt, ze czasem troszke ,, komicznie'' pisze, ale da sie ja zrozumiec. Nigdy nikogo nie krytykuje, nie obraza, pisze zawsze o sobie.
Sorry, ze w watku Sylwii. Pozdrawiam sedecznie i milego dzionka wszystkim.
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Ostatnio zmieniany: 2020/03/04 11:55 przez Moni74. Powód: Połączenie wpisów
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2020/03/04 11:56 #446

• Zakapior
  • Zakapior Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 7001
Dahud przede wszystkim to zawsze masz 15 minut na edycję posta :) forum to nie czat.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Dahud, Benia, Alex75

temat sylwi 2020/03/04 14:11 #447

• Alex75
  • Alex75 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 7442
Dahud napisał:
Alex 75, wiem, jakie obowiazki ma na forum moderator i nie mam zamiaru stawac ci naprzeciw, ale czy , troszeczke, nie przekraczasz kompetencji?. Styl pisania nie powinien podlegac dyskusji, zdaje sie.

Norbi napisał:
Zakres działań / prac moderatora:

1. Moderator dba o :
o przestrzeganiem regulaminu

Regulamin:
4 A. Użytkownik jest zobowiązany do kontrolowania swoich napisanych postów i niwelować wszelkie błędy, cytaty, tak, aby zadbać o ich poprawność przed wysłaniem posta.

Netykieta mówi:
Użytkownik powinien pisać poprawnie, używając w miarę potrzeby wszystkich znaków danego języka.

Dahud,
Nie chodzi o styl pisania, tylko o poprawność słów i interpunkcję. Jeśli post nie jest zrozumiały nie spełnia swojej roli. Również mam dwa słowniki w telefonie i to pomaga skorygować błędy przed wysłaniem posta.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, szekla, Benia, Zakapior, Beata01, marcin

temat sylwi 2020/03/04 15:40 #448

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Uwazam dyskusje na temat Mojej pisowni Tu ,za zakonczona
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Alex75, marcin

temat sylwi 2020/03/14 16:17 #449

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry,otoz co u mnie,hmmm jakos tak pusto,i staram sie zapelniac TA swoja pustke,ale jakos dziwnie,mi ,Zwiazek czy zwal jakz wal zakonczylam nie lubie jak ktos pisze z paniami,roznego pokroju,i mi klamnie,moze to Ja jestem juz nie ztej Dekady,Naprawde nie rozumniem,niechaj zyje internet,za duzo roznorodnosci maja panowie i panie pewnie tez.Szczerze mowiac chcialabym kogos mniec komu mozna zaufac ,bez nalogow,czy to az tak wiele?Moze moje wymogi sa duze,narazie zostaje sobie Sama,nie samotna ,bo mam znajomych,prace ,dobre wiesci zmienia mi kontrakt na wiecej godzin,bogata nie bede,ale nie bede juz raczej jak sobie wyliczylam liczyc na jakis socjal,z mnieszkaniem tez nie lekko,ba na lepszedzielnice jest bardzo duzo chetnych,alez jak pisla Szekla gdzies,mnieszkam nie ciekawie w dzielnicy gdzie kradna i cpaja itp,przy centrum,pozytywne z tego zmieniona mi okna na podwojne i drzwi,mam nowe,pewnie bede mniec doplate do czynszu,ale dam rade.Z powodu szalu wirusosego ,wszystko pozamykane ,muzeum .teatr ,kina -otwarte z ograniczenie osob w sali,chyba nawet baseny zamknieto,szkoly sportowe -ograniczono.wiem ze to przechodne,ale szok jest u mnie takze lekki.ludzie wykupil parcaetamol-smieszy mnie to,nie jestem pielegniaraka ale to tylko na bol jest,i papier toaletowy ,no nie mam troche ubawu,bo kiedys pamietam byly tez gazety,no zobaczymy jak sie wszystko potoczy.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Dahud, Krzysztof Z., Babeczka, Katarzynka77

temat sylwi 2020/03/14 16:46 #450

• Babeczka
  • Babeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • :)
  • Otrzymane podziękowania: 1305
Sylwio też uważam że nie ma co godzic się na bylejakość , życie mamy jedno i lepiej przeżyc je bez niepotrzebnego balastu . A wierzę że jeszcze dużo dobrego przed nami . Praca nad sobą przynosi mi spokoj i pogodę ducha , a rozlaka z alko w jakis sposob podwyższa moje poczucie własnej wartości. Cieszę się że Ci się tak dobrze ułada :) @};- %%-
pozdrawiam ciepło ~O)
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Krzysztof Z.

temat sylwi 2020/03/14 16:57 #451

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8030
Chciałem napisać, że samo pisanie z płcią odmienną w tym przypadku piękną (ja piszę chociażby tutaj z naprawdę fajnymi, mądrymi dziewczynami, które potrafią coś doradzić lub podpowiedzieć na co powinienem zwracać uwagę) to nic złego, ale... kłamanie w tym temacie niezależnie od motywów jest w najlepszym razie niedojrzałe. W najlepszym ^^)
Tak więc raczej podjęłaś dobrą decyzję. Pomyślałaś o sobie, o tym co Tobie przeszkadza - i myślę, że to jest b. ważne.
Wszyscy popełniają jakieś błędy, ale uczciwość do podstawa w relacji.
Pozdrawiam @};- %%-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Babeczka

temat sylwi 2020/03/16 06:23 #452

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry, wielki szacunek dla tych co pracuja, Bo musza,dla mnie tez. Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Dahud, Tomoe, Zakapior, Babeczka, Katarzynka77, Alex75, aga54

temat sylwi 2020/03/21 07:32 #453

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry,co u mnie pracuje Dzielnie haha,jest Mi DOBRZE samej z dziecmi,bylam z ex mezem na zakupach ot tak,bylo milo,na tym sie skonczylo,plany na siedzenie w domu,ano moj ogrodeczek ogarnac ,kwaity domowe ktore tak kocham i dzielnie choduje od lat te same,ogarne mnieszkanie,i nawet juz rolki do farb kupilam bo mam jakies listwy od obrazow czy ramki do odswiezenia,i z zwizku ze zycie ustalo na stop,tez w spodzielniach mnieszkaniowych, bede Dziecku odswizac pokoj,a chce kolor fioletowy,oczywiscie nie wszystko,bo oczoplonsu dostane,no i odwiedze znajomych,przestalam szukac facetow,przestalam ogladac dzienniki co 3 godzinny ,zwariowac idzie,jest na dzien dzisiejszy mi dobrze,pozdrawiam WAS zycze Zdrowia oczywiscie
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Babeczka, Alex75, aga54

temat sylwi 2020/03/26 18:17 #454

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam o otwieraniu furtek czy okienek mowa ,duzo kobiet otwiera swiadomnie ,podswiadomnie,bo wlasnie chora nadzieja,zadam sobie pytanie co do bylych ….Chcesz ich?Odpowiedz byla jasna NIE,to po co udowadnianie komus czegos ,ze jestem cos warta,po co jaks nadzieja,po co jakies fantazje ,co prawda z panem stalkierem nie mnialam zwiazku ,dlatego te zludzenia ,typu co by bylo gdyby,No nie nic by nie bylo,bo ja nie lubie zazdrosnikow i kontroli.No to furtki staram sie nie uchylac juz ,z nadziejami na COS,bo niby co,hm pustka wypeniam Ja cwicze w domu ,staram ustalac sobie mniej wiecej plan dnia-jak plan sie zmieni ,no zycie,moj byy maz choruje nie wiemy NA CO?,no nie panikuje,czekam na zbieg zdarzen.Mama za to ohhoooo,uspokaja Ja,kto by pomyslal ,ja JA uspokajam,corki egzaminy odlozone,syniowi lekcje ida jak krew znos ,z humorkiem,ale znowusz sie bierzemy ,za to,moji dodzy przyjaciele ,czuje sie zmeczona ta trudna na swiecie sytuacja,ja pracuje i po raz pierwszy poczulam sie dumna z tego CO robie,pomoc socjalna-sprzatam u chorych,czuje sie dumna z Madgy ktore leci nocka za nocka,pomimo duzego zagrorzenia tam, i tu tez oczywiscie.Czekam na wiekszy kontrakt ,obiecano mi.Pogody ducha Sylwia
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Dahud, Babeczka, Katarzynka77, Alex75, aga54

temat sylwi 2020/03/26 18:45 #455

• aga54
  • aga54 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2419
bnggfgbfb lubię ten Twój humor.Najpierw czytam raz, potem czytam drugi i już więcej
rozumiem , a za trzecim to śmieję się i strasznie Ci zazdroszczę tej swobody wypowiedzi. %%- a prace jaką Ty wykonujesz, jaką wykonujemy...czy jest między nimi różnica?- nie ma .Każdy jest ważny - w tym co robi.Ważny jest efekt całości ,bo jedno ogniwo
łańcuchem się nie nazywa ,ale wszystkie go tworzą.Tobie nie życzę pogody ducha ,bo sama jesteś bardzo pogodna ,życzę Ci zdrowia %%-
W gonitwie po dobrobyt zdarza nam się tracić nadzieję i nie zauważać tego co w życiu jest najważniejsze.(Kamil Bednarek)
Ostatnio zmieniany: 2020/03/26 18:47 przez aga54.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud, Babeczka