Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Dziennik Uczuć jest lusterkiem w którym można przyglądać się swojemu wnętrzu.

TEMAT: no to zaczynam nowe życie

no to zaczynam nowe życie 2019/09/04 20:17 #876

• YaroZja
  • YaroZja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3508
3 lata temu miałem 5 krzaczków poziomek.. co roku jest rozsadzam i dzisiaj cieszę się z dwudziestu kilku krzaczków.. codziennie sobie po kilka sztuk podjadam :grin: taka drobnostka a jak cieszy aypererew
Dobrze widzi się sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Antoine de Saint-Exupery

Jarek alkoholik
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/06 15:42 #877

• Antea
  • Antea Avatar
Uwielbiam słowo uwielbiam @};-
Dzisiaj to przeszłam samą siebie w trzeźwości .Wstałam rano zobaczyłam w kalendarzu ciasto śliwkowe no to pieczemy z synem szybkie ciasto śliwkowe a raczej drożdżowy placek ze śliwkami .
Śliwki z targu ,jajka od gospodarza .Przyznaje pierwszy raz od bożego narodzenia w 2017r gdzie upiekłam zebrę.Jaka ja byłam uboga buahaha to samo ciasto można zamienić na ciasto z brzoskwiniami .Uboga byłam...
Ostatnio zmieniany: 2019/09/06 15:42 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/07 06:52 #878

• Antea
  • Antea Avatar
Kochani @};-
Dzisiaj pada deszcz ale u nie jest dzień generalnych porządków mieszkania i dla działki ale pada deszcz. :)
Chciałam się z Wami podzielić tym co odkryłam i doświadczeniem a mianowicie czytam już piąty rok książkę dla alkoholików z " przedszkola" duchowości pt "24 godziny na dobę"-Media Rodzina .Że te słowa których nie rozumiałam kilka lat temu z roku na rok dzisiaj stają się dla mnie oczywiste. To jest znak że Bóg(Siłą Wyższa) jest Wielkim miłośnikiem procesu... Trzeba wierzyć, że wyjdzie się z choroby raka duszy tylko trzeba ufać i nie sięgnąć po pierwszy łyk alkoholu, pierwszą działkę narkotyku czy pierwsza tabletkę.
Pogody ducha
Ostatnio zmieniany: 2019/09/07 06:56 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/10 20:48 #879

• Antea
  • Antea Avatar
Hej @};-
Dzisiaj na mitingu w nowym całkiem miejscu zostałam posadzona tam gdzie chciała prowadząca i opiekująca się grupą koleżanka i nie mogłam dziękować za wypowiedź bo przeszkadzałam dziękowaniem prowadzącemu. Zostałam upomniana .Pokornego nie można upokorzyć.Mitingi AA to wyższa szkoła trzeźwości /Nie wszędzie jest tak samo .W swoim gronie każdy każdego zna.Gdy tak jak ja ,lubię być po całym kraju to poznaje nowe "kultury "i "obyczaje"panujące na danej grupie.Podziękowałam za upomnienie.Jestem wściekła ale pozytywnie zwyciesteoe
Ostatnio zmieniany: 2019/09/10 20:57 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/14 14:55 #880

• Antea
  • Antea Avatar
@};- Mili moi
Porządkuje mój kącik mam chwile bo jestem przeziębiona :shock: :)
Około dwa lata temu przeczytałam prawie wszystkie książki z czasów wojny Wandy Półtawkiej z wykształcenia jest doktorem medycyny -specjalizacja z dziedziny psychiatrii
Właśnie film o III rzeszy wszystko mi wyjaśnił
już wszystko rozumie...
i dlatego chcę mieć u siebie
"życie jest darem i jest cudem gdy dowiedziałam się że jestem śmiertelnie chora na alkoholizm i do tego "sama sobie to robię "zaczęła się u mnie ostra "walka" o życie. Jestem bezsilna wobec alkoholu .Tak zawsze każda substancja psychoaktywna zmieni moją świadomość .Tak samo jak narkotyk czy tabletki które łykają moje znajome mijane tylko na ulicy. NIe mamy wspólnych tematów .Nie interesuje mnie iluzja życia i to chemiczne wyzwolenie nadludzkich możliwości(ha ha ha ha jaką mam firmę dom i wszystko "ogarniam".Znam wielu takich ludzi bardzo bardzo im współczuje"
pewna Osoba powiedziała mi ze postawiłąm sobie w życiu wysoką porzeczkę .I bardzo dobrze ,dzięki temu
już ogarniam swoje życie. @};-
Ostatnio zmieniany: 2019/09/14 15:03 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/15 07:43 #881

• Antea
  • Antea Avatar
@};-
W poniedziałek mam dostać pozwolenie na budowę malutkiej parterówki ,Pan od altanki rówznież ma się
odezwać .Wczoraj cały wieczór oglądałam róze do ogrodu które zamówie podam wam nazwy.jak zamówie :)
Świat moje trzeźwości "pozbył się" manipulacji i wpędzania w poczucia winy. Zmieniam siebie dla siebie i pozbyłam się 90 % osób które ni kupują mojej tzreźwości tęsknią za "starą" Anetą aż iskry lecą wróc pozajmuj się nami ,dzwoń,przyjeżdzaj,miel nasze emocje z którymi sobie nie radzimy, zdejmuj z nas odpowiedzialność za nasze życie ,podobało nam się twoje matko-teresowanie a teraz już cię nie lubimy zwyciesteoe to wszytko jest terapia dla współuzależnionych,i zostałą u mnie pustka którą trzeba wypełnić "nowymi "ludzmi z fitnesu z pracy z mitingów. Ludźmi obcymi z wartościami .Jestem inna inaczej chodzę inaczej się ubieram inna Aneta się co niektórym nie podoba @};- no właśnie to jest trzeźwość

no to zaczynam nowe życie 2019/09/19 18:34 #882

• Antea
  • Antea Avatar
Hej @};-
Gdy wracam z mitingu zawsze jestem zła i rozglądam się za nowopoznanymi , że znowu ta wredna podstępna choroba "zagarnęła "nowych ,młodych z pijanym myśleniem. Nowe twarze co jakiś czas ,rotacja ,za rotacją . Jak w kolejce z CV o pracę .Pana przyjmiemy i Panią a Pana niestety nie ,Tylko mocno "nawróceni" zostają .
Ktoś nabrał "reklamówkę "książek o alkoholiźmie potrafi nie wrócić .Choroba "zabiera" kolejne fajne osobowości ludzkie. A szkoda ,wystarczy nie sięgać po pierwszy kieliszek. Czasem łapie mnie rezygnacja .Co za podstęp ma ta choroba w sobie,,,
Pogoda ducha
Ostatnio zmieniany: 2019/09/19 18:36 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/19 18:42 #883

• anikaa
  • anikaa Avatar
Mysl o sobie Anetko.
Inni to inni, ty dbaj o siebie.
Trzezwosc to dar. @};-
Jedni prezent stawiaja na polce i odkurzaja, inni cisna w kat..a inni wyrzucaja do kosza.
Ostatnio zmieniany: 2019/09/19 18:44 przez anikaa.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/20 08:47 #884

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12691
Antea napisał:
Hej @};-
Gdy wracam z mitingu zawsze jestem zła i rozglądam się za nowopoznanymi , że znowu ta wredna podstępna choroba "zagarnęła "nowych ,młodych z pijanym myśleniem.
Czasem łapie mnie rezygnacja .
Anetko :-H nie złość się na chorobę alkoholową, ani u siebie, a tym bardziej u innych. Każdy ogarniać ją musi samodzielnie. Ty ogarniasz swoje chore myślenie zastępując je NOWYM. Inni muszą do tego dorosnąć.
Gdyby tak każdy kto zawita na pierwszym mitingu pozostał w AA, mielibyśmy dzisiaj z 10 razy więcej grup i zdrowiejących świadomych siebie ludzi. :-BD
Ja raz kupiłem od siebie z serca jednej młodej kobiecie na naszej grupie chodzącej kilka miesięcy na mitingi - refleksje "Dzień po dniu". Trochę z początku żałowałem "nietrafionej" pomocy gdy wkrótce przestała przychodzić na spotkania i zaczęła popijać. Jednak pomyślałem z czasem - to dobrze, niech odbiera jej komfort picia tak samo jak mitingi i ludzie, których trzeźwość pokazuje, że DA SIĘ NIE PIĆ.
Dbaj o siebie. @};- :-BD
Ostatnio zmieniany: 2019/09/20 08:48 przez andrzejej.
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, Marusza, YaroZja

no to zaczynam nowe życie 2019/09/22 18:23 #885

• Antea
  • Antea Avatar
Dziękuję Przyjaciele @};-
kwiaaatek U mnie słońce ,działka , gril ,znajomi bezalkoholowi.Cudwoni ludzie .Były całuski. :muza:
Poszli na "stracenie" w odmęty uzależnienia mój młodszy brat siostra młodsza i mama. Bolało .Przestało.Nie mamy kontaktów żadnych( ja przestałąm ich już namawiać na leczenie w trakcie terapii dla współ. )ponieważ szkoda mi już życia na omijanie życia na iluzje o rzeczywistości. Taką podjęłam decyzję za bardzo wiem jak rani bliski uzależniony ,nie chcę już takiej relacji.Nie w tym trzeźwym życiu które kocham i powiedziałam sobie, że zamiatanie godnie ulicy lub zbieranie złomu(taka praca) jest cudowniejsze od łyka iluzji w alkoholu.
Dziękuję mojej Sile Wyższej za AA i Al-anon.Dobranoc
Ostatnio zmieniany: 2019/09/22 18:26 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/27 20:40 #886

• Antea
  • Antea Avatar
Hej @};-
Głaskam poleruje moją trzeźwość.Właściwie to jestem dumna z siebie. Nie krąże myślami wokół chłopa.Żyje swoim życiem.Jesteśmy z dwóch różnych światów.
Zatapiam się i rozpływam w moim ogrodzie Altanka lada dzień na ukończeniu duża 10 m kw do tego zamówiłam róze.np:Eden Rose .Moja niepoznana dotąd duchowość mnie zaskakuje.Boje się pisać co wymyśla buahaha Dużo fajnych sytuacji mnie spotyka .Odkrywam siebie.
Ostatnio zastanawiam się nad nieszczęśnikami i modle się o nich w myślach gdy spotykam,bo tak ich nazywam czynnych narkomanów ,lekomanów i alkoholików to nie życie to piekło na ziemi .Ratujcie się.
Pogody ducha
Ostatnio zmieniany: 2019/09/27 20:42 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/09/27 21:46 #887

• anikaa
  • anikaa Avatar
Anetko moja imiemiczko czekam na Twoj post bez slowa ns temat lekomanow i narkomanow. Taki w ktorym bedziesz juz tylko i absolutnie TY @};-

no to zaczynam nowe życie 2019/09/28 06:49 #888

• Antea
  • Antea Avatar
:czesc:
Anetko super to będzie znak że jestem wolna od współuzależnienia aypererew daje sobie czas..
Dzisiaj u mnie dzień dla domku i ogrodu. Uznałam bezsilność w listopadzie będzie dwa lata .Czas zająć się sobą aypererew
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2019/09/28 06:55 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/10/02 06:03 #889

• Antea
  • Antea Avatar
@};-
wczoraj nosiłam ziemie do róż pod altankę dorwałąm taką przecenioną w markecie,pracowałam biurowo w mieszkaniu i miałam jeden z lepszych dni ponieważ dostałam tel. od mojej pojektanki od NOWEGO domucyt:.Proszę Pani dostałą Pani pozowlenie na budowę domu. I taki sobie sprawię prezent na kolejną rocznice terzeźwosci fundamenty w tym roku-oby ."Stare "osoby z czasów picia się odezwały ale ja ich już nie chce"takich relacji" .byłam w Al-anon zgrzyty bo chcą "wyrzucić"koleżankę z głębokim zaburzeniem Otella poprostu nauczyła mnie kobieta pokory ^:)^ jest niesamowicie "owładnięta" mężem.Jest moim lustem w którym się przyglądam ^:)^ Czekam na sadzonki róż ,Już nie mogę się doczekać.Grupa dla współ. u mnie się rozpada stara terapeutka odeszła .Ja zapisałam się na nową grupę.Oj,dzieje się dzieje.Październik w tym roku przechodzi sam siebie aypererew teee liście.Człowiek pijany to bożego świata nie widział.
Pogody ducha

no to zaczynam nowe życie 2019/10/10 06:40 #890

• Antea
  • Antea Avatar
Hej @};-
Doczytałam dzisiejsza "Dzień po dniu" i mnie olśniło ...
Rak duszy to że mojej chorobie towarzyszył postępujący nie ubłagalnie upadek duchowy,
U mnie jest fitness -w zdrowym ciele zdrowy duch,ogród to są konsekwencje trzeźwego życia. Powród do duchowości z podstawówki jak wykształciłam własną tożsamość .Na przestrzeni lat alkohol mi to "wypłukał" umarłam duchowo .Umierałam-cierpiałam z roku na rok stając się wrakiem duchowym.Rdzeń naszego schorzenia znajduje się na poziomie duchowym.Przewrotna choroba która wmawia że nie jesteś chory.Trzeba zaufać długo trzeźwiącym...
Pogody ducha

no to zaczynam nowe życie 2019/10/23 15:46 #891

• YaroZja
  • YaroZja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Antea na forum jest zakaz używania nazw leków.. jesteś jakiś czas już na forum i znasz zasady i regulamin.. prawda??
Antoine de Saint-Exupery

Jarek alkoholik
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74

no to zaczynam nowe życie 2019/10/23 17:10 #892

• Antea
  • Antea Avatar
Przepraszam @};-

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 06:26 #893

• Antea
  • Antea Avatar
Witajcie @};-
Wróciłam po dwudniowych wojażach z towarzystwa osoby towarzyszącej w ważnych służbowych wyjazdach. W międzyczasie przeczytałam kilka wątków dla mnie ważnych na ten czas życia w którym jestem a mianowicie ugruntowana trzeźwość. Piątek impreza służbowa ja tylko do 22 ponieważ towarzystwo rozpędziło się w polewaniu .mówiąc o tym że nie piję bo biorę lekarstwo dowiedziałam się że ta naleweczka pod to podchodzi.STOP też tak kiedyś myślałam Cierpienie alkoholiczki i piekło w którym byłam kilka lat temu mi wykrzyczało .Żle używałam wolności tak że wolność straciłam na 22 lata.To doświadczenie pokazało mi w jakim towarzystwie obraca się ten świat ludzi ,w co idzie kondycja świata i w co jest inwestowany i zainwestowany człowiek. Towarzystwo miało się za wyższą inteligencję ludzi światowych.W sobotę siedziałam przy stole z abstynentem wiedzieliśmy o sobie :grin: .Nadawaliśmy na tych samych falach :grin: a reszta towarzystwa tylko myślała że się dobrze bawi.Chciałam powiedzieć, że na trzeźwo w swoim życiu nie tańczyłam z takim wdziękiem, ponieważ po alkoholu obniżał mi się nastrój i nie wiedziałam skąd u mnie depresyjne stany. Chciałam wszystkim ludziom cierpiącym na alkoholizm podziękować za doświadczenia życiowe kwiaaatek Ogólnie z wyjazdu zabrałam dla siebie dużo odwiedzonych miejsc gdzie innych "bawili się przy alkoholu" a ja korzystałam z życia aypererew
I coś pod 3 krok zaczytane usłyszane .Ostatecznie tylko łaska Boga (Spirytus-Duch Święty)może uwolnić z wpływu tego szaleńczego ducha (spirytus-alkohol-złego ducha)Dopóki alkoholik walczy z uzależnieniem opierając się swojej woli i Ego będzie powracał do picia. Tylko POKORĄ zwycięży.To jest trudne jak magia .Masz dar za darmo pódź podziękuj,bądź wdzięczny, pielęgnuj.
Pogody ducha @};-
Ostatnio zmieniany: 2019/10/27 06:35 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 06:54 #894

• Antea
  • Antea Avatar
I jeszcze dla mnie jeden bardzo ważny wątek o poprawiaczach nastroju.Dużo się mówi o tym na mitingach i wątku Samsala oraz Doroty kwiaaatek . W tamtym roku znalazłam te wiadomości i chyba się skurzę ale tylko jesienią I zimą!Bo wiosną i latem skorzystam ze słońca .I jakie macie może doświadczenia w tym temacie Dziurawca ?
I czy napar z dziurawca zmniejsza niepokój ,jest naturalnym p. czy zmniejsza stany lękowe i harmonizuje emocje?. W internecie Agnieszka Maciąg-dziurawiec naturalny p.
Ostatnio zmieniany: 2019/10/27 06:55 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 06:58 #895

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Naczelna Wiedźma
  • Otrzymane podziękowania: 29295
A czy faktycznie Aneto bierzesz te leki? Nawet jeśli to skąd ta potrzeba tłumaczenia się ze swojego niepicia?
Do "nie piję" nie jest mi potrzebne "bo". Po prostu nie piję i już :grin:
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, YaroZja, marcin

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 07:02 #896

• Antea
  • Antea Avatar
faktycznie biorę na grypę ale i tak do końca życia będę kłamać w obronie własnej trzeźwości, a swoją drogą mówienie że nie piję żadnych środków chemicznych nie działa na moje światowe towarzystwo.Jestem alkoholiczką .też nie bo światopogląd społeczny o alkoholiźmie jest żaden .Nauczyłam się w AA kłamać w wyższej sprawie :grin:
Ostatnio zmieniany: 2019/10/27 07:10 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 09:11 #897

• YaroZja
  • YaroZja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Antea napisał:
Nauczyłam się w AA kłamać w wyższej sprawie :grin:

tylko po co? skoro mam żyć uczciwie i w prawdzie to po co mi kłamstwo.. nie rozumiem tego..

edit. czas tłumaczenia się dlaczego nie piję dawno przeminął.. nie tłumaczę się dlaczego nie piję..
Antoine de Saint-Exupery

Jarek alkoholik
Ostatnio zmieniany: 2019/10/27 09:12 przez YaroZja.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jurek, Antea, darek70, Alex75

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 11:03 #898

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
ja w takich sytuacjach mowie, ze nietoreluje alko i bardzo choruje po...to prawda wiec kazdy to przyjmuje naturalnie, szanuje swoje zdrowie i nie mam wyrzutow...a czasem mowie, ze lubie byc trzezwa :ymhug: jak ktos upierdliwy to pytam, a czemu ty pijesz? dlaczego musisz sie napic? to ciekawe :mrgreen:
Ostatnio zmieniany: 2019/10/27 11:05 przez Aksamitka.

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 16:34 #899

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 13034
AA nie uczy kłamać, Anetko, w żadnej sprawie. Więc nie powołuj się proszę na AA.
Ostatecznie, miejmy otwarte umysły, ale nie na tyle, żeby mózg nam wypadł. (Richard Dawkins)
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Antea, YaroZja, darek70

no to zaczynam nowe życie 2019/10/27 20:04 #900

• Antea
  • Antea Avatar
@};- Oczywiście że macie rację że nie wolno kłamać ,Dziękuje za rady kochani @};-
Ostatnio zmieniany: 2019/10/27 20:04 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/10/28 08:14 #901

• ursa
  • ursa Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • alkoholiczka (25.08.2011)
  • Otrzymane podziękowania: 13182
Ja mówię, że nie piję w ogóle, a kiedy ktoś zapyta dlaczego, to odpowiadam, bez żadnych ściem i wstydu: "bo jestem alkoholiczką" :lol:
Jest to na tyle skuteczne, że mój "namawiacz" wpada w szok i już milknie na resztę wieczoru :lol:
Uwielbiam mówić ludziom, że jestem alkoholiczką i patrzeć na ich reakcje :lol: mam niezły ubaw.
No ale to ja :grin:
Pozdrawiam @};-
"Jeśli ci się nic nie chce, to wypij dużo wody. Będzie ci się chciało sikać"
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, Zakapior, Aksamitka, Gosiax, darek70, Alex75, marcin

no to zaczynam nowe życie 2019/10/28 12:41 #902

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Dobry Duszek
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 12691
Antea napisał:
Nauczyłam się w AA kłamać w wyższej sprawie :grin:
Powiem szczerze, że nie odebrałem tego jakoby AA - uczyło kłamać. :lol:
Wiem jak jest w AA i wiem, że nie to chciałaś powiedzieć Anetko.
Raczej to, że w czasie bytności w AA dokonujesz wyborów - mówić prawdę czy nie, kłamać wybierając "swoje dobro" zdrowienia. :-?
W AA spotykają się sami czempioni KŁAMSTWA. bnggfgbfb
Swojego czasu łgali jak z nut nie wyłączając z grona oszukiwanych także SIEBIE.
A dzisiaj ci zdrowiejący, a szczególnie ci pracujący nad sobą - często stają przed wyborem - powiedzieć prawdę czy nie?
Zachowanie prawdy o sobie jest moim prawem.
Nie muszę wszystkim powierzać "tajemnic" o sobie. I tych czy jestem alkoholikiem czy nie, jak i wielu innych. To wiedza dla mnie i dla drugiego alkoholika bądź lekarza. Obdarzać nią mogę wedle własnego uznania i sensownie.
Nie popieram zmyślania powodów swego niepicia.
Bardzo mi się spodobało powiedzenie chyba Aksamitki - "lubię być trzeźwa". bnggfgbfb
To nie AA uczy - tak nawiasem biorąc.
To ja będąc w AA dokonuję wyborów - co zmieniać w sobie.
A czy ktoś robi to dobrze czy źle, to nawet nie mój problem.
Rozmowa ze sobą, własnym sumieniem - Bogiem, to najwłaściwszy sposób dochodzenia ze sobą do porozumienia.
Ktoś kto zaczyna siebie lubić, ktoś kto zaczyna siebie rozumieć - zdaje mi się być na dobrej drodze. :-BD
A jak już potrafi pośmiać się z samego siebie i swej niedoskonałości z pewnością na niej jest. :ymdevil:
Łatwiej jest zrozumieć kogoś - gdy się zacznie rozumieć siebie. =;
Miłego poniedziałku, bo mój będzie niemiły. buahaha
Ósma noc w tym tygodniu, w tym trzecia 12-godzinna - koniec świata. :lol:
Ostatnio zmieniany: 2019/10/28 12:49 przez andrzejej.
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, Alex75

no to zaczynam nowe życie 2019/10/29 07:47 #903

• Antea
  • Antea Avatar
Dziękuję że jesteście ze jest to FORUM @};-

no to zaczynam nowe życie 2019/10/29 08:11 #904

• Grzegorz34
  • Grzegorz34 Avatar
I super też tak będę robić

no to zaczynam nowe życie 2019/11/08 14:30 #905

• Antea
  • Antea Avatar
Witajcie kochani kwiaaatek
Czy już każdy na forum ogladał film Nuggets na jutube. 18 milionów wyświetleń. Gdy pójdę w "trójkącik "z taką osobą. To najpierw zmiany zaczynam od siebie Al-anon i terapia uratowała mnie.
Pogody ducha

no to zaczynam nowe życie 2019/11/12 16:32 #906

• YaroZja
  • YaroZja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Antea napisał:
:czesc:
W AA proponujemy detoks a następnie terapię zamkniętą(narzędzia do zdrowienie dostaniesz) wtedy można coś ze sobą począć. Wiem, że można stracić jeszcze pracę i żyć z żebrania. Mieszkać po melinach. wszystko dla alkoholu wszystko przed Tobą. Dzięki Twojemu doświadczeniu na ciele i umyśle jako człowieka wiem że nie ma kontrolowanego picia alkoholu.
Pogody ducha

Aksamitka napisał:
Anteo @};- prosze pisz w swoim imieniu, gdyz AA nie proponuje co kto ma zrobic.
Na mitingach nie doradzamy, nie krytykujemy, dzielimy sie wlasnym doswiadczeniem, co komu pomoglo. Kazdy sam decyduje, co dla niego wazne, co wezmie dla siebie z tego co uslyszy, a co nie.

Antea przypominam Ci, że na forum mówimy o sobie i o swoich doświadczeniach.. motto tego forum jest napisane u samej góry.. zolta-kartka
Antoine de Saint-Exupery

Jarek alkoholik
Ostatnio zmieniany: 2019/11/12 16:32 przez YaroZja. Powód: poprawa tekstu
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, Aksamitka

no to zaczynam nowe życie 2019/11/12 19:08 #907

• Antea
  • Antea Avatar
Ok.Przepraszam @};-
Doświadczyłam tak radzimy,że u mnie na grupie AA się tak dzieje i pozwalam żeby osoba nietrzeźwy przysłuchiwała się rozmowie ale bez prawa głosu. U mnie na grupie staram się żeby liczyło się serce a nie litera prawa. Widać każdy i wszędzie jest inaczej
Przepraszam. Forum za złamanie regulaminu.
Pogody ducha
Ostatnio zmieniany: 2019/11/12 19:18 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/11/13 10:03 #908

• YaroZja
  • YaroZja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
Anteo ja nie wiem co to za grupa.. i jakie macie swoje ustalenia i zasady..
z tego co wiem, a byłem na różnych grupach AA, nie tylko w swoim mieście.. i nie słyszałem, żeby ktoś radził.. i mówił kto co ma robić.. a jak już ktoś zaczyna mowic innym jak mają działać to prowadzący zwraca uwagę, żeby tego nie robił..
a radząc innym na tym forum mówisz, że na AA tak się robi..
proszę o nie mówienie za AA tak robi..
na forum dzielimy się doświadczeniem i piszemy o sobie..
Pozdrawiam
Antoine de Saint-Exupery

Jarek alkoholik
Ostatnio zmieniany: 2019/11/13 13:45 przez YaroZja. Powód: Pomyłka nicka
Za tę wiadomość podziękował(a): Antea, Masza

no to zaczynam nowe życie 2019/11/13 11:01 #909

• Antea
  • Antea Avatar
Uwielbiam Was czytać kochani każdego z osobna @};-
SW przyszła mi z pomoca i "wyprowadziłam" się z firmy mentalnie i fizycznie.Samo przyszło to wymusiła trzeźwość. Mam fajne cieplutkie eleganckie mieszkanie urządzam pod pierdoły z glamur.W między czasie buduje mały dom. Moja zgraja pracoholików nakręca się nawzajem zatrudniają kolejne osoby i rozkręcają sobie firmę.Ale bezemnie.Nie wchodzę tam bo nie służy to mojej pogodzie ducha. Ja w oddali robie swoje papierki=- coć co już znam . Z dziećmi mam bardzo dobry kontakt pilnuje fitnessu i AA. Coraz więcej odkrywam kim staje się w objęciach Boga. Z ludzmi wiadomo nic na siłe :)
Ostatnio zmieniany: 2019/11/13 11:02 przez Antea.

no to zaczynam nowe życie 2019/11/22 07:34 #910

• Antea
  • Antea Avatar
KOchani @};-
to FORUM dyskusyjne ale ja tutaj dostałam nowe życie,Zawdzięczam życie wielu osobom ,przedewszystkim za pierwszy miting AA. ^:)^
Chciałam się podzielić doświadczeniem z osobami które po ludzku nie mogą wyjść z matni uzależnienia .Ta po ludzku ,po terapiach zapijają i nieraz chodzenie do AA też nie pomaga. Sprawdziłam jedną metodę na sobie i stosuje ją od trzech w sumie lat będzie w styczniu trzy lata jak ją stosuje. :grin: To byli podstawieni ludzie przez P.Boga :lol: ale wtedy ratowało mi to trzeźwość. Właściwie w drugim roku trzeźwości jechałam już na "resztkach paliwa"psychicznego i duchowego. Do czego zmierzam od ludzi dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i tak na trafiłam na langusta na palmie :lol: i Szustaka.
Poprostu bączki moje kochane modle się modle się a życie się samo układa.Całuje .Ściskam .Pa
Pogody ducha
Ostatnio zmieniany: 2019/11/22 07:36 przez Antea.