Dzielimy się tutaj swoimi doświadczeniami i sugestiami jakie posiadaliśmy w trakcie naszego pijanego życia jak i na drodze naszego trzeźwienia. Mówimy o sobie, nie o innych.

Jak przerwać ciąg?

Więcej
2021/04/14 09:31 - 2021/04/14 09:41 #1 przez karencja
Jak przerwać ciąg? was created by karencja
Drodzy państwo,
jestem alkoholiczką od wielu lat, ale dopiero niedawno zaczęłam wpadać w klasyczne ciągi. Dziś jestem w 7. dniu ciągu - to mój rekord. Zasypiam pijana wieczorem, budzę się rano i piję dalej, bo nie mogę sobie poradzić ze stanami lękowymi. Zaczynam czuć się tak potwornie, że nie daję rady nie pić. Wiem, że to klasyczne oszukiwanie siebie i szukanie wymówek, by móc dalej pić - jak to u alkoholiczki. Ale świadomość tego nie pomaga mi zmniejszyć tego lęku, nic mnie nie uspokaja. Bardzo chciałabym przestać (choć, jak widać, niewystarczająco i tak), ale nie mogę sobie poradzić z tym strachem. Co mogę zrobić, żeby przerwać to błędne koło? Żeby przetrzymać ten najgorszy stan? W jaki sposób wychodzą z ciągu "w zdrowy sposób" ludzie, którzy są w nim od miesiąca? Albo od roku? Wiem, jak wychodził mój ojciec - załatwiał sobie recepty na xxx i inne tego typu środki, po których przesypiał tydzień i budził się pewnego dnia bez tego potwornego lęku i potrzeby jak najszybszego zlikwidowania go. Całe szczęście ja nie mam żadnych znajomości, które pozwalałyby mi na skołowanie sobie recept na silne środki uspokajające i podarowanie sobie kolejnego uzależnienia. I jeszcze tej granicy nie przekroczyłam, choć jestem pewna, że gdybym dziś miała do nich dostęp, wzięłabym bez wahania.
Wiem, że mój post wygląda pewnie jak pisany przez opanowaną osobę, która ma pod kontrolą emocje. Ale to dzięki m.in. wieloletniemu doświadczeniu w ukrywaniu alkoholizmu przed światem, a poza tym piję już 4. piwo tego dnia i jestem znacznie spokojniejsza, zaczynam się czuć "normalnie". Ale wiem, że mój stan psychiczny jest bardzo zły. Mam problemy z lękiem od zawsze, od czasów, gdy jeszcze nie piłam, więc moje stany lękowe teraz to czysty horror.
Przepraszam, jeśli nie powinnam zamieszczać takich postów na forum dla alkoholików, którzy nie piją albo próbują nie pić, leczą się. Próbowałam je dziś poczytać przed napisaniem tego posta, ale z racji mojego stanu nie za dobrze idzie mi czytanie ze zrozumieniem. Podziwiam Państwa za siłę i za ciągłą walkę. W razie czego proszę o wiadomość i usunięcie tego posta.
Ostatnia edycja: 2021/04/14 09:41 przez: Moni74 Powód: nazwa leku
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Mi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 09:36 - 2021/04/14 09:44 #2 przez Moni74
Moni74 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Witaj :czesc:
Zapraszam na trzeźwo, tutaj jest zakaz pisania pod wpływem alkoholu. Tylko Ty możesz przerwać ten ciąg, jak samej się boisz, to warto pomyśleć o detoksie, odtruciu organizmu w szpitalu, ale tam też najczęściej przyjęcie na oddział bez promili we krwi. Wróć proszę tutaj na trzeźwo. Zawalcz o siebie i własne życie, bo naprawdę warto i jest to jak najbardziej możliwe.
Jestem Monika alkoholiczka.

Ps: Na Portalu obowiązuje zakaz używania nazw leków. Proszę o zapoznanie się z regulaminem i jego przestrzeganie.

Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Ostatnia edycja: 2021/04/14 09:44 przez: Moni74 Powód: dopisanie tresci
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin, karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 09:39 #3 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Jasne! Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że wrócę.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Moni74, jerzak, Tomoe, marcin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 10:06 #4 przez lukasz1123
lukasz1123 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Cześć.
Czas. Czas wg mnie najlepiej zrobi. Ale to wydaje się proste, ale strasznie trudne do wprowadzenia w życie. Mi po zatruciu wystarczało jakieś 48h, żeby fizycznie zacząć się czuć, a gdy piłem to od pół litra wódki przestawalem mieć lęki. Jednak gdy przestałem pić, względny spokój przyszedł po ok tygodniu, może dwóch. Jest to do ogarnięcia, ale trzeba zacisnąć zęby, bo picie zaprowadzi alkoholika w trzy miejsca. Mi wystarczy to w którym jestem, nie chcę tam wracać.
Wiem, że czasem godzina w nie piciu potrafi trwać niemal wieczność, ale jest wybór. Życzę tych dobrych.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja, monika.monika, Emma

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 10:39 #5 przez jankes12
jankes12 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Witaj :czesc:
Jestem Janek alkoholik
dzisiaj nie piję
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 10:47 #6 przez antonio
antonio odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Witaj. Az mi ciarki przeszły. Przypomnialem sobie ten potworny stan. Ja dawalem rade sam przestac jak juz nawet wodę zwracałem. Ale wiem, ze detox jest wskazany w takich stanach. Po prostu udaj się na pogotowie. Ja po którymś takim stanie zrozumiałem, że jak tego nie skończę z alko to czeka mnie śmierć. Albo ciało nie wytrzyma albo sam sobie coś zrobię. Mądrych wyborów życzę. Detox to tylko naprawa szkod w twoim organizmie. Masz jakiś plan żeby skończyć z piciem? Terapia lub aa?
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja, monika.monika

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 11:58 #7 przez samsal
samsal odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?

karencja napisał: W jaki sposób wychodzą z ciągu "w zdrowy sposób" ludzie, którzy są w nim od miesiąca?

Bez bólu nie da się. Twoje lęki i demony same sobie pójdą ale trzeba przetrwać, jakiś czas. Problem jest w tym że czas horrorów ciągle jest jednostajnie coraz dłuższy i coraz bardziej dogłębnie penetruje duszę. Detox(?!) to chyba dobry pomysł, choć sam nigdy nie skorzystałem. Zawsze w zaparte - skutki picia wódki i nie dam się oszukać. Całe tygodnie spadających fortepianów i Tytaników płynących nad głową. Jeżeli naprawdę chcesz przestać pić to przetrwasz. Samo przejdzie. To najłatwiejsza część kuracji odstawiennej. Jak żyć i nie pić to jest wyzwanie. Masz tu na forum wielu bohaterów którzy sprostali wyzwaniu i chętnie podzielą się tą wiedzą. Często samo opisanie problemu pomaga. Nie odchodź od forum.

Znasz mnie ale nie wiesz kim jestem
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Mi, karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 12:02 #8 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Hej,
dziękuję za odpowiedzi, ale nie będę już tu odpisywać, żeby nie łamać zasad forum. Opiszę w wiadomościach prywatnych, a tu, mam nadzieję, wrócę.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: samsal, Alex75

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 17:38 #9 przez siwy
siwy odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Pierwsze słyszę, że nie można odpowiadać.
Ja bym powiedział, że nawet trzeba. ^^)

Kiedy myślisz, że już nie możesz to nie musi oznaczać, że nie możesz, kiedy myślisz, że możesz, to równie dobrze możesz się mylić. Mów swoim myślą sprawdzam, ponieważ, to nie myśli budują nasze życie, ale nasze dzialania lub ich brak.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Kayo78
2021/04/14 17:48 #10 przez Kayo78
Kayo78 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Cześć :czesc:
Dziś zostań i czytaj. A jutro wróć i napisz jak radzisz sobie z odstawieniem ~O)
Tego na raty załatwić się nie da, ale pewnie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Jestem Agnieszka, trzeźwa alkoholiczka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/14 17:51 #11 przez jerzak
jerzak odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
%%- Witam. Jestem alkoholikiem.
Początki bywają trudne... nawet bardzo, zaraz potem jest lepiej.
Trzeźwienie to proces... alkoholizm zresztą też.
Mam na imię Jerzy.

"Chętnych los poprowadzi, niechętnych wlecze" Seneka

Gdzieś we wszechświecie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • believer
2021/04/14 18:17 - 2021/04/14 18:24 #12 przez believer
believer odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Mój znajomy jak nie mógł przerwać ciągu to się kładł do szpitala psychiatrycznego. Detox to dobry pomysł.
Ja sam przerwałem kilkuletni ciąg, najpierw zmniejszałem dawkę alko przez kilka tygodni i kupowałem bezalkoholowe 0%, a pewnego dnia nic nie wypiłem. W czwartek zakończyłem, a w niedzielę poszedłem na grupę wsparcia do AA. Byli tam ludzie, którzy nie pili od kilku lat, miesięcy i zaimponowało mi to, też tak chciałem. Na początku założyłem że wytrzymam tydzień i przyjdę na nast. spotkanie i powiem, że nie piję i przyszedłem, potem za tygodnie i tak dalej.
Na początku po przerwaniu było mi bardzo ciężko, przychodziłem z pracy ok 16 godz, a o 17 kładłem się do łóżka bo nie byłem w stanie wytrzymać, próbowałem usnąć. Trzęsło mnie, rzucało, sny alkoholowe, suchy kac. Po jakiś 2 tygodniach organizm zaczął się regenerować i poczułem się lepiej. Obsesja picia mnie opuściła po około 10 msc. Chodzę na spotkania AA, chodziłem na terapię indywidualną ale przerwali przez COVID. W sklepach to prawie mdlałem, chciałem się dorwać do butelki i pić do upadłego. Teraz prawie już nie zwracam uwagi na flaszki. Piłem alkohol aby zabić lęki, po zaprzestaniu picia okazało się, że lęki w znacznej części same mnie opuściły, to alkohol pogłębia depresję i lęki. Obecnie najgorzej jest jak mam wolny dzień, to czuję taki bezsens i lęk przed przyszłością ale jakiś daję radę. Jak już jest ciężko to kładę się spać albo się szukam zajęcia. Próbowałem brać leki różne ale były za słabe i za wolno działały i dlatego wracałem do alko. Bardzo pomaga zasada 24-godzin.Powodzenia zwyciesteoe
Ostatnia edycja: 2021/04/14 18:24 przez: believer

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/15 06:26 #13 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Witaj Karencjo :czesc:
Jak sie dzisiaj czujesz? Opowiesz Nam więcej o sobie?
Miłego i Trzeźwego dziś Ci życzę %%-

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/15 07:28 #14 przez Krysia 1967
Krysia 1967 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Witaj Karencjo :czesc: .
Początki są trudne,ale,żeby przerwać to błędne koło,trzeba się bardzo zmobilizować.
Ja na początku piłam bardzo dużo wody,możesz a nawet powinnaś uzupełnić elektrolity,wit.B,magnez.Dużo czytałam na temat alkoholizmu,wchodziłam na mitingi online, ciągle byłam obecna tu,to forum bardzo mnie mobilizowało.Trzymam się zasady 24 godzin,najważniejszy jest dzisiejszy dzień,żeby nie napić się dziś,na początku doba może być za długa,dzieliłam wtedy dobę na godziny,szukałam jakichś zajęć,hobby,rower a nawet szłam szybciej spać,żeby dzień był krótszy. Najważniejsze,jest żeby nie sięgnąć po pierwszy kieliszek i niechby niewiem jak było źle przetrwać,wejść na miting online,wypić wodę,wszystko byleby nie wypić.Poczytaj o HALT,też bardzo pomaga.Chwytaj się wszystkiego byleby nie pić.Zobaczysz,że
ta obsesja picia będzie malała i ważne stanie się nie tylko żeby dziś nie wypić,ale,żeby przeżyć dziś dzień najlepiej jak potrafię,czerpać radość z trzeźwego dnia.
Jeśli będzie bardzo ciężko skorzystaj z rad innych może detox,pomoc w realu,warto żyć w trzeźwości %%- .
Jestem Krysia alkoholiczka.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/15 14:14 #15 przez Jurek
Jurek odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Witaj Karencjo na forum :czesc:
Ja dzisiaj nie piję alkoholu.
Dołączysz ?
Jurek alkoholik.

Pomagając sobie pomagasz innym.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 06:00 #16 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie. Udało mi się nie pić od środy do soboty, w sobotę i niedzielę znowu :( Dziś jestem trzeźwa i idę do pracy, trzymam się myśli, by jutro pojechać na wszywkę alkoholową. Nie widzę innego wyjścia w tym momencie, by przestać pić na dłużej i podjąć terapię. Najbardziej chciałabym iść na odwyk, ale nie mam mam takich możliwości, utrzymuję się sama i prawie nie mam oszczędności.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 06:47 - 2021/04/19 06:48 #17 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
W związku z tym mam prośbę o podpowiedzi, czym się kierować przy wyborze firmy oferującej takie usługi. Wiem, że na pewno nie można podawać nazw, ale może macie jakieś wskazówki, na coś powinnam uważać?
Ostatnia edycja: 2021/04/19 06:48 przez: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 07:49 #18 przez marcin
marcin odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Cześć.
Sama wszywka nie załatwi problemu. Potrzebna jest praca nad sobą, terapia, 12 kroków, mitingi czy rozmowa z innymi alkoholikami. To, jakie podejmiesz decyzje, zależy od Ciebie

Mogę być tam gdzie Ty, do końca moich dni,
Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą.
Albo pić od rana Wyborową, bić matkę,
mieć jako dom klatkę schodową.
Mogę skończyć się i nie jestem zdziwiony.
Mogę wszystko, to ma dwie strony.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 07:55 #19 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Tak, tak, ale tak jak napisałam wyżej, nie widzę dla siebie innego sposobu, by przestać pić. Przerwałam w grudniu terapię, ze względu na pandemię miałam rozmowy z terapeutką przez telefon; potrafiłam zresztą rozmawiać z nią po alkoholu, porażka. Chcę się zapisać znowu + spróbować w AA, ale teraz za kilka dni znowu zacznę pić :(
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 11:24 #20 przez jankes12
jankes12 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Osobiście nie miałem wszywki, możliwe, że pomoże zatrzymać chorobę. Kiedy ja byłem u psychiatry też powiedziałem o wszywce, powiedział mi,że to zadziała jak tabletka od bólu zęba, ząb przestanie boleć i co dalej. Zdecydowałem się wtedy pójść na terapie i teraz wiem,że był to dobry krok.
dzisiaj nie piję
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Alex75, marcin, karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/19 11:43 #21 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Zgodnie z poradą osoby z forum umówiłam się dziś na konsultację psychiatryczną.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: siwy, jerzak, Kayo78, darek70, jankes12, marcin, Kuba78

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/21 17:25 #22 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Cześć. Trzeci dzień nie piję. Psychiatra odradził wszywkę i w ogóle ten środek, zapisał xxx (sama się ocenzurowałam;)), biorę od dzisiaj. Mam nadzieję, że uda mi się być na mityngu forumowym w ten piątek.
Mam też zalecenie udania się na terapię uzależnień (oczywiście) i na poznawczo-behawioralną, która zajmie się moim pierwotnym problemem, czyli zaburzeniami lękowymi. Mam do Was pytanie: czy ktoś z Was łączył takie dwie terapie?
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Moni74, jerzak, jankes12, Kiszony Ogór

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/21 23:39 #23 przez U89
U89 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Ja od trzech spotkań z terapeutą (on specjalizuje się w uzależnieniach, ma konsultacje w mojej sprawie z p-b) i sobie chwalę. Wcześniej byłam na samym "u" i się szybko podałam. A na połączeniu wszystko ma wymiar bardziej lekarski (w moim odczuciu), pierwsza rozmowa z terapeutą to w ogóle jak wywiad medyczny. Ale dzięki mam wrażenie, że ktoś mnie serio leczy, a nie zadaje pytania z kosmosu, które nic nie wnoszą.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: siwy, karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/23 17:27 #24 przez Tom72
Tom72 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Tylko terapia . Po sobie wiem , że wszywka jak napisano wcześniej jest jak proszek na bol zęba . Miałem trzy i żadnej nie donosiłem do końca terminu działania . Chęć picia była większa niż strach .

Cele są marzeniami z wyznaczonym terminem spełnienia
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/23 18:56 #25 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Właśnie jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniej osoby. Mam jutro umówione spotkanie online, ale trochę się pospieszyłam z wyborem. Psychoterapeutka nie jest z mojego miasta, a po pandemii powinnam pewnie jednak spotykać się na żywo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/24 05:00 #26 przez siwy
siwy odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Ważne, żebyś zaczęła.
Trzymam kciuki.

Kiedy myślisz, że już nie możesz to nie musi oznaczać, że nie możesz, kiedy myślisz, że możesz, to równie dobrze możesz się mylić. Mów swoim myślą sprawdzam, ponieważ, to nie myśli budują nasze życie, ale nasze dzialania lub ich brak.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/24 05:15 #27 przez Nikoś24x
Nikoś24x odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?

ma konsultacje w mojej sprawie z p-b) i sobie chwalę. Wcześniej byłam na samym "u" i się szybko podałam.
'p-b' z kim? "u" na czym?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/25 08:47 #28 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Ja to zrozumiałam tak: "ma konsultacje w mojej sprawie z osobą specjalizującą się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej" i "wcześniej byłam na samej terapii uzależnień". :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wetter
2021/04/25 10:50 #29 przez Wetter
Wetter odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?

.
Mam też zalecenie udania się na terapię uzależnień (oczywiście) i na poznawczo-behawioralną, która zajmie się moim pierwotnym problemem, czyli zaburzeniami lękowymi. Mam do Was pytanie: czy ktoś z Was łączył takie dwie terapie?
Gros specjalistów poleca terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym jako bardzo skuteczną w leczeniu uzależnień. Jednym z założeń CBT jest zmiana sposobu myślenia: to nie dane wydarzenie na nas wpływa, a sposób w jaki postrzegamy dane wydarzenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/26 18:54 #30 przez karencja
karencja odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Mija ósmy dzień. To jeszcze żaden wyczyn, do dwóch tygodni czasem udawało mi się nie pić bez większych problemów. Bardzo dużo śpię i bardzo dużo jem. Byłam pierwszy raz w życiu na mitingu AA (online, oczywiście nie odważyłam się odezwać) i widzę, jak duże to wsparcie. O wiele mniej boję się dzięki temu samotności, to duża ulga. Na którymś na pewno się odezwę :)
Ciągle szukam odpowiedniego psychoterapeuty.
Pozdrawiam wszystkich ciepło.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Sandra87
2021/04/26 18:58 #31 przez Sandra87
Sandra87 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
U mnie jutro będzie 8 dzień.. Też tylko bym jadła i spała.. A myślałam że schudnę jak przestanę.
Jeju, 7 dni, tylko tyle i aż tyle. Ze tez taka władze ma nade mne alkohol..

Niech moc będzie z nami..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/26 20:39 - 2021/04/26 20:39 #32 przez Annaannaanna
Annaannaanna odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Karencja gratuluję pierwszego mityngu.

Dziewczyny też na początku jadłam jak szalona. Zresztą dalej jem :lol:
Ale to nic, zapewniam Was, że i tak to jedzenie jest mniej tuczące niż alkohol, który piłam...
Pozdrawiam ciepło
Ostatnia edycja: 2021/04/26 20:39 przez: Annaannaanna
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: karencja, Sandra87

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Sandra87
2021/04/27 03:00 #33 przez Sandra87
Sandra87 odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Polecam Wam yerbe.. Naczytałam się o jej magicznych właściwościach więc po pierwsze żyje się 150 lat bnggfgbfb.
Po drugie naprawdę fajnie oczyszcza i daje energię, bez typowego dla kawy uczucia niepokoju.. Wstrzymuje łaknienie.
Ja to jak piłam to też jadłam jak świnka, więc mam nadzieję że jednak przyjmuje mniej tych kalorii.
Miłego dnia wszystkim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/27 03:26 #34 przez Zakapior
Zakapior odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
Sandro my to już tutaj mamy coś w rodzaju miniklubu yerbomaniaków :mrgreen: też lubię, też piję, też chwalę.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: andrzejej, Kayo78, Sandra87

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/27 04:49 #35 przez Annaannaanna
Annaannaanna odpowiedział(a) w temacie Jak przerwać ciąg?
No i nie uwierzysz Marcin, w końcu i ja się przekonałam bnggfgbfb
Wprawdzie sporadycznie, ale coraz częściej I z chęcią :-BD
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: andrzejej, Zakapior, Kayo78, Krysia 1967, Sandra87

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.