Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje.

TEMAT: Wspólna wyprawa wakacyjna.

Wspólna wyprawa wakacyjna. 2019/01/12 12:04 #1

• Adam 1972
  • Adam 1972 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 10
Witam, planuję 7 dniową letnią wyprawę motocyklową przez Litwę, Łotwę i Estonię. Plan jest taki, żeby dotrzeć do Talina zwiedzając po drodze wybrzeże Bałtyku (4 dni w jedną stronę i 2 dni na powrót). Czasu wyjazdu dokładnie nie określam, to pozostawiam do domówienia. Wcześniej wspominałem w swoim poście o trzeźwieniu poprzez realizowanie swoich pasji (celów), taki wspólny wyjazd były tego rezultatem. Bardzo trafnie opisała to jedna z koleżanek: "Żyć z chorobą, a nie chorobą" i w taki sposób chciałbym traktować siebie i moją chorobę. Oczywiście nie zapominam kim jestem, dlatego też szukam chętnych do wyjazdu wśród leczących się alkoholików. Nie chcę ryzykować swojej trzeźwości wybierając się z ludźmi którzy piją. Sam już jeździłem i też nie do końca czułem się pewnie. Zapraszam do wspólnego przygotowania się. Jak ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt, wymienimy się namiarami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Propozycja wspólnej wyprawy motocyklowej 2019/03/11 17:45 #2

• Adam 1972
  • Adam 1972 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
Witam wszystkich! Mam w planach wakacyjną (miesiąc lipiec lub sierpień) wyprawę motocyklową do Talina i z powrotem (około 7 dni). Poszukuje osób, które podobnie jak ja realizują swoją trzeźwość m.in.poprzez pasje. Do tej pory jeździłem jako samotny jeździec, ale pomyślałem, że byłoby mi miło gdyby ktoś chciał ze mną tworzyć koncepcję wyjazdu a potem ją zrealizować. Nie ukrywam, że w we wspólnym gronie niepijących alkoholików jest po prostu raźniej i bezpieczniej. Pozdrawiam Adam.
Ps. Mój rumak: honda transalp

Propozycja wspólnej wyprawy motocyklowej 2019/03/11 19:11 #3

• krzysiek
  • krzysiek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1117
:-H :-H Witam Jestem Dzik Samotnik może najpierw Licheń Ale Tallin Trońkę daleko i koszta.Mój Rumak Towarzysz Urał M 67-36 1983 rok i Babcia Jawa 250 353 1958 rok

Propozycja wspólnej wyprawy motocyklowej 2019/03/19 12:34 #4

• Adam 1972
  • Adam 1972 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
Cześć Krzyśku, miło że odpisałeś. Nie za dużo motocyklistów wśród niepijących i trzeźwiejących alkoholików. Do Lichenia niestety nie będę się wybierał, pozostanę przy pomyśle objazdu wybrzeża Bałtyku przez Litwę, Łotwę i Estonię. Jeśli masz tak stare motocykle, to faktycznie nie jest to trasa dla nich. Ja miałem przez 20 lat CŹ 175 z 1962 roku, jeżdżąca. Ostatnio właśnie ją sprzedałem. Bliscy są mi ci którzy mają serce do staroci, motocyklowych też. Pozdrawiam i jeśli możesz puścić wieści o takim trzeźwym co chciałby z innymi trzeźwymi pojechać w trasę, to będę wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzysiek

Wspólna wyprawa wakacyjna. 2019/03/20 18:56 #5

• Adam 1972
  • Adam 1972 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
Cześć, uparcie ponawiam temat wspólnego wyjazdu motocyklowego. Proponowałem wyjazd do Talina, ale chętnych brak. Być może nie ma zbyt wielu motocyklistów wśród ludzi z AA, albo mój plan jest zbyt ambitny. Jeśli ktoś miałaby pomysł i chęć na zorganizowanie tygodniowej wakacyjnej wyprawy po Polsce to proszę odezwać się. Chętnie będą uczestniczył w takim przedsięwzięciu. Pozdrawiam wszystkich, Adam.
Ps. Za każdym razem, kiedy uda mi się zaplanować i zrealizować jakiś ciekawy pomysł, w trzeźwy sposób, to czuję jak utwierdzam się właśnie w swojej trzeźwości. Widzę, dlaczego warto żyć, nie tylko po to żeby nie pić. W tym odnajduję m.in. radość życia.

Wspólna wyprawa wakacyjna. 2019/03/20 19:09 #6

• Dariusz
  • Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1761
Adamie, połączyłem Twoje wątki motocyklowe, proszę o niezakładanie ciągle nowych.
Podróż na tysiąc mil zawsze zaczyna się od pierwszego kroku...

Wspólna wyprawa wakacyjna. 2019/03/21 19:44 #7

• krzysiek
  • krzysiek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
:-H Witam jestem ju zastary na takie Maratony bnggfgbfb Myślę ze Towarzysz Ural by dał radę ale ja nie.Jakiś maly wypad na Spotkania Trzeźwościowe??Np wypad do Bełchatowa tam są jakieś warsztaty??Zaraz Sprawdzę

Wspólna wyprawa wakacyjna. 2019/03/21 19:48 #8

• krzysiek
  • krzysiek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
:-H Witam Tak jest 29 Czerwca Można by się sppotkać na Miejscu ?/Ja jestem z Piastowa a Ty??