Wspólne Dyskusje Alko-Koalko-Narkomania.

Dziś cieszę się bo...

Więcej
2022/12/22 08:54 #10956 przez Tomoe
Tomoe odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Cieszę się bo w środę po świętach wybieramy się z Przyjacielem do kina na film "Avatar. Istota wody". Wybraliśmy seans 3D, wersję z napisami. Zabieramy dużo chusteczek, bo zamierzamy płakać. Ostatnio w kinie płakałam na "Królu Lwie", no ale kto na "Królu Lwie" nie płakał?
Poza tym cieszę się, bo udało mi się wypełnić skomplikowane zusowskie formularze i dziś składam wniosek o emeryturę. TADAM! 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Jurek, HENIEK, Alex75, Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/12/22 19:58 #10957 przez Anetka
Anetka odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Cieszę się, bo wróciłam z pracy i mam 4 dni wolnego. Jutro spędzam dzień z wnuczką, może upieczemy sernik a w sobotę jedziemy się gościć na święta do rodziny. Tak więc w tym roku lodówka pusta i zero gotowania czy sprzątania. Koty mają prezent pod choinka, a my drobiazgi dla najbliższych.
Kupulam sobie piękną, czerwoną sukienkę i będę gwiazdorzyć
Święta są dla mnie wazne, bo właśnie w 2008roku spędziłam je poeaz pierwszy na trzeźwo i zadzwoniłam po nich do poradni z prośbą o pomoc. Tak zaczął się mój najlepszy kawałek życia. Owszem zaliczyłam potknięcie, ale ono pomogło mi znaleźć drogę do Siły Wyższej i Moc, czego naprawdę nie chcę. . 
Jestem wdzięczna każdego dnia za to co mam. 
Wszystko jest zamkniętym wspomnieniem i kawałkiem, który jest częścią mnie. 
Nie musi być lepiej w przyszłym roku, niech będzie tak samo, to mi wystarczy. 
Świętowanie czas zacząć. 

" Time changes" ..
Mój profil: Szczęścia mozna się nauczyć. Na forum od 2018
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, marcin, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2022/12/23 22:41 #10958 przez jerzak
jerzak odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Dziś cieszę się bo...
... jestem trzeźwy.
... już jest pełna chata   , właśnie przyjechała córka .
... wczorajsza wizyta u lekarza specjalisty potwierdziła że jest okej.
,,, dzieje się czas magiczny
Watro być trzeźwym.

"Chętnych los poprowadzi, niechętnych wlecze" Seneka

Gdzieś we wszechświecie
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Krzys1965, Katarzynka77, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2022/12/24 11:44 - 2022/12/24 11:48 #10959 przez Tomoe
Cieszę się, bo przygotowania do Świąt zakończone, sprawy z ZUS-em załatwione, prezenty dla bliskich zapakowane. Przy okazji dekorowania mieszkania zrobiłam papierowe gwiazdy dla mojej fryzjerki, ulubionych sąsiadek i pań ze sklepu spożywczego. Bardzo się ucieszyły.
Wczoraj wieczorem byłam na ostatnim przedświątecznym mityngu, a teraz nadszedł czas na trzy dni świętowania w gronie rodzinnym.  Wigilia odbędzie się tradycyjnie u najmłodszej siostry, pierwsze święto spędzę ze średnią siostrą i jej synem, a w drugie święto szykuję rodzinny obiad u mnie. Dawno nie gotowałam dla dziesięciu osób. Będzie rosół z makaronem, kaczka z jabłkami, czerwona i biała kapusta, kopytka i do tego obowiązkowo żurawina z porzeczką. No i deser oczywiście. Szwagier trochę kręci nosem, bo nie lubi słodkiego mięsa. Trudno. Polubi.   Ja od niego biorę dziś na wynos w słoiczkach do domu dwie wigilijne zupy i kawałek karpia. Bo lubię. 

Ostatnia edycja: 2022/12/24 11:48 przez: Tomoe
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: andrzejej, jerzak, Waldek

Więcej
2022/12/24 13:18 #10960 przez HENIEK
HENIEK odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Bo przygotowania do kolacji wigilijnej na koncowym etapie 
Bo dom przystrojony na swieta wewnatrz i na zewnatrz 
Najwiecej radosci sprawia fakt, ze jutro rano razem z zona wyjezdzamy na dwa swiateczne dni i powrot w srode pod wieczor .Czas odpoczac z dala od domu i codziennosci, czas na male szalenstwo

"Idealny dzień nigdy nie nadejdzie, idealny dzień jest dzisiaj, jeśli nam się uda". Horacy

Więcej
2022/12/26 16:44 #10961 przez Katarzynka77
Katarzynka77 odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Ciesze się że dziś jestem w pracy.Trzeba się odciąć od tego paśnika w domu 
Pacjenci w świątecznym nastroju,jest spokojnie 

Aby być prawdziwie wolnym,najpierw trzeba pokonać swoje słabości..
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Krysia 1967

Więcej
2022/12/30 12:22 #10962 przez Tomoe
Ucieszyłam się, gdy jeden z moich nie widzianych od miesiąca przyjaciół zapytał mnie ostatnio ze szczerą troską, czy spędziłam święta sama. Skąd wyciągnął taki wniosek? Bo nie umieściłam na facebooku żadnych zdjęć ze swoich świąt z rodziną!   Fakt, ostatnio wrzucam na facebooka głównie moje kotki. 
Zdałam sobie sprawę, jak to, co w internecie zamieszczam a co pomijam, fałszuje odbiór mojej osoby w oczach innych.
I zdałam sobie także sprawę, że minęła mi potrzeba wystawiania mojej prywatności na widok publiczny. To dobra zmiana i z radością ją odnotowuję. Nie planowałam tego, samo się stało.
Moją obserwację o tym, jak bardzo internet fałszuje odbiór rzeczywistości, potwierdził też ostatnio fakt, że mimo że mój partner nie żyje już dwa i pół roku, to wciąż jego tak zwani "facebookowi znajomi" składają mu radośnie serdeczne życzenia urodzinowe na jego facebookowym profilu, którego z jakichś przyczyn zlikwidować się nie da. Jeszcze w zeszłym roku pisałam do tych ludzi, zawiadamiając że I. od półtora roku nie żyje, a w tym roku już to sobie odpuściłam. 
Udanego sylwestra i dobrego Nowego Roku.  W realu, a niekoniecznie w wirtualu. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Katarzynka77, Alex75, Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek

Więcej
2022/12/30 12:34 #10963 przez Katarzynka77
Alicjo zgadzam się z Tobą.Człowiek szczęśliwy nie musi pisać o tym na portalach społecznościowych.
Był czas gdy pisałam tu w tym wątku codziennie...dziś się ciesze..czy zawsze to było zgodne z prawdą? Hm..  na siłe parokrotnie,pod publike coś napisałam.
Dziś się ciesze że moge to napisać.   i zobaczyłam w końcu

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Tomoe, Alex75, Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek

Więcej
2022/12/30 12:54 - 2022/12/30 12:55 #10964 przez Tomoe
To jest fajny wątek, nie neguję potrzeby jego istnienia, bo w trudnych chwilach pomaga odwrócić myśli od problemów i skupić się na pozytywach. Nie neguję też szczerej potrzeby dzielenia się z innymi swoim szczęściem, choćby po to aby im dodać otuchy, ale gdy się to przeradza w taką wewnętrzną presję żeby koniecznie zawsze wszystko co pokazuję było pozytywne i fajne, to traci to sens, bo zaczyna być nieszczere, pod publiczkę. 
Ja bardziej miałam na myśli moją zmianę polegającą na większej ochronie swojej prywatności. Swojej i swoich bliskich. 
Cóż... influencerka ze mnie nie będzie. I z tego też się cieszę. 

Ostatnia edycja: 2022/12/30 12:55 przez: Tomoe
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2022/12/30 15:56 - 2022/12/30 15:58 #10965 przez marcin
marcin odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Cieszę się, bo
- pomimo małej (wręcz znikomej) ilości pracy, dzień roboczy minął w oka mgnieniu.
- doceniam swój sposób życia - spokojny i stabilny
- zostałem (w końcu) oficjalnie wyznaczony do spisywania stanu magazynowego na inwentaryzacji 

Przypominam, że ten wątek służy do dzielenia się radościami, wnioski jego temat można napisać w swoim własnym

Mogę być tam gdzie Ty, do końca moich dni,
Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą.
Albo pić od rana Wyborową, bić matkę,
mieć jako dom klatkę schodową.
Mogę skończyć się i nie jestem zdziwiony.
Mogę wszystko, to ma dwie strony.
Ostatnia edycja: 2022/12/30 15:58 przez: marcin
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2022/12/30 16:04 #10966 przez szekla
szekla odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Drogie Panie
Fajnie, że macie swoje przemyślenia ale.....wątek służy do dzielenia sie Radościami i nie zauważyłam żeby był wątkiem dyskusyjnym.
Proszę zatem o przeniesienie sie z wywodami na temat: kto i po co? do swoich wątków. Jest w nich dużo miejsca na podobne rozważania.
Dziękuję

Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Alex75, marcin

Więcej
2022/12/30 20:04 #10967 przez Waldek
Waldek odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Pięknie jest mieć przyjaciół z którymi można pobyć,popatrzeć im głęboko w oczy,wczuć się całym sercem w ich wypowiedzi...
Dzisiaj miałem ogromne szczęście być na ostatnim mityngu AA w tym roku wśród moich wspaniałych przyjaciół...Na tym mityngu była osoba po raz pierwszy....i przede wszystkim dlatego nasze spotkanie trwało ponad 2,5 godziny...Widziałem szczęście i łzy  u tej osoby...i to było niesamowicie wzruszające
Pięknie jest być trzeźwym,pomagać innym...i z tego się dzisiaj cieszę...

"...Szanujmy wspomnienia,smakujmy ich treść,nauczmy się je cenić..."

Skaldowie.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla, jerzak, Katarzynka77, marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/01 09:27 #10968 przez williwilli55
williwilli55 odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
 Kolejne Swieta i Sylwester bez alkoholu 
Piekne jest trzezwe zycie 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, HENIEK, Katarzynka77, marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/01 11:23 #10969 przez HENIEK
HENIEK odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Bo stary rok zamkniety na trzezwo,bo nowy rozpoczety na trzezwo 

"Idealny dzień nigdy nie nadejdzie, idealny dzień jest dzisiaj, jeśli nam się uda". Horacy
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, williwilli55, Krysia 1967

Więcej
2023/01/01 11:40 #10970 przez Anetka
Anetka odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Cieszę się, że pięknie zakończyłam stary rok, choć już od pewnego czasu Sylwester jest dla mnie dniem każdym jak innny.
Byłam na mitingu I była nowa osoba, co bardzo mnie cieszy, szegolnie że kobieta, a ja wspieram kobiety podwójnie. 
Mam nadzieję, że zadzwoni, jeśli będzie potrzebować. 
Były też tańce, bo w tym gronie zawsze czuję się sobą i na luzie. 
Cieszę się z trzeźwego poranka, słonka za oknem, pysznej kawy i nowych wyzwań i radości. 
Cieszę się, że wciąż jestem 

" Time changes" ..
Mój profil: Szczęścia mozna się nauczyć. Na forum od 2018
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, williwilli55, marcin, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2023/01/01 14:34 #10971 przez Tomoe
Cieszę się, bo obejrzałam cudowny filmik, jaki nagrał jeden z moich ukochanych aktorów, sir Anthony Hopkins, z okazji swojej obchodzonej 30 grudnia 47. rocznicy trzeźwości.
Pięknie było usłyszeć, jak mówi on o sobie otwarcie "I am recovering alcoholic" i zachęca tych, którzy są w podobnej sytuacji, w jakiej on był 47 lat temu, do korzystania z programu 12 kroków, który jest bezpłatny i powszechnie dostępny w niemal każdej, nawet małej miejscowości na całym świecie. 

Więcej
2023/01/01 23:28 #10972 przez jerzak
Cieszę  się bo ...
jestem trzeżwy. 
spedzilem dobry czas z bliskimi mi osobami. 
bo jestem starszy o kolejny rok ... (kalendarzowy) w nowym trzeżwym życiu. 
jestem bogatszy o kolejne doswiadczenia i zdrowe zahowania.
(oczywiscie że  były i "pijane zachowania" - nie jestem  robotem ).
Warto być trzeżwym.  To byl dobry  czas.

Gdzieś we wszechświecie
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/04 12:06 #10973 przez Tomoe
Cieszę się, bo wczoraj i przedwczoraj, korzystając z niezwykłej jak na tę porę roku pogody (15 stopni w styczniu, no po prostu szok!) spędziłam po kilka godzin w ogródku.  Powycinałam suche badyle, pogadałam sobie z sąsiadami z okolicznych działek, odwiedziła mnie dzika kotka, której dałam papu. Oj, brzuszek spory, będą młode.
A dziś, ponieważ temperatura spadła i zanosi się na deszcz, zostałam w domu i obejrzałam film "Johnny" i z tego też się cieszę. Piękna, wzruszająca historia przyjaźni między katolickim księdzem i młodym recydywistą, oparta na prawdziwej historii  z życia Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego. Spłakałam się tak, że mi chusteczek zabrakło, co poddaję pod rozwagę potencjalnym widzom. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Waldek, Betik

Więcej
2023/01/05 22:55 #10974 przez jerzak
Dziś cieszę się bo...
jestem trzeźwy.
byłem w pracy - od lutego pracuję w nowej firmie.
zacząłem długi weekend 
Warto  być trzeźwym - trzeźwość to styl życia.
To był dobry dzień - dobry czas.

Gdzieś we wszechświecie
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Katarzynka77, marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/06 21:50 #10975 przez jerzak
Dziś cieszę się bo... 
jestem trzeźwy.
leniwie miną ten świąteczny dzień.
miałem/zrobiłem pyszny obiad... głównie polegało to na tym że podgrzałem to dobro które dostałem lub ugotowałem 
pieseł na dzisiejszym dniu skorzystał i mi te dłuuuugie wyjścia też dobrze zrobiły.
część dnia wypełniły mi filmy. A to Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022)  reż. Rian Johnson
Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Warto! 
"Ostatnia wieczerza" (2022 r) w reż. Bartosz M. Kowalski.. 
 Rok 1987. Milicjant prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczych przypadków zaginięcia infiltruje odległy klasztor i odkrywa mroczną prawdę o... Warto? ... Warto.
To był dobry dzień.
Warto być trzeźwym - trzeźwość to styl życia - warto mieć styl.

Gdzieś we wszechświecie
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Tomoe, marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/07 12:51 #10976 przez Aisza
Aisza odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
...bo czuję spokój i mogę się skupić na tym,co mam do zrobienia.
...bo świeci słońce.
...bo czuję się potrzebna moim bliskim.
...bo działam,a nie tylko planuję.
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, marcin, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2023/01/07 21:47 - 2023/01/07 21:48 #10977 przez jerzak
Dziś cieszę się bo...
jestem trzeźwy.
byłem/zrobiłem tyle ile potrzebne, a czego nie zrobiłem zapewne może poczekać.
wieczór to najnowszy " Awatar' (2022)  reż. Jemes Cameron.
Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę.
3 godz. 05 min. mija niezauważalnie. Warto!
To był dobry dzień.

Gdzieś we wszechświecie
Ostatnia edycja: 2023/01/07 21:48 przez: jerzak
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Tomoe, Alex75, marcin, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2023/01/08 09:20 #10978 przez Tomoe
Cieszę się, bo wczoraj znowu popracowałam w ogródku i znowu odwiedziła mnie dzika ciężarna koteczka. 
Cieszę się że dokarmiam dzikie koty, bo dzięki temu że do mnie przychodzą,  w moim ogródku nie ma nornic ani kretów, a wszystkie okoliczne działki są rozkopane. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Krysia 1967, Waldek, Marianna2022

Więcej
2023/01/13 18:26 #10979 przez marcin
Dziś się cieszę, bo zabrałem kolegę na miting spikerski 

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: szekla, jerzak, Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek, Marianna2022

Więcej
2023/01/21 06:39 #10980 przez Tomoe
Cieszę się bo byłam wczoraj spikerem na zaproszenie grupy AA, świętującej rocznicę swojej działalności, a po rocznicowym mityngu było nieoficjalne przyjęcie w domu aowca i alanonki. Świetna para, mają przepiękny, ogromny, sześćsetmetrowy dom, cudnie zaprojektowany, posiadający wszelkie najnowocześniejsze udogodnienia. I co najważniejsze - mają szczęśliwe dzieciaki, które dzięki zdrowieniu mamy i taty dostały szansę na normalne dzieciństwo i normalne dorosłe życie. Serce rośnie!
Cieszę się, bo dziś mi stuknęła szóstka z przodu i urządzam dla rodziny przyjęcie urodzinowe. Trochę jestem niewyspana, bo mój osobisty kierowca, który miał mnie z przyjęcia do domu dostarczyć przed dwudziestą drugą, po drodze tak się rozgadał, że zabłądził i dotarliśmy przed północą. Ale przynajmniej obejrzałam po drodze piękne zimowe nocne widoki, bo akurat śniegiem sypnęło. 
Dobrego dnia dla Wszystkich. 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Katarzynka77, Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek, Magda777, Marianna2022

Więcej
2023/01/21 17:35 #10981 przez Katarzynka77
Dziś moje młodsze dziecko obchodzi 20-ste urodziny jak ten czas leci.Tort w samochodzie.Ja na dyżurze Taka sytuacja   Dziś ciesze się przypominając sobie ten wielki dzień 20 lat temu.

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Tomoe, Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek, Marianna2022

Więcej
2023/01/21 19:16 #10982 przez Swistak
Swistak odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Już cieszę się z tego że wylądowałem na detoksy dzięki temu ocaliłem swoje życie mogę zacząć od nowa x Wami. Przepraszam to moje pierwsze dni i ciężko się skontaktować 

Wszystko jest trudne nim stanie się proste
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Tomoe, marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/22 16:11 #10983 przez marcin
Dziś się cieszę, bo przedłużyłem umowę najmu mieszkania.

W przeciwieństwie do pensji, opłaty nie wzrastają   

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, Tomoe, Krysia 1967, Ola 38, kejtlin

Więcej
2023/01/22 17:34 #10984 przez Swistak
Bo miną mi 3 dzień trzeźwy 

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, marcin, Krysia 1967

Więcej
2023/01/23 02:44 #10985 przez Swistak
Że jestem wśród was czwarty dzień trzeźwy

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, williwilli55, marcin, Krysia 1967, Ola 38

Więcej
2023/01/24 21:49 #10986 przez jerzak
Dziś cieszę się bo...
jestem trzeźwy.
byłem w pracy - jest trwałą wartością.
ogarnąłem papierologię potrzebną do nowej pracy 
popołudnie zupełnie niezobowiązujące - nic oprócz tego co konieczne.
dosłucham muzyki i czas na odpoczynek.
To był dobry dzień - dobry czas - warto być trzeźwym.

Gdzieś we wszechświecie
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Tomoe, marcin, Krysia 1967, Ola 38

Więcej
2023/01/25 19:31 #10987 przez Swistak
Niebawem połowa detoxu

Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: jerzak, marcin, Krysia 1967, Waldek, Ola 38

Więcej
2023/01/25 20:42 - 2023/01/25 20:54 #10988 przez jerzak
Dziś cieszę się bo... 
jestem trzeźwy.
byłem w pracy - jest trwałą wartością w zmiennych kolejach losu.
byłem na mitingu AA "swojej grupy"- kolega miał spikerkę - dziś minęło12 miesięcy trzeźwości. Jest w programie 12 kroków AA.
Miałem fajną wieczorną rozmowę.
To był dobry dzień. Warto być trzeźwym.  

Gdzieś we wszechświecie
Ostatnia edycja: 2023/01/25 20:54 przez: jerzak
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Krysia 1967, dzordzklunej, Waldek, Ola 38

Więcej
2023/01/25 21:15 #10989 przez Ola 38
Ola 38 odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Ja też się bardzo cieszę 
Nie pije 25 dzień i moja depresja minęła a przez ten czas zrobiłam tyle dobrych dla Siebie rzeczy 
W pracy bardzo dużo zrobiłam porządków w papierach....
Bardzo się cieszę każdym trzeźwym dniem 
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: marcin, Krysia 1967, Waldek

Więcej
2023/01/26 22:54 #10990 przez ElemBeats
ElemBeats odpowiedział(a) w temacie Dziś cieszę się bo...
Dziś cieszę się, bo wróciłem na forum :) Zapisałem się fizycznie na mityngi AA. Mam prawie dwa tygodnie trzeźwości, a Bóg i modlitwy dają mi nadzieję na to, że będę asertywny. Z Bogiem !
Następujący użytkownicy podziękowali za tą wiadomość: Krysia 1967