Dzielimy się tutaj swoimi doświadczeniami i sugestiami jakie posiadaliśmy w trakcie naszego pijanego życia jak i na drodze naszego trzeźwienia. Mówimy o sobie, nie o innych.

czas coś zmienić

Więcej
2022/10/28 16:50 #421 przez MatiX83
MatiX83 odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Cześć
Byłem dzisiaj u lekarza w związku z moimi dolegliwościami, które się nasilały już coraz bardziej. Rozmówiłem się z Panią doktor dosyć długo, zeszło prawie godzinę. Ponoć wszystko wskazuje na depresję (ale mnie ta abstynencja załatwiła ) . Dostałem tabletki jakieś i do kontroli za dwa miesiące. Mam nadzieję ,że się coś poprawi bo na chwilę obecną to mam takiego lenia ,że mi się nawet w nosie nie chce grzebać . Na efekty leczenia mówiła ,że trzeba kilka tygodni zaczekać .

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Moni74, szekla, andrzejej, jerzak, Katarzynka77, Krysia 1967

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/10/28 17:20 #422 przez Aknum
Aknum odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Mati, cóż mogę napisać "witaj w klubie". Ja za tydzień mam wizytę i też pewnie dostanę leki. Zdrówka i nie dawaj się złym myślom.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: MatiX83

Więcej
2022/10/28 17:24 #423 przez Moni74
Moni74 odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Matti, zatem życzę Ci cierpliwości i polepszenia samopoczucia 

Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Więcej
2022/10/29 07:44 #424 przez MatiX83
Dzięki Dziewczyny

31.01.2022r

Więcej
2022/11/26 16:17 #425 przez MatiX83
Hej
Na dzień dzisiejszy licznik wskazuje 300 dni przebiegu na paliwie bez procentowym . Co do zdrowia psychicznego jest duża poprawa , co mogę powiedzieć .... Jak jest coś nie halo , dziwne samopoczucie , jakieś lęki czy inne objawy to trzeba zgłosić się do odpowiedniego lekarza co się na tym zna ,a nie czekać ,że niby samo może przejdzie. Ja się trochę wstydziłem uderzyć do psychiatry bo kojarzyło mi się ,że tam to idą ludzie tylko delikatnie mówiąc walnięci .( no maże ja też jestem walnięty ; ) ) )  Dostałem lek przeciwdepresyjny będący inhibitorem zwrotnego wychwytu serotoniny i noradrenaliny .Może ma ktoś jakieś doświadczenie z takimi lekami ? czuję się już dobrze ale totalnie mam zabite uczucia ,emocje . Może mi ktoś nawet do tyłka nakopać i nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Co do samego alkoholu to też nie mam żadnych zachcianek , wręcz przeciwne , nie wyobrażam już sobie wracać do tego błotka .
Dobrze być trzezwym, wszystko pamiętać .........

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, marcin, Krysia 1967

Więcej
2022/11/26 16:26 #426 przez Aknum
Hej Mati,
Ty aż tak długo nie bierzesz leków przeciwdepresyjnych, jeśli chodzi o tę grupę leków to trzeba poczekać około 3 miesięcy, żeby organizm się nimi dobrze nasycił i przyzwyczaił i żeby były dobre efekty. Czasem jest tak, że trzeba spróbować kilka leków, żeby trafić na ten właściwy. Niestety leki te, zawsze będą spłycać trochę emocje, coś za coś. Ja biorę coś podobnego tylko inna substancja czynna...dopiero 3 tygodnie, ale odczuwam mniejsze rozdrażnienie. Jesteś już na swojej docelowej dawce czy jeszcze będziesz wchodził wyżej?

Więcej
2022/11/26 17:40 #427 przez MatiX83
Cześć Nina
Rozdrażnienie mi też przeszło , tylko ciekawe czy jak tabletki odstawie to nie wróci to rozdrażnienie .Nawet nie wiem jak długo mam je brać , następną wizytę mam 30.12.    Co do dawki to pierwsze siedem dni miałem 30mg i potem już 60mg . Czy są większe dawki to nie mam pojęcia i ta 60mg to też nie wiem czy to duża dawka.  Wahałem się czy brać w ogóle te tabletki ale ponoć to nie uzależnia więc ....  co mi tam  :  ) 

31.01.2022r

Więcej
2022/11/26 18:11 #428 przez Emma
Emma odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Hej. Ja miałam taki tumiwisizm po lekach że głupio odstawilam bez kontroli lekarza - i wtedy  zapilam. Było różnie,  teraz trzezwieje bez leków. Ale efekt właśnie taki dawały,  tylko ja miałam schize ze mi zmieniają świadomość i ich nie chce. Nie umiałam wtedy zaufać. Leki  mają uzupełnić niedobory,  dac oddech,  pozwolić organizmowi odpocząć. Jeśli Ci pomagają może nie martw się na zapas? 

Więcej
2022/11/26 18:36 - 2022/11/26 18:38 #429 przez Aknum
Mati, z tego co wyczytałam z ulotki leku, który bierzesz, to maksymalna dawka to 120 mg na dobę. Jak czujesz lekką poprawę, to trzeba poczekać jeszcze trochę na pełne działanie leku. Dawka jest zwiększana do maksymalnej w zależności do reakcji na leczenie. Nie musisz się martwić o uzależnienie od nich, one nie uzależniają fizycznie...bo psychicznie, to można się uzależnić od wszystkiego . Jak się odstawia takie leki, to przez kilka dni jest nieprzyjemnie, bo to jednak była ingerencja w biochemie mózgu. No i z własnego doświadczenia napiszę...nic nie kombinuj sam z lekami..w sensie, jakbyś chciał odstawić , to z pomocą lekarza :D:D Depresję lekami psychotropowymi leczy się min. pół roku, żeby nie było nawrotu..ale najlepiej zapytaj lekarza swojego, jak długo masz je brać....chociaż w sumie wszystko i tak zależy od Twojej reakcji na lek.
Ostatnia edycja: 2022/11/26 18:38 przez: Aknum
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, marcin, MatiX83, Emma

Więcej
2022/11/29 08:20 #430 przez MatiX83
Nino musiałem przetrawić to co napisałaś ,że leczy się to min. pół roku .Ja miałem nadzieje ,że przy następnej wizycie będzie już koniec leczenia  , no ale jak widać nadzieja matką głupich. Co do psychicznego uzależnienia to się zgodzę bo już się zastanawiam jak to będzie jak odstawie   ehhhhhhh.   W pracy prezesy mi dogadują ,że odkąd nie pije nic to jestem nie do zniesienia , muszę się przyjrzeć temu dokładniej Miłego dnia wszystkim życzę ,a ja się zbieram do pracy wsadzić kij do mrowiska

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin, Krysia 1967

Więcej
2022/11/29 14:52 #431 przez Aknum
No niestety Mati, z lekami psychotropowymi tak to jest..trzeba czekać dość długo na efekt. Czasem próbuje się kilka różnych leków, zanim trafi się na ten, który zadziała:( . Ja po odstawieniu alkoholu chodziłam wściekła jak osa, teraz jest trochę lepiej..nie wiem czy to lek pomaga, czy czas zrobił swoje, czy terapia, czy sama świadomość czym ta złość jest powodowana.

Więcej
2022/11/29 16:48 - 2022/11/29 16:48 #432 przez Emma
Trzymaj się Mati.  Lek  wejść musi i Ci coś tam uzupełnić i zejście z niego też trwa, dlatego to leki na receptę i pod kontrolą.  
Ostatnia edycja: 2022/11/29 16:48 przez: Emma

Więcej
2023/01/22 11:09 #433 przez andrzejej
andrzejej odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

U mnie za kilka dni będzie pierwszy rok  ,  torta raczej nie będzie bo nie mam przed kim się pochwalić.  Chyba, że wirtualny z Wami : )   
mam świadomość, że nie mogę sobie dać przyzwolenia nawet na jedno ,  akceptacja to może być długi proces  . 
Życie samo zweryfikuje czy idę odpowiednią drogą.
Mati  pomogłeś mi odnaleźć mój wątek, więc i ja Tobie pomogę. 
Daj znać, przed nami wypada się pochwalić. 
Już jarzę, to ta data na dole - 31 stycznia. 
Pozwolę sobie na jakieś ciacho przy kawie. Jakoś dziwnie mi zostało znajome skądś - szukanie powodów.
Jeśli masz świadomość, że nie możesz pozwolić sobie nawet na jedno - to już dobrze jest. 
Znaczy, że nie strzelisz sobie w kolano czyli dajesz sobie uczciwie szansę.
A dlaczego nie możesz sobie pozwolić?
Bo jesteś ALKOHOLIKIEM. 
Na razie postrzegasz to jako zakaz picia czy nakaz niepicia ale z czasem spojrzysz na to jak na własny WYBÓR. 
Jeśli "Mati - alkoholik" jeszcze boli w środku, to nie martw się. Kiedyś przestanie gdy zbierzesz więcej trzeźwych doświadczeń.
Nadzieja - matką głupich, a mądrzy mawiają, że ona umiera ostatnia.
Ja czasem chyba mylę nadzieję z oczekiwaniem, więc może lepiej nazywać to coś marzeniem?
Ono przynajmniej nie ma znamion oczekiwania czy pobożnego życzenia, więc nie "zawiedzie",
bo wiadomo, że może się w każdej chwili rozwiać jak mgła. 
Też lubię podsumować - życie samo wszystko zweryfikuje.
Zauważ Mati, że w tym ostatnim zdaniu "ocieramy się o Boga". 
Spokojnej niedzieli. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: MatiX83, Aknum

Więcej
2023/01/23 17:29 #434 przez MatiX83
Andrzej, na tym szukaniu powodów to też się czasem łapie    no ale teraz faktycznie będzie lepiej jak usiądziemy przy kawie , a nie przy flaszce     Te ostatnie kilka dni do rocznicy to chociaż bym miał Dropsa turlać z kato do Krakowa  to dam radę   potem będę myślał co dalej. Bardziej mnie martwi żebym sobie nie pomyślał, że  jak rok już nie wypiłem to jestem wygrany.  
Fajnie pogadać na luzie  bez zbędnego dogadywania. Pozdrawiam. 

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: andrzejej, Krysia 1967, Emma

Więcej
2023/01/24 01:03 - 2023/01/24 01:05 #435 przez siwy
siwy odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

Bardziej mnie martwi żebym sobie nie pomyślał, że  jak rok już nie wypiłem to jestem wygrany.  
Matix to jesteś na dobrejj drodze do dalszej trzeźwości.
Ja tego też się balem. Nie wiem, czy po roku, ale z pewnością po kilku miesiacach balem się,  że dojde do wniosku, że skoro potrafilem tyle nie pić,  to "nie picie" jest łatwe, a ja jestem taki "mocny" i "wspaniały", że nawet jak się napije to spokojnie będę mógł wrócić do niepicia, bo wiem jak to zrobić i będzie spoko.
Na szczęście znajac siebie i tenn scenariusz dałem radę nie popasc w samozachyt jak pięknie potrafię "rozprawic" sie z nałogiem tylko z pokorą budować kolejne dni bycia trzeźwym ze świadomością jak wielkim zagrozeniem jest dla mnie pierwszy kieliszek.
Dziś jestem już na zupelnie innym levelu i to fakt, że czuję się i jestem wygranym dzieki drodze, którą przeszedlem, powoduje, że wlasnie dzieki temu nie uważam,  że bylby to powód do napicia się 
Pozdrawiam i życzę kolejnego roku kiedy minie 31 stycznia zaczynajac od 1 lutego.

Kiedy myślisz, że już nie możesz to nie musi oznaczać, że nie możesz, kiedy myślisz, że możesz, to równie dobrze możesz się mylić. Mów swoim myślą sprawdzam, ponieważ, to nie myśli budują nasze życie, ale nasze dzialania lub ich brak.
Ostatnia edycja: 2023/01/24 01:05 przez: siwy
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin, Krysia 1967, MatiX83

Więcej
2023/01/24 06:39 #436 przez Krysia 1967
Krysia 1967 odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

Bardziej mnie martwi żebym sobie nie pomyślał, że  jak rok już nie wypiłem to jestem wygrany.  

Przytoczyłam ten sam fragment i utożsamiam się z odpowiedzią Siwego,dodam jeszcze coś od siebie,że takich myśli bałam się również i to bardzo,dlatego między innymi jestem tu i na mitingach i dzięki doświadczeniom innych  wiem,że gdyby nawet taka myśl mi zaświtała,to byłaby chora myśl.
Gratuluję Ci tego prawie roku,napewno dasz radę,bez turlania   Dropsa do Krakowa  .Wierzę,że nie,ale ,gdyby jednak kiedyś przyszła ta głupia myśl, to weż pod uwagę tę opcję i zwołaj nas,razem damy radę do Krakowa a nawet dalej  .Pozdrawiam  .
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin, MatiX83

Więcej
2023/01/31 06:24 #437 przez MatiX83
Hej
Dzisiaj ja mogę się pochwalić. Minął pierwszy rok mojej trzezwości , zapraszam na kawę i ciasto

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Katarzynka77, marcin, kubek3city, Teo70, Krysia 1967, dzordzklunej, Emma

Więcej
2023/01/31 07:03 #438 przez Pietruszka1
Pietruszka1 odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Gratulacje. Jeśli chodzi o depresję to miałem podobnie. Przyszła po odstawieniu alkoholu. Chodziłem na psychoterapię i widziałem pozytywne efekty, niestety doznałem wypadku który unieruchomił mnie na kilka miesięcy. Brak możliwości pracy, ruchu, sportu znacznie nasilił objawy. Zdecydowałem się na wizytę u psychiatry i leki, jednocześnie kontynuując terapię. Miałem dużo wątpliwości, szczególnie czytając opinie o różnych medykamentach i ich skutkach ubocznych. Po miesiącu prawie wszystkie objawy ustąpiły. To dało mi oddech do pracy nad sobą z terapeutą. Leki brałem 10 miesięcy. Po odstawieniu nie było żadnych skutków ubocznych. Terapia pomogła mi ze zmianą sposobu myślenia. Fakt, że podczas brania lekarstw ( z tej samej grupy co u ciebie) miałem trochę spłaszczone emocje, ale w porównaniu ze stanem sprzed to była mała cena. Gdy wszystko było juz ok wróciłem do picia. Może nie było to zalewanie się na umór, ale codzienne spożywanie kilku piwek, czasem 3, czasem 6. Niedługo będą 4 miesiące jak nie piję. Mam silną motywację i naprawdę wierzę, że życie bez alkoholu jest lepsze. Nawet od tych  którzy mają kontrolę i raczą się jednym kieliszkiem do obiadu w niedzielę. To też oszustwo którym nakarmił nas świat. Jesteśmy sami w sobie doskonali i nie potrzebujemy żadnych dopalaczy. Tylko trzeba znaleźć instrukcję do bycia szczęśliwym, a to inna przygoda dla każdego człowieka. Teraz nie biorę jeńców. Nie podoba Ci się, że nie piję to spadaj. Nie dyskutuję, nie wyjaśniam, nie tłumaczę się. To moja droga, więc jeśli Ci coś nie pasuje to zejdź z niej.  Wróciłem do picia bo chciałem się przypodobać. To był mój błąd. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę radości z trzeźwego życia. 

Więcej
2023/01/31 07:05 - 2023/01/31 07:07 #439 przez Krysia 1967
Krysia 1967 odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Przyjęłam zaproszenie ,kawę już mam,teraz poproszę  ciacho  .
Brawo Mati gratuluję,pierwszego roczku,to już z raczkowania na nóżki wstajesz ,życzę Ci pogody ducha i kolejnych trzeźwych 24h  .
Ostatnia edycja: 2023/01/31 07:07 przez: Krysia 1967

Więcej
2023/01/31 07:23 #440 przez andrzejej
andrzejej odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Mati   gratuluję roku nowego życia. 
Woda już szumi w czajniku, zamiast ciacha - drożdżówka z budyniem   i "ostra jazda po cukrze".
Pogody ducha, tak trzymaj. 

Więcej
2023/01/31 07:43 #441 przez siwy
Gratuluję i cóż tradycyjnie nie tylko kolejnych trzeźwych dni ( to podstawa), ale równiez czerpania coraz większej satysfakcji ze świadomego życia.

Kiedy myślisz, że już nie możesz to nie musi oznaczać, że nie możesz, kiedy myślisz, że możesz, to równie dobrze możesz się mylić. Mów swoim myślą sprawdzam, ponieważ, to nie myśli budują nasze życie, ale nasze dzialania lub ich brak.

Więcej
2023/01/31 11:17 #442 przez GosiaAA
GosiaAA odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
"Każde zdrowienie z alkoholizmu zaczynało się od jednej godziny trzezwosci"(cyt. "Życie w trzezwości") Gratuluje Ci tych 8760 godzin  i życzę kolejnych "bo trzezwosc jest jednym z fundamentalych warunków szcześliwego życia człowieka"

Więcej
2023/01/31 13:43 #443 przez Emma
Brawo za rok codziennych dobrych TWOICH  wyborów, Mati! 

Więcej
2023/01/31 14:56 - 2023/01/31 14:57 #444 przez jerzak
jerzak odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

Hej
Dzisiaj ja mogę się pochwalić. Minął pierwszy rok mojej trzezwości , zapraszam na kawę i ciasto

Witam. Przyjmuję zaproszenie.
To może w ostatni weekend lipca. " Wtajemniczeni" niepijaki wiedzą gdzie i przy jakim pomniku.

"Chętnych los poprowadzi, niechętnych wlecze" Seneka

Gdzieś we wszechświecie
Ostatnia edycja: 2023/01/31 14:57 przez: jerzak
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jankes12, MatiX83

Więcej
2023/01/31 21:31 #445 przez MatiX83
Dziękuję Wam serdecznie. 
Jerzak 
Do Lichenia chętnie bym przyjechał w lipcu tylko jak będziesz tam jechał to daj namiar gdzie ten pomnik i godzina spotkania :  )  
Pietruszka 
Kiedyś miałem przerwę 3 miesiące od alkoholu ale wtedy jeszcze nie wiedziałem co to alkoholizm i sobie wróciłem do standardowego schematu picia, więc temat przerobiony i wnioski wyciągnięte.  Trzeba mieć świadomość, że dla nas są już tylko dwie drogi, od nas tylko zależy jak będzie wyglądało nasze dalsze życie. Mnie życie bez alkoholu całkiem się spodobało,  a Tobie?  Nie oczekuję już, że codziennie musi być radość,  euforia,  szczęście  .  Wiem, że będzie różnie ale świadomie. 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa,  poranna kawę i za to, że jesteście i staracie się pomagać innym 

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Krysia 1967, Emma

Więcej
2023/02/01 04:35 - 2023/02/01 04:38 #446 przez siwy
Ci powiem MatiX83,  madrego to i dobrze posłuchać.

Co do Lichenia, to zupelnie nie moje kierunki i nie moja bajka, niemniej korespondecyjne chetnie na kawę wpadne.
pozdrawiam Ciepło 

Ostatnia edycja: 2023/02/01 04:38 przez: siwy

Więcej
2023/02/01 04:42 #447 przez jerzak
jerzak odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

Ci powiem MatiX83,  madrego to i dobrze posłuchać.

Co do Lichenia, to zupelnie nie moje kierunki i nie moja bajka, niemniej korespondecyjne chetnie na kawę wpadne.
pozdrawiam Ciepło 

Witam.
Siwy nie ograniczaj się. Odrzuć uprzedzenia.
Pogody ducha lub jak wolisz... dobrego dnia.

"Chętnych los poprowadzi, niechętnych wlecze" Seneka

Gdzieś we wszechświecie
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: siwy

Więcej
2023/02/01 11:01 #448 przez siwy
Nie ograniczam się, dla mnie Licheń jest obrazem pychy, buty kk i wynaturzeniem w pigułce nauk Jezusa (traktuję go jako postać historyczną z mądrym przesłaniem), ale to ja tak mam.
Pogoda ducha, czy dobry dzień przyda się , zatem dziękuję za jedno i drugie i życzę z wzajamnością.

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak

Więcej
2023/02/01 11:11 #449 przez MatiX83
Robert 
Licheń to dla mnie tylko punkt na mapie,  czy to będzie licheń czy Kołobrzeg to nie ma znaczenia.  Modlić się tam nie będę.  Myślę, że fajnie będzie się zobaczyć i poznać userów na żywo. 
pozdrawiam i dobrego dnia życzę 

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, siwy, andrzejej, jerzak, jankes12, dzordzklunej

Więcej
2023/02/01 11:51 #450 przez Jurek
Jurek odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Mam podobnie. Ja tam i nie tylko tam jeżdżę spotkać się z ludźmi. W Licheniu natomiast bywam choćby dlatego żeby zobaczyć i móc porozmawiać z każdym cieszącym się trzeźwym życiem.  Miło będzie Ciebie spotkać w ostatni weekend lipca w Licheniu. 

Pomagając sobie pomagasz innym.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: siwy

Więcej
2023/02/01 12:16 #451 przez siwy
Panowie nie było tematu, to moja awersja do tego tym obiektów, które sa kultem ludzkiej pychy. 
Natomiast Was jak najbardziej rozumiem i szanuje i super, że się spotykacie.
Miłego zatem spotkania

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, jerzak, MatiX83

Więcej
2023/02/01 18:18 #452 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

to moja awersja do tego tym obiektów, które sa kultem ludzkiej pychy.  
Obiekt jak obiekt  Podobnie jak alkohol, sam w sobie nic mi nie zrobi. Dlatego napawam się tylko spotkaniem i zielenią, która otacza bazylikę. Świętości zostawiam innym
Miło Cię będzie MatiX poznać

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, jankes12, MatiX83

Więcej
2023/02/02 13:43 #453 przez jankes12
jankes12 odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić
Matix, do Lichenia jeżdżę bo jest tam spotkanie alkoholików z całej Polski i nie tylko, gdy by te spotkania odbywały się w jakiejś, nie obrażając piesków - Psiej Wólce, to też bym tam był, dla mnie nie ważne jest miejsce, ale ten czas w którym spotykają się tysiące alkoholików trzeźwiejących. Matix w ubiegłym roku pierwszy raz spotkałem tam forumowiczów, wspaniałe uczucie spotkać osoby z którymi się klika na kompie, a nazajutrz spotkać się w realu, do zobaczenia.

dzisiaj nie piję
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, szekla, andrzejej, MatiX83

Więcej
2023/02/02 18:21 #454 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie czas coś zmienić

Matix w ubiegłym roku pierwszy raz spotkałem tam forumowiczów, wspaniałe uczucie spotkać osoby z którymi się klika na kompie, a nazajutrz spotkać się w realu, do zobaczenia.

Tak, tak...spotkanie tam Janka to prawdziwa NIESPODZIANKA. Do dzisiaj nie dowierzam

MatiX......nie odmówisz chyba zainteresowanym tej Radości, co? Namiary będą podane w lipcu

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jankes12, MatiX83

Więcej
2023/02/02 20:52 #455 przez MatiX83
W pracy już zaznaczyłem w kalendarzu na bordowo, że mnie nie będzie  więc ja przyjadę do Was. 

31.01.2022r
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, jerzak, jankes12, dzordzklunej