Dzielimy się tutaj swoimi doświadczeniami i sugestiami jakie posiadaliśmy w trakcie naszego pijanego życia jak i na drodze naszego trzeźwienia. Mówimy o sobie, nie o innych.

Wrazenia po mitigu - zapraszam.

Więcej
2021/02/22 19:35 #1051 przez krzysiek
krzysiek odpowiedział(a) w temacie Wrazenia po mitigu - zapraszam.
:-H Witam i znowu Poniosło mnie na Miting i fajnie było Dwoje chętnych do wejścia na Trzeźwy Szlak aypererew Wyłonił się temacio o Przełamywaniu własnych Barier i Wymyślonych na Własny Użytek Ograniczeń i jak sobie Dzisiaj ot tak ju na Trzeźwo Radzę :-?
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/03/08 19:28 #1052 przez krzysiek
:-H Witam i znowusz z uporem godnym Niepijącego Trzeźwościowego maniaka polazłem na Miting a tam Torciacho Towarzysz z Trzeźwego Szlaku miał Świeczki Dwie ?Dwójkę i Szóstkę jasnygwint taki kawał czasu ot tak na Trzeźwo.Trochę wspomnień.Pozdro
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Moni74, Tomoe, freelander

Więcej
2021/03/09 07:28 - 2021/03/09 07:29 #1053 przez krzysiek
:-H Witam Zrobiłem sobie taki poranny Miting zadzwoniłem do Towarzysza z Trzeźwego Szlaku i wyszło że Jarek nasz wspólny znajomy z Trzeźwego Szlaku akuracik ma 27 lat Nowego Trzeźwego Życia ^:)^ ^:)^ jasnygwincio same Rocznice może wpadnę do Bełchatowa na Torciacho bnggfgbfb
Ostatnia edycja: 2021/03/09 07:29 przez: krzysiek
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Tomoe, darek70

Więcej
2021/09/27 20:32 - 2021/09/27 20:58 #1054 przez krzysiek
:-H Witam no i znowu poniosło mnie na Miting i Słyszę same Nowości ma być tłumaczona Preambuła ponownie z Duchem Czasu i chyba tego powiewu NOWEGO ze Stanów :-? I ma być Podobno tak Wspólnota Anonimowych Alkoholików ju ma Nie być że jest Wspólnotą Mężczyzn i Kobiet a Wspólnotą LUDZI???Pokłon w czyją Stronę??? Domyślam się o co w Trawie Piszczy i o kogo tu chodzi jasnygwincio co to się wyrabia to tylko NiepijącyAlkoholik mógł coś takiego wymyśleć aypererew Ciekawe co jeszcze wymyślą bnggfgbfb No jak ktoś tu Pisał Idzie Nowe z Ameryki bnggfgbfb Strzeżcie się Weterani bnggfgbfb Może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami ??Myślami??
Ostatnia edycja: 2021/09/27 20:58 przez: krzysiek
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Pipeusz

Więcej
2021/09/28 07:57 #1055 przez Jaskolka
Jaskolka odpowiedział(a) w temacie Wrazenia po mitigu - zapraszam.
Krzysiu ja się podzielę, a że masz styl lekki i zdawkowy to i ja w tym tonie coś powiem.
Nie jestem zwolenniczką zmian i niedawno oglądałam film jak ludzie tak sobie ułatwili życie na ziemi, że aż z niej uciekli. I całym tym momentem z filmu, który utkwił mi w pamięci jest brodaty staruszek opowiadający gronu swoich wnucząt i ich kolegów o Ziemi czyli o całym tym początku, o zapachu kwiatów na łące, o fruwających motylach i całym tym co było piękne nie zmieniane i nie ulepszane przez człowieka bo już ja wtrącę swoją dygresję, ja nie mam na podstawie siebie za wielkiej nadziei w ustanowienie świata i stanie się Bogiem upodobań.

Są rzeczy, których będzie mi brakować, jak chociażby błysk w oku kiedy udaje Ci się mnie zrozumieć.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: krzysiek

Więcej
2021/09/28 10:57 - 2021/09/28 10:58 #1056 przez krzysiek
Witam ano spotkałem ju tych co to zakładali AA Dyrektorów AA Lekarzy bo nie po drodze im z tą Szarą Aowską Masą bnggfgbfb Ciekawe co teraz Wymyślą :-? No Przecież teraz będzie AA Ludzi jasnygwincio jakie to Proste bnggfgbfb
Ostatnia edycja: 2021/09/28 10:58 przez: krzysiek

Więcej
2022/01/03 20:02 #1057 przez krzysiek
:-H Witam no i polazłem znowu na Miting a tam gościu opowiada dumny z Siebie jak to on w Sylwestra z Partnerką wypił lampkę Szampana bawił się Tańczył spacerował i nie ciągnęło nic a nic do Alkoholu aypererew Ja to już Przerabiałem a on chyba jeszcze nie .
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: HENIEK, Alex75, Krysia 1967

Więcej
2022/01/03 20:04 #1058 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie Wrazenia po mitigu - zapraszam.
A co miało go ciągnąc jak już wypił, co? buahaha
doprawił słodkosciami na spirytusie i hulaj dusza, piekło otwarte buahaha

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: krzysiek, HENIEK

Więcej
2022/01/03 20:06 #1059 przez HENIEK
HENIEK odpowiedział(a) w temacie Wrazenia po mitigu - zapraszam.
No właśnie bnggfgbfb .

"Idealny dzień nigdy nie nadejdzie, idealny dzień jest dzisiaj, jeśli nam się uda". Horacy

• Szpak
2022/01/04 10:12 #1060 przez Szpak
Szpak odpowiedział(a) w temacie Wrazenia po mitigu - zapraszam.

wypił lampkę Szampana bawił się Tańczył spacerował i nie ciągnęło nic a nic do Alkoholu
E tam, cienarz. Ja nic nie wypiłem i też mnie nie ciągneło buahaha bnggfgbfb

Więcej
2022/01/04 10:17 #1061 przez HENIEK
HENIEK odpowiedział(a) w temacie Wrazenia po mitigu - zapraszam.
Ja przywitałem Nowy Rok tostem z Fanty aypererew i też nie miałem parcia na alkohol ,też mnie nie ciągnęlo do %
Przy takim płynie też można się dobrze bawić :-BD .

"Idealny dzień nigdy nie nadejdzie, idealny dzień jest dzisiaj, jeśli nam się uda". Horacy
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: krzysiek, Szpak, makino

Więcej
2022/02/06 20:07 #1062 przez krzysiek
Witaj Pyskata za Wspomnienia Każda Rocznica to dla mnie Wspomnienia Dzięki ja uciekłem bo Syn Kamil miał awarie Samochodu ot Samo Życie :grin:
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla

Więcej
2022/03/14 20:00 #1063 przez krzysiek
:-H Witam no znowu polazłem na Miting a tu Towarzysz z Trzeźwego Szlaku ma 20 lat jasnygwincio aypererew

Więcej
2022/05/23 20:00 #1064 przez krzysiek
Witam znowu jak co Poniedziałek polazłem na Mitinga a tam Dziewczyna (niedawno miała 21 lat) podczas mojej wypowiedzi kryje się za kimś siedzącym obok rusza Ustami i wykrzywia Twarz.Coponiektórych to śmieszy a mnie przestało to przeszkadzać.Ale wpadłem na pomysła i zapytam na następnym Mitingu w poniedziałek Czemu to Robi??

Więcej
2022/09/26 18:37 #1065 przez krzysiek
Witam no i znowu poniosło mnie na Miting przyszedł Bezdomny dawno nie był jest Trzeźwy no nie czuć Alkoholu ale podobno Strasznie Śmierdział i Gościu z ponad 20 letnim stażem Abstynencji mówi do niego nie możesz się przesiąść bo Strasznie Śmierdzisz.Bezdomni po prostu Wyszedł. Podobno nie chce iść do Bezdomnych woli spać na Przystankach czy innych miejscach .Zapytałem Andrzej a Ty nie mogłeś się przesiąść??Było mi wstyd za Andrzeja kiedyś mówił że jest Trzonem Grupy.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla, Krysia 1967