Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

Odp: temat sylwi 2016/01/12 16:11 #176

• Kristina
  • Kristina Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 2987
Sylwia, pisałam pracę magisterska o autyzmie. Bardzo mnie ten temat interesował. Trochę pracowałam z dziećmi autystycznymi. Fakty są takie, że każdy przypadek jest inny i nie ma lekarstwa. Medycyna na tym etapie jaki jest dzisiaj, w sumie jest bezradna. To co wiadomo o tej chorobie, to tylko jak mniej więcej ona funkcjonuje.
Leczenie to terapia połączona z rehabilitacją. Przystosowanie autystyka do życia w społeczeństwie. Jest tylko jeden myk. Żeby to zrobić trzeba wejść w jego świat. Grać w jego grę, w ten sposób masz szansę na jakikolwiek kontakt. Mówi się , że autystycy, są tak przerażeni otaczającym ich realnym światem, że tworzą sobie swój i tam się ukrywają.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, sylwia1975, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/01/12 17:13 #177

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2314
staram sie krystynao,moja mam nazywa sie tez krystyna kazmiera stad moze ta sypatia,Przypadek mateusza karola .nie jadek pospolity jak zje suchy ryz albo dwa kawalki mniesa jestem zadowolona,dozywaic sie probuje pokryjomu bnggfgbfb ale go nakrywam czesto bo cukerki to nie obaid chowal slodycze i inne lakocie tego wieku,my mnielismy komune i wszystko sie jadlo i co jak co na to Nigdy nie nazekalam,choc tez jestem slodka ksiezniczka do teraz.Wyrywa sie od kad pamietam ,ucieka,wrzesczy i czesto wlasnie nie rozumi co do niego mowisz,ma swoj swiat rozumi po angelsku a ma w marcu 5 lat skonczyc,nie mowie do niego po angelsku,potrafi sie zawisic na you tube albo telewizja i nic nie dotrze,usypiam go ,bo sam malo kiedy by zasnal,jak czegos nie chce koniec sila go ciagne nieraz do domu.Lego buduje przerozne budowle,za to nauczyl sie mnie i ja jego calowac buzaki dawac ,glaskac,i obtulac.kontaktow nie unika,wrokowe tak,ale nie zezwalam na unikanie wzroku.Nie rozumi my ,wy oni ,one Tylko rozumi ja mateusz,kryteria autyzmu.Niestety
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Za tę wiadomość podziękował(a): tommygun

Odp: temat sylwi 2016/01/12 17:33 #178

• Kristina
  • Kristina Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 2987
Sylwio, zajmowanie się autystycznym dzieckiem, to praca na 10 etatów. Powinnaś być z siebie dumna, że jesteś taka silna. Ta choroba ma swoją specyfikę. Dzieci autystyczne maja swój jadłospis i niczego innego nie tkną.
Wszystko czego nie akceptują wywołuje w nich lęk. Mają swój schemat zachowań i manieryzmów. Nie można burzyć im utartych schematów zachowań, bo się gubią i staja się agresywne. Nigdy nie zabraniaj mu tego co go uspokaja. Super, ze pozwala na kontakt fizyczny, to bardzo dużo. Ze wzrokowym jest ogromy problem, to ich przerasta, patrzenie prosto w oczy wywołuje ogromny lęk. Sylwio, nie ma "my, wy oni". Autystycy nie żyją społecznie. Wiesz dobrze co znaczy "aut" - sam.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/01/16 11:56 #179

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
@};- hm sylwia byla jest zajeta,pisaniem zpewnym kolega bnggfgbfb ale nawet fajne,cos sie dzieje jak zwykle,ale jak narazie mi to potrzebne.Ciekwe jak dlugo euforja potrwa.............opisuje tu swoje takie przemyslenia,dostaje mnieszaknka ale male i odmawiam ,terapetka widocznie pani dobrze,ano o dziwno dobrze ,u kolezanki Boje sie byc sama znaczy zdzieckiem,moge zaczac brojic bnggfgbfb a sama nie jestem bo mateusza mam,mateusz ma badania,do w szkoly ma przyjsc psycholo koniec stycznia wyczytalam 2 razy ciekawe,liste juz wypelnilam od psychologa i mailowo wyslalm.na mitingu dowiedzialm sie raczej wyczytalismy zgrupa ze Dzieci czest sa bardziej zle na osobe nie pijaca niz pijaca,i ja tak mam,corka malo co mnie odwiedza,i jest stasznie zla i zle o mnie mowi w otoczeniu,slaby kontakt chociaz staram sie lecz przestalam nalegac,bo malo co to dobrego znam to jak mama mnie osaczala to ja co raz bardziej uciekalam od niej.Corka jest chora ojciec jej poszedl zrobic badania krwi czyli morfologie ,no ciekawe co wyniknie ztego-mnianowicie wymiotuje,i jej nie dobrze.pozdrawiam was sylwia

Odp: temat sylwi 2016/01/19 16:46 #180

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb no juz sie obudzilam zanim sie zadzylam spotkac i Bardzo dobrze ,niech zyje terapia i my,i aal-anon wiedzialsm ze cos niegra,i nie gra,kolega mi sie odwidzial po trzech tygodniach,ale emocjonalnie mu i sobie nabrojilam i go mam nadzieje spokojnie pozegnac :-H x_x ,czekam na mateusza psychologa ze szkoly,ma mniec konsult dwa razy ,do dentysty dziecko ,i okiulisty.W styczniu.no dentysta w lutym.sevennka jest chora ex maloznek poszedl znia na morfologie czekamy wyniki za pare dni mam nadzieje,zyje mi sie dobrze .Troche sie pobawilam panami na sucho ,ciekawe kiedy mi ktos odda-a to oczywiscie nie bedzie takie mile byc odzucona.Kochani koncze moze wieczorem papkiPS ale my kobiety to do kobiet dziwne rozne-jedni sie boja po przejsciach zwiazkow ,jak i moja kochan mama sie bala,drudzy tylko na sex ,a tacy ja ja testuja siebie i innych.Eh zycie.ale trzeba sie posmiac zeby zyc i tyle.

Odp: temat sylwi 2016/01/19 18:57 #181

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12498
sylwia1975 napisał:
bnggfgbfb no juz sie obudzilam zanim sie zadzylam spotkac
No, to Sylwuś szybki Bill z Ciebie buahaha To znaczy żadnych szans w realu?
Ja to chociaż, tak jak parę osób z fm, miałem to szczęście spotkać Waćpanią osobiście. bnggfgbfb
Real, czarno na białym. Parę chwil w realu, lepsze od wirtualnych tygodni, może i miesięcy. W internecie można skutecznie grać kogoś innego.
Spokojnych wyborów wolna kobietko :-BD
Pozdr. :muza:

Odp: temat sylwi 2016/01/19 19:45 #182

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Andtrzej bnggfgbfb ja tu mam problem uwodze i uciekam ,moj maloznek zostal bo udowdnic chcialm komus innemu cos tam zem stknieta.ale po to jestem tutaj,a ten pan zal mi go ,tych co niechecemy chca nas i na odwrot ale lipa,a moze nie mam zielonego pojecia o mojich motywach a mam znowusz cos chce udowodniac oj chore.musze ztym pobyc.Czesc andrezjku aniodiabel

Odp: temat sylwi 2016/01/20 19:20 #183

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
sylwia1975 napisał:
Andtrzej bnggfgbfb ja tu mam problem uwodze i uciekam ,
Tak ganiasz króliczka, ale nie po to, by go złapać, ale po to by tak sobie gonić. buahaha
Ty musisz pobyć z chorym zachowaniem ? Ty jesteś na siebie skazana, bnggfgbfb więc szlifuj to, co zdaje się być chore. Czasem nie uzmysławiałem sobie niektórych chorych zachowań, ktoś mi podrzucał tę sugestię, bo moje ego nie raczyło tego dojrzeć. Dbaj o siebie i starannie, bez pośpiechu rozglądaj sie dookoła w myśl zasady - co nagle, to po diable ^#(^
Pozdr. :-H
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, sylwia1975

Odp: temat sylwi 2016/02/09 13:00 #184

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
3aa No to w moj pokojik,u mnie spokuj Duzo sie dzieje szuam mnieszkania,firma platuje,przezuwam po kawalku nie udane zwiazki,ale chyba dobrze mi samej,choc ciezko z upartym autysta mateuszek,od rana zaczyna ja nie chce :-T czego nie chcesz do...........on nie wie,nie chce do szkoly ,nie chce jesc.oczekiwania daje sobie sama ,bo maz mi ich nie dal,wspolne spacery mu byly potem nie potrzebne,jakies wspolne zainteresowania tez nie,zastanawiam sie czy ja od mezczyzn nie wymagam zbyt wiele?Ja ja pracowalam na pol etatu to chcilam zeby posprzatal w domu.on wolal spac po nocowce,i jeszcze pacjent plucny.Chyba wole aby mezczyzna byl rannym ptakiem jak ja,to mnie najbardziej denerwoalo,no i inne patalogie przemoc ,picie.Wiadomo,ja zawsze cos proponowalam bo on pomyslow nie mnial.Do monopolowego trafial,teraz chodzi z corka do kina.
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/02/09 22:44 #185

• kotnaboso
  • kotnaboso Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • rozpadające się iluzje boleśnie ranią
  • Otrzymane podziękowania: 1005
A może ustaliłaś sobie wzorzec faceta i teraz próbujesz dopasować samca do wzorca.
Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany.

Odp: temat sylwi 2016/02/10 12:44 #186

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
no nie wiem kocur aypererew zawsze mi dajesz do przemyslen,tylko ja sama nie wiem jhak wygladaj zwiazki,czy mozna wogule cos oczekiwac.............czy ma sie byc ta zgodliwa,bez problemow i oczekiwan,jak jest normalny facet?A moze na co sie godze a na co nie?bo zycie zmienym jest.

Odp: temat sylwi 2016/02/13 16:22 #187

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
3aa ni i chwila ale chwil przemyslen ,swiat sie zmienia nawet napisalm w watku moni tej z trzema zyciam 3aa moj suchy humor ,Pan b ma nie pic ,byc rannym ptaszkiem,lubiec tanczyc ,i spacerowac ..................moze po latach bycia naprawde samej ,bo mnieszkam u kolzanki ,zmienie swe wymogi :czesc: Ktoz to wie nawet ja nie,Kocie jak czesi mawiaj TO SE NE WROCI ha ,pozatym schudlam z kosci na osci powaznie,bo zlapalm gdzies tam pewniew pracy grypke jelitowa,plany wymyslam jak uczyc Mateusza j.polskiego,zbieram na meble itd,place juz swoja czesc dlugow,a tak wlasciwie ustalilismy ze ex ma placic za kredyt ,a ja za niego zalegle ubezpieczenie nfz.W koncu lutego mam urlop jade pociagiem do rotterdamu ,mam ov karta na metro Norbi zna haha ,moze odwiedze tam DDA grupke moze,ale bym norbiego moze poznala,do kolezanki ,synus ma 2 go urodzinki ,mama 4 go marca jest co robic,kupilam mu nie rolnetke a To co gwaizdy mozna ogladac maly woz ,duzo itp,niespodzianka ,kolezanka pizameke juz ma ,takze biedaczek nie bedzie poszkodowany.Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/02/16 19:23 #188

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek Zycie w Holandi podziele moj synus niby bo niby zdiagnozowany autysta,tylko jakiego stopnia byl terapeuta od zachowan w szkole na obserwacji ,po wypelnialm mnostwo jakies pytan na computerze wyslalam im centrum diagnostyki ,z trzy totalnie,gerben tez dostal ,i nauczycielka glowna bo ma w grupie trzy,i jest 8 -10 dzieci,mateusz ma logopedie raz w tygodniu i fyzykoterapie bo ma trudnosci w drobnej motoryce -okreslilam jak umie.Ja tez bylam u psychologa na badaniach 4 razy znowusz bo mam symptomy Bordelina ,ale przes te latanie po psychologa latami pod kontrola ,swoja dobra kontrola ,i uzywam oxazepam 10 mg dziennie,to jest malo.no trudno masz co masz ,wspuzaleznie ma duzo wspolnego z bordelinem mojim takze . kwiaaatek

Odp: temat sylwi 2016/03/01 17:28 #189

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Kurcze forum dziala widze ze bede w maju tu dwa lata a mam wrazenie ze jestem juz z 10 lat ,co tam u mnie zyje mi sie wciaz dobrze,codziennie mowie TYLKO DZISIAJ ,na jakiekolwiek spotkania nie wiem czy zajade bo oszczedzam na przeprowadzke ,i wowczas zrobieZLOT aypererew w holandi atak na zlozsc ,ja lubie haha ,lichen byl fajne choc padalo,az tak fajnie ze sie potem rozwiodlam z mezem alkocholikem,ile sie zmienilo hm dobre pytanie ,tak wlasciwie od kad mateusz wie urodzil bylam sama z nim gdzies juz w poscie pisalam Hrabia sie rozchorowal sytuacje tylko sie pogarszala,sama wszedzie bo z mezem to strach isc na impreze ,strach bylo isc spac nawet pozniej Co ja tam u diabla robilam.Causki pozdrawiam sylwia kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): Michael, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/03/15 19:45 #190

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
witajcie wrocilo mi sie ze swiata randek internetowych tylko ,ja narazie widze u nich wszystkich problem,albo popadalm w jakas skrajnosc winmer za mi medal bo tak mam,do tej pory poderwalm sobie pracocholika bo go nid=gdy nie bylo stwierdzil,pijaka bo lubial popic ,i kobieciaza ten jeszcze najbardziej mi do tej pory odpowiada hm ciekawe dlaczego...............,no i znowusz jakis co sie wygadal ze stracil prawko za picie , bnggfgbfb bnggfgbfb hm mi do smiechu bo Dziekuje katu ,i andrzejowi za ich uwage i czas dla mnie ,zabawa trwa troche wyskoczylam sobie ztoru jako singelka ponoc slicznotka haha,ale niedlugo wroce na dobre drogi,bo mam swiadomosc swojich wad i uwaga zalet,potrzebne mi to widze zeby nie zajmowac sie mezem ex i jego piciem co on zwie zyciem kwiaaatek kwiaaatek

Odp: temat sylwi 2016/03/15 22:49 #191

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
Sylwia :czesc: to żeś się rozrandkowała i jeszcze wybrzydzasz buahaha No, nie wiem kochana, czas Cię zmiękczy i obniżysz wymagania za parę latek bnggfgbfb I pomysleć, że tylu serfuje po sieci w poszukiwaniu tej drugiej i wszyscy "bublowaci" jacyś. :lol:
Pozdr. :-BD

Odp: temat sylwi 2016/03/16 13:53 #192

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dziekuje andrzeju wlasnie tego sie obawiam aby mnie tak nie zmiekszylo ze znowusz wpadne w bagienko,ja nie koza ile mozna walic w ten sam stol.Eh zycie,wlasnie sie dowiedzialm co juz wisialo w powietrzu ze moja firma splatowala,no coz zobaczymy kiedy otrzymam i ile socjalki.martwi mnie to.Brak mnieszkania tez.

Odp: temat sylwi 2016/03/16 22:28 #193

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
Sylwio :czesc: wiesz, ze żartuję - oczywiście, trzeba wiedzieć czego się chce i szukać. Kto jest kto, od razu nie wiadomo, trzeba trochę pobyć razem - bez zobowiązań. Uważaj na siebie, dbaj o siebie, ceń się i szanuj. Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje. :-BD

Odp: temat sylwi 2016/03/20 21:19 #194

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Dobry wieczor wlasnie sie dowiedzialm ze moj ex spotyka sie z nasz byla znajoma przyznam sie zadrosna nadal jestem i czuje sie odzucona-glupie co tak sie pozwolilam upodlic,alkocholikowi ,kobieciazowi i przemocowcowi,czuje sie ozduzona.Ale co mnie bardziej martwi to fakt ze nasz corka jest od dlugiegio czasu koleznka corki tej pani,znja sie dlugo,tyle ze ta pani jest palaczka trawki,i bluzgaczka ,nigdy nie byl to moj typ.Wiem ze bylam strasznie glupia na duzo spraw ,oj duzo popelnilam te same bledy co mama,bo corka musi mniec towarzystwo,co teraz ,boje i martwie sie o corke,ktora uwaza mnie za marude ,i ze ja jej tatusia atakuje,ona woli mnieszkac z ojcem ,ale ojcie dzieli wszystkie tematy zcorka ,Boze warjat,aj dobra ,zlozyc do opieki spolecznej jak udowodnie i co?Ej ej rozwodowych przyjemnosci nie koniec.

Odp: temat sylwi 2016/03/20 22:11 #195

• kotnaboso
  • kotnaboso Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
Hej Sylwio.Chciałbym Ci pomóc ale nie wiem jak.Mogę co najwyżej wirtualnie Cie uściskać :czesc: kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

Odp: temat sylwi 2016/03/23 17:52 #196

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Hej Sylwio.Chciałbym Ci pomóc ale nie wiem jak.Mogę co najwyżej wirtualnie Cie uściskać i juz mi pomogles wlasnie TYM niczym ,to jego zycie i niech se lata zkim chce i jak chce ,pije pali po rogach itd itd Powodzenia mu zycze ,aja zapislam sie na tydzien darmowego prubnego sportu ,tam jest zumba ,entuzzjazm mnie dopadl ,hm ciekawostka maz obgolil corki konto przypuszczam opcja B otwieram nowe ,bez infiormowania kogo kolwiek i po malutku zaczne zbierac na nowo tak juz mam ztymi opcjami ,...................i madrosci aby odroznic jedno od drugiego,jak bede mnniala finansowo wydatna i czasowo i oranizacyjnie to sie znowusz spotkamy .
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, Michael, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/04/06 13:56 #197

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
x_x Czesc moji drodzy ,zycie daje mi popalic ostatnio 1szukqm mnieszkania ,2 praca sie wali ,3 mateusz ma stwierdzony autyzm ,4 dopki nie mam swojego adresu ,nie ma socjalu.UF moglabym opisywac otym ksiazeczke,ale zwyczajnie uciekam od tego slucha muzyki troche sie powyglupiam ,bo mnie to przerasta ,tak przerasta...............................czuje zal ,wscieklosc i smutek ,wiem wiem wszystko sie pouklada,ale juz dosyc ,dosys kiedy????????????????
Czyli krok drugi i trzeci Uwierzylam ze istnieje sila wyzsza i trzeci oddaje swoje zycie i wole pod opieke Boga jak kolwiek go pojumuje ,uf pokory mi czesto brak.
Za tę wiadomość podziękował(a): kotnaboso, Michael, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/04/06 19:46 #198

• kotnaboso
  • kotnaboso Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
Wszystko naraz się zawaliło??

Odp: temat sylwi 2016/04/07 04:24 #199

• Pola22
  • Pola22 Avatar
Sylwia przeczytałam kiedyś taki tekst oto on " Kryzysy życiowe są okresami wzrostu. Informują, że nasza droga biegnie w innym kierunku". Wierz i powtarzaj sobie głośno że znajdziesz odpowiednie mieszkanie dla Ciebie i praca się ułoży. Mateusz ile ma lat?, z autyzmem czeka Cię dużo pracy ale pamiętaj nie jesteś sama. Sylwia naprawdę jesteś silną kobietą i małymi kroczkami wszystko się poukłada.
Pozdrawiam Cię !!! Pamiętaj każdy dzień jest nowy i powinien przynosić nowe życie!!!
Ja jestem z Tobą

Odp: temat sylwi 2016/04/07 12:07 #200

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
dziekuje odwiedzajacym mnie ,i tak jestem silniejsza niz myslalm polo tak czest jest,warto otym pamietac,kocie czy wszystko sie wali ,jak sie wali to sie wali ,wiadomo ,niby trzy zeczy na raz.Duzo zmian mnie czeka ale wiesz to zarazem Przygoda ,wyzwanie ,a ja to lubie.
lubie przygody wyzwania ,moze dlatego tez nie boje sie poznawac nowych ludzi,czy moje zycie ma barwy oj ma.Tylko dzis ,a dzis ide na grupe aal-anowska bo prowadze.
przepisalm autko na mnie zanim komorniki zabiora ,nie dam radu utrzymac sprzedam trudno,lubie rower choc leniwa jestem.ale sie przyzwyczaje jak bedzie trzeba,choc w zimnie bede przeklinac pewnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Annika75, Magda, mariusz63, Michael, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/04/09 21:51 #201

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek czesc jest sobota ,hm dla mnie kazda sobota jest jakims dziwnym dniem od kaz jestem rozwiedziona,a wlasnie dlaczego kwestia przyzwyczajenia,zycie rachunki i reszta,poz atym rozgladam sie tak jak Andrzej poradzil bnggfgbfb ,wedlug terapeutki mam zejsc ze swietej gory ,bo to dla zmarlych,lenistwo mnie ogarnia i brak wlasnej dyscypliny,alez tez mam cechy.FUJ................alez dbam o siebie nie konsekwetnie jak na perfekconistke przystalo.Co dalej .............planuje mnieszkanie,jakies doksztalcenie,no i zejsc ze swietosci sttttttttttttttt,synus dzieciak chcial wczoraj przes skypa cos powiedziec Izie bo planujemy wyjazdowke do rotterdamu,i nie mogl sie wymowic ehhhhhhhhhh przykre to,ten autyzm ze byl w szkole i na placu zabaw iiiiiiiiiii no trudno,Co mam przyjaciol,fajna caslkiem mame i aal-anon ,was ,terapeutke ,synia i corke.Duzo lubie lubie ludzi ,ciekwaska tez bywam,raczej nie plotkuje.Udanej niedzieli kwiaaatek kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): krzychu62, tommygun

Odp: temat sylwi 2016/04/09 22:01 #202

• krzychu62
  • krzychu62 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Świat to...Ty.
  • Otrzymane podziękowania: 1421
Sylwia,póżno już.Idż spać.Z pozdrówkami.Krzychu. @};-
Świat...to ja i TY.

Odp: temat sylwi 2016/04/15 09:47 #203

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
:czesc:
No, masz Ci los nawet w sobotę nie pozwalają dłużej posiedzieć, co nie Sylwio? bnggfgbfb
Krzychu, nie idź spać, bez nakazów, jeno sugestie jak w Krokach, coś w stylu :
Sylwia spadam, bo pewnie spać się chcesz wybrać ... buahaha
... rozgladam sie tak jak Andrzej poradzil ...
to Sylwuś pamiętaj, na ślub i wesele mnie zaproś skoro swatem Twym tajnym jestem :ymdevil:
Pozdr. :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

Odp: temat sylwi 2016/04/15 15:52 #204

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Andrzej ale zes mnie przerazil sluuuby jakies palnujesz ,wesela .......................,daj mi najpierw po prostu pozyc,krzychu no coz ................kazdy swoje przeszedl,i az tyle. kwiaaatek bnggfgbfb

Odp: temat sylwi 2016/04/18 16:05 #205

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
No i masz babo placek umowilam sie z facetem na randkie jest panem przes duze P,wrazliwy ,mily uczynny i pomocny ,i za mna lataaaaaaaaaaaaaa, aJA kuzwa nie podoba mi sie ani troche ,poza charakterem bnggfgbfb a nie piszcie mi tylko anie mowilam.................Ze kogos skrzywdzisz babsztylu,jak moja mama,dobre rady znam,juz matka ,ciotka.itp
Dyelmat taki ze ja lubie potancowki lata 70,80 ,90 a On tanczyc nie umi nawet i nic mnie nie pociga bo nie wiem jak to okreslic,chakter chyba dobry czlowiek ,ale gwiedzie nie wystarcza,i co teraz??????????mamy isc na nastepna randkie ,ale udawac.OJ JO takie dylemata lepsze niz zwiazek z uzaleznionym,nie prawdaz?

Odp: temat sylwi 2016/04/18 17:18 #206

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 18879
Sylwio albo pasuje całość albo nie ten jest albo na kompromisy się idzie, ale to raczej nie na tym etapie i nie w ważnych dla Ciebie kwestiach, pewnie i inne opcje są, nie wiem, wiem jedno udawanie jest bez sensu i mija się z celem kompletnie, w otwarte karty się gra, według mnie, bo to dla Ciebie niedobrze, a on może się wkręcić, możesz jego uczucia zranić, im dłużej taka sytuacja trwać będzie. Gdy chcesz partnera do potańcówek, wspólnych zainteresowań, a ich brak jest, to po co i na co sobie głowę zawracać, przecież będąc z kim z obcym tańczyć nie pójdziesz, szukasz do spędzania czasu razem, a nie osobno, tylko czasem razem. Możesz więcej napisać, o ile chcesz?
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Odp: temat sylwi 2016/04/18 20:23 #207

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
czlowiek pasuje charkterem no jak narazie chodzacy cud aypererew ,tylko ze nic z wygladu mnie do niego nie ciagnie................fizycznego,czyta ksiazki ja tez ,lubi muzyke ja tez ,lubi jezdzic rowerem ja tez,lubie tanczyc on nie umi,reszta pasuje,nie ma tego czegos pisze tu bo moze warajctwa szukam ,anie normalnosci,a moze wyobrazam sobie ze sama zem gwiazda ojjo

Odp: temat sylwi 2016/04/18 20:31 #208

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 18879
Jak mężczyzna nie ma tego "czegoś", czego to wyjaśnić nie umiem, bo ma albo nie ma, to jest po prostu nie dla mnie i koniec :grin:
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Odp: temat sylwi 2016/04/20 14:55 #209

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
No to pozegnalm ugodowo takiego jacka ,zreszta ztym bylam tylko na randce ,tamtych juz pozegnalm przed ,brak mi mnieszkania ,praca firme mam mnie nowa bedziemy pracowal w zespole,zasady jak chce urlop albo jest dziecko chore ,jestem ja chora mam szukac zastepstwa czy kolezanka mnie zastapi ,uj nie ciekawie za to za ta samo stawke co w poprzedniej firmnie,w czwartek zebranie typu Co i jak??????????? cieawe zmiany zmiany same zmiany u mnie,moje dziecko ma autyzm wyslalam mase paierkow do ciz-organ ktory przyznaje extra rodzinne,tym razem z Dignoza,daklam synka zdiagnozowac bo TU tez coraz ciezej cos pozyskac,jakies wsparcie,azylantow se naspraszali,a teraz oszczedzaja na obywatelach,rozumniem ze sytuacje tam w syri ,ale ztego co widze i slysze to wraz z uchodzami sa ekonomiczni uchodzcy tez np pol afryki sie zjezdza ,bo socjal.
a teraz mnieszkan brak.....................,chociaz ja odmowilam dwa ,i dobrze mi .kara od sily wyzszej za grymasy ksiezniczki.Jedno nie chcialm mnieszkac w tej dzielnicy co on i ja stare chce zostawic za soba o ile to mozliwe,bo siedziec u kolzanki juz nam sie obu znudzilo.Mi i im,pozatym chce stanc na wlasne nogi ,z wlasnymi klopotami i konsekwencjami.narazie tyle pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): mariusz63, Michael

Odp: temat sylwi 2016/05/03 15:38 #210

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek bnggfgbfb Witajcie mnialam i pozgnalam jacka jednak nie,te jacki hyba cos maja..................teraz jacus nie odpuscil i prosil azeby jechac znim do valkenburgu do syna zmojim mateuszek no to niby bez zobowiazan............moze jednak na kompromisy pojde kto wie.
takze wekend mam zajety.........
w niedziel tu dzien matki ,ide do mamy ciekawe czy moja corka bedzie pamietac,bo tatus juz dawno wszelkie moraly pogubil,zreszta cos czego sam malo co otrzymal jak mnial dac.taka prawda czuje zal i zlosc moze na siebie,ze z nim bylam .ale tez na niego ze ma malo co umiejetnosci uczenia sie od drugich widocznie jak 20 lat ze mna spedzil i nic.
Corka co prawda ma prawie 14 lat ,ale moglby jej przypomiec o wielkanocy .,swietach ,okolicznosciowych tez ehhhhhhhhhhhhhh.
Mam skierowanie do dziececgo psychologa 27 maja z mateuszkiem no ciekawe.
otrzymalam tzw urgencje na mnieszkanie ze to mam zekome pierszenstwo ,z wyjatkiem ze inni ci co maja tez zaswiadczenie tez je maja ,wtedy beda rozpatrywac kto .,pierwszy.takze ciesze sie ruszylam zmniejsca juzzzzzzzz sporo czasu.