Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

temat sylwi 2018/01/25 20:36 #351

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2308
Dobry wieczor U mnie duzo sie zadzialo :-BD az za Dom mnial isc na aukcje na ostatni gwizdek byly maz wrazil zgode na 116 tys euro,hypotheka 158 tysiecy,po rozliczeni przes bank zostaje okolo 32 tysiace kredytu,maloznek wciaz bez dochodow,bo tak latwiej umknac .Ale mnieszka u dosc zamoznego wujaszka,takze wojna z nim jeszcze nie skonczona.Poinformuje otym windykatora.Ciekawe czy go moga ze tak powiem dopasc,ja nie popuszcze.zem zawziety typ,a moze madry winmer .Byla u mnie aal anonka napisalismy list do sadu ,co ma oznaczac ze jestem Dobrej woli.No czekan na rozliczenie z banku.Moja mama zostala w mniedzy czasie wyzucona z domu mnieszka u znajomego az dostanie z pomocy spolecznej mnieszkanko ,sama sobie moze wybrac jakie sa wolne w tutejszych spoldzielniach.Wpadly policja,ochrona zwierzat i pan mediator ze spoldzielni zabrano 26 kotow,moze mniec dwa spowrotem sterelizowane,bedzie pod kontrola BO>>>>>>>>>>>>>>>>wiadomo znowusz moze zbierac :wmur: :wmur: Ona otym nie wie jeszcze ,ale Ja jej informowac nie musze.Synio sie troche cofnal znowusz co mnie martwi ze swym autyzmem,malo co do niego docieram,a o zapamnientaniu nie ma mowy.Co to ze mna robi kostuje mnie energi jestem zmeczona,nic malo co mi sie chce.pozdrawiam
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Dahud, jerzak, Havana

temat sylwi 2018/02/02 21:31 #352

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
MOJA CORKA Opwiesc ROME I JULIET ................wiesz mamo ta julirt to jednak byla glupia... :wmur: :wmur: A dlaczego? No bo On byl starszy od niej,ja no to czyli pedofil bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb kupa smiechu.Jej ojciec nie pozwlaal byc z nim ,ona mniala 14 lat,on myslal ze ona sie otrula i nie zyje,i sie otrul.Ona sie otym dowiedzial ze jej wielka milosc sie zabila ,i zamniast zyc dalej i ukladac sobie zycie majac 14 lat ,tez sie otrula.Nie bede tego komentowac jestem DUMNA Z CORKI winmer winmer winmer
Dalej czekam na Bank i jego rozliczenie.jutro jade z bylym i dziecmi do zwolle zobaczyc artystyczna,dla sevenny.Motywacja musi byc bo troche olewa ta szkole do ktorej chodzi,przynajmniej mam takowa nadzieje.Ze zmotywowuje ja.Chodzi na lekcje grania na kebordzie.Ja zapisalam sie na kusrs ortofrafi holenderskiego,co tam chce ze soba robic kwiaaatek kwiaaatek cieszy mnie to.Zobacze jeszcze w zaleznosci od funduszy i czasu kurs tanca ,zen narazie z braku opieki nad mateuszem zamarl.szkoda tak wlasciwie ,mnialam bardzo fajnego MISTRZA.Wymyslam wekend nad .........gdzies tam,moze gory?Nie wiem.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea, Dahud, Havana

temat sylwi 2018/02/24 11:48 #353

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry w tej chwili cierpie bardzo bnggfgbfb Bo nie wiem na jaka spa jechac,otoz dostalam z pracy dwa bilety i trzeba bedzie wybrac,smierdze sarkazmem wiem.Ale nie jest mi ztym zle.Ide na imprezke sukenkie widzialam za 200 euro no marzenie koor eh madzia mamy nowy wloski butki co mam zrobic kolor czerwony na dole piorka,przyjaciel stwierdzil ze ladna ale moge sobie fudnac :-T :-T ,Co ja sama. bnggfgbfb bnggfgbfb ,dzieci maja wakacje ,ja nie.Pracuje,mam testy w poniedzialek jezykowe,ciekawe.I z urzedu pan dzwonil ze mnie zaselektuje na testy z jezyka Holenderskiego i matematyki by sprawdzic na ile moge isc dalej sie uczyc aypererew aypererew .Mnialam jechac na lego word w guzburg ale zmienilam zdanie pojedziemy dla corki glownie w maju kolo koln do fantasiland wesole mniasteczko i przedstawienia ,basen.W maju mam zamniar wziasc ,jak dostane dwa tygonie wolnego takze pomecze chyba SZP>DAHUDOWA,jak bedzie mniec czas zreszta ja se tam sama po lotam aniodiabel aniodiabel
Za tę wiadomość podziękował(a): Melisa, Bea, Dahud, Havana

temat sylwi 2018/02/26 13:46 #354

• Melisa
  • Melisa Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 1276
Sylwia tutaj Twoje posty wyróżniają się optymizmem...zazdroszczę Ci tego, serio ;)
''Powiedzenie mówi, że nasze życie składa się w 10 procentach z tego co nas spotyka i w 90 procentach z tego, jak na to reagujemy''
Ostatnio zmieniany: 2018/02/26 13:47 przez Melisa.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Havana

temat sylwi 2018/02/26 21:02 #355

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dziekuje meliso,tez mam swoje leki i rozterki i tez boje sie skrzywdzenia jak kazdy czlowiek,nie musimy byc DDD CZY DDT DDA czy cos tam zeby sie bac,przypomniala mi sie ksiazka cytac Bea mellody wspouzalenione BOJ SIE BAC,to tak jakbysmy bali sie czuc,bojmy sie ale u licha dzialajmy ,mamy prawo bledzic i naprawiac sie wyv ciagac wnioski,ja teraz mam Pana nie pijacego wogule,tak jest bezpieczniej,ale czy to TEN ktoz to wie to sie okaze.
Za tę wiadomość podziękował(a): Melisa, Dahud

temat sylwi 2018/03/17 11:11 #356

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry
W mojim pokojiku troche spostrzezeni opisze otoz moj byly ex maloznek,proponowal mi wekendowy zwiazek,drugi raz juz .poczulam taka zlozsc -odpowiedzialam mu ze sex to nie wszystko ze ja sie go balam i on dobrze wie ze nigdzie znim wyjsc nie mozna bylo bo sie na umor nachlal,i ze NIE dziekuje nie mama zamiaru mniec znim partnerskich zwiazkow,nie po to sie rozwodzilam,chyba zrozumnial w koncu 3aa 3aa uf,zlozsc i ulga w jednym .Synio stoji z rozwojem w mniejscu,znaczy to ma nadpobudliwosc i zostaje w szkole tej jeszcze przypuszczamy z dwa lata ,corka dalej sobie wagaruje z biologi i wf jestem tym zderperowana i zmeczona,tlumacze jak WOL krowie ,a ona TAK TAK wiem,i swoje,teraz powoiedzialam ze jak zlapie na wagarach zabiore laptopa np na dzien-dla niej to duzo bo slucha muzyki rysuje pieknie na laptopie-ma tam program.Ja mam witolda hm taki jakis bez hajowy,musze zrozumniec siebie ze mam 43 latka i lekki stwierdzony przes lekarza rematyzm,no zycie raz lepiej raz gorzej.Jade w maju na spa narescie pod koniec maja,najpierw mam kwalifikacje w piatek do szkoly,a potem zobaczymy,co Ja czasowo dam rade a co nie z malym mateuszem bo ma 7 lat ,ale na autyste 5 lat.taka choroba.Zaczelam troche byc bardziej realiustyczna chociaz bardzo bym chcila byc opiekunka.EH ale 20 godzin stazu szkola i praca ,mateusz ,sevenna troche za duzo
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

temat sylwi 2018/03/17 11:38 #357

• Havana
  • Havana Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1378
Sylwio:) trudny czas przed Toba, szukaj rozwiazania, bo zawod w rekach daje lepsza perspektywe na przyszlosc a masz jej jeszcze wiele przed soba.
Mamy w rodzinie autystyczna dziewczynke (12. lat) jest w internacie na weekendy wraca do domu.
Nie ma w Holandii pomocy ze strony Jugendamtu, Socjalamtu?

Jesli masz mozlowosc zdobycia zawodu, zrob wszystko... stan glowa na ziemi, by wykorzystac szanse!

SPA jak najbardziej, no i...czerwona suknia, marzenie, ktorego nigdy w zyciu nie spelnilam. Mam za to czerwony reglanowy z kaszmiru plaszcz! Cudo!

Trzymam kciuki:)

temat sylwi 2018/03/18 21:35 #358

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Hawano moj synio nie jest az w takim stopniu autysta zeby go gdzies odac ,po za tym jestem w przekonaniu ze moja rola to tez jedna z rol ,wyborem byla jest bycie mama.ciesze sie ze nie musze go nigdzie dac,chronie te dziecko pewnie za bardzo.sa u nas swietlce odplatne itp.zobaczymy pozyjemy.moj syn wyjasnie lubie sie tulic ,lubi sie bawic,lubi kontakty,lubi legi i ludzi.Czest jest w swojim swiecie marzen,ma problemy z koncentracja i wymowa,jest ruchliwy
Za tę wiadomość podziękował(a): krzysiek

temat sylwi 2018/03/19 09:31 #359

• Havana
  • Havana Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Sylwio:) ponoc autyzm Martynki wymagal kontaktu z rowniesnikami, mieszkaja w malenkiej wsi, przedszkole po kilku tygodniach odrzucilo mala, o szkole nie bylo co marzyc. Stad takie dzieci w Polsce czesto korzystaja z pomocy szkolnych internatow. Inaczej pozostawiona bylaby wylacznie na bycie z mama, ktora nie mogla jej zapewnic tego co szkola i kontakt z innymi dziecmi wiele pomogl tej jakze mocno pokrzywdzonej dziewczynce. Dziecko to bedzie skazane po ukonczeniu 21 lat na opieke mamy, sama nie potrfafi wzkonac najprostszych czynnosci, ktore pozwolilyby jej na samodzielnosc.

Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2018/03/19 20:01 #360

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Mateusz karol ...............Gdy moj syn mnial 2 i pol roku,odzucil go zlobek i skierowano nas do audilogicznego centrum w hengelo holandia,tam bylismy Trzy razy z tego dwa na badaniach sluch ,mowa i reakcje odruchy.trzecia diagnoza,autyzm klasyczny,uf moja ulga wiedzialam ze cos nie tak,i zadowolenie ze tylko TO. 3aa 3aa ,Proponowano nam zlobek 4 poplunia w hengelo bylo mi zbyt daleko praca i jezdzenie tam,poszukalismy rozwiazania i znalezlismy mniasteczko gdzie mnieszkamy Enschede,2 razy rano do godz 13 i dwa popoludnia do 17 godziny,zakladano mateuszkowi kamizelke duzo Paniom cos to tu mowi ,zeby nie tracil ronowagi i czul sie bezpiecznie :czesc: eh lezka mi sie kreci,mam mile wspomienia z tamtad audiologiczna szkola Enschede imieniem krolowej Beatrix,chodzil po piasku ,i dotykal materialow ,roslin ,smakowali piasek i inne zeczy,zawozil go autobusik 8 osobowy z dziecmi i przywozil my tu doplacamy za transport -nic w tym zlego oczywiscie.Potem poradzono nam zeby trafif do szkoly specjalnej troski attendiz ,zawoze go i przywoze sama,teraz bo mam auto to urzad nie zapenia mi transportu.Tam maja rytm ,rutyne ,mateusz ma logopedie ,fizyoterapie tam i basen ja znim jezdze na basen-boji sie glebokosci.ma tez osrodek terapetyczny ze zwierzetami dwa popoludnia wtygodniu zawozi 8 osobowy autobus ze szkoly tam i do domu wraca wtorki czwartki o 17 30 do domu .Koszta pokrywa opieka spoleczna,tam sa zwierztka krowa ,osiol i ma swoja opiekunke tam SARE bnggfgbfb lubi tam jezdzic.To tyle na temat holandi i zycia z chorymi tu.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana

temat sylwi 2018/03/20 08:53 #361

• Havana
  • Havana Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
...i jak tutaj sie dziwic ze tyle mlodych ludzi wybiera emigracje. Szkoda pieniedzy w Polsce na dofinansowanie Sluzby Zdrowia. Dzieciaczki maja sie rodzic, nawet z ciezkim uposledzeniem ale pomocy rodzice nie otrzymuja zadnej, jesli to 155,oo zl pielegnacyjnegoi na co to ma wystarczyc, jesli zwykle przedszkole kosztuje 400.oo zl.

Sylwio nie napisze wiecej, bo musialabym uzyc ostrych slow.

Dziekuje zq wiedze, jaka mnie obdarowalas. Mozna... Polsko... mozna!

temat sylwi 2018/03/20 17:20 #362

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Havano ja mam minimum socjalne,stad tak mi oplacaja wszystko prawie,ci co maja wiecej placa badz doplacaja w zaleznosci od zarobkow.Ciesze sie ze dostaje tez tzw 500 plus,nie wala mi gory forsy ale mozna zyc ,i mozna pojechac zdzieckiem na wakacje moze nie Egypt ale Europa pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana

temat sylwi 2018/04/03 08:21 #363

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam w mojim pokojiku,zycie eh calkiem dobre zwykle bez hajow czasami nudne monotone,ale oke.nauki z zycia mamy ............samotnej matki mniez swojich znajomych,robic rozne zeczy bez partnera ,byc samodzielna,podrozowac.mam takie hobby lubie tanczyc,lubie dobry film . ksiazki.zawierac nowe znajomosci.wielkanocne swieta Hm Byl witold ,mama z znajomym u ktorego tymczasowo mnieszka bo musi,wyzucono ja z mnieszkania.Za zbieractwo zwierzat.Bylam na basenie z koleznka ,potem na placu zabaw.Obejzalam film u witolda Biblja jakas tradycja taka.Rozmowa z corka po konflikcie znia.Bylo dziwnie ,milo i nie milo rozne momenty byly.Szybko minelo wkazdym badz razie.teraz ciesze sie bo ide na zabawe 7 go Magdo haha, 20 na ognisko i podchody z pracy.a 21 wyjezdzam do rotterdamu do znajomej skorzystam z okazji pojde na plaze w scheveningen,bo skompletowalam ja z martinem znajomy ,Cieszy mnie to.........co bedzie dalej ktoz to wie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Hogata9, Havana

temat sylwi 2018/04/03 08:27 #364

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 3946
Czekaj ty, jeszcze sie zemszcze :ymdevil: :ymdevil:
7-go nie, bo nie mam czasu, ale... ty przyjedziesz do mnie, to cos wymysle aniodiabel aniodiabel aniodiabel
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''

temat sylwi 2018/04/15 08:48 #365

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam w mojim pokojiku.Tety wstepne mnialam na opiekunke ig dypolomowana ,nie zdalam z matematyki :( :( jestem chodzaca tragedja w liczeniu,w 15 sekund mnialam na 147 -5 razy 10 eh szkoda slow,zatos mnialam potem solicitatcje na staz ,z uposledzonymi dziecmi,i mnie chetnie by przyjeli aypererew aypererew aypererew ,gdybym zdala testy i przyjeto by mnie do szkoly,eh pomysle co dalej.moze podcwicze te matme i na nowo??????????
Za to zamowilam w bawari lego world hotel i bilety na wstep,troche kosztowalo ale coz,co sie nie robi dla smerfa malego.Po tym jade zycie upiekszyc magdzie 3aa 3aa ktos musi.I do domku,odnalazlam przepiekne zamki w Gunzburgu jak z bajki kraina lodowa,ale czy tam dotre z Mateuszem watpie,moze innym razem.Marzenia trzeba mniec.mam rematyzm ,jak stwiedzl lekarz Hypper mobil;Stawow,czasami odczuwam ,w rekach ,nogach,no coz zazywam wit D3 i magnez.Na dzis tyle .pozdrawiam kochani
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, Dahud, Hogata9, jerzak, AniaKr

temat sylwi 2018/05/06 08:21 #366

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry
Wyjezdzamy jutro do lego world,mam narescie urlop,przegapilam szanse na inna prace typu telefonistka eh szkoda ,coraz mniej we mnie zlosci a wiecej zrozumnienia w strone mamy ,chociaz mama lubi mniec oczekiwania wobec mnie,ktorych to ja raczej nie spelniam,bo akurat niechce ,nie moge ,ex malozonek hm jest grzeczny ,ale nie tlumacze mu sie co porabiam prywatnie,owszem wie ze wyjezdzamy ale to ze wzgledu ze jego synio tez jedzie a corka zostaje sama -co do corki zapowiedzialm ze jak bedzie balagan jak wroce ,to koleznaka wraca natychmiast do domu kwiaaatek kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Havana

temat sylwi 2018/05/06 12:13 #367

• kalka
  • kalka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2039
Sylwia,ciesz się tym czasem z synkiem,dzieciństwo tak szybko ucieka... nawet sie nie obejrzałam,a córki dorosłe ,a wnuków brak :P Bawcie się dobrze
każda droga zaczyna się od pierwszego kroku

temat sylwi 2018/05/11 10:09 #368

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien Dobry w mojim pokojiku
wrazenia po lego world ,Pogoda przepiekna,ludzie z calego swiata rano przy sniadaniu spotkalismy pare z syberi,p na nastepny dzie z indi buahaha ,ja lubie taki mix.po niemiecku malo ,no to po angelsku.Dowiedzialam sie z syberia ma swoj dialekt,fajnie wiedziec.Ze economia tam upada tak ze Euro jest 2300 rubli jejku.Spotkalam przemilych ludzi,sama jestem splukana ,doslownie no coz warto bylo. winmer winmer ,pytalam o typowe potrawy z regionu,nie mnieli otrzymalam frytki i sznycla z frytkownicy,to nie dla mnie,jak bedzie okazja i czas odwiedze Magde i tak zjemy sobie nawet tani obiadek regionalny.Pododa byla i jest ladna tez w holandi.Z corka mam dylemat typu ciagle przesiaduje u nas jej przyjaciolka ............Bo jej mama choruje i nie ma pieniedzy ,tatao tez ponoc choruje.........eh jestem zdziwiona jest jedynaczka,na mojim garnku ,sevennie tlumacze ze co weekend to za duzo,tez chce isc z sevenna do kina czy gdzies bez,ale nastolatka i tak jestem BE,no trudno.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana, Tomoe

temat sylwi 2018/05/11 10:45 #369

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 3946
Sylwia, wiesz, ze jestes u mnie zawsze mile widziana. Naprawde przykro mi, ze nie moglysmy sie spotkac. Jednak wynagrodze ci to nastepnym razem... poznalam kuchnie bawarska i sama ci takie regionalne danie przygotuje :ymhug:
A teraz zyje juz jutrzejszymi chrzcinami mojej wnusi. :muza:
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Ostatnio zmieniany: 2018/05/11 10:46 przez Dahud. Powód: Literowka

temat sylwi 2018/07/01 16:51 #370

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
witam co u mnie :ymhug: Troche czasu mienlo postanowilam odkurzyc,pan suchego alkocholika pozegnalam ,za spokojny nie dla mnie .facet musi mi czyms zaiponowac,no niestety tak juz mam aniodiabel ,ostatni se troche porandkowlam i poznalam Pana przystojny jak diabel eh czuje sie jak nastolata troche ,ale dobrze mi ztym.Pan przystojny ale za to mentalnosc nastoltka ,widome powody pan sobie lubi grac na gieldzie ma dlugi 3aa ,hm zwizku ztym ze mnieszkam samodzielnie i narazie chyba nie chce z kims,moze byc.Taka ze mnie zozla zreszta zawsze nia bylam.Chyba nawet dobrze mi ztym-czasami.Ostatni chodze na silownie,a dokladnie mam osobistego trenera i cwiczymy w plenerze,trzy kobietki i On istuktor,czuje sie po tym kobieco,silnie i mniej bola mnie rece nogi ,czyli wkoncu po wskazaniach lekarza ,mam tzw trenig sil.Dlug glowny 35 .167 euro ma niby ,narazie niby zaplacic bogaty wujaszek z ktorym jak opiekunka mnieszka byly maz :-BD :-BD Bog chyba jest TU na MNiEJSCU i niechaj pobedzie oby jak najdluzej.Corka idzie do innej szkoly powtorzy trzecia klase szkoly sredniej,bo ma klopoty emocjonalne lekka depresje,i mamy jutro rozmowe z cochem ktory zajmuje sie terapia kreatywna,dla sevenny to dobre rozwiazanie.Synio ma mniec dwie logopedie pre czyli smak i drugi mowa.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, Dahud, Hogata9, Havana

temat sylwi 2018/07/21 10:49 #371

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek W mojim pokojiku kolorowo i nie zycie no ,ostatnio zwrocila mi kolzanka uwage ze mam uwazac co mowie publicznie i ze raz jestem przemadzala ,a drugi raz zachowuje sie jak ktos kto wie o co chodzi,eh troche mi to daje do myslenia,tez moja wada bycia spoznialska bbann tak wycudowuje ze czesto jestem za pozno.Poz atym u nas wali juz 4 tydzien po 27 -30 stopni takze meksyk.Pozdrawiam slonecznie

temat sylwi 2018/08/14 09:24 #372

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam w mojim pokojiku,Byla u mnie dobra znajoma AAL_ANonka,i tak pobiegalismy po holandi,teraz mam urlop ,bylo fajnie.Takie refleksje mnie naszly,tesknie za niespelnienia pierwsza miloscia ,mam jakies chore wyobrazenia.Zyje wedlug wskazowek aal-anowskich swojim zyciem,pomimo TO :-? :-? ,nie raz sie zastanwiam czu to wspouzalenienie czy mam pod sufitem………….chyba jedno i drugie,jakies niespelnienione marzenia,moje,jego bo wciaz krazy po okolicach,chce kontaktu i mnie usciskac.jakies dziwne powiklania.A dalej zycie biegnie po swojemu.Moze zawitam w bawari nie wiem jeszcze kiedy.Mam plany na przyszlosc przeprowadzka bo okolice mi sie nie podobaja centrum za duzo chalasu tu.malo wcale prawie zieleni.I jakies dobre wakacje na przyszly rok,marzy mi sie Grecja.Zobaczymy 3aa 3aa .Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Waldek, Jaskolka

temat sylwi 2018/09/01 15:35 #373

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam wrocilam z urlopu z Mosel ,ale tam pieknie aypererew aypererew ,musze przyznac sie ze nie bylam Sama ,z Panem M ,hm trudny temat te jego gieldy,jestem swiadoma ze przyszlosciowo nie ma co planowac ,chyba ze zaprzestanie grac sobie w kcjach ,obligacjach.Po za tym postaral sie no ,nawet saune mnielismy,aglownie JA bnggfgbfb bnggfgbfb ,Synio mnial basen i plac zabaw.Polem krov dla rodzin z dziecmi ,ach te gory i winogrona,spacerki z 10 km dziennie,co roz gdzie indziej,wywietrzylam glowe ,mozg i szare mysli,troche teraz siedze bez kasy ale bylo warto,finansowalismy razem ,on troche wiecej,oczywiscie,nie JA sama ,mam te dobra ceche po mamnie nikogo nie sposoruje. bnggfgbfb bnggfgbfb W poniedzialek do pracy,dzieci do szkoly a koncze we wtorek 43 lata.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Dahud, Tomoe, Jaskolka, Krzysztof Z.

temat sylwi 2018/09/11 19:55 #374

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor ,ale czy dobry :shock: :shock: ,pisze do was z pokoju hotelowego,ne nie mam urlopu .Jestem tu z dziecmi bo nasze mnieszkanie zalalo,pekla rura kanalizacji,od piatku.Mianowocie z poniedzialku na wtorek sztranie padalo,sasiadka obudzila mnie w nocy stukajac w okno,obudzilam sie przerazona………..ze cos sie dzieje,dzialo ludzie stali na ulicach ,woda siegala wzraz ze smrodem kanalizacji do mnieszkan.zadzwoniono po straz pozarna.Rano byla gadanina ,ja oczywscie nie lubie plotek ulicyjnych unikalam.W koncy po paru rozmowach z sasiadka stwierdzilam ze powinnam wpuscic sanepid i pania ze spodzielni,stwierdzona bacterie i stechlizne To bylo w piatek,mam sie ewakuowac do hotelu z dziecmi i kota tez.Co czuje jestem w szoku ……….przeciz mi tylo troche wody wpadlo do mnieszkania,jak to? mozliwe.Co dziennie jakies zalatwianie to ubezpieczenie exspert ma przyjsc w poniedzialek,to spoldzielnia to gmina ……….smutno mi ,czuje sie rozdarta pomiedzy Hotelem a domem ,do ktorego stale ktos jakas firma wpada. :ojej: :ojej: ,ex pomaga jak moze ,corke potrocona spadla z rowera bylam znia na pierwszej pomocy wozi ja do szkoly ojciec.Czeka nas tymczasowa wyprowadzka do Domku jedno rodzinnego od 2 do 6 tygodni,potem powrto na mnieszkanie.Eh ile szkody moze wyzadzic woda
Za tę wiadomość podziękował(a): Jaskolka, Krzysztof Z.

temat sylwi 2018/09/11 20:22 #375

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8030
Nie woda, nie woda tylko to czym była skażona.
Współczuję zawirowań, ale cóż - sytuacja losowa, nikt na to nie miał wpływu. Trzeba przetrwać. U nas przynajmniej raz do roku deszczówka zalewa garaże - tak zaprojektowali to „mądrze”. I z tym nic się nie zrobi, a u Was może naprawią, zdezynfekują i będzie po kłopocie. Myśl pozytywnie, pozdrawiam %%-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”

temat sylwi 2018/09/11 20:32 #376

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
Sylwia :czesc:
To przykra sprawa z mieszkaniem, oby jak najszybciej udalo sie posprzatac i zamieszkac.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i mimo wszystko milego swietowania @};-

temat sylwi 2018/09/17 17:27 #377

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry
W koncu zrozumnialam ze sprawa mnieszkania ,ciagle wizyty roznych firm PRZEROSLY mnie,nadal mnieszkam w hotelu pozytyw nie musze wymyslac co na obiad zwlaszcza ze dzieciaki marudne,to nie dobre ,to za slone,zup nie jemy itp termedie znimi.Nam dawano obiad i juz ,w ten sposub nauczylam sie prawie wszystko jesc.Tez maja marmoleum zerwac ,meble wyczyscic ,aja kusrsuje pomiedzy szkola ,praca ,hotelem ,domem.Takie rozdarcie.Zakceptowlam ten stan ,choc mam go dosyc ,to szybciej mija. Wyciagam nawet wnioski 1 zycie jest zyciem 2 zdarzaja sie zeczy na ktore wplywu nie mam,3 warto zyc spokojnie ,a nie szukac ciagle jakis wrazen,4 jestem wciaz DDA i szukam emocjonalnych hustawek ,mam nadzieje ze dzieciom im nie przysparzam.5 Boje sie monotoni i samotnosci
Za tę wiadomość podziękował(a): Jaskolka, Krzysztof Z.

temat sylwi 2018/09/20 00:31 #378

• Hogata9
  • Hogata9 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1845
Tak...na wiele rzeczy wpływu nie mamy. I choć to trudna i przykra sytuacja, to często po czasie okazuje się że jest w tym jakis mały pozytyw choć może teraz nie widoczny. A to jakaś refleksja się pojawi lub dochodzimy do jakis wniosków albo szybko dojrzewamy do długo odkładanej decyzji.
Trzymam kciuki by te trudności życie Ci szybko wynagrodzilo w jakis miły sposób @};-
Pozdrawiam %%-

temat sylwi 2018/09/23 07:06 #379

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry :-? Chyba ,bo mnie dopadlo jakies horubstwo,nie widomo jakie,lydki objadly mi pchly z kanalizacji,wedlug opini mojego szamana,bo tu leczy sie paracetamolem ,ponoc cudowny srodek tylko malo pomaga,juz sie tak morduje od 5 dni ,co prawda dostalam masc na uczulenia -dwie jedna z antybiotykiem ,druga z hormonami ,nie powiem obie pomagaja,ale za to tak bola mnie mnesnie ze uha.We Wtorek ma przyjsc firma specjalna odkazac mnieszkanie ,w srode sprzatac ta sama firma.ja poszlam na chorobowe od piatku.I zgadzam sie z wpisem forum nie jest kolkiem typu lubie cie nie lubie,uczumy sie w realu ze mozna kogos nie lubiec mniej lubic ,ale szacunek ma byc.Mi duzo poaga zrozumniec modlitwa o pogode ducha a zwlaszcza w odroznianiu jednego od drugiego.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Z.

temat sylwi 2018/09/23 17:29 #380

• Krzysztof Z.
  • Krzysztof Z. Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8030
sylwia1975 napisał:
wedlug opini mojego szamana,bo tu leczy sie paracetamolem ,ponoc cudowny srodek tylko malo pomaga,juz sie tak morduje od 5 dni

Sylwia, o Dżisias bnggfgbfb Dziękuję Ci za tego „wpisa”. Oczywiście przykro mi, że Cię pchły pokąsały, współczuję, ale tak to opisałaś, że trochę śmiechłem, bo... jutro mój szaman terapeuta też będzie nade mną czary wudu czy raczej anty wódu odprawiał :ymdevil: A on nawet paracetamolu nie używa, więc Ty kurde na swojego lokalnego czarownika nie narzekaj ^^) :mrgreen:
Pozdro serdeczne, kuruj się %%-
„Been searching somewhere out there
For what’s been missing right here”

temat sylwi 2018/09/25 08:45 #381

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Prosze krzysztofie nie ma za co. 3aa Po piatkowej wizycie u pana szamana,i nie przespanych nocy,zadzwonilam do pogotowia z placzem ze maja mnie przyjac,bo nie daje rady ,nawet juz wlosy chyba mnie bolaly,poinformowano mnie ze lekarz oddzwoni…….po godzince Oddzwonil,chwla mu za to.Ze mnie przyjmnie,i zadal pytanie czy jadlam jakies srodki przeciw bolowe x_x x_x ,ja ze TAK,o on no to prosze Nic nie brac,o 15 sie spotakamy ,o 12 juz beczalam z bolu ,modlac sie o 15 godzinke.Zgadam wykryl zakazenie ,tylko gdzie szukal szukal no i wyszlo Zapalenie pluca prawego,antybiotyk i ja nadal w hotelu.No coz zycie,sa lekarze i sa szamani bnggfgbfb bnggfgbfb pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana, Jaskolka, Krzysztof Z.

temat sylwi 2018/09/26 18:50 #382

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witajcie kochani czekam na money money bo ja to takie PZU pozorny zawsze ubiezpieczony, moja mama nie no bo po CO 3aa 3aa ,nauczylam sie juz wowczas jak ojczym zmarl zeby pilnowac zadluzenia zwijmy to moja kontrola za to ta dobra dla mnie kontrola,bo po rozwodzie zostal dom ktory ex splacil chwla mu za to i wspolny maly kredyt ,no ja go mam.Splacam.Odchorowuje swoje ,troche bycia po za domem nikomu nie zaszkodzilo.Dziekuje ze mnie czytacie.Ps ogarniam sprawy,synio przechodzi na specjalne lekcje plywania jest na liscie …….czekamy,z Pania z cochem z urzedu socjalna pomoc zadzwonic mamy do osrodka terepatycznego o prosbe zmiany dnia ,bo lekcje sa tylko we wtorki,z bylym mezem mam dobre rodzicielskie kontakty,na urodziny otrzymalam piekne kwiaty zekomo od dzieci.Czuje sie doceniona.I ja go docieniam na swoj sposob.Dziwne to ,nagle mam szacunek od osob ktore mi go nie dawaly.Mysle ze w nastepnym tygodniu wrocimy do mnieszkania.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Hogata9, Havana, Jaskolka, Krzysztof Z., Aksamitka

temat sylwi 2018/09/26 21:06 #383

• Lula
  • Lula Avatar
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i do domku.
Jest jeszcze jeden pozytyw, będziesz miała wyczyszczone i wysterelizowane mieszkanko jak mało kto. :ymhug:
Jako nowy szaman do kolekcji zalecam dużo ciepelka kolderkowego oraz herbatki z cytryną i miodem.

temat sylwi 2018/10/14 19:14 #384

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
No to w mojim pokojiku bedzie duzo chyba ,Po pierwsze mnieszkamy juz w domku ,wszyscy zadowoleni,kupilam linoleum ,juz lezy ,juz spie tu dzieciaki tez kwiaaatek kwiaaatek , byly maz bardzo mi pomogl.jestem szczesciara ze mam dobre kontakty znim,czasami warto poczekac ,powalczyc,o przyjazn tez , stwierdznie jestesmy tylko ludzmi ,aal anon mnie nauczyl zeby spojrzec na swoje wady,jezeli ktos zwroci mi uwage /Czy ma racje?,dzieki temu nabywam kotaktow.Dalej odomku ,podloga piekna jak dla mnie ze struktura kolor jasne drzewo,pomalowalam sciane na zgnity roz,reszta brudny bialy.Chce sie wciaz wyniesc z centrum,chociaz ostatnio bo jesien troche spokojniej TU :ymdevil: :ymdevil: ,ale ze wzgledu ze mam przyjaciol tez troche dalej przyda mi sie sypilka extra.Kazdy by mogl wypoczac,goscie tez.zamowilam zmywrke 45 cm srebrny kolor i lodowke z zamrazaka ,bo mnialam mala taka,a az tak codziennie do sklepu nie lubie biegac. bnggfgbfb bnggfgbfb ,jutro przywioza mi meble z przechowalni.ubezpieczenie wyplacilo to se porzadzilam.wyzdrwoialam zaczynam chodzic na sport,poza tym mateusz hodzi na inne lekcje plywania plus sie nazywa we wtorki ,nie dal rady na zwyklej z duza grupa.udalo mi sie zalatwic dla dzieci z ograniczeniami jest 6 dzieciow bnggfgbfb bnggfgbfb ,o zatym mam spotkania rodzicielskie oby dwoch dzieci,i ateusza ewaluacje w listopadzie W osrodku Terapetyczym,i mateusz ma test sluchu z GGD czyli hm lekarz dla mlodziezy.Plany chce gdzies jechac jeszcze nie wiem Rzym ,london czy alpy -jak stara znajoma juz haha bedzie :-H :-H ,tak musze sie czasami gdzies urwac,alpy zima sa piekne ,zamki bajecznie,za to rzym moze wiosna i grecja nadal aktualna na jesien nastepna moze ,eh marzenia zobacze co z tego bedzie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jaskolka, Babeczka

temat sylwi 2018/10/14 19:34 #385

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam po raz wtorny haha ach zrobila sobie tatuz bo lubie tatuaze zalezy Gdzie i ile, mam yin yang i nad tym Motyla ,hm :-? :-? Dlaczego motyl ,niktore z nas beda widzialy,aal -anon zobowiazuje ,tak Ja mam przynajmniej 3aa 3aa ,ide do porawy ,bo nie wytrzymalam z bolu po 2 godzinach. rozmawiam z dziewczyna ,szkoda mi jej bo jej patrner cpun,i widze troche w tym siebie sprzed lat.Ide ogladac hary pottera lubie >dobranoc
Za tę wiadomość podziękował(a): Jaskolka, Babeczka