Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: temat sylwi

Odp: temat sylwi 2015/11/03 16:54 #141

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
  • Otrzymane podziękowania: 2249
kwiaaatek no mam dola ,jakby cos sie konczylo ,no koncza sie marzenia dziewczynki ,marzenia kobiety o rodzinnie mezu oparciu ,dzieci eh zal mi ich wiem ze moge byc tylko -starac sie byc dobra mama ,nie idealna,ale dobra .staram sie utrzymywac kontakty ze znajomymi ,z malym zwiedzilismy juz duzoooooooooo placow zabaw ,z corka kontakt na ile to mozliwe mi sie,poprawia.
Z ex mezem no coz ,mam takie powdwoje odczucia wyparcie tego co bylo i tesknota za marzeniami .........iluzjami .
I zlozsc ze jak mogl itp,na tym etapie musze przetrwac,minie...........moze jakies rady?
Wszystko przemija nawet wczoraj ,nie warto zyc hstoria
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: temat sylwi 2015/11/03 19:51 #142

• Melisa
  • Melisa Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 1276
rady..odrywać jak najbardziej myśli od tego i godzić się z bezsilnością...
''Powiedzenie mówi, że nasze życie składa się w 10 procentach z tego co nas spotyka i w 90 procentach z tego, jak na to reagujemy''

Odp: temat sylwi 2015/11/03 20:01 #143

• Jadwiga
  • Jadwiga Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 715
:ymhug: :ymhug: :ymhug:
Ta zła passa kiedyś minie, każdy ma czasami gorsze dni.
Życzę pogody ducha.
Dbaj o siebie, jesteś dzielna.
%%- %%- %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

Odp: temat sylwi 2015/11/03 20:45 #144

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek jadziu tego mi bylo potrzeba dzielnosci dziekuje eh warto tu byc oj warto aypererew

Odp: temat sylwi 2015/11/04 05:42 #145

• kotnaboso
  • kotnaboso Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • rozpadające się iluzje boleśnie ranią
  • Otrzymane podziękowania: 1000
Czesi podobno mawiają :to se ne wreti.Myślę że jeżeli zamkniesz historię a wrócisz do dnia dzisiejszego będzie łatwiej.Bądź tu i teraz.Skoncentruj się na tym co robisz a nie na tym co było.Na tym co siędzieje w danej chwili.Jak bawisz sie z dzieckiem to skoncentruj uwagę swoją na zabawie.Niech Twe myśli dotyczą tylko zabawy.Jak zmywasz to licz talerze,jak obierasz ziemniaki to je licz.Przeszłości nie zmienisz a przyszłość jest nieznana.Rozkoszuj się chwilą obecną.
Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga, sylwia1975, Antea

Odp: temat sylwi 2015/11/06 13:11 #146

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
~O) ale swiat sie zmienil od spotkania w licheniu,ale jedno zapamnietalam was z tych co byli ,i te Zdanie na konwencji trzeba mnie duzo zalu ,bo zal dupe sciska buahaha ni mi scisnal bo schudlam bez odchudzani z kosci na osci,ja zyje swojim zyciem <on bawi sie dalej w glupka ,wiem wiem jego sprawa ,ile mozna udawac?pewnie nawet cale zycie.mowi sie trudno idze dalej.

Odp: temat sylwi 2015/11/14 14:01 #147

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb no i doszlam do wnioskow maz dlugi zbiera -powiedzmy ,zona tym razem mimo prawie............. ostzezenie poprzes motyw typu a corka sevenna znim mnieszka,a kredyt hipoteczny,dupe prawie ze znowu by poratowala ,ale cos te cos chwala Bogu mnie odgonialo od tego.
Teraz okazuje sie ze tesciow Dupe poratuje bnggfgbfb ,hm ciekwae jak dlugo ,bo ma 83 lata.
Moj maz jest jak titanik tonacy ,aja przes lata czulam sie jak szczur stloszona bo dzieci ,bo maz ,a teraz kto nie maszeruje ten ginie,coz i zemnie ciezki bywa uczen.Jedno polecam otworzenie odzielnego bez dostepu czynnego uzaleznionego ogolnie,bo uzywki bywaja drogie kwiaaatek

Odp: temat sylwi 2015/11/20 18:29 #148

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek witajcie nasz rozwod zostal ogloszony 16 stego listopada 2015 roku.jescze tylko potwierdzenie z urzedu i to wszystko ,poza wspolnymi dlugami kredyt i kredyt hipoteczny i dwojka dzieci.

CZuje sie dobrze uwielbiam teatr ,kino ,kawe mrozona ,zwiedzac ,jazde na rowerze -jak jest pogoda,czytac ,zumbe czasami ,pachwork czasami ,ogladac filmy o naturze ,kolorowac ,cukerki owocowe ,lody cytronowe,karamele i lubie wlasnie robiona salatke ,spacery to tyle pasji,hobby.
no dobra mam na imie sywlwia jestem singlem ,zabrzmnialo dziwnie i milo
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Jadwiga, Antea

Odp: temat sylwi 2015/11/20 19:53 #149

• Nordynka
  • Nordynka Avatar
Sylwia, dołączę do grona singli w styczniu, już się nie mogę doczekać, życie z alko trwało 24 lata, myślę że o 10 za dużo, ale jestem na dobrej drodze, myślę że jeszcze kawał fajnego życia przede mną, czego i Tobie życzę, jesteśmy fajne babki i damy radę z uśmiechem każdego dnia, uściski od przyszłej singielki, pozdrawiam Nordynka

Odp: temat sylwi 2015/11/20 20:23 #150

• mariusz63
  • mariusz63 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1519
Nie wiem, czy można gratulować. Z jednej strony tak, wreszcie spokój, z drugiej nie, porażka planów, marzeń i tego wszystkiego co się z małżeństwem/związkiem wiąże.
Też jak dobrze pójdzie, dołączę w pod koniec tego albo na początku przyszłego roku do grona singli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga

Odp: temat sylwi 2015/11/21 10:07 #151

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
mariuszu jakich planow COS czego nigdy nie bylo,co zawsze bylo marzeniami mojimi,i oczekiwaniami,pragnieniami.
Piersze 2 lata sielanka no moze 3 jako taka ,a potem zycie On wiecznie zmaczony nocnymi przygodami z procentami,Ja wkurzajaca sie ze on spi -lezy,ja sama zdziecmi na spacery do kosciola np,do znajomych itp

Odp: temat sylwi 2015/11/21 10:18 #152

• Melisa
  • Melisa Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 1276
Dokładnie Sylwia ile było z tych marzeń spełnienia w rzeczywistości...a my umiemy kochać bardziej życzeniem niż rzeczywistością chyba.
''Powiedzenie mówi, że nasze życie składa się w 10 procentach z tego co nas spotyka i w 90 procentach z tego, jak na to reagujemy''

Odp: temat sylwi 2015/11/21 10:42 #153

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12114
:czesc: ja jestem singlem - ładniej brzmi niż kawaler z odzysku buahaha - od ponad 10 lat.
WOLNOŚĆ kocham i rozumiem
WOLNOŚCI oddać nie umiem ...
Pozdrawiam wszystkich, którzy się uwolnili z toksycznych więzów i tych, którzy wahają się i cierpią.
Sylwuś - i jak Ci singelko ? :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): Melisa

Odp: temat sylwi 2015/11/21 13:35 #154

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb wcale nie smutno ,wesole wrecz,mniej klopotow.
jestem wiec zyje ,nawet mam forum singli w hol.takze na nudy nie narzekam.Towarzystwo tez jest wrealu ,wiesz andrzeju i inni ,zycie bez ojca nauczylo mnie malowac ,tapetowac ,mniec znajomych ,prace ,wlasne podrozowanie i wiele wiecej .Byz zaradna moja mama nawet byla,pochodze zrodziny kobiet dosyc zaradnych szkoda tylko ze niektore sa na starosc rozgoryczone,jq taka nie chce byc.

Odp: temat sylwi 2015/11/21 13:57 #155

• Pestka23
  • Pestka23 Avatar
A może, tak myśle z andrzejem się ustawicie i będzie luz...
Powodzenia - do pierwszej randki.

Odp: temat sylwi 2015/11/21 16:19 #156

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
petka to nie dzial matrymonialny,tylko forum nie pijemy,zara randki mi tu proponuje,daj pozyc wpierw na tym polega wspouzalenienie najpierw zyj i daj zyc innym,a potem bedzie potem

Odp: temat sylwi 2015/11/29 17:24 #157

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
aniodiabel No to dzis doszlam do swoich pragnien ,pragnelam ojca dla dzieci ktory by w wolne np dni niedziel z nami chadzal na spacery ,do placu zabaw ,itp jak nasza corka byla mala ,ex maz opiekowal sie nia jak ja pracowalm,byl suchy bo szedl do pracy na zmiany,w wekendy mnial osobiste imprezy ,zrszta ja wowczas niczego nie bylam swiadoma-niby tak ale w sumnie nie ,bo lykalm obietnice i zylam marzeniami,potem on stracil prace jedna przes chlanie,druga przes redukcje personelu,i zmarlo nam pare dzieci tim w 18 tyg ,dawidek w 2006 roku w 22 tyg i no klapa na to lara w 2009 roku we wrzesniu,w 2010 roku trafilam do AAL_ANONU ,pomyslalam czemu nie ,ciagle depresje,i u psychologow stale ,zalac sie na kontrolujaca matke.Takie typowe DDD ze mnie bylo bbann ,ale to juz minelo.Ale ile sie nacwiczylam z ksiazkami i terapiami o tokycznych rodzicach,ale i zwiazek toksyczny byl.Wszystko bylo,teraz stoje zboku i widze parki w niedzielne popoludnia w parku ,w centrum ogrodowym w mniescie ,a ja z dzieckiem ,czuje zal samotnosc ,ale wiem ze od kad mateusz sie urodzil bylo coraz gorzej,do tego doszlo chyba jego poczucie bez celu bo sie rozchorowal i stracil prace,moje oczekiwania i wyzucanie sie zdomu na zmiany.przeszlosci nie zmienie ale moge mniec lepsza przyszlosc,moze nie zyczeniowa ale dobra.

Odp: temat sylwi 2015/11/30 19:52 #158

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek zyczenowej przyszlosci mniec nie bede................. x_x zwsze mowi ze trzy zeczy na raz <no to mam ,rok 2015 rozwod 16 stego ,ja nadal bez mnieszkania,i moj zaklad pracy pla x_x tuje na to wyglada ,nie wiem czy dostane 13 stke ,nie wiem czy nadgodziny a jak to kiedy.I ta pogoda ducha wciaz mnie nie opuszcza albo zem silna baba ,sama nie wiem ,chyba tak zony alkocholikow ,ofiary przemocy -staja sie silne,wiem ze to czasowe.Ale ten rok hm dobrze ze juz grudzien aypererew

Odp: temat sylwi 2015/12/15 08:29 #159

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
bnggfgbfb witajcie jakos mi dobrze,jedyne co mnie martwi to Dzieci,troche takie inne swieta beda,bo juz sie poumawialm z znajomymi i zapelnilam swieta,a i fajnie.
co mnie martwi jako DDD wiem ze mateuszowi brakuje zabaw z ojcem i wyglupow,ja wszedzie chodze z dzieckiem ,a on wlaczy mu bajki i dzieciak siedzi ,i stale slysze ze ogladal telewizje bo tatus jest chory.Juz bez przesady,ja jestem na szczescie bardziej kratywna.pozdrawiam sylwia

Odp: temat sylwi 2015/12/15 16:32 #160

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
Sylwuś :czesc: , bardziej kreatywna, bardziej mobilna, no i zdrowsza.
Bo "on tam biedaczyna leży jak Plan Sześcioletni i nawet nie ma mu kto szklanki wódki podać" - mowa oczywiście o Balcerku z "Alternatywy 4" buahaha
Pozdrawiam i życzę pogody ducha na codzień. @};- :-BD
Ostatnio zmieniany: 2015/12/15 16:34 przez andrzejej.

Odp: temat sylwi 2015/12/15 17:06 #161

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Wodki nie pil raczej..........ale roznorodne piwska i co bylo byle by procenta byle by procenta mnialo aypererew ,andrzeju jestem malo pojetna ztym 4 cos tam ,o co hadza?a dzikuje za koplement zem mobilna i oblatana winmer

Odp: temat sylwi 2015/12/15 20:08 #162

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
Sylwia :czesc: , sorry, nie pomyślałem, że przecież wywiało Cię z Polski dość dawno, a ten serial z czasów Komuny, wiec Ci to niewiele mówi. Ale fajno, że masz dobre samopoczucie, bywasz wśród ludzi, czujesz, że jesteś kimś wolnym, niezależnym. Teraz spokojnie, oczki szeroko otwarte, nabranie poczucia własnej wartości i przyglądaj się temu męskiemu gatunkowi, bo to ponoć niecnoty są jedne buahaha
Pozdr. :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): sylwia1975

Odp: temat sylwi 2015/12/16 15:13 #163

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
aniodiabel no to moj kacik,jestem a technikem aszkoda oj szkoda................,ale ol=blatana wkoncu wywalczylam rozmowe w spoldzielni o mnieszkanie ,po bycie u kogos zaczyna mi grac na nerwach,nikt nie moze nas mateusza i mnie odwiedziec ,dziecko robi chalas wedlug nich,moze nie ladnie ze tu pisze ,ale akceptuje czyjes zasady,co nie oznacza ze sa moje,ja lubie ludzi ,lubie istniec,lubie pracowac o tworzyc,ugotowalm juz dla wspolnoty ewangelickiej Bigos ale mam z tego radoche aypererew na swieta,ja taki zekomy katolik ,co do ewangelikow chodzi,bo tam jest mnostwo mlodych ludzi i wkoncu nauczylam sie z bogiem rozmawiac jak z przyjacielem,no sa zajecia 25 grudnia mamy msze mozna nazwac,modlitwe wspolna na glos i lunch i obiad i zabawy ,gry jest co robic dla dzieci tez.24 po katolicku idziemy do mamy mojej :-BD ,a 26 do przyjaciol lece no to swieta zapukane ,zrobie salatke i bedzie oke.
jutro w miniesterswie debata na temat sluzby zdrowia-czyli ciag dalszy losow mojego zakladu pracy.nastepny tydzien urlop,ale juz troche jestem umowiona z psychologiem 2 razy na zakonczenie terapi tu,ze spoldzielnia no i swieta.

Odp: temat sylwi 2015/12/20 21:59 #164

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek prosba czy ktos maw formnie online rak duszy ewy wojtylo ,ja chyba mam r,noorwood kobiety co kochajaza bardzo ,i beatie mellody koniec wspouzaleznienia.
reszta biblioteki mozna nazwac w postaci papierowej>mniedzy innymi moj debiut Pia mellody toksyczna milosc,toksyczni rodzice s.forwaard,bunt ciala alice miller,j.bradshouw powrot do swojego wewnetrznego domu i inne .Jakos mam problem z zakceptowanie alkocholizmu stad chcialam kolejna lekturke,a mam do czynienia zmojim ex mezem czesto ^:)^

Odp: temat sylwi 2015/12/21 19:42 #165

• joanka335
  • joanka335 Avatar
ja mam " taniec z gronostajem "
kwiaaatek %%- kwiaaatek

Odp: temat sylwi 2015/12/26 18:49 #166

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
kwiaaatek witajcie prawie po lataniu swiatecznym bigosie i salatkach,cos sie zaziebilam chyba i boli mnie kark,z mnieszkaniem wciaz nici a pora sie wyniec Bo te poglady mojej koleznaki sa jakies dziwne mi sie wydaje x_x moj ex jest pacjetem plucnym ma przewlekla chorobe pluc i jak tak dalej pojedzie z upartoscia wyladuje w szpitalu ,ma copd.a w tym sek ze mnieszka znim nasza corka 13 letni,tlumacze ze moze jakby on znowusz wyladowal w szpitalu-czego mu nie zycze ,to bede musial wrocic na ten okres do dziecka,a ona ze jak wracam to juz mam u niej nie mnieszkac ..............br na glupote nie ma slow,do niego nie wracam przeciez.

Odp: temat sylwi 2015/12/30 15:26 #167

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
moj ex oznajmil ze mnie nadal kocha ,tam mi polplatal tym w glowie ze mnialm DOSYC pechowy dzien,teraz jestem wkurzona ta jego zekoma miloscia,kocham coz to oznacza dla niego porabany chory czlowiek,ja tez kocham siebie,moje dziecko zle znosi grudzien ,ucieka krzyczy mi na ulicy ,mowie do niego ale jak bym do waitru se gadalm ma autyzm i wszelkie zmiany sa huraganem 3aa

Odp: temat sylwi 2015/12/30 22:31 #168

• Liv
  • Liv Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 698
Były kiedyś (po rozstaniu) wyznał czułym głosem, że mnie kocha. Nie uwierzyłam ponieważ nie potwierdzały tego czyny :-?
Jakiś czas później powiedział, że wcale mnie nie kocha, ale powiedział tak bo chłop powie wszystko, żeby osiągnąć swój cel (on chciał znowu mieć moje zaangażowanie w jego sprawy) :shock:
Uczę się być swoim przyjacielem :-)

Odp: temat sylwi 2015/12/31 12:58 #169

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
Moj raczej jest szczesliwy ze se moze PIC tylko ze te szczescie jest bez sexu i samotne,doknal wyboru.O mnie mam wrazenie ze zrobila w 2015 krok w przod aczkolwiek ciagne za soba jescze worek syfu brak dobrego wyksztalcenia 3aa ,moje brak zainteresowan ,moj entuzjazm na cos co potem opada,chce co nieco ponaprawiac w 2016 .ZYCZE WAM trzezwego udanego 2016 i z rozwojem i zdrowiem kwiaaatek @};-
Za tę wiadomość podziękował(a): maciejka, Jadwiga, kotnaboso, joanka335, kalka

Odp: temat sylwi 2016/01/02 13:03 #170

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
co u mnie slychac hm nowy rok ,a ja jak narazie stoje w mniejscu tak dreptam dokola,byly maz dal mi samochod ,sam sobie fundnul volvo 850 ,nagle odwiedza znajomych mojich tez nie ktorych ,placi rachunki i odzyl chlopina ,z butelka pod pacha ale zyje.Ja sam sie dziwuje,ale wiem ze dla mnie osobiscie nic z tego koniec ze zludzeniami i iluzjami .Chyba czas isc na zabawe jakos musze cos pozyc,wybaczam i sobie tez duzo bledow ,ale nie zapoinam.Oto 2016 rok cel mnieszaknie ,mateuszka nauczyc j.polskiego na ile jest to mozliwe,moze jak bedzie mozliwe czasowo i finnsowo jaks szkola.
Za tę wiadomość podziękował(a): joanka335, Annika75, Magda

Odp: temat sylwi 2016/01/02 16:14 #171

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
andrzejej napisał:
Sylwia :czesc: , sorry, nie pomyślałem, że przecież wywiało Cię z Polski dość dawno, a ten serial z czasów Komuny, wiec Ci to niewiele mówi. Ale fajno, że masz dobre samopoczucie, bywasz wśród ludzi, czujesz, że jesteś kimś wolnym, niezależnym. Teraz spokojnie, oczki szeroko otwarte, nabranie poczucia własnej wartości i przyglądaj się temu męskiemu gatunkowi, bo to ponoć niecnoty są jedne buahaha
Pozdr. :-BD
Andrzeju lubie cie i mam ...............co inni mysla ,takze pisz se do mnie .przes ostatnie 25 lat ,przejmowlam sie co inni mysla ,a oni i tak sobie zyli wlasnym zyciem,Kotabanos istnieja jeszcze inne powiedzenia Kobieta jak wychodzi na randki np to zaraz k..............wa ,jak nie wychodzi to dewedka, bnggfgbfb ,jak zes bez pieniedzy to zle gospodarujesz ,jaz z to skad bierzesz...........Przyklad ze ludziom nigdy nie dogodze.Abym otym pamietala.
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej

Odp: temat sylwi 2016/01/10 21:57 #172

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
aypererew bnggfgbfb moje zycie calkiem sie uklada,nawet polubilam siebie,tylko chce troche stopnac ztym latanie typu cos sie musi dziac,zadnej exstazy narazie ..........ponikad zawsze cos sie dzialo,w domu rosdzinny to moze narazie nic,typu bez eufori ,randki bez eufori haha,jeszcze radek nie mam,ale ja nie zakonnica,pewnie beda,za zycia bym otym 10 lat temu nie pomyslala,a tu takie zmiany,cele zajecie sie mateuszem ,nauczenie go j polskiego,pojscie na zumba czekam na lepszy budzet,bo zbieram na przeprowadzke.Ex jest s..............niety hwalebny i tylko mnie tym denerwuje,gdzie ja mnialm oczy.Dzies bylam w zoo ,bylo roznie mateusz mi uciekl dwa razy udezylam go jestm oto zla,wcisnelam go we wozek i zapielam,poczy sie uspokojil i zachowywal jakos,szczerze mowiac czesto musze sie wstydzic za mateuszka,nie wiem jak ogarnoc znikanie i ucieczki mojego synka?

Odp: temat sylwi 2016/01/12 06:08 #173

• Lona
  • Lona Avatar
Widać twój syn też potrzebuje fachowej pomocy ,ewidentnie ma ze sobą problem ,chce zwrócić na siebie uwagę ale agresja z twojej strony tylko pogłębi problem w jego głowie .

Odp: temat sylwi 2016/01/12 13:32 #174

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Wszystko przemija
leonka moj synus ma pomoc bo ma utyzm chodzi do specjalnej szkoly,ale jakto piecilatki chce co on chce,a ja zalekniona,przerazona szukam go ,wymyslil sobie ze pojdzie na plac zabaw to idzie,czy ja jestem czy nie x_x nie pyta sie moge ,nie zna leku zupelnie,ucieka od malego ,nie wiem co poczac,zapytam w szkole.

Odp: temat sylwi 2016/01/12 14:59 #175

• Lona
  • Lona Avatar
To taka sytuacja :-? ,no to faktycznie bardzo trzeba go mieć na oku i pod stałą opieką .