Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

temat sylwi 2017/08/25 15:49 #316

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2308
Acha doszlismy do porozumnienia ze Dziecko ,corka zamnieszka U mnie ,bo ma szkole tutaj i kolezanki ,SAMA wybrala ....................A JA na to pozwolilam,AAL_anon czyzby?Prawo wyboru.Pozatym jak kazdy zwiazek mnial i ten dwie strony,Ja tez bylam zolza,byly tez wspaniale chwile lata nawet,pomimo przemocy i pijanstwa.
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat sylwi 2017/08/25 16:04 #317

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 3946
Corcia, jasne, ze dasz rade. Jestes silna i ( Boze, wybacz klamstwo, ale to w dobrej wierze aniodiabel )madra. Potrafisz zadbac o siebie i o Mateuszka, a takze dbasz, mimo, ze ona nie chce, o Sevene. Z tym tez sobie poradzisz. Ja to wiem i w ciebie wierze. :-*
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2017/09/13 17:25 #318

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam U siebie ,w nastepnym tygodniu ma do domu przyjsc taksator ,byly zgodzil sie sprzedac dom ,bez gieldy.Bank co chwile znmienia zdanie takie odczucie mam ,wczoraj sie znimi oto klocilam ...........cytuje Nie taka byla umowa,JA ogarniam temat znalzlam administraora bo nie wiem jak nazwac :wmur: ,ktory bedzie prowadzil moja sprawe ,czyli dlug hipoteczny DA do SADU,o prosbe prowadzenia mnie czyli bede Dzieckiem ktore dostaje kieszonkowe ,reszta dlugo po 3 do 5 lat ma byc umozna jesli sad sie zgodzi.Ciesze sie ze tego dokonalam i ogarniam sprawe,rodzinne moge zatrzymac.Byly maz ma mi je oddac 1 go pazdziernika Bo corka ma potrzeby.Wszyscy musimy juz isc np do fryzjera,mateusz potrzebuje buty.Ja dodatkowo potrzebuje isc na tance hahaaaaaaaaaaaaaaa,oj to moje psttttttt bnggfgbfb bnggfgbfb .Pozatym zakochal sie platonicznie we mnie pewien Pan ,zaczal mi sie nazucac,odzucilam zwiazek,bo mi sie nie podobal i marudzil. Doceniam was i dzieje za to ze jestescie,ehhhhhhhhhhhhhhhhhh jakas GWIAZDA ze mnie chyba.Odzucam eh 17 lat mi minelo bnggfgbfb bnggfgbfb A wciaz te same Malp i ten Sam cyrk
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Wera33

temat sylwi 2017/09/14 07:51 #319

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb
Sylwia,jestes jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb
Ale gdy trzeba, potrafisz mocno stac nogami na ziemi i egzekwowac swoje prawa :ymhug:
Brawo oklaskiii oklaskiii oklaskiii . Teraz juz bedzie tylko lepiej :muza: :ymhug: :-*

temat sylwi 2017/09/15 08:44 #320

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Wiesz jestem Jak Lwica 3aa 3aa postrzela upadam chwilke a potem wstaje I Wiadomo juz.............nikt sie bawic ze mna nie bedzie w a kuku ,tylko zmojim przyzwoleniem.Szkonczylo sie BO Biedaczek jak sie ogarnie,jeast starszy odemnie.Kto chce ten umi i potrafi,i tyle w tematcie bylego i innych ludzi tez.Ja i tak bede Zyc jezdzic ,tanczyc mniec znajomych i przyjaciol. kwiaaatek kwiaaatek I Dziekuje MAGDO .Za to ze po prostu jestes. winmer winmer
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud

temat sylwi 2017/09/16 18:41 #321

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
Zawsze do uslug, corcia :-* :-* :-*

temat sylwi 2017/09/25 20:36 #322

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor co tutaj ciekawego napisac :-T Bylam zamknac konto w banku jeden dlug splacony pozostaly dwa winmer winmer ,Corka robi postepy w szkole ,bylam na wieczorze rodzicielskim ,jutro ma staz w bibliotece jestem z tego dumna teraz TU biblioteka jest instutucja sznowana gdzie sa komputery,automatyzacja ,drukarka ,skan i duzo jezyka angelskiego.przyszlosciowe plany corki isc do Akademni artystycznej wiedzialm ze inna od innych.Synus ma wyjsc z szkoly dla dzieci z utyzmem i isc do Szkoly pod opieke ktora podlega pod standard podstawowki,tylko mniejsze klasy i dzie Panie nauczycielka i asystent.Mamusia przejela konta Dzieci,bierze urlop w pazdzierniku ,zrezygnowalm z medytacji Zen ,przykro mi lecz nie uczeszczalm z powodu braku opieki,jestem na amyxosyclinie bo mam zapalenie zatok i o dziwo lepiej slysze niz kiedykolwiek,jakis cud,a propo lekarzy mam lekarza pochodzenia Rumunskiego bardzo jestem zadowolona z niego,zakza uzywania temazepanu srodkow nassenych ,juz kursuje Bez.Zato kupilam substykut tego Homopatyczne cos z melisa ,malatonina i wit b12 .zadowolona jestem z tego.Wybieram sie do klubu na balety ,bo nie bylam z tego wzgledu ze bylam i nadal troszke jestem chora.Wybieram sie gdzies na pazdziernik jeszcze nie wiem gdzie................ moze Gdansk,pomysle.

temat sylwi 2017/09/25 20:55 #323

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 9769
Sylwio,
kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek
to dla Ciebie, może nawet wiesz za co :-)

temat sylwi 2017/10/01 20:13 #324

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
dzien dobry
No i bylam na Baletch choc poczulismy sie kolezanka jak Babcie haha,bo tam byla sama mlodziez,moje spostrzezenia mlodziez jest w dzisiejszych czasach bardziej wyrozumniala.Na szczescie,ale coz za cos nasluchalam sie wkolejce kto z kim spi i ,i iloma na raz.Kto byl gdzie na wakacjach ,i zkim.Ludzie Ja mam corke 15 lat, x_x Ale twierdzi ze ma zwiazek z Dziewczyna ,co Ja na to w sumnie musi sama wiedziec,z kim bedzie mniec zwiazki.Syn mna manipuluje co dochodzenia na czas spac..........................bylam przed chwila tak zla ze pantoflem pogrozilam, mam nowa znajomosc chyba .................bo to niewidomo?????????????????? Z instrukcja oblugi ze tak okresle.Chyba cieple kapcie mnie nie interesuja ^#(^ ^#(^ A moze znowusz szukam z problemami,tylko zeby mi sie rola Jan D Arc ,nie wlaczyla.Oj zobaczymy,za duzo uciekam .....................nie widomo w co po co.Te wspouzalenienie calkiem okey poznac siebie kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea, Dahud

temat sylwi 2017/10/01 20:20 #325

• ursa
  • ursa Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • alkoholiczka (25.08.2011)
  • Otrzymane podziękowania: 13039
Jak ja ostatnio bylam na imprezce to tez sie nasluchalam :lol: Kaska smiala sie, ze mam "terapeltka" napisane na czole, bo co chwile ktos do mnie zagadywal :lol: i tak wysluchalam pewnego pana, ktorego nie chciano wposcic bo mial zle obuwie, a w ubikacji pewna pani pokazywala mi zdjecia swoich dzieci w telefonie :lol: mialam tez adoratora... ale nie skorzystalam.
Sylwia nie pisz od razu czarnych scenariuszy, ale badz czujna @};-
"Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd"
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud

temat sylwi 2017/10/04 19:02 #326

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor wlasnie dowiedzialm sie od bylego meza ze bedzie mnieszkal na ulicy ,pies jest w azylu stary Biggel 14 lerni :shock: :shock: Jestem w takim stanie wlasnie soku ze ex ojciec mojich bylych dzieci ,tak o sebie zadbal,w holandi Norbi powiedz COS cokolowiek bo nie wyrabiam ,Pozal sie boze ....................Jak to mozliwe zeby On tu nie mnial ani grosza :shock: :shock: Psa odbiore z tamtad jak by Co.......................... 3aa 3aa chyba.Chociaz tez mam maly domek.Corka moja choruje slabo jej upada siedzi w domu ,bylismy na badaniach okazalo sie ze ma za Malo wit D,odebralam z apteki i bierze,co innego innych suplementow nie chce,uparte Dziecko.Mniala tez chorobe feifera ,cos tam wykazalo ze byla ..........................moze jeszcze resztki tego Sa????????????????????????????? Ja kupilam sobie suplementy wit D magnez i dla mateusza tez ,oczywiscie dla dzieci ,bo ten wiecznie na serowej Diecie.Zycie zycie jest nowela,pozatym adoratorzy hmmmmmmmmmmmmmmmmm tych co ja bym chcial nie chca mnie aypererew a tych co Ja niechce bo cos tam chca mnie,oj oj pokercone TO bnggfgbfb ,no ale mam exsa biedaczyna a raczej ruina,szkoda mi go jako czlowieka
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, Dahud

temat sylwi 2017/10/05 05:32 #327

• Isabell
  • Isabell Avatar
Fajnie Sylwia że tego psa zabierzesz do domu. Pies niczemu nie winny i nie zasłużył sobie na takie życie.
Wiele síę u Ciebie dzieje ale widzę że nie tracisz poczucia humoru. Miłego dnia i powodzenia ))
Myślę że w końcu trafisz na tego wymarzonego, który tylko będzie na to czekał ))
@};-

temat sylwi 2017/10/07 08:49 #328

• Havana
  • Havana Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1378
Dzien dobry Sylwio1975 :grin: ,
Nie chcialam zasmiecac pokoiku Donny.
Tomoe miala racje dajac mi prztyczka w nos.

Piszac, ze majac 40,50 lat, czy jak w moim przypadku 60+ zadna terapia mi nie pomoze. Mialam na mysli wydarzenia, ktore jako dziecko przezylam i uksztaltowaly moja osobowosc, nie mialam wowczas na to wplywu, bralam co uwazalam w moim mniemaniu za sluszne, racjonalne. Zmieniac juz nic nie bede, przyjmuje to co mi zycie daje, jedno przyjmuje drugie odrzucam.

Tato pil i nie dbal o nasze emocjonalne potrzeby, mama nam to wszystko rekompensowala.
Nie rozliczam i nie potepiam taty. Nie bil, nie awanturowal sie z nami (dziecmi), natomiast mama gehenne z nim przeszla a pomimo tego kochala do konca.
Sylwio lubie Twoje wpisy, chodzisz po ziemi. Imponujesz mi swoim stawaniem "twarza w twarz" ze soba.
Czy ocena innych miesci sie sie w Regulaminie Forum?

Psiatko nie zasluzylo, by na starosc wzrzuc go ot tak, na poniewierke.
Serce masz wielkie!

Przyjemnej soboty :grin: .
Ostatnio zmieniany: 2017/10/07 08:54 przez Havana.

temat sylwi 2017/10/09 08:25 #329

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dziekuje i pozytywna ocena zawsze sie mniesci w regulaminie,A jkaze by innaczej.Staram sie stapac po ziemi,czasami mniewam odlotty aypererew aypererew ale te tez sa potrzebne.Trezba Zyc by isniec,raz dobrze raz zle,a u licha Zyj,przeszlam duzo etapow mnianowicie MATKA TERESA 3aa 3aa ,jan d ARK ten byl dlugo terminowy,Meczenica czyli kopciuszek -Uwielbiam bajki winmer winmer teraz chyba etap JA
Za tę wiadomość podziękował(a): Havana

temat sylwi 2017/10/09 09:10 #330

• Havana
  • Havana Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Jest jeszcze cos o czym nie wspomnialam, Twoje wpisy naladowane sa pozytywna energia, nie dolujesz i nie starasz sie byc wyrocznia. I za to tez dziekuje @};- .

temat sylwi 2017/10/09 09:14 #331

• Yarood
  • Yarood Avatar
sylwia1975 napisał:
teraz chyba etap JA

ta sentencja najbardziej mi się podoba :grin:
czasami trzeba użyć analizy co autor ma na myśli.. bez obrazy Sylwio :grin:
tez lubię czytać twoje wpisy.. ja w nich czuję realizm i uporządkowanie.. :grin:

temat sylwi 2017/10/09 09:36 #332

• Havana
  • Havana Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Szukam we wpisach (niezaleznie kto pisze)aktualnych odbic moich stanow emocjonalnych. Yaro "etap ja" u Sylwi wymienil a ja "bierz zycie jakim jest... na ten moment" :wmur: tego nie da sie tak ot, przeskoczyc, rozwalic. Musze wziac na klate konsekwencje wczesniejszych zlych poczynan.

Milego, pogodnego dnia zycze :muza: .
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Yarood

temat sylwi 2017/10/18 18:35 #333

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor Jutro ide do Bank dluznikow ,po namowie mojej pomocy dzielnicowej Bede mniala kolejna druga rozmowe z panem o przejeciu dlugu za dom,czyli w jaki sposb to ma byc ,i jak ma to wygladac?????????????Byc moze przes SAD.We wtorek mam tez rozmowe z podobna istutucja lecz sprywtyzowana ,zastanawim sie co jet dla nas dziciaki i Ja najlepsze,czy bede mogla zatrzymac rodzinne/Ile ,ile bede mniec na zycie tygodniowki itp...................Bede musiala wybrac. zwyciesteoe zwyciesteoe <pies nie wiem gdzie jest niestety,szkoda.Kot jest u nas.Ide do kosmetyczki polska pani ma przyjechac do mnie ,do domu liczy sobie za benzyne ale na zabieg henne chce i mickrferbyzacje cos tam.jade do utrechtu do swiata lego w paniedzialek sa wakacje,mama ladny basen y,takze cos wymysle.Mama przyjaciela ktory Uwaga nie pije 5 lat hahaaaaaaaaaaaaa,jestem jaks uczulona na pijacych,spedzamy milo wekendy,chyba niechce z kims mnieszkac ,dziaalby mi na nerwy ,juz mi dziala.Moze sie nie nadaje ,na zycie wspolne,wygodnie mi tak,szkoda ze nie ma prawka Pan.Nizszy odemnie i mlodszy ciut.Zatem pomimo wszystko zyje sobie Dobrze,mozna .................mozna
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Dahud, Havana

temat sylwi 2017/10/22 20:14 #334

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor No Bank w trakcie zalatwiania ,pisze tu bank ale ci co mnieszkaja w Holandi stadsbank of wspn schuld hulp saniering ,czyli pod kuratora poprzes Sad ,ale narazie Buget beheer czyli ochroniarz poprzes admisnistratora 8 listopada mam rozmowe otym.Byly twierdzi ze przejmnie dlug na siebie :-T :-T ale z zwiazku ztym ze namacil cos tam,czyli sie nie wywiazal z zasad nie otrzymuje Nic ,zadnego zasilku nic.Byl dzisiaj ze wzgledu na dzieci ,grali w WII kupilam im z drugiej reki ,szczesliwi sa zwlaszcza Mateusz.Nadchodza zaduszki i bierze mnie tesknota za ojcem i melancholija.No coz widocznie to jest mi potrzebne,teraz wiem ze tego mi barkowalo,kogos kto nazwal by mnie jego ksiezniczka ,i nosil po rekach taty.Zapale swieczki pomodle sie U Lary coreczka moja w jego imieniu,pomysle jeszcze co tam kupic ,drobnego Ja nie lubie wiecow,wielkich.mam urlop sezon otworzylam bedac na potancowkach,muzyka byla wyjatkow super.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Wera33, Havana

temat sylwi 2017/10/27 09:35 #335

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien Dobry
Zycie eh roznice w wychowniu Dzieci
MAMA brak wyrazania emocji
Nie prawidlowe zachowanie do sytuacji
BRAK przyznawamia sie do slabosci
DOBRE strony mamy
Samodzielnosc w finansach
Roztropnosc w przedsiwzieciach
Ochrona dzieci przed wykorzystaniem -moze nadmierna nawet.
Brak zabaw kreatywnosci.
JA
BRAK kreatywnosci lenistwo czesto
Lek typu polenianie bledow
zachownie czasami typu do sytuacji nie pasuje
DOBRE wyrazanie uczuc
Komunikacja z dziecmi
Wrazliwosc
Wymyslanie zajec czasami.NIE udaje mi sie wszystkiego opisac ale wciaz odkrywam. aypererew aypererew
Za tę wiadomość podziękował(a): Dahud, Havana

temat sylwi 2017/11/06 22:25 #336

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Zadzwonila dzis do mnie dobra koezanka ze jest na lotnisku bnggfgbfb bnggfgbfb a to ci cholera zazdrszcze no...................ale pozytywnie.I od razu wlaczyl mi sie obiecany PARYZ dla corki.Ale mama ja pociagiem dusze sie.....................acha akurat ,autobusem tez :ojej: :ojej: ,ale Samolotem nie jest okey,ale lista zyczen moja mysl.Moje dziecko ma zero motywacji chyba bo twierdzi ze wszedzie bylo i satzu BRAK ,a szuka w kierunku kwiaciarni,potrzebuje do szkoly,martwi mnie to obciagnie sie .Stwierdzila ze za duzo na niej siedze ,bo ona tak sie stara ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh,moze i stara.Ja poszukalam papiery i duuki placonej przezemnie hypotheki,dla SZP>Sedziego chce mniec. aniodiabel aniodiabel .Synia czeka zdiagnozowanie stopnia autyzmu ,bo staramy sie o szkole intergracyjna czyli stopien wyzej tzw podstawowke winmer winmer .Moja firma nie s dostala kontraktu z urzedem i maja pracownikow przejac inne firmy ,mniedzy innymi Manna,no ciekawe znowusz wyzwanie.Byly juz calkowicie opuscil ruine mnieszka u mamusi :wmur: :wmur:
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea

temat sylwi 2017/12/04 11:17 #337

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
No to Dzien Dobry delektuje sie Dniem wolnym,Hm czy ogarnelam cos Nie po prostu od tego ucieklam przeroslo mnie Ten dom ta hypotheka,i czekamy On tez w sumnie na wycenne domu.Poszlam ztym do biura prywtnego .........Koleznaka z pracy podpowiedziala ze dobre,moja Pani z urzeda ze panstwowe lepsze bo maja wieksza oferte zaslug ale i wieksza kolejke na sad itp ,Cholera wciaz nie wiem :-? :-? .
Zadzwonie tam do tego prywatnego po raz wtorny zeby sie upewnic,czy to jest To.
Syn nadal czeka na badania,corka wciaz bez stazu.Moja firme przejmuje inna,bylam na zebraniu.Moze uda mi sie bardziej w dzielnicy pracowac,potrzebuje tych zmian. kwiaaatek kwiaaatek .Ex maloznka widuje ze wzgledu na dzieci.Co najwazniejsze DOczekalam sie prawie przyjezdza taka pani z ALP,snieg przywiezsc.I to mnie ogromnie cieszy,juz Wiatrakowo bnggfgbfb mnieszkam w odpowiednim kraju do osobowosci Pasuje,zaplanowalo tam Amsterdam a reszta niespodzianka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea, Dahud

temat sylwi 2017/12/07 07:35 #338

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
Corcia, to ty do mnie teraz na ,, Pani'' mowisz? Bo ja z ALP? bnggfgbfb bnggfgbfb bnggfgbfb

temat sylwi 2017/12/16 17:45 #339

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
Czesc Sylwia. I jak poszlo z Matim?

temat sylwi 2017/12/18 18:28 #340

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Madga jeszcze nic nie wiem,nastepnym razem na what upie okey.Nic nowego moji drodzy ,czekam na psychologa dziecka odpowiedz-dala mi pani nauczycielka do zrozumienia ze lepiej bedzie jak Mateusz zostanie jeszcze rok ,w tej szkole.Sevenna corka ma lekcje keybord -syntersajcer po pl ??????????????????????????? :wmur: :wmur: ,ja czekam na nowy rok z niepokojem Bo SAD mnie czeka i skonczylam 1 stopni AAL_ANOWSKICH z sponsorka.Najwieksze klopoty mnialam z siodmym eh ta POKORA.

temat sylwi 2017/12/24 10:42 #341

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Moji Drodzy z okazji Swiat @};- Bozego narodzenia zycze wam TU kwiaaatek Wyjscia z systemu zaprzeczen i iluzji ,sily o spokojniejsze jutro,Odwagi do bycia soba i Zdrowia ABY O TO WSZYSTKO ZAWALCZYC
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Melisa, Annika75, Magda, kalka, Dahud, Wera33, Madzia123

temat sylwi 2017/12/31 13:19 #342

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Witam co tam u mnie leci zycie i to szybko czekam na nowy rok walke o byt a Sadzie o Zlicytowany dom ,nie mam pojecia ile dlugu zostanie ??????????????O dziwo jestem spokojna ,chce napisac tzw obronne i przynjamniej o ile sie da polowe dlugu na exsa przekazac. winmer winmer .Dzieci dobrze corka staram sie zeby stowarzyszenie oplacalo lekcje muzyczne keybordu.synio ma lekcje plywania akurta wczoraj bylismy na basenie .Czekam tez na splate z podatkow bo corke zameldowlam juz od pazdziernika,akurat zapsul jej sie laptop takze w sam raz.I na czarna godzinke bo nie wiadomo co to bedzie po rozprawie,musze wszystko chowac po keszeniach ,zla jestem na pijoka ,ale coz.Znajomych mam ide na sylwestra przebrana za CZarownice w sam raz,pan x ,eh ja sama nie wiem co chce od zycia.Moze czekam na lepszy model,juz nie taki co bym mu tu pomoc,Bron Boze.Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Dahud

temat sylwi 2017/12/31 17:12 #343

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
Sylwuniu, moja kochana. Odpisze na posta, ktorego u mnie zostawilas, u ciebie. Po pierwsze, dziekuje ci serdecznie za zyczenia i tobie takze zycze, aby wszstkie twoje sprawy w tym nowym roku poukladaly sie po twojej mysli. Zeby nie opuszczal cie nigdy humor i usmiech nie schodzil z twojej buzi. No i zebys sie wreszcie zdecydowala tylko na jednego ,,pana'', bo w koncu sie w imionach pogubisz bnggfgbfb bnggfgbfb
A teraz na powaznie, jesli chodzi o twoje nerwy na mnie. Sylwunia, u lekarza bylam, wstepna diagnoza jest, ale musi jej zaprzeczyc, badz potwierdzic, specjalista. Takich specow mamy tu, w Rosenheim tylko 5. Sa do nich z tego powodu straszne kolejki, ale juz termin u niego uzgodniony mam na 28.02. Wtedy dowiem sie, czy wstepna diagnoza jest prawidlowa.... osobiscie mam nadzieje, ze jednak nie. a jesli nawet tak, to nie umre od razu aniodiabel ... jeszcze ci troche krwi napsuje, czytaj, przyjade w odwiedziny na dluzej aniodiabel Wiem, ze sie martwisz i obiecuje, ze jak tylko bede wiedziala co i jak, zaraz dam znac.
A teraz lec sie szykowac na bal, wiedzmucho :-* I ,, wybaluj'' sie tez za mnie, bo ja sylwka spedzam w tym roku samotnie w lozeczku.

temat sylwi 2018/01/01 15:45 #344

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Magda ..............nim umre przyjade hihi juz mnie znasz mam ochote Ci :wmur: :wmur: ,sylwester udany tanca byly maly padl az sie zsikal biedaczyna w nocy ze zmeczenia.Mam kochanych przyjaciol.Tu i tam chociaz niektorym mam ochote ................ moze to ten kac sie odzywa haha,niechaj bedzie.zaczynam prace od jutra w nowej firmnie ciekawe.Synio jutro dziei maja wakacje tu do osrodka terapetycznego,o ktorej???????????????My pani zadzwonimy ^#(^ ^#(^ zadzwonili.Nie czyli.Ide do filharmoni na dvoraka 19 stycznia -obchodzic urodziny exsa haha z przyjaciolmi.I w piatek tez niby z mama ,lecz z nia nie wiadomo .To sa moje atrakcje.4 ranga z balkony takze nie taki majatek. Cieszy mnie to.

temat sylwi 2018/01/07 10:45 #345

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dzien dobry w chlodny poranek Tu ,z wiazku z tym ze chlodno ,wpadla mi ochota szukac urolpu w portugali tam cieplo bnggfgbfb bnggfgbfb ,basen tez jest.Tylko pieniazkow na razie brak ,moze maj ,pazdziernik?Eh czekam jak sie sprawy potocza ,ale napewno gdzies pojede aypererew aypererew z dziecmi.Filharmonie odwiedzialm juz koncert nowo roczny -byli pieknie ,pozostalo mi 19 styczen Dworak.Jutro koniec wakacji,dzieci.Mojich tez,chociaz juz pracowalam ten tydzien.Ex nagle wielkie zale ze jak to BABA sobie zyje bez niego ,o tak jeszcze sie pyta o zgode na wakacje?A no pani Duma mi tu odzywa i dobrze mi z ta pycha w tej sytuacji.Ide cchoinke zbierac i ogarnac dom.Nie chce sie To fakt bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, Dahud

temat sylwi 2018/01/07 10:58 #346

• ursa
  • ursa Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • alkoholiczka (25.08.2011)
  • Otrzymane podziękowania: 13039
No popatrz, ja tez zbieram sily do rozebrania choinki :lol:
Tez bym chciala w tym roku, gdzies, gdziekolwiek, moze Grecja? No ale zobaczymy.
Pozdrawiam @};-
"Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd"

temat sylwi 2018/01/07 13:04 #347

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
Hejka marzycielki :grin:
Ciepla plaza to i moje marzenie... gdzies wyjechac, najlepiej tam, gdzie nie ma do tego zasiegu aniodiabel .
Podobno : chciec - to moc. Wiec czemu nie? :-BD

temat sylwi 2018/01/07 18:18 #348

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dahud napisał:
Hejka marzycielki :grin:
Ciepla plaza to i moje marzenie... gdzies wyjechac, najlepiej tam, gdzie nie ma do tego zasiegu aniodiabel .
Podobno : chciec - to moc. Wiec czemu nie? :-BD
plaza jak plaza ale co zwiedzac jest,akurat ogladalam film komedie romantyczna podroz do grecji ,tez bym chciala ale cholera na razie marzenie,pisalam gdzoes ze mam Grecje ,portugalie ,watykan ,sicilie,i meksyk w planach bo chce zobaczyc jak zyli Imcy,I afryke ale Kongo te klimandzaro ponoc ladne

temat sylwi 2018/01/07 19:32 #349

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Carpe diem...
To moze kiedys sie skrzykniemy i wyruszymy razem? Gwarantuje, ze ze mna i moim zezowatym szczesciem, wrazen nam nie zabraknie buahaha buahaha buahaha buahaha buahaha

temat sylwi 2018/01/07 20:09 #350

• szekla
  • szekla Avatar
  • Współtwórca Portalu
  • Naczelna Wiedźma
  • Otrzymane podziękowania: 28894
a ja tam cały czas sobie jeżdżę, bez planów, bez kasy, bo po co :lol:
Palcem po mapie, myszka po monitorze.....codziennie odkrywam nowe miejsca bnggfgbfb
Bo jak się nie ma co się lubi to sie lubi co się ma bnggfgbfb
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Dahud