Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT:

Odp: temat sylwi 2016/06/01 16:19 #211

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2390
No tak mnieszkanie mam 13 stego odbieram klucze aypererew ,z widokiem na sciane troche przerazajace widoki mury bokow domu,jakies kwiaty tam posadze bo jak bym byla wiezniem...........nie bardzo to mi sie podoba no chcialm przedmiescie to mam,nie chcialm juz mnieszkac w dzielnicy gdzie moj byly jeden nawet tam mnieszka drugi komentowal badz plotkowal o mojim stylu zycia-nie nie to nie moja chora wyobraznia.
jacek jest jakis inny jak zekomy jacek do mnie kiedys napisal kocie ten ksiaze to moze to ten niewiem nikt tego nie wie,ale jest fajnie .
zauwazylam ze w dziale wspouzaleznionych jakas wiosna jest wszyscy tu kogos poznali nowego innego ,fajnie jest czytac jak zycie toczy sie z odwaga dalej ,fajnie jest mniec odwage zyc dalej nawet po chorych bo i ja bylam nie swiadoma chora i wyzadzialm obu mojim bylym panon krzywde,dzieciom najgorzej mi wybaczyc-sobie mam na mysli.pozdrawiam
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, kotnaboso, Annika75, mariusz63, Michael, tommygun

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: temat sylwi 2016/06/17 16:38 #212

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
kwiaaatek no i ciag dalszy zmienilam adres w urzedzie , apteke ,u doktora rodzinnego w pracy ,w szkole mateusza , w madianie eehhhhh to psycholog poradnia dla dzieci z zaburzeniami,i ide na pierwsze spotaknie trippel p ,pozytywne wychowanie bede mniec 10 spotkan,byly tez nagle bo nagle chce isc 3aa 3aa zdziwilo mnie to troche ciekwe po co ,bo to trzeba w praktyce stosowac jak i wychodzenie z uzaleznienia wspol................ no ale jesli chce spytam sie dalej niech sie sam umawia,mnieszknie jutro rozpoczynamy znajomosc moja ,corka i ja remonta,byly maz tez proponowal milo z jego strony,ale nigdy nie byl potworem ,on potworem sie staje pod wplywem,albo jak mnial suchote.................no coz szkoda ze toksyczny ojciec i picie zniszczylo czlowieka,oto klasyka dla alkocholikow przestroga,moze sie komus na cos przyda,jacy sa dla rodzin,partnerow -ek,ale zapewne juz wiedza skoro ja do tego doszlam. %%- @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, sobasia

Odp: temat sylwi 2016/06/19 18:05 #213

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No i remonta remonta caly wekend no prawie caly farby i sciany drzwi widzielismy i sklepy budowlane,w nastepny wekend tez jacek pracowal jak kon ja tez ,corka obrazila sie bo mniala Focha zadzwonila po tatusia,tato na to jak na lato zabral,bo dama koniecznie chciala pomalowac na ciemny siwy szary trzy sciany aja ze emulsji nie dokupie dwie,byla za to nas odwiedzal Zbyt czesto...............no nie moge 3aa 3aa co za zenujace sytuacje.poza tym dowiedzialm sie ze moj byly maloznek nie chcial rozwodu i tak zaluje..............,ja nie zaluje , sluzaca znikla i ksiegowa i nanka dzieci,a ja chcialam byc traktowana jak parnerka a nie jak szmata alkocholika,przypuszczam ze liczy na to ze ja walnelam glowa w mur i bede czekac na jego zbawienie ,zycie zbyt krotkie.Lubie jackow wogule bnggfgbfb aypererew co raz bardziej tego z forum przyjacielsko bo mnie zona czyjas pogoni zartuje w mojim stylu takie zarta.nie zyje Zycie.
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, sobasia, mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/06/19 18:41 #214

• kotnaboso
  • kotnaboso Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • rozpadające się iluzje boleśnie ranią
  • Otrzymane podziękowania: 997
Cieszy mnie jak sobie dajesz radę ijakim optymizmem tryskasz.pozdrapki
Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

Odp: temat sylwi 2016/07/12 21:06 #215

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
kwiaaatek No to pozyskalm swiadczenia na mateuszka ze jestem tez opiekunka,urzad dolzyl mi 25 procent exstra ,przyda mi sie na pol roku ,pozatym zapisalm sie u psychologa synka na kurs trpel p,pozytywne wychowanie ,po wakacjach ,i z czasem dopne swego ide sie ksztalcic jak bedzie okazja i wyrobie sie logistycznie to dam rade z zapartoscia maniczki trwalam z alkocholikem to teraz ta zapartosc wykorzystam na inne cele.
Jest mi dobrze ,byc niby samemu bo czasu mi za malo na samotnosc istnieje whatup i pisza znajomi odwiedzaja itp,po zatym co drugi wekend odwiedza mnie jacek,Jaki dzisaj dzien spytal Puchatek to moj ulubiony bo spedze go jak chce odpowiedzial prosiaczek
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Magda, mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/07/13 17:11 #216

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 13058

Jest mi dobrze , ...
... odpowiedzial prosiaczek

Cieszę się bardzo buahaha
Jędrny Puchatek bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/08/07 19:38 #217

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
witam w swojim watku co roz na forum nowe osoby,napisze na temat wlasnych przemyslen ,od kad staram sie zakceptowac Modlitwe o Pogode Ducha jest zycie ..............zyciem Bo zostawim czasami z malym trudem czego zmnienic nie moge ,potrafie,mam odwage do zmian i zmieniam i odrozniam choc czasami nie pasuje mi to bnggfgbfb wiadomo jedno od drugiego ,mnieszkanie mam urzadzone z pomoca jacka l,bardzo fajnie ,a tak sie obawialam i przyjaciele tez mi bardzo duzo pomogli..........kazdy w inny sposub ale jednak,jestem zadowlona osoba ,czy wiaze jakies nadzieje zwiazane z alkocholikem ,no nie bede klamac nie liczylam na cudony nawrot i zwiazku,ale na to ze stanie sie berdziej ogarnietym czlowikiem a on pije na umor ,rachonkow nie placi,w domu ma syf,i wyglada jak wyglada,to mnie przeraza jaki to przyklad dla corki,i synia ktory go odwiedza,eh wiecznie mam znim jakas walke a to zeby mi poodawal reszte zeczy np albumy dzieci i zabawki mateusza meczace i jestem zla,bo jestem znim rozwiedziona a wciaz musze czekac na cos w nieskonczonosc i sie prosic ,jestm wsciekla wiec,jutro jutro ,zajade tam ktoregos dnia i zabiore i tyle skonczy sie jak skonczy,tak zalezy mi na zeczach dziecka bo on i tak sie znim nie bawi,i na albumach ktore ja klejilam mniedzy innymi
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea, mariusz63, Michael

Odp: temat sylwi 2016/08/13 19:43 #218

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Pisac musze z komorki.laptop jak narazie umarl.eh po trzech.latach mateusz zucil go.pol roku temu ze schodow ezial sam sobie.otoz m dobre kontakty z.corka.po aal.anowsku ha ha staram sie z exem w zaleznosci od.jego trzezwienia a raczej kaca z mama tez i.biegam sobie po ikei itp w srode przyjdzie.do mnie opieka socjalna w poniedzialek odbieram komplet.wypoczynkowy.ex mnie nie odpisal z kablowki i bylo na moje.nazwisko musialam zapl.komornika.eh ale.nauczka kolejna.odpisalam sie.reszte zalatwiam.pozdrawiam was
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, andrzejej, kotnaboso, Magda, Bea, Michael

Odp: temat sylwi 2016/08/15 06:53 #219

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Myślę, więc jestem.
Sylwia :czesc: czyli pchasz ten swój wózek - to dobrze. Jest z pewnością o niebo lżejszy. :ymdevil:
Jacek i dobrzy ludzie pomogli - to miłe i optymistyczne. Dzielna jesteś :YMAPPLAUSE:
Piszesz, że ex łoi nieźle nadal, więc ciekawi mnie czy córka dalej z nim mieszka? A Twoje al-anonowskie kontakty z nią, to z ciekawości niby jakowe są? bnggfgbfb Pozdrawiam :-H

Odp: temat sylwi 2016/08/15 20:58 #220

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Corka Nadal mnieszka z tstusiem bo tatus potrafi wywolac litosc.nawet.U mnie .take bieden.nie zaradny.czlowiek.op aal.nowsku ha ha nie.artikel okretow.type tatenik.nie nazucam sie nie.atakuje bylego i star am die.Ja.CeBIT szanowac.milo special C zas.sluchac jej odpuszczac gdzie.plein nam.komornicy mnie poszukuja bo.ex maz udje ze.zmarl.Jak go poszukuja eh.szkodz.slow zatanawiam.die i le Monza mnie.dnow
Za tę wiadomość podziękował(a): mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/08/15 21:06 #221

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 19460
Sylwio jak udaje, że nie żyje :wmur: dlaczego do Ciebie i co im piszesz, mówisz?
Przecież adres mają, nie chce im się czy jak? Pismo wystosować, niech sobie u niego ściągają należności.
Dno dla każdego inne i moim zdaniem jest jedno, może się mylę, niektórzy już na nim zostają i umierają :(
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, mariusz63, Michael

Ostatnia edycja: przez Moni74.

Odp: temat sylwi 2016/08/16 18:14 #222

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No to bylo.tak ja go prosilam kilkanascie raz zeby mnie.odpisal i przepisal na sobie prad.kablowke.i ubezpieczenia.hypotheek nie moze bo na bezrobotnym.Jak dostalam.obietnice.ze tak wszystko bed zie zalatwione.nauw na zem i mam.nauczka dla mnie nie.u fan alkholikowi za inc na.inc.T eraz juz.typisch euro zaplacilam za prad.internet i dojdzie jeszcze piec juz.die is razu odpisalam z kopiami.aktu.rozwodowego ale o.rok za pozno.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74

Odp: temat sylwi 2016/08/16 18:51 #223

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
O jejku :ojej: czynnemu alkoholikowi wierzyć, było napisać na forum i dostałabyś od ręki wskazówki. W takiej sytuacji wiadomo, że do Ciebie przychodzą roszczenia. Trudno, takie doświadczenie pewnie potrzebne jest, na przyszłość już widzieć będziesz, konsekwencje łatwowierności, a taki po linii najmniejszego oporu, wszystko wykorzysta. Na raty możesz pewnie pospłacać, myślę, że pójdą na rękę, gadać z nimi trzeba i własną sytuację finansową przedstawić. Powodzenia Sylwio i nie zapomnij na przyszłość @};-
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Odp: temat sylwi 2016/08/16 19:23 #224

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
zolta-kartka pewnie ze wykorzysta zeby tylko de zyc i chlac.zero odpowiedzialnosci.teraz zaczna.die Schots.....bo jak cos przepisal na mnie dam obiecuje ze ook de po gratisowa rade advokacka.taak mamy i trace 53 euro ale go pozwe

Odp: temat sylwi 2016/08/17 14:25 #225

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
:shock: Moj byly maz leci na obszarach jakie tylko mozliwe z predkoscia smiglowca w dol.........a musze siebie sama rozczarowac nie ogarnia sie,klamnie jak i ile wlezie moze ,nie moge na nim wogiule polegac nawet co do opieki nad mateuszem,wlasnie zakonczylam kontarkt z pradem i zaplacilam 55 euro za nie zaplacony prad ,no nowy laptop poszedl na spacer ,jestm wsciekla na niego ,za obiecanki ,na siebie za naiwnosc ,siedze chwilowo w bibliotece piszac tu mniedzy innymi,jestem zla ,przerazona za zero odpowiedzialnosci ,ojciec dzieci x_x x_x Pozal sie boze.Dam rade laptopa sie dorobie i tak szkoda tylko pieniedzy ,energi i nerwow.

Odp: temat sylwi 2016/08/17 14:26 #226

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Napisalm 55 ahha fajnie by bylo 555 euro i ciekawe ile jeszcze niespodzianek bede mniec ostzezenie

Odp: temat sylwi 2016/08/17 19:27 #227

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
No tak, niespodzianki niemiłe, też tak robiłam, czynszu nie płaciłam, a że mama była też w umowie najmu ujęta to ona i swoje i moje mieszkanie opłacała :( resztę długu jak pić przestałam na raty rozłożyłam. Mi prąd po pół roku niepłacenia wyłączyli i tak długo mieli cierpliwość, jakieś listy przychodziły, nie otwierałam, za kanapę rzucałam, miałam dziesięciu wierzycieli, kilka tysięcy € długu, pospłacałam, chociaż mogłam prywatne bankructwo ogłosić, ale konsekwencje chlania trzeba ponosić i od jesieni jestem wolna zwyciesteoe
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, Bea

Odp: temat sylwi 2016/08/17 20:09 #228

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
T eraz obudzilam sie ze bajki widze Jak i jest.nieobliczlny grozil mi bo nu prad odcielam ze hypotheek nie zaplaci a ja na to .to sprzedaj a on ze.bed zie splacal przechlal des tysiace euro a corka uzywa.jako zaal ons.dymna .zaczynam.die go abc.jest wsciekly

Odp: temat sylwi 2016/08/17 21:31 #229

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
A co on sponsora szuka? kobietę wykorzystać chce, matkę własnego dziecka? Ty prądu nie używałaś. Tak, dziecko jako karta przetargowa, żałosna gra :( Sylwio jak się boisz, a i może dziecku zagraża to wiesz gdzie się udać, zadzwonić.

Odp: temat sylwi 2016/08/25 11:22 #230

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
Witammmmmmmm co umnie slychac ano nie ciekawie mnialam wypadek samochodowy nic mi nie jest po za mentalnym roztargnieciem i zlozscia na siebie ze to moja wina TAK moja bo sie rozkojazylam na temat ja niechce do taty,mateuszka ,corki nie domytej w smierdzacych zeczach tak wiem ma 14 lat,dylemtu typu zglaszac to na rade ochrony dziecka czy nie,troche znowusz sie pogubilam,i izabello dziekuje za cos te cos prosze nie pisac mi OR RANY ciebie nie poznaje bo jestes czy bylas z kamienia,bylam zdziwniona czytajac posty Beaty ,jakby mniala byc strazniczka forum,troche dla mnie autorytetem jest ,ale nawet autorytety sa ludzmi z emocjami,z myslami glupawymi moze ,moze czasami. aniodiabel
Hm samochod stoji w garazu nie widomo co bedzie ,ja bylam winna wszystko brak comp ,komorniki jak niespodzianki w sumnie podswiadomnie wiedzialam,dylematy typu przyszlosc dzieci,i kartonik pandory sie otworzy apropo mojego pierwszego milosc jedno strona moja do niego,i przeszlosc stalkingu eh jednak stare rany wracaja..........na szczescie czasami,co czuje sie wina o przeszlosc corki ,jakis rodzaj zalu ooooo ze tyle lat ,ze nie odeszlam wczesniej itp narazie pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, Bea, kalka, mariusz63, Michael

Odp: temat sylwi 2016/08/25 11:51 #231

• Magda
  • Magda Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2701
Hej Sylwia, dobrze, że nic Tobie się nie stało, mam nadzieję, że cała reszta Ci się poukłada, ale dziwi mnie tylko dlaczego nie wezmiesz córki do siebie. Dlaczego pozwalasz jej mieszkać z ojcem alkoholikiem? Przepraszam, nie chcę się wtrącać, ale ja mojemu dziecku na to bym nie pozwoliła. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam.
Za tę wiadomość podziękował(a): Michael

Odp: temat sylwi 2016/08/25 12:00 #232

• Michael
  • Michael Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 526
Myślę podobnie jak Magda.Przecież ona wyniesie chore wzorce mieszkając z alko.Trzeba zrobić wszystko by zamieszkała z Tobą,ale to Ty wiesz najlepiej.

Odp: temat sylwi 2016/08/25 14:37 #233

• mariusz63
  • mariusz63 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1519
Na szczęście jesteś cała. Auto się nie liczy. Da się naprawić albo sprzedać.
A co do córki i Twojego ex, zgłaszaj. Dla jej dobra. Nie masz co się zastanawiać.

Odp: temat sylwi 2016/08/25 14:47 #234

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 9768
Sylwia pisała, że córka w Holandii w wieku, w którym jest ma prawo wyboru rodzica, z którym chce mieszkać. Jeszcze wróci do Sylwii, nie mam co do tego wątpliwości. To kwestia czasu.
Za tę wiadomość podziękował(a): kalka, mariusz63, Michael

Odp: temat sylwi 2016/08/25 16:26 #235

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Zastanawiające bardzo, pijany ojciec to nieodpowiedzialny rodzic, dziecko tak wybrało, a ktoś inny o jego normalny rozwój zadbać powinien, są prawa i obowiązki. Tam taka wolność, tylko komu ona na dobre wychodzi, nie za bardzo wierzę, że nic nie da się zrobić w tej sprawie. Córka może mieć żal za ewentualnie podjęte działania, np. udanie się do sądu, ale co jest ważniejsze?
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda

Odp: temat sylwi 2016/08/30 18:10 #236

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb witajcie mam laptopa nowego i nawet corce dolozylam do laptopa ,hm los jest albo sila wyzsza sprawiedliwy,bo juz nie potrzebuje splaty od bylego meza,na moje nazwisko figurowal splata z 2015 roku z rozliczen i bah mam,on mi juz nic oddawac nie musi poinformowalam zgodnie z sumnieniem.
Mnialm wypadek samochodowy zdezenie bylam przerazona tym ja czlowiek potrafi zamyslec sie o klopotach z exem ostzezenie ostzezenie takie glupie i chore rozkojazenia,auto stoji w garzau nie wiadomo co ............nie bylam ubezpieczona na swoja wine czyli Wa casko,ale coz nie warto jest stare hyndai atos.
Rowerkiem zdrowo ponoc,chociaz dzis z nogi ,bo i rowerek padl ach zycie,poklejono w sklepie rowerowym oponke jest oke.Corka byla u mnie czyta zadbana .......czyli wie ze ja nie toleruje braku higeny osobistej,bylo milo i powaze rozmowy tez,jestem zadowolno ze moge przekazac corce moja wiedze.
Mam tendencje do wyolbrzymiania spraw widocznie i tu na forum i ogolnie pewnie,eh moja mama mojim lustrem.Alkocholik a moze z szacunkiem byly maz choruje na rozne sprawy pluca i napuchl............ale do lekarza no po co.Juz mu kiedys jako czlowiek czlowiekowi radzilam,ale i tak nic z tym nie robi ,no to zostawiam jemu ten problem.Jacek fajny inny niz byli ,zrozumnialy,ja tez wyznaczajac sobie do tego granice obydwoje,jak dalej bedzie tego nie wiem.To sie okzae w praniu,juz spory mnielismy oczywiscie.Czekam na telefon od garzau w tym tygodniu i od osrodka zajec terapetycznych dla synka dwa wazne telefony.Zastanawialam sie dlaczego szukalam kogos..............dla siebie ,do swoich potrzeb ,typu intymnosc ,pojscie gdzies razem,spacer ,jezioro ,tance moze jeszcze nie bylismy itp,napewno nie zeby udoadniac komus cos ,nie najwyzej sobie ,ztego jestem dumna.Ijezeli bedzie koniecznosc to skontaktuje sie z ochrona dziecka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Magda, mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/08/30 20:53 #237

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Gość
  • Gość
Witaj Sylwia, nie pisałam jeszcze w twoim temacie, ale dawno cię podczytuję na forum i szczerze podziwiam. :)
Też miałam niedawno wypadek samochodowy, z mojej winy, też mam auto nieubezpieczone, to znaczy mam OC ale nie mam auto casco, ale mimo to zdecydowałam się na naprawę i lakierowanie, bo lubię ten samochód. Teraz jest w warsztacie.
Postanowiłam dokupić dodatkowe jazdy u instruktora, bo wyszły moje braki w umiejętnościach prowadzenia samochodu.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. :)

Trzymaj się. :)

Ostatnia edycja: przez Tomoe.

Odp: temat sylwi 2016/09/01 09:15 #238

• malaasia1977
  • malaasia1977 Avatar
  • Gość
  • Gość
Witaj Sylwia, przeczytałam twój wątek i twoje małżeństwo przypomina mi moje a ty i mnie troche. Zazdroszczę odwagi i szczerze podziwiam, ja jeszcze wciąż drepcze ale wierze że i ja się wkońcu zacznę uśmiechać.

Odp: temat sylwi 2016/09/05 19:01 #239

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
witam samochod daje naprawic warto bnggfgbfb jeszcze ,hm mnialm urodziny skonczylam 41 lat na 40 zrobilam sobie prezent rozwod prawie,co czuje i czulam do bylego malzonka litosc a natym zwiazek nie zwiazek.cos otym wiem niestety a moze stety wszystko jest po cos..........,jak duzo znas zbyt dlugo tej litosci jak 20 lat.Corka u mnie btyla caly wekend rozmowa dluga o mnie ,o mojim poczuciu winny wobec niej ,o bylym troche moze za duzo,o niej o hygnie dziecko sprzata w domu,gotuje ,a tatus odpoczywa <duzo ludzi mowi ciekawe jak dlugo taki uklad bedzie jej pasowal,zwlaszcza ze tato ma hobby dodatkowe gry komputerowe.No coz ,czekam zlozliwe lecz prawdziwe.............Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/09/12 18:55 #240

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
No to teraz przykra wiadomosc Jacek moj zwiazek jak nazwac juz nie istnieje oczywiscie ze jest mi bardzo smutno i przykro laczyly nas kilometry pomimo ciaglego whats up ,on niedawal rady tyle jezdzic ponad 230 km ,zreszta zmienil prace i ma zmiany ,no coz trudno dociec ale chyba prawda ............eh zycie mimo to moze idealizuje nie wiem byl lepszym czlowiekiem jak do tej pory niz moj alkocholik przes 20 lat,dziwny ten swiat,czuje lek i starch przedtym co tak chetnie omijalam nazywam to cierpieniem i samotnoscia
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: temat sylwi 2016/09/16 13:34 #241

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Myślę, więc jestem.
Sylwio :czesc: , przyjmij pokornie to co niesie Twoja Opatrzność ^:)^
Co ma być - to będzie, a co ma wisieć - nie utonie. :lol:
No, smutne z Jackiem, ale tak bywa ze związkami na odległość. Mój to tylko 67 km w jedną stronę, więc prościej dojechać, pobyć. A te 230 km, to w jedną stronę? To, te Niderlandy takie wielkie? buahaha Nie bój się samotności, jest dużo lepsza od "piekła" w życiu.

O wadach mowa kiedy ja sie naucze wolniej pisac tu ,to moze ktos sie doczyta,rany boskie,przepraszam

Jakoś Cię doczytuję do tej pory :lol: Ale to ja, bo Cię znam z krótkich chwil w Licheniu i mam do Ciebie cierpliwość. bnggfgbfb Sylwuś - piszesz ciurkiem i czasem myślę, że Ty w życiu jesteś taki Struś Pędziwiatr. Zatrzymaj się gdzie wypada, odetchnij, zrelaksuj.
Postaw KROPKĘ, ZNAK ZAPYTANIA, WYKRZYKNIJ sobie, wykropkuj ... niedopowiedzenia, ŚREDNIK jakiś walnij na rozdział dwóch zdań, a nie tylko PRZECINEK, przecinek i przecinek i dalej i dalej do przodu ... i na koniec Amen - czyli kropka. buahaha
PS. A propos Lichenia'15 przejrzałem zdjęcia i mamy fajną fotkę Ty-ja-Kasia(dzikarzeka)
przed Domem Pielgryma "Arka" na terenie sanktuarium. Miło czasem tak niespodziewanie cofnąć się w życiu o ileś kadrów, do uwiecznionych paru miłych chwil. Pozdr. :ymhug:

Ostatnia edycja: przez andrzejej.

Odp: temat sylwi 2016/09/16 13:52 #242

• Isabell
  • Isabell Avatar
  • Gość
  • Gość
I jak CIę nie lubić Jędrek :lol: no jak?? :mrgreen:
A swoją drogą...:

Nie bój się samotności, jest dużo lepsza od "piekła" w życiu.

Dzięki za te słowa. Dzięki za przypomnienie l-) %%- @};-

Odp: temat sylwi 2016/09/16 18:36 #243

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
A no niestety dobrze spojzales??????????????Tak taki ze mnie pedziwitr co mnie chyba wcale nie pociesza,raczej wada -niz zaleta,ale coz czy nagle czlowiek pedzacy ,radzacy sobie z rzeczywistoscia na emigracji :-? Ta sie w cacko,oj trudno bedzie............ale moze ta praca nad soba cos da.POZDRAWIAM i tak mile wspomienia z Lichenia mam.
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, mariusz63

Odp: temat sylwi 2016/09/16 18:38 #244

• mariusz63
  • mariusz63 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1519
Nie zmieniaj się za bardzo.
Jesteś właśnie fajna, taka jaka jesteś. :) %%-

Odp: temat sylwi 2016/09/16 18:39 #245

• sylwia1975
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Wszystko przemija
buahaha HAAAAAAAAAAAAA TAKKKKKKKKKKKKKKKK ehe ogromny kraj,ponizej poziumu morza..............na dodatek,a lasy jakie mamy bys sie zdziwil bnggfgbfb Dyplom plywacki wskazany.Dla emigranta szukajacego drugiego emigranta Wielki
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej