Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

temat sylwi 2018/10/14 19:54 #386

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 3946
Znajoma z Alp wraca do domu za dwa dni. aniodiabel
I zostanie tu do koncs roku. Pozniej prawdopodobnie przeprowadzi sie pod holenderska granice. Ale to jeszczejest na etapie planu. Zobaczymy. Do konca roku masz szanse :mrgreen:
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2018/11/26 15:33 #387

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2308
Witam chcac odkuzyc tereny ,odkurzam ,co tam u mnie , wyzbywam sie przeszlosci,z polecenia Pani terapeutki pisze list do Pana stalkera,ludzie dobrej woli go informuja,co tam u mnie ,czy chce czy nie chce,wiem na to wplywu nie mam,chowac sie tez nie bede winmer i tyle.Mateuszek chory ma grype brzuszna ,dalej chodzi do osrodka terapetycznego ..wydaje mi sie ze mozolnie to idzie.Ja zajmuje sie co raz bardziej soba chodze na sport,w domu czasami tworze daimont painting,obraz na swieta.Organizuje sylwestra bal przebierancow ,no kreatywna zem bnggfgbfb bnggfgbfb ,daramaty sa w mojim zyciu acz kolwiek relacje mniedzy ludzkie zawsze bywaja trudne,ale staram sie nie komplikowac,i samo sie rozwiewa,ostatnio odkrywam granice i zrozumnialam ze ktos mnie lubi z mojim fochami i akceptuje albo nie ,aja wcale nie chce sie przypodobac calemu swiatu,NIE bo nie ,bo i po co pozdrawiam
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana, AgaMars

temat sylwi 2018/12/29 10:43 #388

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry
Sieta byly udane,bylam na przdswiatecznym spotkaniu AAL_ANOWSKIM,w szkole dziecko mateusz mnial swieta ,potem byla magda…. aypererew przgadalismy trzy dni ,bez telewizora ,no i czasu zabraklo 3aa ,ale bylo fajnie,zaczynamy sie co raz bardziej poznawac ,siebie sluchac nawet bnggfgbfb .Mam jeszcze plany na koniec roku zakonczenie listu do pana stalkera,i zakoczenie tematu,acz kolwiek powroty bedzie beda,czy chce czy nie,moze zabije w zarodku,oby tylko………..,dzieci maja wakacje ,troche biegam tu i tak ,bylam z syniem w kinie,potem lecimy do centrum kurtkie kupic mu ,bo niszczy zeczy,jak smok,chyba dobrze ze nieszkam w holandi ,bo panstwo stara sie dbac o dzieci z inwalidzctwem.finasowo i ogolnie,idealnie nie ma i nigdy nic nie bedzie,nawet ta czesc zycia.Ale chodzi oto aby byc zadowolonym,a Ja w mojej sytuacji jestem,przedluzono kotrakt na osrodek terapetyczny ,na nastepny rok. Corka uczeszcza w soboty do kolka teatralnego,a Ja chce sie zapisac na lekcje plywania,nastepny rok zwyciesteoe tak planuje,poszlabym na wiele wiecej tance ,zajecia plastyczne…..ale to jest nie realne,bo mnieszkam z malym dzieckiem,moze kiedys.Wakacje planuje i mam nadzieje przeprowadzkie ,jak dostane lokum co mi bedzie odpowiadac,czyli troche zieleni,spokojniejsze otoczenie,tu studenci latem szaleja.Zycze wszystkim spelnienia planow ,marzen w 2019
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, andrzejej, Dahud, Lidia, olka

temat sylwi 2019/02/25 20:47 #389

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Hm witam i witam ,wlasnie widze ze w maju sie zalogwalam Tu ,po raz pierwszy a sierpniu rok pozniej zlozylam pozew ,w listopadzie bylam rozwodka dokladnie 16 -11-2016,nie dalam rady zyc zpijakiem pod jednym dachem,na poczatku nie moglam i nie potrafilam sobie dac prawa do tego ….Nie dam rady,nie wytrzymam.Ale wciaz z DDA ucze sie,mnialam urlop no to spedzilam dosyc aktywnie az za ,mnanowicie pojechala do Magdy dachudowej odwiedzic nowe gniazdko,ladne mnieszkanko no male,no bnggfgbfb ,mniasto westfalskie juz nie bawarskie braki GOR .po powrocie byl pan fryzjer teraz jakis balejaz mam na glowie,juz nie brunetka 3aa 3aa ,i kolezanka byla w wekend od piatku do niedzieli bylismy na mniescie i trampolinach z dziecmi.Dzieci corka robi czeste dramaty nawet o okulary sloneczne ...ktore odnalazla ,ciagnie pieniadze jak z bankomatu,,,biedaczka ma duze POTRZEBY ,ja tez mnialam jak mnialam prawie 17 lat,jestem nia czasami poprostu zmeczona.Ona to widzi,nie da sie calkiem ukryc.Synio hm inny rodzaj zmartwienia Nie robi postepow w czytaniu ,ale ciagle jak nie zauwaze siedzi na komorce filiki oglada,niechec do trudnosci czyli pisania czytania...jakies rady?jak zabawic autyste...w literki,ja tu dlugo nie pisalam ciagle zmeczona ,zabiegana,dbam o siebie jutro ide do lekarza i mam badania krwi przes pracodace na glukoze ,i wieczorem sport,pozatym chya menopauza sie odzywa poty i dziwne mniesiaczki.Chadzam wciaz na tance czasami ,kino ,jade z malym znowusz na lego land w maju na trzy dni.Pozdrawiam wszystkich
Za tę wiadomość podziękował(a): Annika75, Dahud, kris66, Hogata9, Tomoe, Babeczka, olka

temat sylwi 2019/03/12 21:08 #390

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam i Dobry wieczor ,co tu pisac ajow brak ,no moze zbyt duzo mniala randek ,i chyba w koncu sie ustatkuje ,co do randek ,co najgorsze kiedys buntowana przes babcie mnialam wielkie pretensje oto do matki,a ja sama zle podeszlam do wytlumaczenia dzieciom co i jak ,ze kto to i po co on tu.Zrobilam blad.za to teraz poznalam od mniesiaca ponad pana fajmy uwaza z piciem z tego co wiem ,bo tata wypijal za wszystkich.ma dwoch dzieci ja tez ,no zobaczymy co bedzie,narazie staram sie randkowac po za domem ,zwlaszcza ze wzgledu na mateusza,pan ma lubiec moje dzieci,pracowac ,byc spoojny ,jedna warjatka wytarczy,co biega calymi dniami,musze uwazac zeby mi sie wspoluzalenienie nie wlaczyo.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Hogata9, Papilotka88

temat sylwi 2019/03/25 19:43 #391

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor Co tam u mnie zyje sobie dobrze ,dzieci hm mateusz mamy pomoc tez w domu ,Pana socjalnego ,przyhcodzi tak czesto jak ja chce,trudnosci z pisownoa i czytaniem ciag dalszy,zastanawiam sie czy uczyc malego 8 latka mentalny 6 latek moze zob.autyzm Jezyka polskiego,urzad mnie wspomaga finansowo ,chociaz z tymi uchodzcami ,wszystko podrozalo……,corka tez ma dostac ze szkoly jakas pomoc sami jej dali, obserwuja nas uj ta holandia ,jak juz raz wkroczy Ochrona nad dziecmi,to cie teraz beda pilnowac,moze i dobrze ,nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.Zreszta moje dzieci ,jak i ja nauczylismy sie wolac o pomoc,dostalam ze moze pracowac na pol etatu z urzedu bez zobowiazan do 2020 roku.Jedziemy do lego land znowusz koniec kwietnia na trzy dni Ja i synio,moze w drodze porotmej zawitam u Magdy ,bo mam wolny tydzien joehoe ,kupilam nowa walizke juz ,plany dalej obowiazuja przeprowadzka chociaz czekam bo mam dwie sypialnie i na dole salon z kuchnia ,by sie przydal pokoj extra no 3aa dla gosci chociazby.A pan nadal jest okey ,mnialam okazje poznac corki ,mile dziewczynki,i psa tez...Milego wieczorku
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Hogata9, Tomoe, Babeczka, olka

temat sylwi 2019/03/30 12:05 #392

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry pogoda dopisuje fajny weekend sie nam szykuje,plan mam ide z znajomymi na terasik i z patrikiem,moj byly byl zerknal na fb i stwierdzil ze ten moj przyjaciel to BRZYDAL,on jest ladniejszy bnggfgbfb bnggfgbfb ,no dobrze ze mu sie nie musi podobac ,tylko mi.Kochani zycie biegnie szybko u mnie ,to obowiazki domowe,to jade do lego land i juz wstepnie do Madzi , zachaczam,zamowilam buty na bieganko z Hin - wish czekam,ciekawe jeszcze ile.Nastepny tydzien bieganko corka na szczepionke meningkoka ,ja zebranie z pracy,ide mnieszkanie ogladac ale jestem 4 kandydatem takze bardzo mala szansa,ze otrzymam.Wczoraj ogladalam oddzial kryminalni jak pijak przepraszam za wyrazenie bil zone ,a dzieci siedzialy zamkniete ,i poczulam taka nie nawiesc nagle do bylego,,ufff dobrze ze go nie bylo w poblizu
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Hogata9

temat sylwi 2019/04/06 10:28 #393

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry ,no coz zycie biegnie stram sie je wypelniac dziec,i praca ,znajomymi.Czytam was chocaiz ja jestem na inny etapie ,etapie gotowosci na zwiazek,pan patrick zakonczyl zwiazek,bo glownym powodem byly jego dzieci,ze sa przerazone ze ojciec ma nowa pania ,hm zapedzilam sie i on tez ,odnosze wrazenie.Przykro mi ,napislam mu co otym mysle,ze mnie wykorzystal i skrzywdzil,Zabolalo,ale najbardziej boli mnie fakt ze mam dosyc przygod,ze potrzebuje intymnoisci ,nie pisze tu o sexsie ,tylko o bliskosci bardziej emocjonalnej ,eh gdzie ci normalni mezczyzni?Chyba sobie pobede sama jakis czas,jak dlugi nie wiem ,bede szczera.Co mnie to nauczylo...pochamowac swoj entuzjazm
Za tę wiadomość podziękował(a): Hogata9, Krzysztof Z.

temat sylwi 2019/04/06 13:30 #394

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8030
sylwia1975 napisał:
najbardziej boli mnie fakt ze mam dosyc przygod,ze potrzebuje intymnoisci ,nie pisze tu o sexsie ,tylko o bliskosci bardziej emocjonalnej

To chyba raczej dobrze, hm? ^^)
Pozdrawiam i słońca, nie tylko w sensie tego, co za oknem, życzę @};- %%-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”

temat sylwi 2019/05/03 20:50 #395

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor ,no u nas wakacje ,bylam w lego landzie Gunzburg,w drodze powrotnej zawitalam U magdy,obmowilismy nasza wspouzalenienia bnggfgbfb Naprawde dobrze mniec kogos w realu,co nas nie zabije to nas wzmocni ,tak jest.Jutro zajezdza Magda do mnie na wekend ciesze sie ,u nas sa dni wolne imprezowe tzw festiwale ,hm czytam coraz to nowe osoby czasami jestem przerazona naiwnie myslalam ze to dotyczy generacji po komunistycznej ten alkocholizm,ze teraz ludzie bardziej ciagna za kariera ,podrozami.Szczerze mowiac przerazajace.Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Krzysztof Z., olka, Papilotka88

temat sylwi 2019/05/03 20:58 #396

• Papilotka88
  • Papilotka88 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Nie będę się wyrzekać siebie dla czyjegoś dobra..
  • Otrzymane podziękowania: 1244
Sylwii ostatnio u mnie na grupie anonek,pojawilo się na raz 6 nowych kobiet. Nasza sponsorka sama była w szoku, że coraz więcej piją Ci ludzie:/
"Czasem granice ktoś przekracza – a w życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca"

temat sylwi 2019/05/04 08:27 #397

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 12477
A ja myślę, że to oznaka tego, że coraz więcej osób szuka pomocy i chce zdrowieć - czy to z alkoholizmu, czy ze współuzależnienia. To dobry znak.
Pozdrów serdecznie Magdę ode mnie. I bawcie się dobrze. @};-
Ostatecznie, miejmy otwarte umysły, ale nie na tyle, żeby mózg nam wypadł. (Richard Dawkins)

temat sylwi 2019/05/04 08:56 #398

• Hogata9
  • Hogata9 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1845
I ode mnie Sylwia przytulaski dla Was obu :ymhug:
Mnie się wydaje że świadomość ludzi dot.alkoholizmu jest coraz większa. Coraz więcej się o tym mówi, coraz więcej form pomocy, coraz mniej przyzwolenia na to, a jeden daje przyklad drugiemu swoja trzeźwościa i jest to zacheta do zmian. Dawniej kobiety cierpialy, milczaly a teraz stawiaja warunki, ida na alanon i terapie.
Niestety mam wrażenie szczególnie tu na wyspach, że narkotyki natomiast rozpowszechniaja się w strasznym tempie. Tego moje oczy nigdy nie widziały...nie było to do tej pory tak powszechne i dostępne jak teraz. Na ulicy smierdzi bo młodzi ludzie palą i nawet się z tym już nie kryją...smutne to. Zakłady pracy decydują się coraz częściej na testy na obecność narkotyków przed zatrudnieniem, lub nawet w trakcie pracy, w ciągu dnia biorą delikwenta na test.
Ostatnio zmieniany: 2019/05/04 08:59 przez Hogata9.
Za tę wiadomość podziękował(a): Alex75, Papilotka88

temat sylwi 2019/05/04 11:09 #399

• Papilotka88
  • Papilotka88 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Wiecie,że zauważyłam że na wsi zabitej dechami to niestety jeszcze nie ma żadnej wiedzy dot. alkoholizmu.
Ludzie nie wiedzą co to al-anon,co to mitingi. W sklepach sprzedają nietrzeźwym,byleby tylko sprzedać. Sama mieszkam na takiej wsi. I szczerze sama nie widziałam,że taka pomoc jako żona,mogę uzyskać !
Teściowa i ogolnie Ci starsi ludzie żyją w przekonaniu, że "Baba " nie powinna się wychylac czy rządzić w domu, że nas jest głowa rodziny (nie wazne,że pijaną) , że jak już się slubowalo to na śmierć i zycie. Ciągle powtarzanie,że ona też miała męża alko i nie odeszła, ciagle "zmazywanie" jego win, wyrzucanie butelek przede mną..
U mnie na wsi co 4 to alkoholik,a kobiety siedzą jak mysz pod miotłą.

A przeraża mnie fakt,że tutaj jesli chodzi ktoś do psychologa to już jest uważany za "świra" :/
"Czasem granice ktoś przekracza – a w życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca"
Ostatnio zmieniany: 2019/05/04 11:10 przez Papilotka88. Powód: Dopisek

temat sylwi 2019/05/04 11:14 #400

• Hogata9
  • Hogata9 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Papilotko ale juz nie wszystkie kobiety pod ta "miotla"...Ty nie ^^) Jestes wiec pionierka :grin:
I dajesz innym kobietom przyklad :-BD
Ostatnio zmieniany: 2019/05/04 11:14 przez Hogata9.
Za tę wiadomość podziękował(a): Papilotka88

temat sylwi 2019/05/04 12:33 #401

• Papilotka88
  • Papilotka88 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Tak Hogato,ale też zostalam "wyklęta" przez niektórych,że odwazylam się odejść od męża:)

temat sylwi 2019/05/04 19:39 #402

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Papilotka88 napisał:
Wiecie,że zauważyłam że na wsi zabitej dechami to niestety jeszcze nie ma żadnej wiedzy dot. alkoholizmu.
Ludzie nie wiedzą co to al-anon,co to mitingi. W sklepach sprzedają nietrzeźwym,byleby tylko sprzedać. Sama mieszkam na takiej wsi. I szczerze sama nie widziałam,że taka pomoc jako żona,mogę uzyskać !
Teściowa i ogolnie Ci starsi ludzie żyją w przekonaniu, że "Baba " nie powinna się wychylac czy rządzić w domu, że nas jest głowa rodziny (nie wazne,że pijaną) , że jak już się slubowalo to na śmierć i zycie. Ciągle powtarzanie,że ona też miała męża alko i nie odeszła, ciagle "zmazywanie" jego win, wyrzucanie butelek przede mną..
U mnie na wsi co 4 to alkoholik,a kobiety siedzą jak mysz pod miotłą.

A przeraża mnie fakt,że tutaj jesli chodzi ktoś do psychologa to już jest uważany za "świra" :/
No doszlismy do wniosku z dachud ze sa ogromne roznice pomniedzy wioskami,a zwlaszcza polskimi ,chociaz Tu tez sie zdarza ciemno grod,anoo 2019 a ludzie siedza z alko jak skazani na siebie,a pozatym takie roznice pochodze z torunia jak bym np powiedzialaze jestem lisbijka w toruniu moze by sie dziwil ,w gdansku by sie zapytano czy jestem szczesliwa,Amsterdam ma inna mentalnosc ludzka niz Enschede chociaz tu jest mniast studentow to sie dostoswuja do ronych religi i przyzwyczajen
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Hogata9

temat sylwi 2019/06/16 09:12 #403

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry w nidzielny poranek ,hm tak sobie czytam historie coraz to nowych osob,czesto jestem przerazona ,ze istnieja tak chore osoby,I to nawet nie uwazam za wspouzalenione tymi chorymi...tez po czesci,ale tych partnerow ,pertnerek...Dlaczego z doswiadczenia wiem ze milosc zaslepia,a no takie stare przyslowie,potem dochodzimy do tego kim ten ktos naprawde jest,zreszta ja sama musilam sie tego uczyc ze tak jest,problem polega na tym ze zbyt czest sie godzimy na....wlasnie nie wlasciwe zachowania ,olewanie nas.ja zakochalam sie bedac nastolatka w panie stalkierze,oczywiscie nie wiedzialam co to stalking i ze On lubi toksyczne zabawy,skad to sie wzielo ,czynniki rozne nowy kraj ,brak umiejetnosci jezykowej,obcy ludzie.od tamtego czasu wydarzylo sie sporo ,ten czlowiek caly czas nachodzi okolice,gapi sie w okno.Ja obecnie zaczynam byc tym stanem wykonczona,nie czuje sie bezpiecznie,probowlam sie nie odywac ,odzywac,staram sie zyc po swojemu.Jakies sugestie dla mnie?
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Z.

temat sylwi 2019/07/01 20:47 #404

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam u siebie ,zastanawiajac sie czy moje zycie sie zmienilo aypererew ,zmienilo poznalam pana moze nie super men z wyglada ale zloty czlowiek, zaradny w kazdym badz razie ,ma swoj dom samochod ,zna sie na elekrytce ,ja slabo ,bezdzietny,teraz biega na szkole sportowa bo ksiezniczka wymagajaca ,chce kwaitki i caly mikmak,jest,no coz six packa nie bedzie,ale charakter hmm le[iej sie dogaduje z dziecmi niz Ja x_x ,chociaz to dopiero poczateczek ,pozyjemy zobaczymy ,no takie zycie.Dalej mam bardzo dobry kontakt z magda np ale tym razem ja wybieram sobie kto mi pasuje,moze jestem jaks zbyt lagodna mama co do manipulacji mojeg syna wstrone sevenny corki,podpuszczania ,hm ja taka bylam do brata ta mlodsza, ma wakacje jade do gdanska na tydzien z dzieckiem ,i potem zajedza aal anonka do mnie uwielbiam ta kobiete . na jesien jak sie nie przeprowadze na co licze,grecja ma byc.Pozdrawiam ACHA sport jest moja pasja
Za tę wiadomość podziękował(a): Melisa, Dahud, Aga89, Alex75

temat sylwi 2019/08/20 12:11 #405

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam w moj wolny dzionek.U mnie dobrze ,nie wiem czy kiedys pislam ale niestety albo stety poszlam dopiero do przodu ,jak opuscilam szp alkocholika i pana stalkiera,ale kogos mam juz pare mniesiecy,a poznalam kiedy mnialam dosyc warjatkowa i przelotnich romansow z panami typu byly alkocholik czy hazardzista,widocznie to mi bylo potrzebne zeby wiedziec czego chce i szukam,a czy olav to ten coz czas pokzae tez moja wola kierownictwa ,chociaz staram sie nie zazadzac chlopem to ciezki mam orzech sama z soba,no tak normalny facet niby,to deficyty sie otwieraja bnggfgbfb ,pracuje ,chodze na sport,narazie zajeta jestem tez dziecmi.moj synio rozpuszczony dziecior przemnie ,Idzie do nowej szkolu sbo,integrcyjnej z podlozu chrzescijanskim,ale postep zrobil,juz dalam do szkoly skiewoania z ergotherapi ,i fyskotherapi ,corka idzie na ostatni rok liceum 4 rak a pyskuje eh strasznie.Pozatym mam porowodowy prezent typu maly juz bo splacam kredyt,alocholik oczywiscie nic nie splaca i dlugi tam mu se rosna ,ale coz niektorzy sami se dolki kopia.
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Antea, Hogata9, Alex75

temat sylwi 2019/08/20 18:42 #406

• Antea
  • Antea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 3242
Hej Sylwia @};-
Dzisiaj u mnie pół roku podsumowania terapii dla współuzależnionych i pracy nad sobą.Byłam aktywną ofiarą przemocy psychicznej mojej matki lekomanki.Żałoba za miłością matczyną daleko za mną . Biorę już odpowiedzialność za swoje emocje i potrafię odciąć się już z od emocji innych.Ochronić siebie i dużo we mnie niezależności emocjonalnej.
Pogody ducha
Odkrywam kim staje się w objęciach BOGA.
Za tę wiadomość podziękował(a): Alex75

temat sylwi 2019/08/21 17:49 #407

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12486
Sylwuś :ymhug: pan elektryk, facet ułożony - pewnie aż za bardzo
i nie masz co u niego poprawiać, nie masz ci z czego go ratować, bronić, chronić. bnggfgbfb
No, to superosko. :-BD Powinien Tobie - alanonce przypasować taki zdrowy emocjonalnie facet.
Doceń to i nie szukaj na siłę w nim felerów. :lol:
Niech mnie prąd kopnie, to prawie jak ja, tylko ja to taki - cnotliwie nawrócony. buahaha
A on może taka prawdziwa cnota człek, co to uzależnień poważnych nie zaznał. :-?
Pozdrawiam ciepło :muza: - pogody ducha. @};- D
Ostatnio zmieniany: 2019/08/21 17:52 przez andrzejej.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud

temat sylwi 2019/08/22 06:03 #408

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
ANDRZEJU bnggfgbfb bnggfgbfb

temat sylwi 2019/09/08 17:55 #409

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam moderatorow i dziekuje za informacje ze zostlam usunieta z moderatorstwa ,a rgumenty roznego rodzaju TERAZ nie interesuja mnie ,jestem kim jestem i lubie byc traktowana powaznie i przedewszystkimz Szacunkiem,jeszcze raz bardzo dziekuje zycze powodzenia nowemu moderatorowi.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Antea, YaroZja

temat sylwi 2019/09/16 17:39 #410

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor takie male ja ,uczace sie pokory aypererew Rano telefon dzwoni mama czy pojade znia na stary adres bo Ona po raz wtorny szuka kota ,nie nie pojade mamo bo koty to twoja pasja,i nie angazuj w to mnie….odpowiedz jako to od mamy ty ………………………..itp,acha kiedy bym czula zal ,zlosc ,poczucie winny,dzis ach no minie jej ,mam prawo odmowic.Olav zaplanowal sobie dzien wolny w tygodniu Sobota,hm nie zgodzilam sie ,bo piatek ja jestem wykonczona ,po drugie rankiem mam sie zbierac bo on sobie jedzie strzelac z luku ,no dobra ma prawo do swojich pasji ,znajomosci itp,ale ja mam prawo stawiac granice,nie sobie biega ze znajomymi kiedy chce ,ale sobota po za wyjatkami jest dla mnie wazna,powiedzial ze pomysli nad tym,wlasnie kupil urlop nad mosel no okey.pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Hogata9, olka, Alex75

temat sylwi 2019/09/18 19:25 #411

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
DObry wieczor mam taka mala stagnacje jakas i wracaja czasami obsesyjne mysli o stalkerze,pewnie jakies braki typu pojawi sie skomentuje moje zycie zachowania ,takie Niebi pieklo,jeste nie jest hm ale em glupia,glupia i tyle.Po za tym macie jakes pomysly na zabawy z osmiolatkiem poza bojakmi typu ninje atakuja ,wole pisac tu,bo tu mnie znaja ludzie tez z reala ,a pozatym nie lubie mniec 100 forow,i jakies zajecia dla zbulwerowanej 17 latki? <wspolne uj ciezki orzech,pozatym lece znowusz do lekarza menopauze stwiedzil ,w kosciach i w uszach migdalch,eh ci lekarze,poszlam na chorobowe ,bo tak pracowac nie moge. Spotkan pare mnialam z logopedystka ,moze zyczenia mateusz ma sie uczyc sylk ,i wzbogacic slownictwo,ja mam czesciej znimi uzywac JPolskiego,sevenna dostanie schemat z fyzykoterapi na sport.Czekamy na odpowiedz z stowarzyszenia pomoc dzieciom,w drodze porotnej odwiedze westfalianke jak bede na urlopie bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Hogata9, Waldek

temat sylwi 2019/09/18 21:31 #412

• Hogata9
  • Hogata9 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Pomysły na zabawę :grin:
W "państwa-miasta" uwielbiam i kojarzy mi sie z dzieciństwem. Córki A.tez w to grać nauczyłam i az sie rwaly do rywalizacji. To zabawa plus nauka w jednym.
Origami też fajna zabawa na jesienne wieczory. Są filmiki na Youtube jak je ukladac i też aplikacje na telefon krok po kroku.
Planszówki, bierki (wystarczą zapałki), albo jak lubisz Sylwus się przebierac to wskakuj w indiański pioropusz :ymdevil:
Zbulwersowana nastolatka to już gorzej... Może babskie wyjście- Mama z córką?
A co do stalkera...hmmm. Może dawno nie dawał o sobie znać i podświadomie boisz się, że to wkrótce nastąpi?

temat sylwi 2019/09/19 12:05 #413

• Magda1981r
  • Magda1981r Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Jest taka cierpienia granica...
  • Otrzymane podziękowania: 474
Jeśli chodzi o stalkera to też tak miewalam jak pojawiał się codziennie a później nagle była jakas przerwa. Tak jakbym traciła kontrole... I myślałam co tym razem kombinuje. Teraz z czasem gdy jest go mniej pojawia się wyrywkowo to ja też już tak nie myślę. Bo w końcu i tak przecież nie jestem w stanie wymyśleć co mu wpadnie do głowy. Sama ze swojej strony zrobiłam tyle ile mogłam żeby być bezpieczna i córka też jest poinstruowana co ma robić w sytuacji gdy on się pojawi ponieważ sama wraca ze szkoły. A ja ubezpieczylam dodatkowo samochód i noszę ze sobą gaz pieprzowy. Nic więcej zrobić nie mogę. Czekam na sprawę w sądzie. Wiec może u Ciebie nastąpił taki brak kontroli nad nim? Było coś schematycznego a teraz przerwa...
Jest taka cierpienia granica za którą się uśmiech pogodny zaczyna..

temat sylwi 2019/09/21 07:50 #414

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Poranek sloneczny a grzejnik wlaczony ,rozlozylo mnie na lopatki jak to pisza bnggfgbfb ,teraz po srodkach od lekarza ,przeciw zapalnym i bolowym czuje sie lepiej ,dzieki bogu ,oczywiscie jako samotna mama calkowicie lezyc nie moglam bo tu spotkanie a tam,w poniedzialek z osrodkiem tereautycznym ewalouacja ,ojciec dzieci tez chce byc ,no go zabiore.Na wekendowe plany przenioslam spotkanie z rodzina olava,na imprezke dzieciac mam byc,bo kolezanka chce,jakos dam rade ,lubie spotkania towarzyskie,nie zawsze ale czasami tak,co do Pana stalkiera ,ten czlowiek juz pojawia sie nie schematycznie,bo nie mnieszka w mojim mniescie,ja sie wyprowadzilam dawno temu z tamtego mniasteczka,takze kontroli brak juz dawno.Tak sobie Mysle ze jak sie wyprowadze z centrum to bedzie spokoj,moze w koncu zrozumi ze moj swiat nie pasuje do jego.Zobaczymy czy nie znowusz naiwnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Z., Alex75

temat sylwi 2019/09/21 09:25 #415

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8030
Sylwia, zdróweczka Ci życzę %%-
Kuruj się, a nie łaź, bo gorzej będzie, nu, nu, nu! :mrgreen: Jak już dziś musisz to jutro zrób sobie dzień wałkowania się w łóżku, przynajmniej na tyle na ile to możliwe. Zdrowie mamy jedno ^^)
A poza tym z 8-latkiem jak nie ma brata w podobnym wieku, z którym będzie się ganiał to trzeba iść na basen, trampoliny, itp,żeby zaspokoić potrzebę ruchu i aktywności fizycznej (która z wiekiem przechodzi :ymdevil: ), a zasmarkana czy połamana przecież nie będziesz łazić po takich dziwnych miejscach :lol:
Jeszcze raz zdrówka, trzymaj się @};-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, olka

temat sylwi 2019/10/02 12:48 #416

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam w mojim kacie,ach zycie leci sobie dobrze calkiem,Pan o mnial jakies obawy i nadal ma ,ale poromawialismy zobaczymy co dalej,zatawiam paierki do osrodka terapetycznego,swietlica ma byc dwa razy w tygodniu w poniedzialki i czwartki do 17 od 15 po szkole i osreodek terapetyczny w srody,w zwiazku ztym ze tatus jest biedny powiedzmy ,ciezko pracujacy zalatwilam zajecioa Pro edukacyjne dla synka stad ta swietlica,corka chodzi do fysitherapety bo duzo ja glowa bolala,rozluzniaja mniesnie jej.Ja hm chyba jak w srody nie dostane dodatkowych godzin,to sie na lekcje plywania zapisze,uczeszczam na sport w poniedzialki w czwartki na aal anon,czasami w wekend mam wypad bez dzietny wieczor oczywiscie,uczucia Hm zal do exsow minal,staram sie cieszys zyciem.a sporo sie zmienilo od rozwodu
Za tę wiadomość podziękował(a): Alex75

temat sylwi 2019/10/30 20:36 #417

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor co u mnie bylam w zwiazku 6 mniesiecznym ,co raz to dluzsze te moze pseudo zwiazki,odkrylam zdrade ,nie mnialam zamiaru kontrolowac komorki,jedank kobieta po przejsciach ma swoj istykt,pan mnial na boku pare tygodni pania eh,zrobilam afere ,napisalm pani ze on kogos ma w ramach zemsty,i satyfakcji,teraz nie sobie robi co chce i zkim chce ,a mija tydzien od roztnia,nie dramatyzuje Glupio my tylko przy dzieciach,ze poprzes panikowanie ze stara brzydka itp,bede sama,nudne sobotnie wieczory ehhhh no i masz babo placek,daje sobie spokuj bo CHCE CHCE,w koncu poczytam jeszcze raz robin noorwod,acha wrocilam w czwarte rano ,piatek bylam w Madzi,jest co raz do lepsza nadaje sie do ludzi,zmienila prace na lepsza gratulacje i zdrowieje,Mateusz duzo romow w szkole dwa razy w tygodniu logopedia ma byc,nie zgodzilam sie na jedna w szkole i jedna poza ,to sa dwie rozne osoby ,to tak jak chodzic do dwoch psychologow,co czuje zlozsc i forme zalu z tym razem mniao byc innaczej,,,brzmi jak akocholik,Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Hogata9, Krzysztof Z., Alex75

temat sylwi 2019/10/31 09:22 #418

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12486
Sylwuś :ymhug: @};- szkoda, że pan okazał się nieuczciwy i chwilowo grał na dwa fronty. Chyba najlepiej to skwitować - tego kwiatu to pół światu. :lol: i przejść z tym do porządku dziennego. Jesteś kobietą po przejściach i myślę, że masz zdrowy dystans do nowych znajomości.
Tak naprawdę to przecież lepiej być samemu niż z kimś nieuczciwym, uzależnionym, tyranem czy super egoistą.
Życie uczy mnie przezorności, rozwagi, dbania o siebie. Serce schodzi na drugi plan, a dominuje rozsądek. Rezerwa i dystans, to moja tarcza obronna w nowym życiu.
Czy jestem bez serca? Czy nie mam już uczuć? Czy potrafię kochać?
Nie wiem sam.
Potrzebuje bliskości, ale nie dostaję już małpiego rozumu jak kiedyś.
Klapki na oczach i wio - byle do przodu, przed siebie.
A jak? Dokąd? To było drugorzędne.
Kocham święty spokój. :muza: i kobietę zaufaną, która mi go nie mąci z byle powodu. Pozdrawiam ciepło. :-BD
Ostatnio zmieniany: 2019/10/31 09:23 przez andrzejej.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Alex75

temat sylwi 2019/10/31 20:39 #419

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Pan biega jak szalony pierwsze mniesiace, Moze taki typ lubi starac sie potem juz malutki ciut mniej, no nie wazne, Ja die zbyt nie przejmuje o dziwo pierwsza moja mysl on nie jest mnie wart.Dziekuje za posta Andrzeju,tez die lubie
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, andrzejej, Krzysztof Z.

temat sylwi 2019/11/03 13:21 #420

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry a takie przemyslenia ,zeby sobie inny poziom adrelaliny przyspozyc ,wykupilam urlop w Atalya turcja w maju,az ze sie boje jak wiekszosc ludzi latac mam co mam,ojciec mojich dzieci sie wysmiewal ze takie linie lotnicze obskurne ogur,no naczytalam sie wspanialych recenzji i szok :-? :-? ,no ale zawsze marzylam o wyjezdzie gdzies daleko,a jak jak nie samolotem,3 godz 30 mam leciec,jak narazie na haju samego lotu.UJ UJ UJ.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Hogata9, Alex75