Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

Odp: temat sylwi 2015/02/20 09:22 #36

• Miecia
  • Miecia Avatar
Cała Ty - 100 pomysłów na minutę. Jakoś nie jestem przekonana do płatnej terapii przez skype. Dla mnie to drenaż kieszeni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: temat sylwi 2015/02/20 16:39 #37

• hanys
  • hanys Avatar
Mieciu to nie drenaż...
są takie powiedzenia
-naiwnych nie sieją
-dobry bajer połową sukcesu.
I właśnie te dwa zdania mam w głowie jak czytam o "leczeniu" przez telefon,internet itp.
Mnie ŻADNA super,mega hiper ultraHD kamerka nie zastąpi kontaktu na żywo w cztery oczy czy w grupie
Ostatnio zmieniany: 2015/02/20 16:39 przez hanys.

Odp: temat sylwi 2015/02/20 17:40 #38

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2249
:-T hanys nie bede jezdzic na terapie do polski co tydzien d xccxcxcxc
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria

Odp: temat sylwi 2015/02/20 18:21 #39

• hanys
  • hanys Avatar
eee a czy ja kiedykolwiek gdziekolwiek NAKAZAŁEM Ci gdzieś jeździć????

Odp: temat sylwi 2015/02/20 20:43 #40

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfbhanys napisał:
eee a czy ja kiedykolwiek gdziekolwiek NAKAZAŁEM Ci gdzieś jeździć????
hanys pojade do nawiedzonych i roztrepanych eh liego wieczorku

Odp: temat sylwi 2015/03/16 12:41 #41

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek @};- %%- witam i jest mi dobrze .............mam czasu uhuhu az za nadto,nie pilnuje pijoka,pijok sam sie pilnuje,oplaty robi itp,a ja no szukam zajecia czasu sobie ,a to plac zabw ,a to do parku,obiad dobry ugotowac ,medytacja ,modlitwa ,i co dziwne to jako zona alkocholika tak mnialm chociaz niegrzecznego bahora,ktorym to prowdzilam wojne ,a teraz uh znajde swoje pasje i sens zycia bo chce jeszcze penie pobladze o poszukam :-BD Zdecydowalam ze juz nie chce byc w zwiazku trojkatnym ,maz butelka i ja,maz poinformowany-zgodzil sie ze mna.
Za tę wiadomość podziękował(a): hanys

Odp: temat sylwi 2015/03/21 14:51 #42

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek Dzien dobry czy sloneczko ummmmmmmmm,pogoda deszcz pada i za 10 minut swiec slonce,wybralismy sie do mniasta synus i ja,umwiona bylam z dobra kolezanka,dobra bo znam z 14 lat i tak mam z wiecej osobami,czyli jestem lojalna ^:)^ chyba dobra cecha,chociaz nie jedna tzw przyjazn od butelki i nie tylko ostatnie lata zostala usnieta a raczej usuneli sie sami ,mam taka jedna Ize heh ,mnieszka o 200 km dalej ale fajna nawet zjej jazdami ja lubie @};- ,a i tam pare dobrych znajomych,na razie mi starcza,ale caly czas szycham na spotkanie AA i Aal-anonu w polsce,zalecialo by mi sie ,mnialm jechac z corka do paryza ale ona nie bo zamachy i twierdzi ze sie poklocimy ,no mysle ze damy rade bnggfgbfb ,ale narazie niegdzie nie jedziemy,same we dwie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Miecia

Odp: temat sylwi 2015/04/11 10:15 #43

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek witajcie,postanowilam napisac ,mam jazdy emocjonalne eh hyba nic nowego,pozatym maz popija sobie po kryjomu,a ja juz myslalm ze ja taka dzielna ,tak przeszukalm katy,po to by wiedziec ze nie jestem pomylona kwiaaatek ,eh te manipulacje alkocholika ,co czuje zal...............tego zwiazku i tych lat ,dzieci mi szkoda,wiem moze jakies chore myslenie,jednak ten alkocholizm to pasudzctwo,czuje zlosc i to sporo tej zlozsci,wstyd przed wami i soba,co ja moge zrobic?wyniesc sie albo czekac az sie stoczy ,metlik w glowie.Ale mi glupio tu i bedzie w aal-anonie tez pewnie,a taka bylam przemadrzala.w maju chce pojechac na pare dni do rotterdamu do izy zdrwoy dystans mi potrzebny i wieje od niego,eh bierze mnie zlosc i smutno mi ,ale przewidywalm taki przebieg,tylko nadzieja umiera ostatnia,i te glupie serce.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zadowolona

Odp: temat sylwi 2015/04/11 11:18 #44

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 18563
Sylwia jakie głupio i wstyd, jaka przemądrzała, o czym Ty piszesz? Cieszyłaś się, zadowolona byłaś, że nie pije. To nie ma z Tobą nic wspólnego, nie ma Twojej winy, wiesz, że na drugiego człowieka wpływu nie masz, jego wybór. Jesteś silną, pewną siebie kobietą, wiesz czego chcesz od życia. Tylko Ty, a mąż niech robi skoro mu tak pasuje, on nie chce zerwać z piciem, spokojnie, nie nerwuj się.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

Odp: temat sylwi 2015/04/11 13:32 #45

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 9764
No tak.
Jak widać trzeba zacząć tylko o siebie dać i o swoje sprawy.
Alkoholik i tak będzie kluczył i kręcił, póki będzie chciał pić.

Odp: temat sylwi 2015/04/11 16:39 #46

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
aypererew Dziekuje moni kwiaaatek ,i bea tez kwiaaatek ,gdyby nie wy,tego mi bylo potrzeba,dzien nie spedzilam w domu tylko na urodzinach u kolezanki z mateuszem,bog dzial moj maz jedzie do tesciowej na pare dni,jutro go zawioze ,ale odpoczynek bedzie a radocha, :-H :-H :-H
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: temat sylwi 2015/04/14 20:38 #47

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
witajcie opisze pare swoistych wyniesionych zterapi cech charakteru,ja bioraca korzysci ze zwiazku z alkocholikem,zlozliwa ,wciaz wieczysta ofiara-wyniesione z dziecinstwa,glaskanie po glowce typu ty winna nie jestes to brat starszy o 6 lat,a kablowalm na niego,mnialam swoje korzysci,uznanie matki,korzysci terazniejsze ja ofiara-on kat ,ja mu msciwie wygarne on czuje sie winny,i mi wspoczuje.Oczekiwania -hm wciaz chore ze on zrozumnie,a mam ja siebie zrozumniec,jakies chore blokady pchaja mnie natretnie w nie wlasciwa strone,chce odejsc -bo i zemsta w tym tkwi,jakas nadzieja..........,msciwosc za wyzadzone krzywdy,i komu ja bede biedna x_x wypominac reszte zycia, 3aa hm mama wypominala nam dzieciom ze sama ze biedna itp,babcia tez.........,ale lancuch generazycyjny,czy moj maz trafil na kobiete bierna?????????Moze tak ,ale i nie raczej ta lubiaco byc pokrzywdzona aniodiabel ,hm duzo naprawy mnie czeka siebie,a gdzie nie uciekne i tak siebie ze soba wezme,przeraza mnie to i zlozsci,chyba ze by byla sytuacja niebezpieczna,wiadomo policja intewencja.no to tyle o mnie.

Odp: temat sylwi 2015/04/24 19:32 #48

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb a witam na mojim watku czutajacych,no wyszla igla z worka komunikacja jak pies zbity,moze tylko chwila o mezu od kad jest na chorobowym jest bierny i marudny,i se jeszcze hobby podziemne prowadzi tak mi sie wydaje,o mnie Ja kobieta hm nawet zaradna na zewnatrz a wewnatrz jak bezradna dziewczynka nieraz..............cos w tym mojim wspouzalenieniu mnie przerasta,co?lek o jutro ,tak wiem to jest jutro,lubie bawic sie we wrozke choc wrozbom i horoscopom nie dowiezam,co porabiam, bylam dzis zcorka wmniescie,kupilismy jensowa kurteczke ,torebke dama ma ,bluzeczke na lato ,krotkie spodenki czarne ,a sobie spodnie nie moglam sie powstrzymac eh jestem kobieta aypererew ,tak mam tez z perfumami ,lepiej nie lezsc do duglasa bo zle sie konczy buahaha ,jutro jade do niemiec oj dalek z11 km mam 3aa ,do parku z dzieckiem ,i czy mowilam -pisalam ze moj synus jest lekkim autysta,czyli bawi sie obok dziec nie z nimi.

Odp: temat sylwi 2015/04/27 08:07 #49

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek witam co u mnie,postanowilam wkoncu dbac o siebie,chyba juz to robilam buahaha ale ja-jako perfekconistka jakos kulawo mi to idzie,mam swoje konto na boku polecam,bez intenetu,na wszelki wypadek,zapisalm sie do spoldzielni na wszelki wypadek,ufac mozna sobie,po informacje w pomocy spolecznej tez bylam -hm to nie jest kolorowe ale jest.Cos choruje mniesnie mnie bola,stara sie robie. 3aa U nas krajowe swieto dzien krola.

Odp: temat sylwi 2015/04/27 14:38 #50

• Lona
  • Lona Avatar
Zabezpieczać się na tzw.czarną godzinę nigdy nie zaszkodzi ,może tylko pomóc :) @};-

Odp: temat sylwi 2015/05/01 19:28 #51

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek jutro wykezdzam do kolegow niemiec bnggfgbfb ,jedziemy do neinkirsche kolo koln,do mojego przyjaciela z sycharu,on byl u nas teraz my tam,no juz sie mi cieszy,mam tydzien urlopu,i mam koflikt z pracodawca otoz kontrakt dal mi w 2010 roku jako pomoc domowa z demencyjnymi przypadkami ,ateraz se pod kontrakt zrobil i wyslali ludziom ze maja inne fumkcje czyli tez mniej placone,no tp ide w srode po darmowa porade do adwokatamciekawe czy cos wskoram,moj synio po rozmowie z nauczycielka ma isc do grupy zerowkowej z przywilejami czyli ma dostac logopedie i extra pomoc ,cieszy mnie to.Dziac sie dzieje ale zycie toczy sie dalej tez z czy bez pijoka bnggfgbfb buahaha

Odp: temat sylwi 2015/05/04 21:08 #52

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek moji drodzy maly appel w mojim watku ,mam nocleg w licheniu za 140 zl za dobe na 24 lipca do 27 ,ale jest problem czy sa chetni ze mna dzielic sie pokojem,bo czteroosobowy?

Odp: temat sylwi 2015/05/04 21:11 #53

• Miecia
  • Miecia Avatar
Odpocznij zatem i nabierz sił:)Jakiż ten świat mały Köln mam bratanicę:))Dobrze, że wybierasz się do adwokata, taka porada Ci się przyda i będziesz wiedziała jak masz postąpić i czy pracodawca miał prawo do takiej jednostronnej zmiany umowy. Powodzenia życzę.

Odp: temat sylwi 2015/05/07 13:02 #54

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek Miecia dziekuje tu otwarcie za zainteresownie sie mojim watkiem,jak sie czujesz?
putam tu bo tak mi sie chce.
Bylam u advokata pomoc gratis bo moje zarobki sa zbyt male i pomagaja gratis ,przynajmniej pierwsze porady :-BD ,poradzono mi napiszanie listu do dyrekcji ze sie nie zgadzam na jednostronne nazucenie mi,zmian w kontrakcie i w wynagrodzeniu,zrovbilam tu juz jest nadany w poczcie.U mojego joachima bylo super gory otoczenie um jak dla mnie ,bylkam na polskiej mszy.pogoda u nas nie ciekawa wszystko na raz slonce i deszcz ,wieje wiatr,no coz sezon zaziebien w takim razie ,trzeba uwazac,Izabella byla odwiedzial i pojechala buahaha ,wakacje ,kupilam oljki do wanny i sie relaksuje.Jade do lichenia,na co mam ochote ,podroz taka 24 samolot do poznania potem z nogi................ buahaha ,nie nie zobacze.

Odp: temat sylwi 2015/05/07 15:57 #55

• Miecia
  • Miecia Avatar
Dziękuję Sylwuś, w tej chwili bardzo dobrze. Świetnie, że walczysz o swoje prawa i nie dajesz się wykorzystywać, miejmy nadzieję,że sprawy potoczą się po Twojej myśli.
Szkoda, że nie pojadę do Lichenia chociaż tak do końca się nie zarzekam. Jednak już od maja mam co rusz jakiś wyjazd i nie chcę nadwyrężać cierpliwości męża. Poza tym przez cały lipiec i do połowy sierpnia mam rehabilitację(basen, gimnastyka, masaż)i nie wiadomo jak mój organizm zniesie tyle wysiłku. Tak więc na razie nic nie piszę o Licheniu. Jak mam pojechać to pojadę:)

Odp: temat sylwi 2015/05/11 19:15 #56

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek czesc wam potrzebuje jakiegos wsparcia,tak od czasu do zcasu mysle o rozwodzie maz,tak przekreca ze wszystko moja winna,bo ty bo ty...........,nie mowie tu o przemocy,i jest suchy,ale ja mam dosyc ,od kad siedzi na chorobowym jest tylko gorzej,tyle lat zylam wtym marmaznie ze czuje sie pokrecona i zmanipulowana przes mistrza,jestem wsciekla i jest mi przykro,boje sie byc sama,i jak sobie poradze z dlugami i dziecmi eh i tyle

Odp: temat sylwi 2015/05/11 19:20 #57

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 9764
Sylwia,

jeśli związek nie realizuje Twoich potrzeb, jeśli czujesz się tak jak piszesz - zawsze możesz to skończyć.
Ja się rozwiodłam, ale przeszłość się za mną wlecze- mam jeszcze w sądzie podział majątku, mamy dziecko, choć dorosłe metrykalnie, niedorosłe emocjonalnie, a ja mam emocje związane z nim i tym, co mnie spotkało.
Jeśli jednak zapytałabyś, czy żałuję - to odpowiem, że nie. Nie chcę już takiego życia jak poprzednio. Nigdy.
Pomimo demonów przeszłości.

wspieeeram kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): hanys, Lona

Odp: temat sylwi 2015/05/12 04:29 #58

• mrethberg
  • mrethberg Avatar
Sylwia

Sama zdecydujesz. Ty wiesz najlepiej co dla Ciebie dobre. Rozumiem Twój strach,obawy-szczególnie finansowe czasami dołują. Nie mniej po sobie wiem że często strach ma wielkie oczy Moje nieprzespane noce,całe dnie w strachu i ściskanie dołka oraz w głowie wiecznie ta kołomyja'Czy ja sobie poradzę?". Wszystkie emocje przekierowałam na działanie i udało się. Radzę sobie lepiej niż przedtem. Później mój alko nawet wszedł do mojego świata-na moich warunkach ale......suchy alko jest gorszy czasami od pijanego. Ty to wiesz tak samo.
Masz życie jedno i wierzę że wybierzesz najlepiej dla siebie. A może Twój alko w końcu coś zrozumie?

Odp: temat sylwi 2015/05/12 05:48 #59

• maciejski
  • maciejski Avatar
Sylwia,
jak wczesniej pisałem - nic nic zapowiadało mojego powrotu. w ciągu tych dwoch miesięcy Ona odmłodniała, stała się JESZCZE bardziej odpowiedzialna. Poznała sedno swojej wartości. Mija pół roku i jestem z Nią podobną a jakże inną.
Sylwia.. jeśli nie jest tak jak powinno być, tak bez bajek ale ze wsparciem i zrozumieniem, z ludzkim kompromisem powiększonym o zrozumienie dla Twojego wyniszczenia jego chorobą - spadaj z tamtąd. wypisz się. bo Ci energii na "dziś" nie wystarczy i staniesz w pół zdania.
to jedna z moich niespodziewanych zmian. :
JESTEM ZA TYM ABY WYRWAĆ CHWASTA.
trzymaj się. dla Ciebie wolność to przeżycie i narodziny. a potem - czas pokaże.
pozdrawiam

Odp: temat sylwi 2015/05/12 16:19 #60

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb wlasnie sie wypisalam ,i pomnieszkuje u przyjaciolki,na ile sama nie wiem.................moze rozum wygra z naiwnoscia ktoz to wie 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): mrethberg

Odp: temat sylwi 2015/05/12 19:27 #61

• kalka
  • kalka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2020
Witaj Sylwio czasami spojrzenie na swoje życie nieco z dystansu daje niewiarygodne efekty,kiedy przeszło rok temu mój małżonek obwieścił,że potrzebuje świętego spokoju zatem wyjeżdza zagranicę było jakoś dziwnie bo dopiero co zaczął trzeżwieć i tyle rzeczy nie wypowiedzianych a on ucieka dziś z perspektywy czasu mam na to zupełnie inny pogłąd min.żyj i daj żyć innym co ma być i tak się stanie więc oddałam to mojej sile wyższej nie chcę już na wszystko mieć wpływ i nad wszystkim kontrole zajmowanie się samą sobą co dopiero odkrywam jest wiele przyjemniejsze i sprawia mi dużo radoosci czego itobie Sylwio polecam
każda droga zaczyna się od pierwszego kroku

Odp: temat sylwi 2015/05/30 15:15 #62

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek Witajcie mnieszkam nadal u eldiny ,moj maloznek widujemy sie ,pytal sie kiedy se poszukam mnieszkania bo wiecznie siedziec nie moge u kolezanki-zlozsc mnie wziela to nie jego sprawa wsumnie,ja mam wiedziec czego chce ,bo on juz duzo zmienil ,i wiecej nie ma zamiaru-tak to zrozumnialm.Eh jestem nie przygotowana-pewnie nigdy nie bede.
Za tę wiadomość podziękował(a): hanys

Odp: temat sylwi 2015/06/06 18:40 #63

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek witajcie terapia robie postepy i tooooooooooo mnieszkajac u kochanej kolezanki,maloznek chce mnie spowrotem On chce ,a co ja chce niech leze do AA,bo innaczej bedzie marmazm,inaczej nie wracam ,gwarancji nie ma wiem otym,ale jest suchy chronicznie chory na pluca i nie moze zaakceptowac ze siedzi wdomu,rozumniec zaczynam ,ale co Ja mam z tego-nic.Mamy dzieck autystyczne mateuszka hm autyzm -nie dociera do mateusza ze cos jest niebezpieczne -np schody i nie wolno skakac,nie rozumniem po np 4 razach ze czegos nie wolno,ucieka mi znika np na basenie :ojej: ratownik go wyciagnal ostatnio-mi wstyd,maz wsciekly byl,chodzi do specjalnej szkoly,z mala grupka dzieci z podobnymi zaburzeniami,zawoze go i odbieram,corka nastolatka ma pretensje ze stale On ,ze na niego tylko sie patrze,ale np w parku rozmawiam z sevenna ,a mateusz ucieka szlak by to trafil,ale Bog mi naslal ,emocji bolu mateusz ma tylko przeswity,chyba pojde na jakies czytanie o autyzmnie rozejze sie.No kochani pogody ducha,i ja mam problem kontrolowalm w domu alkocholika nadal 3aa wyzuty robilam i oczekiwalm ze on zrobi to i to.

Odp: temat sylwi 2015/06/15 17:09 #64

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
aniodiabel witajcie mam nadzieje ze ktos czyta moje bazgry,otoz stalm sie obojetna ,na mojego alkocholika,wiem ze malozonke gotuje sprzata i nawet do lekarza wkoncu trafia,to ostatnie to zadkie bywa,narazie przemysla czy ma isc na terapie,czy cokolwiek...............,no ja tez mam czas,problemow wiekszych mi nie robi.O mnie bylam nad morzem u izy w rotterdamnie ze znajomymi,bylo fajnie choc mateuszem bylam wycenczona i darlam sie uciekal mi z trzy razy po osttnim szarpalam sie znim,cholera musze byc swieta zeby z dzieckiem autystycznym dac rade x_x no ale fakt faktem do niego narazie mam nadziej na zmiany malo co dociera jak sie zbuntuje.Walcze z pracodawca teraz zlozylam skarge ,u nich bo jak zadzwonilam ze dziecko chore,i mi powiedzieli ze mam szukac opiekunki czy sobie dac rade i przenisc pacjentow na inny dzien,wscieklam sie ze lepiej nie mowic ,oni sa od tego nie ja. :-?
Za tę wiadomość podziękował(a): Lona, Melisa, Magda, Hevelius

Odp: temat sylwi 2015/06/15 20:32 #65

• Melisa
  • Melisa Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 1276
widzę że powoli zdrowiejesz i zajmujesz się sobą :)
''Powiedzenie mówi, że nasze życie składa się w 10 procentach z tego co nas spotyka i w 90 procentach z tego, jak na to reagujemy''

Odp: temat sylwi 2015/06/20 17:52 #66

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
aniodiabel HM Dzien dobry cos z kacika zwierzenia-jak bylam mloda w wieku 16-21 lat pilam co wekend,wracalm narabana do domu eh myslalm norma 3aa popalalm trawke bo holandia czy cos tam wolnosc jakas i Ten Bob maly mnie calkiem krecil buahaha czarne ciuchy styl znany typu dracula zekomy gotyk,potem popijalam winko czerwone ulubione po 3-4 lampki,teraz teskno mi zatym kiedy zawierzylam sobie abstynecje,hm chyba mam jakies predyzpozycje do nalogow,jestem dzieckiem alkocholika ,wiem ze te checi mijaja ale mam szacun dla AA owcow i bylych alko.no to tyle
Za tę wiadomość podziękował(a): Melisa

Odp: temat sylwi 2015/06/20 18:24 #67

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Administrator
  • e*g*a*l*
sylwia1975 napisał:
i bylych alko
Są byli alkoholicy? :shock:
Mi nic nie wiadomo w tym temacie, jestem alkoholiczką, niepijącą, ale alkoholiczką do końca życia, szczęśliwym człowiekiem :grin:
Miałaś prawdopodobnie na myśli czynnych i niepijących.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Odp: temat sylwi 2015/06/20 19:13 #68

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Moni74 napisał:
sylwia1975 napisał:
i bylych alko
Są byli alkoholicy? :shock:
Mi nic nie wiadomo w tym temacie, jestem alkoholiczką, niepijącą, ale alkoholiczką do końca życia, szczęśliwym człowiekiem :grin:
Miałaś prawdopodobnie na myśli czynnych i niepijących.
owszem sa na clentarzu ,moj ojciec jest bylym,aloch.

Odp: temat sylwi 2015/06/20 19:17 #69

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Administrator
  • e*g*a*l*
No to ja napiszę, że nie wszyscy niepijący AA są, nie wszyscy.

Odp: temat sylwi 2015/06/20 22:56 #70

• Melisa
  • Melisa Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 1276
oj Sylwia znam ten styl :lol:
''Powiedzenie mówi, że nasze życie składa się w 10 procentach z tego co nas spotyka i w 90 procentach z tego, jak na to reagujemy''