Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Dzielimy się tutaj swoimi doświadczeniami i sugestiami jakie posiadaliśmy w trakcie naszego pijanego życia jak i na drodze naszego trzeźwienia. Mówimy o sobie, nie o innych.

• Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Zapicie 2021/01/24 18:07 #36

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Współtwórca Portalu
  • Naczelna Wiedźma
  • Otrzymane podziękowania: 29841
Wystarczy, że powiesz Prawdę, tak bez obietnic.
Obietnice zobowiązują. Odkąd przestałam obiecywać to i niepicie lepiej mi wychodziło.
"Przepraszam" to takie słowo, miłe, grzecznościowe, na co dzień. Fajne, warto go użyć :)
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Pawlik1990

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zapicie 2021/01/25 17:09 #37

• Pawlik1990
  • Pawlik1990 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 55
Hej.
No i pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu lekarskim minął. Z rana strasznie się stresowałem, już myślałem że zwymiotuje. W pracy porozmawiałem z szefową. Okazało się, że jeśli wróciłem na terapię indywidualną do mojej terapeutki to jestem na razie pod obserwacją. Jeśli znowu zapiję to już wiadomo co mnie czeka. Ostatnia szansa. Po tej rozmowie zeszło ze mnie ciśnienie i reszta dnia minęła już spokojnie. Ciesze się, że rano przy tym wielkim stresie nic nie wypiłem. Kiedyś bym na sto procent wypił coś na rozluźnienie. Oby tak dalej. Dziś następny dzień trzeźwości. Jest fajnie.
Pozdrawiam
Paweł alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, szekla, jerzak, Zakapior, Kayo78, Alex75, Muszynianka

Zapicie 2021/01/25 17:13 #38

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 19460
Nie taki diabeł straszny :)
Naprawdę nie warto kręcić filmów, najczęściej i tak przebieg i finał jest inny. Scenariusze proponuję scenarzystom zostawić ^^)
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): siwy, Alex75, Muszynianka, Pawlik1990

Zapicie 2021/01/25 19:54 #39

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Cześć
  • Otrzymane podziękowania: 8991

Scenariusze proponuję scenarzystom zostawić ^^)

A ja Moniko wolę być scenarzystą, reżyserem i aktorem w swoim życiu.
Nie chce go zostawiać innym. No bo kto ma go pisać, kto reżyserować, a kto grać jeśli nie ja, przecież to moje życie i moja odpowiedzialność za nie. Wiem, że po drodze pewnie nie raz życie naniesie swoje zmiany, podrzuci nieprzewidziane sytuacje, niezapowiedzianych aktorów na scenę jednak ja wiedząc jaki mam scenariusz mogę dalej wprowadzać zmiany do naniesiesionych zmian, aby utrzymać kierunek.
"Nasze życie jest tym, co zeń uczynią nasze myśli"
Dlatego się nimi opiekuję, bo jestem za nie odpowiedzialny, tak jak za swoje życie

Ostatnia edycja: przez siwy.

Zapicie 2021/01/30 14:58 #40

• Pawlik1990
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
Witam wszystkich ^^)
Dziś mija równo dwa tygodnie trzezwosci. Fizycznie czuję się dobrze. Psychicznie bywa różnie. W nocy miałem sen alkoholowy. Obudziłem się z takim poczuciem winy jakbym znowu zapił. Teraz już jest lepiej. Cieszę się, że tu trafiłem. Czytanie Waszych postów daje mi siły.
Życzę miłego weekendu :)
Paweł alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, jerzak, Alchemia, Tomoe, Kayo78, Krysia 1967

Zapicie 2021/01/30 19:34 #41

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 19460
Mi terapeutka mówiła, że ważne jest uczucie z jakim się budzę po takim śnie, co czuję, poczucie wstydu, przerażenia jest tym "dobrym" objawem ^^) To tylko sen, najważniejsze co Ty uczynisz, jak myśli na inne tory przerzucisz, no i nie warto się takimi snami bardzo nakręcać. Skoro piłam alkohol to takie to objawy tej choroby, na początku często miałam takie sny, z czasem zmiany nastąpią, po resecie mózgu :)
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): tommygun, Kazex144, Pawlik1990

Zapicie 2021/02/02 12:48 #42

• Pawlik1990
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
Cześć.
Tak siedzę w pracy, trochę dziś stresujący dzień. Teraz dopiero mam chwilę przerwy. Naszła mnie myśl żeby kupić sobie olejek z cbd na stres i ogólnie na uspokojenie. Co o tym myślicie? Może to być wyzwalacz?
Pozdrawiam
Paweł alkoholik

Zapicie 2021/02/02 12:56 #43

• Yeti
  • Yeti Avatar
  • Gość
  • Gość
Olejki CBD nie należą w żadnym wypadku do grupy środków psychoaktywnych w sensie odurzającym. Wg mnie to coś raczej jak ziołowe preparaty. Ważniejsze wg mnie jest to, abyś sobie szczerze odpowiedział jaka jest twoja intencja ewentualnego zakupu i stosowania tego olejku.

Ostatnia edycja: przez Yeti.

Zapicie 2021/02/02 13:22 #44

• Alchemia
  • Alchemia Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1588
Ja brałam kiedyś Olejek CBD przeciwzapalnie ale mnie nie służył pobudzał mnie bardzo , z resztą to jest dosyć drogi produkt.Jeżeli czujesz stres , napięcie w sobie to raczej zioła jak melisa czy dziurawiec -on akurat jest bardzo dobry bo działa antydepresyjnie.Wystarczy wpisać w przeglądarkę zioła na uspokojenie : masz i wybierasz.Czas i spotkania z terapem dużą powinny zmienić w Twoim zachowaniu , jesteś przecież kilka tyg. bez alko w organizmie więc on jest jeszcze nie ustabilizowany, byłeś na Terapii więc wiesz ,że wszystko w organizmie zepsute przez alko. potrzebuje czasu i naszej pracy ,by to zmienić.
Dodam jeszcze że w aptece są cukierki , herbaty , tabletki ziołowe na uspokojenie jest więc z czego wybierać,magnez tez myślę że powinienś stosować on też uspokaja.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzysiek, Pawlik1990

Ostatnia edycja: przez Alchemia.

Zapicie 2021/02/02 15:39 #45

• krzysiek
  • krzysiek Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Otrzymane podziękowania: 1852
:-H Witam miałem Temacio z Terapką z Mojego Nieradzenia Sobie ze Stresso -ZłościoPodobne i kupiłem w Aptece takie Fajne moim zdaniem Ziołowce na Uspokojenie i zasuwam zadowolniony do Pani Tarapeutki i co Słyszę na te moje rewelacyjne Tabletki??Ano Panie Krzyśku wywal Pan te Zioła Pan ma rozbrajać Stresso i Złościo radzić sobie w Naturalny sposób a nie wspomagaczami.No tak ale Naturalny sposobo na Stresso są Trudne i wymagają wysiłku z Mojej Strony a tu Łyk Tablecio i Gitara jestem Doktor bnggfgbfb
Za tę wiadomość podziękował(a): Kayo78, Alex75

Ostatnia edycja: przez krzysiek.

Zapicie 2021/02/03 21:49 #46

• Pate
  • Pate Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 91
Cześć Pawlik
Ja biorę cbd ale w tabletkach bo olejku nie polecam,jest niedoprzełknięcia DOSŁOWNIE.Brałam zanim jeszcze przestałam pić, na ból ponieważ mam uszkodzony system nerwowy. I przyznam ,że w momencie odstawienia alko też brałam i biorę bardziej przeciwbólowo i na sen po pracy. W ciągu dnia nie mogę bo działa na mnie bardzo odprężająco i jestem senna,a więc do pracy w takim stanie nie pójdę buahaha .
Suma sumarum można się po tym odprężyć i ukoić nerwy ale nie odużyć także jak dla mnie spoko zwyciesteoe
Pozdrawiam @};-
Życie jest zbyt krótkie żeby budzić się z żalem. Kochaj tych którzy Cię dobrze traktują i współczuj tym którzy nie potrafią.

Zapicie 2021/02/03 22:02 #47

• versatille82
  • versatille82 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 5
A po takim zapiciu głód jest duży? Wszystko od początku?

Zapicie 2021/02/04 18:56 #48

• Pawlik1990
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
Zdarza się, że występuje duży głód u mnie. Wtedy wracam do swoich notatek z terapii. Chodzę też raz w tygodniu do swojej terapeutki. Zaniedbałem swoje zdrowienie i tak się czuje właśnie jakbym zaczynał wszystko od początku. W sobotę minie trzy tygodnie od mojego zapicia.
Paweł alkoholik

Zapicie 2021/02/27 15:15 #49

• Pawlik1990
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
Witam. Niestety nie wytrzymalem. Dzis nie pije. W poniedziałek wybieram sie na detoks a pozniej na terapie zamknieta. Ostatnia deska ratunku
Paweł alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): tommygun, krzysiek, Wetter

Zapicie 2021/02/27 15:20 #50

• Yeti
  • Yeti Avatar
  • Gość
  • Gość
"Nie wytrzymałem". To normalne, nie znam nikogo kto by "wytrzymał". Przestać pić to znaczy zmienić swoje życie a nie "wytrzymywać". To drugie ma nawet swoje określenie ale regulamin nie pozwala go przytoczyć.

Zapicie 2021/02/27 16:32 #51

• williwilli55
  • williwilli55 Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Otrzymane podziękowania: 3978
Przestać pić to znaczy zmienić swoje życie i tu masz racje :YMAPPLAUSE:
"Nie wytrzymałem". To normalne, nie znam nikogo kto by "wytrzymał" l-)
Ja wytrzymalem i bez zaciskania niekturyc parti i juz pare lat tak zyje aypererew
Przestajac pic niebylo furtki zeby zapic
Jest tu paru na forum podobnych do mnie
Pogody ducha
Darek szczesliwy alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej

Ostatnia edycja: przez williwilli55.

Zapicie 2021/02/28 09:02 #52

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Cześć
Trzymam kciuki i działaj.
Dobrze, że szukasz rozwiązania i działasz.

Dopóki nie zaakceptujesz, "konsekwencji" tej choroby czyli faktu, że nie możesz pić, będzie Ci trudno.
Może na terapii zamkniętej Ci przeskoczy klapeczka w głowie. ^^)
Trzymam kciuki.
Dlatego się nimi opiekuję, bo jestem za nie odpowiedzialny, tak jak za swoje życie

Zapicie 2021/02/28 09:46 #53

• jankes12
  • jankes12 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 701
Dobrze, że działasz i nie oszukujesz siebie

dzisiaj nie piję

Zapicie 2021/04/06 17:28 #54

• Pawlik1990
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
Witam wszystkich. Od 18 marca jestem na terapii zamknietej. Ciesze sie ze tu jestem. Potrzebowalem tego. Czuje sie o wiele lepiej psychicznie. Podchodze z pokora do wszystkich zajęć. Wydaje mi sie ze o wiele powazniej pracuje nad soba. Oby tak dalej.
Pozdrawiam
Paweł alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): siwy, tommygun, jerzak, Kayo78, Alex75, jankes12, marcin, Krysia 1967, U89, dzordzklunej, Kuba78, agnieszka89

Zapicie 2021/05/02 17:46 #55

• Pawlik1990
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
Witajcie.
W piatek zakonczylem terapie. Czuje sie o wiele lepiej psychicznie. Mam plan na dalsze zdrowienie. Chce wprowadzic zmiany w moim zyciu. Ciesze sie ze jestem tutaj na forum i moge czasem sie podzielic swoimi przemysleniami.
Pozdrawiam przyjaciele:-BD
Paweł alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): siwy, szekla, andrzejej, jerzak, williwilli55, freelander, Kayo78, darek70, jankes12, marcin, Annaannaanna, Krysia 1967, dzordzklunej

Zapicie 2021/05/02 20:45 #56

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Cześć
Gratuluję ukończenia terapii i tego, że masz już konkretny plan. Teraz po prostu wdrażaj go w życie, gdyż teraz zacznie się prawdziwe trzeźwienie w realnym życiu.
Powodzenia

Zapicie 2021/05/03 14:07 #57

• karencja
  • karencja Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 60
Trzymam kciuki!

• Strona:
  • 1
  • 2