Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Dziennik Uczuć jest lusterkiem w którym można przyglądać się swojemu wnętrzu.

TEMAT:

Mysli moje uczesane 2022/05/05 15:33 #2101

• Subtelny
  • Subtelny Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 14
Ja tylko dodam tak skromnie od siebie ze Milosc to cos cudownego , ale chodzi mi raczej o duchowe doswiadczenie nie cielesne , ale co ja tam wiem i jak ja sie tu bede odnosil i sie osmielal madrzyl , mysle ze kazdy powinien to przezyc i cos powiedziec moze dopowiedziec , doradzic albo przemilczec sam nie wiem bo to i jak to tak sobie ,j ak to ujac aby nie zgasic owej tajemnicy , ale mysle ze warto to poczuc w sobie bez wzgledu na konsekwencje :grin:
Za tę wiadomość podziękował(a): ursa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mysli moje uczesane 2022/05/07 07:24 #2102

• ursa
  • ursa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Alkoholiczka
  • Alkoholiczka
  • Otrzymane podziękowania: 13815
Dzięki Wam pięknie za dobre słowa!
Niestety nie jest wszystko podane na tacy... bo gdyby było, to możliwe, że tą tacę bym po prostu zignorowała :lol: taki mój urok niestety.
Tak jak już wspominałam, to wszystko jest bardzo skomplikowane, wiąże się z wielkimi zmianami i dla Niego i dla mnie.
Gosia tutaj strzeliła w dziesiątkę: musielibyśmy wszystko postawić na jedną kartę. Ech....
Na szczęście mamy czas, nigdzie nam się nie spieszy.
Ja mam swoje życie, swoje plany, swoje zabieganie i kilka nowych pomysłów.
On też ma swoje plany, które realizuje od lat i już jest blisko swojego celu... oczywiście znalazłoby się w nich miejsce dla mnie, myślę, że już tam jest to miejsce, ale postawienie wszystkiego na jedną kartę, mogłoby w tym momencie zniszczyć to, nad czym tak długo pracował, a ja nie chce żeby się tak stało.
No nic, zobaczymy.
Tymczasem ja osiągnęłam swój cel wagowy :) 65 kilo!
Choć już ważyłam mniej, to wiem, że rozmiarowo nigdy mniejsza nie byłam, nigdy nie kupowałam wcześniej bluzek rozmiar 8!
I nie sądziłam, że kiedyś to powiem, całe swoje życie czekałam na taką chwilę: NIE CHCĘ JUŻ WIECEJ SCHUDNĄĆ!
Z diety póki co nie rezygnuję, boję się węglowodanów, boję się, że będą jak ta kropla alkoholu, która uruchamia obsesję i chore mechanizmy.
Chcę też popracować nad swoim ciałem, ładnie je uformować, a jest nad czym pracować: wciąż mam lekki nadmiar skóry na brzuchu i cellulit z tyłu ud i na pupie! Chcę się tego pozbyć.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z osiągniętego rezultatu! Nigdy nie wyglądałam lepiej, nigdy nie czułam się lepiej!
Jeśli nadal będę chudła to mam plan B- dodam proteinowe szejki do swojej diety, ale przypuszczam, że nie będę musiała bo ćwiczę z hantlami, dość intensywnie, więc waga może nawet wzrosnąć.
Wczoraj z moim chórem pośpiewaliśmy dla Ukrainy, było super!
Dziś zaczynam swoją miesięczną służbę prowadzącej miting!
Pozdrawiam @};-
" Wszystko czego kiedykolwiek pragnąłeś, jest po drugiej stronie lęku"
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Moni74, szekla, Pinek, Havana, AgaMars, darek70, Alex75, marcin, Krysia 1967, dzordzklunej, Gosiaczek

Mysli moje uczesane 2022/05/07 10:04 #2103

• Gosiaczek
  • Gosiaczek Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 228
Gratulacje Ula!!! Dobra robota, możesz być z siebie dumna kwiaaatek
Za tę wiadomość podziękował(a): ursa

Mysli moje uczesane 2022/05/07 17:44 #2104

• nictakiego
  • nictakiego Avatar
  • Gość
  • Gość
Trzymam za Ciebie kciuki, ‚nie chce wiecej chudnac‘ cos niesamowitego i dla mnie nieosiagalnego. Gratuluje Ci z calego serca.

Mysli moje uczesane 2022/07/30 07:37 #2105

• ursa
  • ursa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Alkoholiczka
  • Alkoholiczka
  • Otrzymane podziękowania: 13815
Schudłam jeszcze jeden kilogram ale rozmiarowo nawet jeszcze więcej. Niektóre rzeczy, które wymieniłam na mniejsze, muszę znowu wymieniać. Moje ciało nabiera atletycznego wyglądu i uwaga: mam sześciopak na brzuchu! Pierwszy raz w swoim życiu! Pozbyłam się cellulitu na udach i nadmiar skóry też już prawie nie widoczny. Trochę stresu w pracy.... myślę o tym, żeby jednak podziękować i troszkę się przekwalifikować, ale nie ma pośpiechu.
Miłość kwitnie! A jednak postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. Pozwoliłam swojemu uczuciu w pełni się rozwinąć i zaskoczyło mnie to co znalazłam za tymi drzwiami wstrzymywania się. Pierwszy raz w swoim życiu czuję, że chcę z kimś być do końca swoich dni, a nawet dłużej. Myślałam, że wiem kim jestem, ale nie wiedziałam, do póki nie wypowiedziałam tych magicznych słów: "kocham cię".
Czuję jak bym nigdy wcześniej nikogo nie kochała, jakbym nigdy wcześniej nie dotykała, nie całowała... ech, na samą myśl o Nim mam motyle w brzuchu a w głowie zawirowanie.
To nadal jest w statusie: skomplikowane i potrzebujemy trochę czasu, żeby wszystko poukładać, ale mnie się nigdzie nie spieszy, całe życie czekałam na Niego, więc kilka czy kilkanaście miesięcy nie robi mi żadnej różnicy. Mam wszystko czego potrzebuję, bo mam Jego i Jego Miłość.
Wróciłam też na swoją wtorkową grupę AA i ładuję akumulatory bo muszę być silna. Muszę, dla siebie i dla Niego.
Ostatnio na mitingu dostrzegłam, że ponad 1/4 ludzi, to są te same twarze, które były tam kiedy zaczynałam. Nie wszyscy wytrzymali w trzeźwości przez wszystkie te lata mojej trzeźwości, ale wracają, a to ważne. I ta kapliczka w bocznej nawie kościoła, mała, przytulna, ciemna, z pięknymi witrażami. Spędziłam w niej trochę czasu, modląc się, czasem płacząc... tak dobrze chwile w niej posiedzieć i porozmawiać ze swoją Siłą Wyższą, potrzeba mi teraz dużo spokoju.
Pozdrawiam @};-
" Wszystko czego kiedykolwiek pragnąłeś, jest po drugiej stronie lęku"
Za tę wiadomość podziękował(a): siwy, andrzejej, Dahud, jerzak, Tomoe, Alex75, Annaannaanna, Namika, Krysia 1967

Mysli moje uczesane 2022/07/30 20:54 #2106

• Namika
  • Namika Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1168
Ulu cieszę się twoim szczęściem. Tak miło czyta się Twoje słowa. Życzę Ci/wam dużo szczęścia i motyli w brzuchu kwiaaatek

Mysli moje uczesane 2022/08/07 17:02 #2107

• siwy
  • siwy Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Przyjaciel Forum
  • Cześć, kiedy myślisz, że nie możesz to się mylisz.
  • Otrzymane podziękowania: 10552
Ulu, bardzo, ale to bardzo cieszę się Twoim szczęście, tym bardziej, że nasze poczatki tu jak siegne pamiecią były burzliwe ^^)
Twoja praca nad sobą daje wspaniałe owoce.
Gratuluję Ci i trzymam kciuki.
Kiedy myślisz, że już nie możesz to nie musi oznaczać, że nie możesz, kiedy myślisz, że możesz, to równie dobrze możesz się mylić. Mów swoim myślą sprawdzam, ponieważ, to nie myśli budują nasze życie, ale nasze dzialania lub ich brak.

Mysli moje uczesane 2022/08/10 06:56 #2108

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • Dobry Duszek
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 4428
Ula, moje gratulacje i trzymam kciuki, aby twoje szczescie trwalo i sie pieknie rozwijalo. Motylki w brzuchu, to cos, co jest jednym z najpiekniejszym z odczuc na swiecie, niechaj trwaja jak najdluzej. :-* ~O)
,, ... Wazne sa tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy...''
Za tę wiadomość podziękował(a): Krysia 1967