Moderator Działu Alkoholizm
 

Mam na imię Jarek. Trzeźwy alkoholik od 11.11.2015 roku.. i od tego dnia na forum. Jestem po terapii indywidualnej, należę do społeczności AA. Kiedy moje życie nie miało już sensu z braku perspektyw na najbliższe nadchodzące dni.. postanowiłem znaleźć w internecie jak żyć bez alkoholu. Pierwsza stronę jaka odnalazłem był ten portal i tak jestem tu do dzisiaj. Moje życie nabrało sensu kiedy zacząłem trzeźwieć, znalazłem na tym forum znajomych oraz szczerych przyjaciół, z którymi idę swoją trzeźwą drogą. To oni podzielili się swoim doświadczeniem i pokazali mi jak można żyć bez alko. Moim podstawowym priorytetem jest niezmiennie trzeźwość, gdyż bez niej moje kolejne priorytety nie mają sensu. Mają największą pasją są motocykle.. uwielbiam gotować i spędzać czas aktywnie.. Znalazłem nie tylko sens swojego życia.. uwierzyłem też w siebie, że mogę się zmienić i wiem, że to jest możliwe, jeśli tylko zacznę trzeźwieć i pracować nad sobą.. dzisiaj jestem człowiekiem znającym wartość swojego życia.. szczęśliwym trzeźwym alkoholikiem. Jeśli będę mógł pomóc to pomogę, dzieląc się doświadczeniem ze swojej drogi trzeźwości.. Napisz jeśli potrzebujesz pomocy.. jeśli będę mógł to pomogę..
 

YaroZja


YaroZja
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
paski

 
 
Moderator Działu Współuzależnień
 

Witajcie! Mam na imię Bernadetta. Na forum od 2017 roku. Zawitałam tu, aby znaleźć cudowną metodę "uzdrowienia" swojego małżonka z alkoholizmu. Dzięki terapii współuzależnienia i wiedzy ludzi z tego forum, zrozumiałam że jedyną osobą jaką mogę "uzdrowić", jestem ja sama. Dziś jestemszczęśliwą rozwódką, spełnioną mamą. Wszystkim współuzależnionym życzę, aby nie rezygnowali nigdy z walki o siebie i swoje lepsze życie. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem z osobami, które chcą czegoś więcej od życia niż tylko bierne bycie dla kogoś.
 

Benia


Dahud
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
paski