Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Dzielimy się tutaj swoimi doświadczeniami i sugestiami jakie posiadaliśmy w trakcie naszego pijanego życia jak i na drodze naszego trzeźwienia. Mówimy o sobie, nie o innych.

TEMAT:

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 09:32 #36

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 647
Ursa, jaką książkę mi polecisz na wakacje? Dom mam wolny od alkoholu, pusto. Ostatnimi czasy wszystko co miałam w domu od razu wypijałam. Sport mi pomaga, kiedyś znacznie więcej trenowałam, staram się znów do tego wrócić. Pozdrawiam serdecznie.
Dam radę!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 09:44 #37

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Hej Ula, dziękuję za post. W domu brak alkoholu, pewnie gdyby był już bym go wypiła.
Jaką pozycję polecisz mi na wakacje? Boję się powiedzieć w domu. Jestem po rozwodzie, mieszkam z 2 dzieci i jestem w nowym związku. Przy nim nie piłam tak dużo (widujemy się tylko w weekendy), nadrabiałam w tygodniu. Powiedziałam mu tylko, że nie chcę nic pić, bo źle się czuję po alkoholu. On w ogóle nie pije całe szczęście. Na razie niech tak zostanie.
Dam radę!!!

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 09:57 #38

• ursa
  • ursa Avatar
  • Wylogowany
  • Alkoholiczka
  • Alkoholiczka
  • Otrzymane podziękowania: 13587
Milka, ja też dwójka dzieci. Teraz już dorosłe :)
Przede wszystkim polecam taką małą broszurkę "Życie w trzeźwości"- tam znajdziesz takie dobre sugestie na początek trzeźwienia.
Obejrzyj też sobie kilka filmów, szeroko dostępnych: "28 dni", "Pod mocnym aniołem", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Żółty szalik", stary ale jary "Korkociąg" dostępny na YT.
No i nie mogłabym nie zaproponować naszej Wielkiej Księgi czyli książki pod tytułem "Anonimowi Alkoholicy". Nawet jeśli nie zdecydujesz się trzeźwieć z AA czy na Programie 12 kroków to i tak ta książka Ci się przyda bo jest skarbnicą wiedzy o alkoholizmie i jego mechanizmach.
@};-
"Jeśli ci się nic nie chce, to wypij dużo wody. Będzie ci się chciało sikać"
Za tę wiadomość podziękował(a): Kiszony Ogór, Milka

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 10:59 #39

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Dziękuję :-*
Dam radę!!!

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 11:30 #40

• Kiszony Ogór
  • Kiszony Ogór Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 502
Cześć Milka,
Jak napisał Tsubasano - juz dowodów nie potrzebujesz.
Bardzo dobrze Cię tu widzieć:) Cieszę się, że znajdujesz siłę aby przetrwać pierwsze dni. Koleżanki i koledzy dali dużo dobrych podpowiedzi- nic, tylko korzystać.

Od siebie mogę tylko dodać (z mojego skromnego doświadczenia) abyś w tym okresie poza byciem konsekwentną była także dla siebie łagodna. Dbaj o swoje samopoczucie, tak fizyczne jak i emocjonalne. Pozwalaj sobie na małe i większe przyjemności. Nie przejmuj się dietami, kaloriami czy tym, że nie wypada uciąć sobie poobiedniej drzemki czy posiedzieć godzinkę z książką w wannie . Ja np. na początku wciągałem w ilościach hurtowych słodycze, owoce, piłem dużo wody, soków, napojów izotonicznych, suplementowałem się magnezem i witaminami na potęgę. Aktywność fizyczna mi również bardzo pomagała i pomaga. Zwłaszcza taka, w której można wyłączyć myślenie i się zrelaksować, jak pływanie czy rower. Wiec jak lubisz sport to masz gotową receptę na darmową dostawę hormonów szczęścia:) No i czesto uśmiechaj się do siebie, pochwal się za to co już się udało :-BD

Nie będę oryginalny i za wzorem innych napiszę, że podzielenie się problemem z najbliższymi może Ci pomóc- zwłaszcza z partnerem. Poza naturalnym zamknięciem furtek do picia, to -oczywiście jeśli partner zrozumie, otrzymasz przestrzeń i czas do zajęcia sie sobą i swoim uzależnieniem.

Co do książek: poza pozycjami dla alkoholików poleconymi przez Ursę, ja bym też polecił przeczytanie czegoś, co pozytywnie wpłynie na Twój nastrój. Ja np czytałem (a raczej słuchałem) sobie powieści, które mnie wciągały i dobrze nastrajały:) . Możesz też sięgnąć po jakąś z pozycji literatury motywacyjnej np Anthonego De Mello czy Oga Mandino. Nie każdy takie książki lubi, czasem może są trywialne czy pompatyczne... ale na pewnym etapie bardzo pomocne.

Na koniec: Urlop to świetna okazja do otwarcia nowego rozdziału i naładowania baterii. Ale też i pokusa. Odpoczywaj i "daj czasowi czas". Wierzę w Ciebie i trzymam kciuki:)
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Krysia 1967, Milka

Ostatnia edycja: przez Kiszony Ogór.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 17:33 #41

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Dziękuję Ogór, mądry Ktosiek jesteś. Dwukrotnie przeczytałam i aż mam dreszczyki. Pakuję właśnie dzieci do kolejnych wyjazdów i myślę - jakże cudownie byłoby się napić x_x
Ale jutro rano nie mogłabym spojrzeć w lustro + pewnie nic by nie wyszło z treningu o 6.00 więc ... dziś skończę 10 dzień bez alkoholu!!! Nie poddaję się. Jeszcze raz bardzo dziękuję :-BD
Dam radę!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Krysia 1967

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 17:48 #42

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
  • Otrzymane podziękowania: 16961
A może jednak byś się poddała, przestała walczyć samotnie z tym głodem i poszła do żywych ludzi po realną pomoc?
Gdy ci to pierwszy raz zasugerowałam, podziękowałaś i napisałaś, że to zrobisz. Czy poszły za tym jakieś działania? Co cię powstrzymuje?
Lista rzeczy, które musisz udowodnić innym ludziom:
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Milka

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 17:49 #43

• Kiszony Ogór
  • Kiszony Ogór Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 502

Pakuję właśnie dzieci do kolejnych wyjazdów i myślę - jakże cudownie byłoby się napić

Podobno od myślenia głowa boli. Szczególnie od myślenia o alkoholu, a zwłaszcza od takiego które przechodzi w czyn. Więc czasem wyłącz myślenie :mrgreen:

Jutro poprosimy raport o 11 dniu bez alko.:-BD

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 17:57 #44

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Nie poszłam, zero czynów, zero rozmów live. Wiem, że powinnam, ale wstydzę się, boję się i wszystko razem. W sobotę wyjeżdżam na prawie 2 tygodnie z kimś kto nie pije i wiem że przy nim też wytrzymam. Jak wrócę pójdę na miting, taki mam plan.

Jakkolwiek to zabrzmi... na razie mam tylko lub aż Was. Kiedy tylko mogę czytam wszystko po kolei na tym forum. Wyobrażam sobie jak wyglądacie i czym się zajmujecie :P Jestem bardzo wdzięczna za dobre i motywujące słowa.

Ok. 10 lat temu ( dziś mam 41) wciągałam amfetaminę. Trwało to prawie 3 lata. Doktorat, nowa praca, dziecko itd. - zawsze znalazłam wytłumaczenie żeby wciągnąć kolejną kreskę. Wyszłam z tego sama. Potem zaczęłam pić :shock: :shock: :shock: Myślę, że tak naprawdę jestem uzależniona od obu tych xxxxx.
Trzymajcie proszę kciuki.
Jutro będzie 11 dzień!!!
Dam radę!!!

Ostatnia edycja: przez Alex75. Powód: Wulgaryzm

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 18:03 #45

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Wstyd, strach, poczucie winy - to ta "wielka trójca", która utrudnia, a często wręcz uniemożliwia wprowadzanie zmian na lepsze w życiu.
Szkoda, że nie chcesz podjąć działania mimo odczuwania wstydu, strachu i poczucia winy, bo tak naprawdę tylko ich pokonanie i zrobienie właśnie tego, przed czym one cię powstrzymują, może cię uwolnić od ich odczuwania.
Myślisz, że będziesz miała radosne, beztroskie wakacje, nosząc w sobie te uczucia? Jak chcesz się od nich uwolnić?

EDIT: Chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że trzeźwe życie nie polega na "wytrzymywaniu" ani na "udawaniu się". Pomyśl o tym.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krysia 1967, Milka

Ostatnia edycja: przez Tomoe.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 18:53 #46

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
No właśnie i tu jest mój problem, nie rozumiem o co chodzi w mojej chorobie. Mi nadal tylko ,,się udaje,, lub ,,wytrzymuję,, a przecież w końcu to pęknie i znów popłynę x_x
Dam radę!!!

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 19:05 #47

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
A gdybyś była chora na raka, to byś się zaczęła leczyć, czy byś siedziała w domu i rozkminiała o co chodzi w twojej chorobie, licząc na to że "ci się uda" nie mieć przerzutów?
Nie, nie przesadzam z tym porównaniem. Alkoholizm to choroba postępująca, progresywna, śmiertelna.
Sama widzisz, że jak 10 lat temu odstawiłaś narkotyk bez leczenia, to zaraz go sobie zastąpiłaś alkoholem. Bo mechanizmy uzależnienia wciąż były w tobie aktywne.
Zakręcenie butelki to jeszcze nie jest leczenie, bo choroba jest w człowieku, a nie w butelce.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): marcin, Milka, GosiaAA

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 19:36 #48

• Alex75
  • Alex75 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 10090
Milka, słowo które uzyłaś jest wulgaryzmem. Proszę zapoznaj się z regulaminem ponieważ następne użycie będzie skutkowało czasową blokadą konta. Dziękuję (post 44)
Za tę wiadomość podziękował(a): Zakapior, Milka

Ostatnia edycja: przez Alex75.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/28 21:52 #49

• jeryho 1
  • jeryho 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2612
Hej Milka

W sobotę wyjeżdżam na prawie 2 tygodnie z kimś kto nie pije i wiem że przy nim też wytrzymam. Jak wrócę pójdę na miting, taki mam plan

ja kiedy jadę na urlop w PL sprawdzam czy w okolicy będę miał możliwość pójścia na mityng, jak jest to idę.
Zawsze byłem mile widziany przez tubylców i ja miło wspominam te wyjazdowe spotkania.

Wiem, że powinnam, ale wstydzę się, boję się i wszystko razem.

może na wyjeździe będzie mniejszy wstyd i lęk?
tylko dzisiaj
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Jaskolka, Krysia 1967, Milka

Ostatnia edycja: przez jeryho 1.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 06:12 #50

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Jadę w Bieszczady głębokie, kompletna głusza. Wrócę i zacznę chodzić na mitingi.

Jedno mi przeszkadza i stoi oporem w mojej głowie, mianowicie wszystkie spotkania o których czytam są pod płaszczykiem kościoła katolickiego w PL. Nie miałam pojęcia i wręcz wkurza mnie to. Jestem ateistką, agnostyczką i nie zniosę spotkań w ciemnych, zimnych gmachach zwanych kościołami.
Dam radę!!!

Ostatnia edycja: przez Milka.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 06:50 #51

• Jaskolka
  • Jaskolka Avatar
  • Z dala
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Bo do marzen potrzebni sa ludzie
  • Otrzymane podziękowania: 3166
Zatem tej ciemnej zimnej głuszy zostaniesz sama ze sobą i chcesz coś wymyślić? Chcesz posłuchać siebie i myślisz że we własnym wnętrzu znajdziesz odpowiedź na pytania?
Opowiem Ci pokrótce taką opowieść.
Wybacz, że jest w niej Bóg.
Była powódź i tonął w niej pewien człowiek.
Ratowali go inni ludzie, proponowali pomoc ale ten człowiek odmawiał bo mówił że nie potrzebni mu inni ludzie bo Bóg go uratuje.
Odmówił nawet gdy przyleciał helikopter z ratownikami z pomocą, Odpowiedział im że nie chce ich pomocy bo Bóg go uratuje.
Umarł, utonął. Stanął w niebie przed Bogiem z pretensją i pytaniem dlaczego się musiał rozczarować.
Bóg odpowiedział - Ratowałem Cię wielokrotnie, posyłałem innych ludzi, ratowników a nawet helikopter, ale ty nie chciałeś przyjąć mojej pomocy.
Piszę do Ciebie tą przypowieść abyś nie przeoczyła tego co Ci oferujemy w postaci naszych porad.
Nie tylko dlatego bo wtedy na pewno będzie łatwiej , ale również dlatego bo to może Ci uratować życie.
Nie zawsze znajdziesz odpowiedź w swojej głowie, po to jest nas na świecie tak dużo i każdy jest inny, wyjątkowy abyśmy się uzupełniali.
Mityng właśnie przed wyjazdem byłby pretekstem do głębokich przemyśleń, a zapewniam będzie tam to co akurat jest Ci potrzebne najbardziej.
Są rzeczy, których będzie mi brakować, jak chociażby błysk w oku kiedy udaje Ci się mnie zrozumieć.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mi, marcin, Krysia 1967, Milka, Adma

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 08:08 #52

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Współtwórca Portalu
  • Naczelna Wiedźma
  • Otrzymane podziękowania: 31619
Kto chce ten szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. Tudzież ciemne salki przykościelne i katolicyzm.
To tylko Twoja wizja, Twoja wyobraźnia. Widzisz to co chcesz widzieć żeby nie przestać pić, żeby sie nie ratować.

Bieszczadzka głusza? kiedyś pokłóciłam się z Mamą. Żeby odetchnąć wzięłam psy na spacer i poszłam w kierunku pól. Co spotkałam po drodze? Hurtownie alkoholi.
To taki dobry przykład, że alkoholik na głodzie alkohol znajdzie tez na bezludnej wyspie.
Powodzenia :)
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Tsubasano, jerzak, Tomoe, Jaskolka, Zakapior, Alex75, Krysia 1967, Majkel_M, Milka

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 14:55 #53

• Zakapior
  • Zakapior Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 8355
Milka a chcesz iść ze mną na miting AA w tej bieszczadzkiej głuszy?
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Tomoe, Alex75, marcin, Annaannaanna, Krysia 1967

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 14:58 #54

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Wolałabym iść na miting gdzieś w Gdańsku z kimś pierwszy raz... będę w Cisnej do 10.08.
Dam radę!!!

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:02 #55

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Mityngi AA nie odbywają się pod niczyim "płaszczykiem" tylko w salkach mityngowych, wynajmowanych przez grupy od różnych instytucji, między innymi od parafii. Za czynsz.

Dłużej cię namawiać na leczenie ani zachęcać nie zamierzam, bo wyraźnie widać, że Ty jeszcze swojego oceanu nie wypiłaś do dna i już się przygotowujesz do tego żeby się jeszcze dopić.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): marcin, Majkel_M, Milka

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:03 #56

• Zakapior
  • Zakapior Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Zatem możemy się wybrać na jakieś trzy bądź cztery mitingi. Co prawda w samej Cisnej grupa narazie zawiesiła spotkania, ale jest jeszcze Lesko, Sanok no i moja ustrzycka grupa. Nie wiem czy jesteś mobilna, ale ja jestem więc to nie problem. Decyzja należy do Ciebie %%-
Aha...ja też byłem zatwardziałym agnostykiem więc pewnie znaleźlibyśmy wspólny język.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomoe, Jaskolka, marcin, Annaannaanna, Milka, Sky

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:13 #57

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Nieprawda. Nie zamierzam pić. Mam swój plan. Na pewno pójdę na spotkania AA.
Dam radę!!!

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:16 #58

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum
Oooo, tak, na pewno. Byle tylko nie DZIŚ.
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Milka, Sky

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:24 #59

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Dziś nic u mnie nie ma. Nie pomagasz :(
Dam radę!!!

Ostatnia edycja: przez Milka.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:28 #60

• Zakapior
  • Zakapior Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
Milka ja się narzucać Tobie nie będę bo to ma być Twoje działanie dla Twojego dobra i zdrowienia z alkoholizmu. Dodam tylko, że w najbliższy wtorek o 18 jest miting AA w Lesku. Jeśli Ci to nie przeszkadza to służę swoją obecnością. Pisz na priv w razie potrzeby czy dodatkowych pytań.
Pozdrawiam pogodnie.
Za tę wiadomość podziękował(a): marcin, Roza, Camilia, Milka, Sky

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:31 #61

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Forum
  • Senior Forum

Codziennie są mityngi AA online, nawet kilka razy dziennie.
Nie pomagam, powiadasz? A czy ty jakąkolwiek pomoc przyjmujesz czy każdą odrzucasz?
1. Nic.
2. Kompletnie nic.
Za tę wiadomość podziękował(a): Sky

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:36 #62

• kubek3city
  • kubek3city Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 95
Witaj, Milka.

Skorzystałem co prawda z profesjonalnej terapii w Gdańsku i wielu mitingów nie zaliczyłem, ale z tego co pamiętam w czwartki odbywały się na Złotej Karczmie obok stacji paliw i parku handlowego. Grupa nazywała się Na Złotej. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu to nie warto wybrzydzać. Wstyd i inne "ale" schowaj do kieszeni i w drogę - ku trzeźwości.

Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Tomoe, Zakapior, marcin, Annaannaanna, Milka

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 15:51 #63

• Magda777
  • Magda777 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 188

Wejdź chociaż na taki online, kilka dni temu Ci wysłałam link. Jest tego tyle dziennie ,że nie ma opcji żeby nie znaleźć.
Za tę wiadomość podziękował(a): Annaannaanna, Milka

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 16:45 #64

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Magda wklej mi tu. Wykasowuje mi się od razu w odebranych priv. 21 - 22 miting dla ateistów, ale teraz nie mogę znaleźć. Przepraszam za kłopot i z góry dziękuję bardzo.
Dam radę!!!

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 16:49 #65

• Magda777
  • Magda777 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 188

Magda wklej mi tu. Wykasowuje mi się od razu w odebranych priv. 21 - 22 miting dla ateistów, ale teraz nie mogę znaleźć. Przepraszam za kłopot i z góry dziękuję bardzo.

aa24.pl/pl/mityngi-on-line

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 17:49 #66

• Roza
  • Roza Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 77

w najbliższy wtorek o 18 jest miting AA w Lesku.

O moje stronę, chyba częściej zacznę się oglądać na ludzi:-?

Ostatnia edycja: przez Alex75. Powód: Poprawa cytatu

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 18:20 #67

• Annaannaanna
  • Annaannaanna Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3088
Poczytałam i wpadłam tak tylko napisać apropo tej głuszy i apropo mityngów. Jestem na wsi nad morzem, na polu namiotowym. W takich sytuacjach korzystam z mityngów on-line. Jest kilka, kilkanaście dziennie. Jak to Emilka wyżej napisała: kto chce szuka sposobów, kto nie chce szuka powodów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Katarzynka77, marcin, Krysia 1967

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 18:28 #68

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Szukam sposobów, więc za 30 minut zaczynam miting AA on-line. Wszystkim dziękuję za wsparcie.
Dam radę!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, jerzak, Alex75, marcin, Annaannaanna, Krysia 1967

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 19:25 #69

• Annaannaanna
  • Annaannaanna Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3088
Super,
A gdybyś chciała przez telefon pogadać to napisz na priv, chętnie z Tobą porozmawiam

Ostatnia edycja: przez Annaannaanna.

Potrzebuję pomocy!!! 2021/07/29 20:41 #70

• Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Z dala
  • Gaduła
  • Gaduła
Napisałam priv
Dam radę!!!