Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT:

Odp: temat sylwi 2016/09/20 09:31 #246

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2390
Spostrzezenia Moje.......................Zauwazylam juz jakis czas temu :-? Ze malo co sie rozumuje z ludzmi poza Forum i AAL_Anonem ,i dogaduje sie tylko z ..................Wlasnie ludzmi zmojego swiata .Kiedys uwielbialam sie uzalazc bo moj swiat byl tak maly.............Ograniczony do krazenia na planecie X zwanym Ratuj nie uratowanych i utropionych,w mojim wypadku byli to Alkoholik i mama wieczna ofiara losu .
Tearz Ratuje ale siebie moze stalam sie jakas samolubna ,lecz dobrze mi ztym,Acz kolwiek mam tendencje do leku ze jestem podobna do mamy,do obwiniania sie ,i udawania ofiary bnggfgbfb bnggfgbfb Stwierdzajac fakty ochydne........
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, mariusz63

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

temat sylwi 2016/09/28 16:31 #247

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek Dzien dobry Dzien jak codzie radzenie sobie z mostwem spraw ,persona alkoholika widuje regularnie,ponoc doszly mnie wiesci ze wciaz mnie chce ......................jak parnerke,no mile to,lecz dziekuje bardzo.Wole byc sama.mam dosyc jego wyvcieczek jak to nazywal czy wyskokow.
Moja mama ma chorobe zbieractwa zwierzat od kad ja poszlam z domu ,przyplatala sie ciezrna kotka i sa sobie koty od 15 lat raz mniej raz wiecej ...............i cigle ztym klopoty,smrod w mnieszkaniu ,umierajace kotki bo sie romnazaja .Dzie wlasnie dzis mnialam odwge powiedziec jej ze jest chora na zbieractwo zwierzat,ze mysli ze sie poswieca a wrzeczywistosci nie staj jej na opieke medyczna ani na wykarmienie kotow a ma ponoc 12 na dzien dzisiejszy...............Oczywiscie atakowal mnie przeszloscia ze ja tez mnialam ble ble maz alkoholik,ze tez spalam ztym i ztym,nie przyjemne takie ataki,podwazaja moje poczucie wartosci,ale wiem ze sie broni jak umnie,ale coz nic juz nie zrobie ztym,wie co mysle na ten temat i tyle
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, mariusz63

temat sylwi 2016/10/03 21:00 #248

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
kwiaaatek kwiaaatek Dzien dobry moj wekend hem w sobote konwencja AA ................. oczywiscie mnialam pretensje ze AAowcy otrzymuja poklaski bo sa tyle i tyle trzzwi winmer >Bardzo dobrze,lecz AAL_ANONKI tez sa tyle i tyle trzezwi -e Emocjonalnie ,No moje marudzenie dotarlo 3aa 3aa .Otrzymalismy poklaski.
Chodzilo mi o uznanie dla calego DDA I AAL-ANONU .
Tyle histori zadziwia jaka droge zycia musza niektorzy przejsc by dosiegnac Dna,pamietam powiedzenie kogos z tego forum >>>>>>>>>>>>>>>>Wszyscy kiedys przestana pic i cpac itd..................Niektorzy nawet za zycia.

Niedziela pojechalm zdziecmi na basen ,corka biegala z Mateuszem ,ja sobie leniwo pstrykalam zdjecia,ostatnio jakies Lenistwo brak dyscypliny mnie dopadlo ...............typu jutro zrobie to i to.
Sevenna ugotowal a raczej spalila obiad,powiedzialm ze nie bede tego jesc :-BD Oczywiscie wyruszyla do domu swojego obrazona.......................,ochlonelam i napisalm wieczorem ze nastepnym razem moze razem ugotujemy,jutro ma spageti gotowac ,ciekawe czy da rade bnggfgbfb kucharka,moze sie wkoncu spyta o rade matki zaparciuch.Zatem przepis moj ...............nie proszony,olej oliwkowy,spageti,sol.Do patelni badz garnka wolowe spageti,jarzynka,przecier pomidorowy ,basilco,czosnek ,cebula,pieprz.Dodatek salata rucola z dodatkiem oliwy i cytryny i przypraw.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea, mariusz63

temat sylwi 2016/10/03 21:23 #249

• mariusz63
  • mariusz63 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1519
Sylwuś, jeśli nie musisz czegoś zrobić dziś, odłóż na jutro, będziesz miała więcej czasu na odpoczynek :)
A córa niech gotuje jak potrafi. Nawet jak jej się nie uda, pochwal. Nie mów jej jak ma gotować, tylko jak Ty gotujesz, a jej mów, żeby gotowała po swojemu. Zobaczysz, sama będzie pytać jak coś zrobić :)

temat sylwi 2016/10/07 18:26 #250

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Czesc tydzien przeziebienia.................od srody biwakuje wlasciwie w lozku,Corka nocowala a wlasciwie ogladal jakies filmy,Dobry tekst tata nie moze sie dodzwonic do lekarza zeby mnie umowic.Ja-bo tata dzwoni o 11 godzinie,dzwoni sie rankiem o godz 8 smej.Nie mama nie masz racji tata dzwoni i jakas sekretarke ma w telefonie 3aa 3aa ...............JA- wiesz co sevenna ja jutro rano sprobuje zadzwonic i nas umowic Okey,corka na to dobrze mamo.Nastepnego dnia zadzwonilam umowilam nas ja i mnie na Poniedzialek ................Sevenna tylko sie patrzyla ,Ja-ani slowka aypererew aypererew na to,tylko sie spytalam a tata.........tez ma isc czy co?Corki odpowiedz TO jego zycie i jego problem,On chce tak zyc ^:)^ ^:)^ ^:)^ Zatem chyba robimy postepa
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, Magda, Bea

temat sylwi 2016/10/15 10:07 #251

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien dobry i nawroty dlaczego trzyma mnie przy pierwszej milosci jakies poczucie winny...............chore jednak mysli kraza obcesyjnie kolo niego jakas litosc,eh znowausz czuje i biore odpowiedzialnosc za czyjes emocje ostzezenie takie chore emocje od paru dni.......powroty czy moglo byc innaczej ,scenariusze typu amoglam zrobic to ..........czy to .Tak jakby krok 8 mnie przygniatal,zrobilismy liste osob ktorym staralismy sie zadoscuczynicz,z wyjatkiem ze sama sobie jeszcze nie potrafie zadoscuczynic,eh motam sie .........pogubilam sie,czuje stagmacje
Za tę wiadomość podziękował(a): Michael

temat sylwi 2016/10/15 10:12 #252

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 9768
rozumiem, przez co przechodzisz.
W moim przypadku też są chwile zwątpienia, ale cenię swoje obecne życie na tyle mocno, że nie wyobrażam sobie wspólnego na tamtych zasadach.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Michael

temat sylwi 2016/10/15 11:33 #253

• sobasia
  • sobasia Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Jestem
  • Otrzymane podziękowania: 2453
[quote="sylwia1975" post=288145sama sobie jeszcze nie potrafie zadoscuczynic[/quote]

Sylwia masz świadomość, ze Ty jesteś w tym wszystkim najważniejsza... Ty jesteś najważniejsza w Swoim życiu, bez Ciebie nie byłoby Twojego życia... %%- %%-

pozdrawiam
Asia ~O) @};-
Miłość Odwaga Wiara
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

temat sylwi 2016/10/15 19:59 #254

• Michael
  • Michael Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 526
Sylwia.To jest normalne,takie zagłębianie się od czasu do czasu,czy mogliśmy zrobić coś inaczej,lepiej.Sądzę,że wielu z nas tak ma.Najważniejsze by się nie nakręcać i starać się zbyt dużo nie myśleć w tym kierunku,bo wiemy już,że to do niczego dobrego nie prowadzi.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, sobasia

temat sylwi 2016/10/18 07:17 #255

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 19460
Sylwio mam prośbę, cytujesz post, pomiędzy treścią postu umieszczasz własny wpis i ciąg dalszy cytowanego postu, naprawdę rozróżnić nie można. Obok przycisku wprowadź jest "podgląd", widać jak wpis po wysłaniu wyglądać będzie, jaka struktura postu Twojego, jeszcze przed wysłaniem.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

temat sylwi 2016/10/19 15:38 #256

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Moniko jak jeszcze sprawdzalam poczte.................to jakies naiwne mysli mnie naszly ,ze wyjdzie innaczej buahaha strasznie mi wstyd aczkolwiek mam wymowke jestem ROZTRZEPANIEC ,ale ty juz jestes trzecia osoba ktora mi pedzwiatrctwo prostuje.......to moze uda mi sie cos z tym zrobic.Dziekuje za to.

temat sylwi 2016/10/19 15:49 #257

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Witajcie jestem w jakims amoku 3aa .Stalkera ktory w okolicach mojim ma znajomych .........i lubial mi o sobie regularnie przypoinac ,i porownywac mnie do jego partnerki.Wciaz mam wrazenie ze ktos sie gabi na mnie ,to bylo kiedys wiem...eh czas sie tego wyzbyc ............zajrzalam w glab siebie i zobaczylam do tego czlowieka ktorego kiedys jak Boga traktowalam i moj zal o stalking,moje poczucie winny.....bo bylam czesto informowana o biedaku ,chcac nie chcac.I jakies poczucie litosci ,mysli emocje sa chore........Moze samotnosc we mnie uderza.Moj ex malozonek oswiadczyl ze za mna teskni i moze juz niezyc :ojej: :wmur: ..................No i badz tu czlowieku madry.BYL u mnie znajomy ,jak sie okazalo w celu romantycznym...........sytuacja zmusila mnie do lekkiego skrzydzenia czlowieka .......Wymowka nie szukam nikogo..........,nie jestem gotowa itp,oj oj zycie ,odrzucami i jestesmy odzucani.

temat sylwi 2016/10/19 19:08 #258

• Alerk
  • Alerk Avatar
  • Gość
  • Gość

.BYL u mnie znajomy ,jak sie okazalo w celu romantycznym...........sytuacja zmusila mnie do lekkiego skrzydzenia czlowieka .......Wymowka nie szukam nikogo..........,nie jestem gotowa itp,oj oj zycie ,odrzucami i jestesmy odzucani.

Rany koguta,lekkie skrzywdzenie? coś Ty mu Sylwia zrobiła?
Szpilką na palec nadepnęłaś,czy palce do nosa wcisnełaś? :shock:
Odrzucamy i jesteśmy odrzucani.Tak już jest,przecież nie można ,,brać jak leci" bo wtedy można zrobić krzywdę i sobie i komuś.
To,ze nie szukasz nikogo,czy to wymówka?raczej stwierdzenie stanu rzeczywistego.
Bo tak naprawdę to szukasz?Chyba raczej pozwalasz by zycie się toczyło swoim torem,a jeśli przyjdzie coś wielkiego,wtedy pewnie się poddasz,nie bedziesz potrzebiowała wymówek.
Tak to widzę,Sylwio :grin:

Ostatnia edycja: przez Alerk.

temat sylwi 2016/10/21 18:47 #259

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor mam Prosbe czy ktos z was ma W formnie eboka Robin noorwood kobiety co kochaja za bardzo,i beatie mellody koniec wspouzaleninia .Mam nowy lapotop i ziwazku ztym wszystko zniklo x_x Lubie tez lektury mniec i czasami di nich wracac.Byla bym wdzieczna

temat sylwi 2016/10/21 19:12 #260

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
PDF ok? Czy na czytnik ebooków? Jakby na czytnik to pdf też działa. Poszukam w pilikach i wyślę na maila. Damy radę :)
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

temat sylwi 2016/10/23 21:00 #261

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dziekowlam na prywatnym i Dziekuje jeszcze raz kwiaaatek kwiaaatek Moniko

temat sylwi 2016/11/08 19:16 #262

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Dzien Dobry mimo zimna sloneczko swieci u mnie w glowie.......,Wekendy corka u mamusi,bylysmy w Bredzie bo mnialam kartki pociagowe i zastanawialm sie jak wykorzystac,kupilam rewelacyjno wysokie obcasasy botki na potancowki.corce staniki i do rysowania zestaw,bardzo lubi rysowac i umi Dzieciak.Prosil mnie bym tatusiowi dolozyla do kredytu hypotycznego................Bo tato nie umi zalatwiac swojich spraw :wmur: .Powiedzialm Nie.Nie stac mnie i nie chce.Troche sie zajelam tripel P pozytywne wychowanie ,zasady ida calkiem z teoriami AAL_Anowskimi np nie daz do doskonalosci...............dziecka ,zaakceptuj jego ograniczenia wiekowe ,kulturowe ,zamniast mowic co nie ma czynic ,mow co Ma?,kaz adektownie do sytuacji,szanuj dziecko,mow ze je kochasz itp.W sobote ide na tance,ze znajomymi.W gwaizdke w tym roku kupuje prawdziwa chojinke...............uj mam nadzieje ze bedzie zapach
Za tę wiadomość podziękował(a): Annika75

temat sylwi 2016/12/27 22:50 #263

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No i patrze watek sylwi sie zapodzial kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek czytam i czytam tu a tu co rusz nie brakuje Takich jak Ja.................niestety samo zycie magiczne marzenia i myslenia...........kobiet sprawiaja ze maja co maja. winmer winmer Bylam etym dobra,romantyzm na calego muzyka ,spacerki moje z nim ,fantazjowanie o jednym juz mnialam Film nawet tylko glowny aktor nie chcial uczestniczyc.W ramnina wybawcy pocieszyciel okazal sie pocieszycielem z butelka.............czy puszka jak ktos woli procent efekty te same.
Ex maloznek finansowa ruina,moze wpadl w depresje nie wiem albo koljna faza zycia z towarzyszka puszeczka.
Byc moze dojdzie do tego ze bank mnie pogoni i przyjdzie mi splacac dlug hipoteczny,bo odpisac sie nie moge od domu niestety.
Zobaczymy ..................plany na rok 2017 wakacje w grecji bez Firmy bank hipoteka................z bankiem niemcy poludniowe tez moga byc .Kurs tanca brzucha lubie tanczyc moze w zamnian byc zumba.
Poglebic ortografie j nl albo szkola .W kazdym bedz razie sa plany i marzenia
Za tę wiadomość podziękował(a): Alerk, Michael

temat sylwi 2016/12/30 09:27 #264

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Witajcie jak narazie wszystko sie sypie..................w pracy tez ,juz jakis czas mnie duzo spraw przerasta ale moj upor jest wiekszy...............Wiadomo,kontakty z mama zawsze byly trudne..............A jak sie pruboje zdystansowac to ona dziala szantazem.Chyba nie chce i nie potrafie zrywac znia kontaktow ,zreszta jestem zdania ze to niczego nie rowiaze,bo jej nie zmienie .Corka wygarnela mi Nareszcie ^:)^ ^:)^ ^:)^ ,ze ja odzucalm ,jak byla mala wyzucalam do innyvh ludzi itp ,za zaczelo sie to 10 lat temu zgadza sie.10 lat temu moj byly maz zrobol nachlany okropne cyrki w domu ,odstawil sylwestra ktorego nigdy chyba nie zapomne.Od tej pory chca chronic dziecko .po awanturach wysylalam na wekend gdzies.............eh jakie to glupie.Wstyd mi za to .Przyznalam sie corce ,ze jej odczucia sa prawdziwe.i ze chcialam ja chronic.i ze przepraszam ja.Eh smutno mi ...........troche,takie zycie chcesz dobrze wychodzi zle.............Najbardziej mnie zabolao ze powiedziala ze ja matka nidgy nie bylam ,i ze nie jestem ............i rozloscilo nie lubie szantazystow
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, szekla, Magda

temat sylwi 2016/12/30 10:33 #265

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Współtwórca Portalu
  • Naczelna Wiedźma
  • Otrzymane podziękowania: 29841
Podobno Sylwio w złości nie ma miłości. I tak sobie myślę, że Córka to powiedziała w złości.
Wiele Mamie wykrzykiwałam w swoim życiu i wiele żałuję.

Tak myślę sobie Sylwio, że gdybyś tak usiadła z Nią spokojnie, porozmawiała, opowiedziała małe co nie co, bez nadmiaru, tylko to potrzebne...
A na koniec zadała pytanie: Jak Ty byś postąpiła na moim miejscu?

Sobie odpowiedz: Gdyby sytuacja sie powtórzyła czy postąpiłabyś tak samo?

Myślę, że tak. Dlatego nie dołuj się tym. Wybacz sobie :grin:
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Magda

temat sylwi 2016/12/30 22:00 #266

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Emilo dziekuje za odzew kwiaaatek kwiaaatek kwiaaatek Gdyby sytuacja sie powtorzyla .............ano 2016 i ta swiadomosc czy ano 2006 i tamta wiedza i bledne przekonania 3aa 3aa 3aa 2016 .............policja pan alko w dolku albo na sprawie rozwodowej badz w terapi wybor nalzalby do niego.ano 2006 hm nawet wracac mi sie nie chce z glupoty poszlismy na terapie malozenska na ktora On nie mnial wcale ochoty i zaplacilam 3000 euro ,bo pan a stwierdzil ze nie moze sie dogadac z pania terapeutka..............Strata czasu i kasy eh eh

Zycze zdrowia i Rozoju fizycznego ,psychicznego i spokoju na 2017 ROk ,przyjaciele i do pisania narazie i dozbaczenia mam nadzieje @};- %%- kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Magda

temat sylwi 2017/01/19 09:21 #267

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Czesc teraz idzie mi dobrze.....................synio w koncu chodzi na terapie zajeciowa dwa razy w tygodniu,wtorki i czwartki po poludniu...........narazie ma indiwdualnie,potem moze w grupie z dziecmi.Bardzo mnie to cieszy.Ja bede tsetowana z jezyka Holenderskiego gramatyka x_x eh mam troche stresa na to,moj slabszy punkt.I sie okaze jak i gdzie nadaje sie na edukacje,urzad chce mi pomoc ...............Warunek sluzba zdrowia,bo jest duzo pracy w tym.Z czasem chca sie mnie pozbyc z socjalu-doplat mi do wyplaty,i slusznie.
Corka kupuj jej to buty to to i owo ,bo tato biedny chory................leniwy ,jeszcze zazdrosny ...........Czy ja kogos mam?????????tak sie spojzalam bnggfgbfb bnggfgbfb ............na niego ,jak na warjata.Pozatym ma byc operowany na nogi,synio malo odwiedza ojca,woli nie jezdzic do taty,bo telewizor tez ma w domu.Chce isc znowusz na balety ale trudno o opieke nad mateuszem,zobacze co sie da skombinowac.Praca granice ...............granice i zeby bylo latwiej w kontaktach z ludzmi ,mama tez odroniam jedno od drugiego,zauwazylam ze wszyscy tak robia zdrowiej myslacy 3aa 3aa 3aa
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Magda, Bea

temat sylwi 2017/01/20 21:32 #268

• Sin Cara
  • Sin Cara Avatar
  • Gość
  • Gość
Cześć Sylwia. A może.. Goedenavond ;). Hmm

Ja bede tsetowana z jezyka Holenderskiego gramatyka x_x eh mam troche stresa na to,moj slabszy punkt.

Mam wrażenie że dasz sobie spokojnie radę czytając Twoje posty. Bo momentami to polskie słowa troszke przerabiasz na holenderskie :) ale miło się czyta te Twoje teksty czasami sobie zaglądam poczytać co napiszesz ciekawego i cieszę się jak zaczyna Ci się układać. Pozdrawiam cieplutko. Miłego wieczoru i...
Tot ziens ;)

temat sylwi 2017/01/21 09:40 #269

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Goede avond tja het gaat redelijk Sin cara bnggfgbfb Hierbij peronelijke post aan jouw................sommige worden weet ik niet in pools sommige niet in nederlands.No dobra dobra damy rade z tej gramatyki po prostu jestem dwu jezyczna i niektorych slow nie wiem po polsku ,niektorych po holndersku
Za tę wiadomość podziękował(a): Sin Cara

temat sylwi 2017/01/21 20:20 #270

• Sin Cara
  • Sin Cara Avatar
  • Gość
  • Gość
Ojoj aż taki dobry z Niderlandzkiego nie jestem musiałem sobie tłumaczem pomóc. Bo w Holandii choć łącznie byłem ponad 9 miesięcy to wtedy poza pracą interesował mnie tylko alkohol no i mam efekty. :D

temat sylwi 2017/01/21 20:23 #271

• Alerk
  • Alerk Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja tak z babskiej ciekawości,jak długo jesteś w Holandii?

temat sylwi 2017/01/22 09:10 #272

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Agnieszko cwierc wieku 25 lat...............................haha,ale jakis czas nie uzywalam j.polskiego,a potem prawie na odwrot .teraz staram sie uzywac oby dwa kwiaaatek kwiaaatek

temat sylwi 2017/01/27 21:41 #273

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*

pomagam nie pomagajac ,wiem do kad do tad nie dalej,nie zrobie Nic za czlowieka co jest w stanie zrobic Sam

Sylwio :YMAPPLAUSE: Trzymaj się i niechaj uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy @};-

temat sylwi 2017/01/31 19:52 #274

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Musialam napisac czemusz uzaleznienie emocjonalne Az tak ma we wszponach mnie.....................mnialam znowusz jakos emocjonalna wpadke jestem jak alkoholik ktory wie czym to sie konczy..............a leci jak mucha na miod ,mucha w miodzie widomo 3aa 3aa ,ni i tak ja sie od czasu do czasu telepocze,ale nie bede klamac moj ex mnie nie porywa nie nie ,pierwsza toksyczna milosc mi w sercu czy w glowie...............co czuje wstyd ,wtydzilam sie swojego pochodzenia kiedys bo Polki k...............,wstydzilam sie swojej nie udolnosci bo bylam tu obca i bez jezyka ,znajomosci ,wsparcia itd.Zrobilam sobie z Franka Bozka ,i jakos go ztego tronu zdostac nie moglam ,i nie raz nie moge.uzaleznilam sie od bycia sledzona i stalkowana czyli zauwazalna i wazna .Jestem zla ,zla na siebie.Ale nowosc zaczelam medytacje w srody Zen fajne ale dla mnie trudne jeszcze.Ex sieje dlugi ile sie da ,ktore tez spadna na mnie.no to narazie Tyle
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea, mariusz63

temat sylwi 2017/01/31 21:50 #275

• mariusz63
  • mariusz63 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1519
Sylwuś, daj sobie prawo do emocjonalnych wpadek. Bo dlaczego nie? Ważne, co z nimi później zrobisz. Byleś się wiecznie nie użalała nad sobą (no i nad nim). Dołki są czasami potrzebne. Ale tylko na chwilę.
@};-

temat sylwi 2017/02/04 21:46 #276

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No to wtajcie doszlam do wnioskow ..................zaczynam a juz wlasciwie odczuwalam pustke,a czy sobie z nia poradze i jak???????????????tego jeszcze nie wiem,mam znajomych.adoratorow ktorych odzucam bo porownuje do pierwszych milosci,a to za brzydki............a to za maly itplubie wyszych panow.Ale chyba tez zwyczajnie Boje sie.Dom ma byc sprzedany ,bedzie dlug uj ciekawe
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda

temat sylwi 2017/02/09 22:15 #277

• gaby
  • gaby Avatar
  • Gość
  • Gość
ja tez odczuwam pustke i zaliczam doly emocjonalne ,jezdze na grupe ,umowilam sie z terapeutka i czekam na wizyte i nijak nie znaduje obecnie sposobu na to ,zeby sie z tego wszystkiego co ciagnie mnie w dol wydostac ...
Pogody Ducha Sylwio

temat sylwi 2017/02/12 20:54 #278

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija

ja tez odczuwam pustke i zaliczam doly emocjonalne ,jezdze na grupe ,umowilam sie z terapeutka i czekam na wizyte i nijak nie znaduje obecnie sposobu na to ,zeby sie z tego wszystkiego co ciagnie mnie w dol wydostac ...
Pogody Ducha Sylwio

bnggfgbfb Znajduje zeby worek mniejszy byl medytacja Zen,spacer w naturze i rekasyjna muzyczka np morze szum.i zyj i pozwol zyc innym,nawet jesli zyja jak chca

temat sylwi 2017/03/17 09:51 #279

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Witam i co tu napisac ,A no wiele.Ide do fyzjera ,pasemka sobie zrobic ,i mateuszek tez idzie nie po pasemka buahaha bez przesady.Do szefca jeszcze wpadne moje kozaczki dac obcacy.Syn jezdzi do osrodka terapetycznego dwa razy w tygodniu szczesliwy tam,ma logopedie w szkole.Na operacje zabkow nas nie przyjeto ,bo nie wolno bylo mu nic jesc 6 godzin przed narkoza ,a zjadl wafelka ryzowego.No to czekamy na nowe Zaproszenie.Corka wypomniala mi ostatnio ze nie bylam matka dla niej ,w sensie ze zawsze byl alkholik w mojej glowie 3aa 3aa Zgadzam sie znia,tez zem leniwa zeby biegac po placu zabaw z dziecmi,choc czest uczeszczalismy tam ,i do parku na wesole mniasteczka itp.Nie wiem czy do konca zycia bedzie teraz obuzona,i sie nie kotaktowala?????????????Onosze wrazenie ze ex wywiera bierna zemste w ten sposub na mnie,np nie przsypomni corce ze moja mama ma urodziny ,badz ze jest dzien kobiet itp,eh jest skonczonym dupiekm.I tyle.bylam na koncercie klasycznym oh jak pieknie ajaka akustyka bylo warto,choc moglam ubrac jakis kostumik anie spodnie bnggfgbfb bnggfgbfb obciach.Grano utwory Strausa edwarda.W koncu lipca bede w Szczecinie na urlopie z dzieckiem do poczatku Sierpnia,teraz nie pamietam oczywiscie :wmur: :wmur: jakze by innaczej,kiedy jest spotkanie Nasze i w Licheniu ????????nie wiem czy moja znajoma Akurat buahaha tez AAL_ANONKA bedzie chciala jechac itp,no to tyle i az tyle narazie
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej

temat sylwi 2017/03/17 10:48 #280

• fru_go69
  • fru_go69 Avatar
  • Gość
  • Gość
:czesc:
Licheń to zawsze ostatni weekend Lipca
Częstochowa chyba pierwszy czerwca