Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje.

TEMAT: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY"

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/05/05 19:39 #106

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 8933
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 7 maja o godz. 18:30 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok V
2.Medytacje 24h na 7 maja
3.Co mi pomaga w zdrowieniu, a co szkodzi?

Łączymy się z Włodkiem - skype ID glicynia3
P.S.Informacja ta również się wyświetla w Portalu Wspólnot
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/05/13 06:46 #107

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 14 maja o godz. 18:30 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok V
2.Medytacje 24h na 14 maja
3.Uczciwość a program 12 kroków AA

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/05/19 18:04 #108

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 21 maja o godz. 18:30 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok V
2.Medytacje 24h na 21 maja
3.Medytacje - jak wpływa na moje codzienne trzeźwe życie

Ostatnio zmieniany: 2016/05/19 18:08 przez glicynia. Powód: błedy stylityczne

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/05/26 19:35 #109

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 28 maja o godz. 18:30 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Tradycja V
2.Medytacje 24h na 28 maja
3.Stosowanie modlitwy o pogodę ducha

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/06/02 18:21 #110

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 04 czerwca o godz. 18:30 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok VI
2.Medytacje 24h na 04 czerwca
3.Codzienne problemy a program AA /12 KROKÓW/

Mityng Skype ? 2016/06/04 20:25 #111

• krzysztof1
  • krzysztof1 Avatar
Czesc,
Chciałbym dowiedzieć się czegoś o mityngach Skype , czy to bezpieczne ? Jak działa ?

Odp: Mityng Skype ? 2016/06/04 20:37 #112

• Alerk
  • Alerk Avatar
Tu nasi forumowicze umawiają się na wspólny miting.
niepijemy.pl/forum/27-wydarzenia-oglosze...=35&start=105#270123
Ten myślę,że jest bezpieczny,a jak inne nie mam pojęcia.

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/06/10 18:07 #113

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 11 czerwca o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok VI
2.Medytacje 24h na 11 czerwca
3.Przestrzeganie planu 24 godzinnego
4.Czy dopuszczamy siebie do powikłań emocjonalnych

Ostatnio zmieniany: 2016/06/10 18:08 przez glicynia. Powód: błędy stylistyczne

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/06/16 12:00 #114

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 18 czerwca o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok VI
2.Medytacje 24h na 18 czerwca
3.Ulga i radość moje doświadczenie AA
4.Spiesz się powoli

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/06/24 20:01 #115

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2298
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 25 czerwca o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Tradycja VI
2.Medytacje 24h na 25 czerwca
3.Miting spikerski

Łączymy się z Agnieszką - skype ID agako74
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." Carl Gustav Jung

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/07/01 12:08 #116

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2298
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 2 lipca o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1. Krok VII
2. Medytacje 24h na 2 lipca
3. Miłość w trzeźwieniu
4. Rozwój osobisty - pytania

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." Carl Gustav Jung
Ostatnio zmieniany: 2016/07/01 12:09 przez martasa.
Za tę wiadomość podziękował(a): Iza_77

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/07/09 13:55 #117

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 14634
Hej :) Dzisiaj o której godzinie miting i z kim Ludzie łączyć się mają? Brak wpisu ^^)
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/07/14 13:00 #118

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 16 lipca o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1. Krok VII
2. Medytacje 24h na 16 lipca
3. Zazdrość jakie mam doświadczenia
4. Rozwój osobisty - Nastawienie
1.Czy potrafię rozpatrywać przeszłość jako to co przeminęło bezpowrotnie i wejść w nową
drogę życia,aby konstruktywnie oddziaływać na siebie?
2.Czy potrafię uczyć się na moich niepowodzeniach i uzyskane doświadczenie odpowiednio
wykorzystywać w przyszłości.
3.Czy posiadam realistyczne wyobrażenie o moich zdolnościach i granicach możliwości.

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/07/18 16:01 #119

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie w sobotę 03 września o godz. 18:00 czasu polskiego. Przerwa urlopowa

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/09/02 16:16 #120

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 03 września o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1. Krok 9
2. Medytacje 24h na 03 września
3. Jak okres wakacyjny wpływa na naszą trzeźwość i rozwój osobisty

Odp: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/09/08 11:53 #121

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 10 września o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1. Krok 9
2. Medytacje 24h na 10 września
3. Jak okres wakacyjny wpływa na naszą trzeźwość i rozwój osobisty

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/05 16:09 #122

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Otrzymane podziękowania: 20225
Wakacje się skończyły i myślę, że warto odnowić nie tylko ten wątek ale mitingi również.
Rozmwaiałam z Włodkiem na ten temat i jak się okazuje chętnych brak.
Tak więc dla przypomnienia tylko piszę. Może ktoś z nowych Użytkowników również będzie zainteresowany?
Jeśli tak to proszę o złożenie swojej deklaracji :grin:
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/05 17:21 #123

• MISIA
  • MISIA Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 3672
To ja na ochotnika w roli słuchacza :P

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/06 09:58 #124

• Tomasztomek
  • Tomasztomek Avatar
Nie wiem jak to wyglada tutaj ale "brałem" swego czasu udział w czymś podobnym na skypie.
Nie był to dla mnie dobry sposób.
Znaczy był to wtedy dla mnie sposób na legalne olewanie działan w życiu. No i piłem lub byłem pijany w czasie tych niby mitingów.
Po odwyku miałem myśli znów poszukać sobie czegoś takiego ale powiedziałem sobie nie.Realne to realne.
Nawet czytając tu tę informację wróciła do mnie mysl-a może......
Ale zaraz przypomniałem sobie siebie.
Dla mnie Tomasza alkoholika to jest droga na skróty,droga na łatwiznę bo bardzo szybko zwraz z myślami o internetowych mitingach pojawiły się myśli że to jest lepsze,szybsze,łatwiejsze niż realne.W koncu po co się ubierać,przyszykowywać i dojeżdżać,tracić czas,paliwo i energię na to zeby być na grupie jak mogę znów wygonić wszystkich z pokoju,uwalić sie na fotelu w powyciaganym dresie,lub w samych majtach ze spritem i chipsami na biurku i wielce się "mitingować".szybko,łatwo i przyjemnie.... To dla mnie jest przejaw pijanego myslenia a ja nie chce już miec pijanych myśli więc jako nowicjusz nie chcę w czymś takim uczestniczyć.
Ostatnio zmieniany: 2016/10/06 09:59 przez Tomasztomek.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/06 12:53 #125

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
Dużo racji jest w tym co piszesz. Weź jednak pod uwagę tych co mieszkają poza granicami Polski i mają trudności w realu uczestniczyć w mitingach.
Dla nich taki wirtualny miting jest lekarstwem.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Adamm

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/07 10:02 #126

• Tomasztomek
  • Tomasztomek Avatar
Odpowiedziałem tylko i włącznie w swoim imieniu,jako nowy użytkownik do których skierowałaś swój post Szeklo. Nie zajmuję się innymi tylko sobą więc nawet nie mam zamiaru nikomu ani zabraniać ani zmuszać do tego typu działań. :)
ps co do niemożliwości udziału w realnych mitingach....niedawno w czasie rozmowy ze znajomym zza ocenanu usłyszałem że jedynym miejscem na ziemi na którym nie było jeszcze mitingu jest biegun.tylko nie pamiętam który,wiem ze ten na którym nie ma baz badawczych,bo na tym gdzie te bazy sa mitingi aa już były :)więc...kto chce szuka......
Nie mniej jeszcze raz powótrzę,nie mam zamiaru nikomu ani zabraniac ani zmuszać.
To co pisze to wyłącznie moje słowa wynikające z własnych przemyślen i doświadczeń.
PD

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/07 13:35 #127

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
Tomasztomek napisał:
... to jest droga na skróty,droga na łatwiznę bo ... to jest lepsze,szybsze,łatwiejsze niż realne.
... po co się ubierać,przyszykowywać i dojeżdżać,tracić czas,paliwo i energię na to zeby być na grupie
... jak mogę znów wygonić wszystkich z pokoju,uwalić sie na fotelu w powyciaganym dresie,lub w samych majtach ze spritem i chipsami na biurku i wielce się "mitingować".szybko,łatwo i przyjemnie....
To dla mnie jest przejaw pijanego myslenia a ja nie chce już miec pijanych myśli więc jako nowicjusz nie chcę w czymś takim uczestniczyć.
Tomaszu :czesc: jak na nowicjusza, to jakoś mi nie wyglądasz z prawie 2 letnią abstynencją, o ile db. pamietam? Trochę dziwi mnie Twoje zdanie na ten temat. Owszem, pachnie to łatwizną, ale tylko Tobie poprzez Twoje "pijane" myślenie z tamtego okresu. Podszedłeś do tego olewacko i lekceważąco być może i taką wizję o wchodzącym na miting na skyp'ie posiadasz. Wirtualny miting nie zobowiązywał Cię do niczego mogłeś siedzieć nawet bez gaci i sączyć drinki o ile nikt się nie kapnął, że jesteś pod wpływem. Mogłeś się "mitingować", dowartościować, że robisz już tak wiele w kierunku niepicia. Zakładasz od razu, że wchodzący jest be, bo idzie na łatwiznę. I tu się możesz grubo mylić. Ja mam inne doświadczenia. Mam też inne spojrzenie na sens takich mitingów.
Ja osobiście chodząc sobie na mitingi u siebie 2 razy w tygodniu i z raz na miesiąc czy dwa uczestnicząc w jakimś mitingu rocznicowym z zabawą czuję się zaspokojony "duchowo". Jednak brałem udział w mitingach On-Line w celu ich propagowania. Uważałem, że może on być pomocny np.:
+ za granicą zanim ktoś namierzy najbliższy miting polskojęzyczny, który czasem nie jest tak wcale pod ręką
+ gdy ktoś ma kłopot z dotarciem na miting w realu - niepełnosprawni
+ gdy ktoś chce przełamać pierwsze lody w kwestii mitingów
+ gdy ktoś wstydzi się mimo Anonimowości, że zostanie rozpoznany w swoim "prowincjonalnym" środowisku.
Sądzę, że podobne wzgledy kierowały pomysłodawcą tego typu mitingów (Chris), czy prowadzącym je naszym Włodkiem (glicynia)
I moje spostrzeżenia są takie, że mimo możliwości pójścia na łatwiznę, ludziska wcale sie do tego nawet nie garną. Czemu?????????????
Sądzę, że anonimowość jaką zapewnia internet, a w zasadzie mówimy tu o skyp'ie jest solidnym zabezpieczeniem. Więc czemu, co jest barierą?
Ja mam swoje prywatne zdanie na ten temat.
Pozdr. :-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): glicynia

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/10 10:10 #128

• Tomasztomek
  • Tomasztomek Avatar
andrzejej napisał:
Zakładasz od razu, że wchodzący jest be, bo idzie na łatwiznę. I tu się możesz grubo mylić.
Przeprasza, Andrzeju...możesz mi pokazać gdzie ja to zakładam?
Pisząc w tym temacie napisałem tylko mooje własne zdanie odnoszące się do mnie. Nigdzie słowem nie napisałem że to odnosi się do kogoś innego.Więc prosze nie wkladac mi nie moich słow w usta. :) Bo to co zrobiłes to czysta manipulacja cytowaniem. bez obrazy.
Opisałem tu swoje prywatne zdanie na ten temat bez odnoszenia się do osób trzecich lub pisania w stylu że wszyscy tak mają. Używania słów MY WY ONI WSZYSCY oducza mnie na bieżąco wspólnota (myślę że skutecznie) dlatego zawsze odnoszę się (staram sie) tylko do siebie.
Ja mam swoje prywatne zdanie na ten temat.
Masz swoje zdanie na temat dlaczego to się nie rozkręca mam rozumieć?
Widzisz,tylko ten temat akurat mnie nie interesuje.
Nie zajmuje się myśleniem dlaczego inni nie korzystają z takiej możliwości.i tak nie mam na tych innych wpływu więc po co zajmowac moj unysl takimi sprawami. Mam wpływ na siebie i siebie tylko staram się zmieniac.
PD

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/10 10:20 #129

• ursa
  • ursa Avatar
  • Wylogowany
  • Dobry Duszek
  • alkoholiczka (25.08.2011)
  • Otrzymane podziękowania: 11664
To ja skorzystam z tego watku i informuje, ze juz niebawem ruszam z kobiecym mitingiem na Skype (wybaczcie panowie, ale nie bedzie wyjatkow, miting jest kobiecy z roznych wzgledow). Na razie tematem beda Tradycje AA, ale jesli sie rozkreci to bedziemy kontynuowaly. Jesli ktoras z pan ma ochote sie przylaczyc to zapraszam i czekam na wiadomosc na priva.
Pozdrawiam @};-
Istnieją słowa, które nie mówią nic i cisza, która mówi wszystko.
Za tę wiadomość podziękował(a): MISIA, szekla

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/10 21:42 #130

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
Tomasz :czesc: wybacz, ale tak odebrałem Twoje dywagacje na temat mitingów ON-LINE. Nie napisałeś i nie napiszesz tego wprost, ale zasugerowałeś swoją niechęć. Nazwałeś je niby mitingami, to trochę brzmi lekceważąco. Rozumiem Twój ton, bo chluby Ci nie przynosi fakt, że piłeś na tych mitingach alkohol.Więc jeśli uraził Cię mój odbiór - to przepraszam Cię i zmodyfikuję konkretnie to, co zacytowałeś z mego postu:
zakładasz od razu, że wchodzący dzisiaj na miting ON-LINE Tomasz mający kiedyś pijane myślenie, dzisiaj znowu pójdzie pijaną ścieżką.
Piszesz:
Nie zajmuje się myśleniem dlaczego inni nie korzystają z takiej możliwości ...

To wielka szkoda, że nie chce Ci się pomyśleć troszkę, co może kierować innymi uczestnikami takiego mitingu.
A tak naprawdę, to przeczytaj jeszcze raz swój post i odpowiedz sobie uczciwie - mi nie musisz - jakie miałeś intencje? Bo, abym go tak nie zrozumiał, to możnaby się wyrażać precyzyjniej.
Pozdr. :-H
Postscriptum:
Jeśli chcesz napisać, że nie masz wpływu na to, jak zrozumiem, to sobie daruj.
Uważam, że masz wpływ. :ymdevil:
Ostatnio zmieniany: 2016/10/10 21:46 przez andrzejej.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/10 21:56 #131

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
ursa napisał:
...(wybaczcie panowie, ale nie bedzie wyjatkow, miting jest kobiecy z roznych wzgledow).
Jeden wzgląd to żem Ula nawet się domyślił - płeć. :lol:
A inne, jeśli można wiedzieć? - natrętny Jędrek pyta. buahaha
Ja się i tak przebiorę. bnggfgbfb
Tak na poważnie, to fajnie. :-BD
Ostatnio zmieniany: 2016/10/10 21:58 przez andrzejej.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/11 08:13 #132

• Tomasztomek
  • Tomasztomek Avatar
Widzę Andrzeju że Ciebie kręci taka dyskusja. Mnie nie. Przedstawiłem swoj punkt widzienie i wyraziłem niezgode na manipulację cytowaniem i na tym koniec.Zwyczajnie nie chce mi sie dalej o tym gadać,więc Twoja racja a mój spokój.
ps nie byłbym sobą :ymdevil: :ymdevil:
Jeśli było by faktycznie tak jak napisałeś o tym dla kogo te mitingi sa pomocne to gdyby to było takie ach i och to byłby masowy nalot na skypowe mitingi taki,że serwery by siadały a normalne salki mitingowe świeciły by pustkami.. a tak nie jest (na szczęście) :)
To tyle odemnie na zakończenie.

Ursa,choć moje zdanie na temat skypa i mitingów opisalem wyżej to jednak napisze ci-BRAWO!!
Za inicjatywe skierowaną do pań BRAWO!
Wbrew temu co krzyczą ( w mojej okolicy też) wszyscy "strażnicy" wartości aowskich słysząc o kobiecych mitingach czy grupach i przytaczając na sprzeciw słowa z Preambuły ja jestem jak najbardziej na tak. Jesuu kiedyś to o mało nie zlinczowano kobietki która mówiła o kobiecej grupie AA.... Moja przyjaciółka z terapii z którą mam regularny kontakt od kilku miesięcy chodzi na taką grupę tylko dla kobiet, która funkcjonuje w sąsiednim województwie,i powiem Ci że widać jak Ona mocno poszła do przodu w porównaniu w poprzednim rokiem. Wierzę jej gdy mówi że są sprawy które Ona jako kobieta choćby bardzo chciała nie jest w stanie poruszyc na mitingu w obecności mężczyzn i te nieruszone sprawy gniotły ją dłuższy czas,a wsród samych kobiet jest inaczej. Widzę że u Niej to działa.:)
Dlatego życzę Ci powodzenia nawet jeśli to jest forma (skype)którą ja osobiście nie akceptuję :)

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/11 09:52 #133

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
Tomek :czesc: nie kręci mnie taka dyskusja.
Chcę Ci zwrócić uwagę, że idziesz na łatwiznę nazywając mnie manipulantem, bo jeśli manipuluję jak mówisz, to nim jestem. Mi takiego kalibru zarzut nie zatyka ust, bo mam prawo napisać jak odebrałem Twój post. Co uczyniłem. Ja bym raczej napisał, źle mnie odebrałeś, a Ty walisz nieodpowiedzialnie. Kto dał Ci prawo do takich przyjaznych zachowań - Wspólnota i jej nauki?
Odpowiadaj za swe sformuowania i najpierw zastanów się czy to będzie adekwatne do mojej "winy"
Czy szanownemu Panu można zwrócić uwagę, że szasta słowem nieodpowiedzialnie - czy nie można?
To przełknij to, jak ja przełykam manipulację. :ymdevil:
Ja uważam, że rację spróbowałeś swoją sprzedać tutaj złośliwością, a to dla mnie oznaka braku argumentów i słabości. Skąd inąd to znam.
Skończyłem :-BD
Sorry, za moje odbiory - bez urazy. ^#(^
Ja mam do przemyślenia, a Ty jak uważasz.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/11 13:20 #134

• glicynia
  • glicynia Avatar
Zapraszam na najbliższy miting, który odbędzie się w sobotę 15 października o godz. 18:00 czasu polskiego. Bardzo proszę osoby, które chcą wziąć w nim udział, o kliknięcie przycisku "Dziękuję" w tym poście.

Tematy:
1.Krok 10
2.Medytacje 24h na 15 października
3.Złość jak sobie radzę z nią w życiu codziennym
4.Spacer ku pogodzie ducha

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/18 13:45 #135

• glicynia
  • glicynia Avatar
Ten tekst napisała Corydana gdyż miała taką ptrzebę.
Kiedy zakładałam mityng on-line tutaj na forum byłam pełna nadziei, że taka forma jest potrzebna w dzisiejszych czasach. Czasach pędzących, w dobie internetu.
Przez rok mityng funkcjonował bardzo dobrze. Spotykaliśmy się co tydzień , dzieląc się swoimi doświadczeniami, radościami, porażkami, pracowaliśmy na 12 krokach AA. Dla mnie byliście siłą wyższą...
A dziś ze łzą w oku pytam , co się stało , że z grupy liczącej około 20 osób pozostały 3?
Proszę o uczciwe wypowiedzi. Osoby, które nie uczestniczyły w mityngu, bardzo proszę o podanie przyczyny . Natomiast uczestników proszę o sugestie, swoje odczucia. Z pewnością bardzo pomogą mi one w zrozumieniu tego co się stało.
Mityngi odbywały się co tydzień w sobotę , natomiast teraz mityng ma być tylko raz w miesiącu, a i tak z powodu niskiej frekwencji(2osoby) się nie odbywa.
Jest mi bardzo przykro. Już którąś sobotę z kolei odczuwam podobne rozterki, smutek i żal. Czy o to nam chodzi?
Chciałam również wspomnieć, że u każdego z nas alkohol dokonał spustoszeń emocjonalnych i psychicznych. Jesteśmy sobie nawzajem potrzebni , zatem proszę o wsparcie i spróbujmy wspólnie zastanowić się, co zrobić, aby nasz mityng on-line powtórnie się odrodził.
Chciałam od siebie napisać, że bardzo za nim tęsknię, że każda sobota była niejako uroczystość.
Pozdrawiam
24h nie piję
Croydana

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/18 17:53 #136

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
Witam
Na prośbę:Osoby, które nie uczestniczyły w mityngu, bardzo proszę o podanie przyczyny powiem, że nie poczuwam się do usprawiedliwiania. Jest to po prostu mój wybór/
Natomiast: dlaczego miting się rozpadł? poszukajcie odpowiedzi w grupie, w sobie. Coś się wydarzyło? Nie wiem. Wiem za to, że nic się nie dzieję bez przyczyny.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Norbi, Alerk, Adamm

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/18 20:15 #137

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3459
Co do mitingów Online jestem w pustce naprawdę wolę spotkania w Realu.
Z tego,co mi wiadomo na początku lat 2000 była projekcja i sugestia powstawania mitingów Online z szczególnością dla tych osób,którzy nie mają możliwości bycia na mitingu w Realu.
Glicynia powiem Ci tak,prowadziłem grupę AA w Roterdamie przez 7 lat-grupę zamknęliśmy-wiesz dlaczego? bo nikt nie chciał przejąć Służb.
Wiesz co się stało po zamknięciu grupy?
Te same osoby otworzyły nową grupę i chętni na służby się też znalazły-jaki wniosek-Nic się nie dzieje bez przyczyny.
Po co Ci wiedzieć,dlaczego?,po co? co jest przyczyną? spadku frekwencji Mitingu Online? zostaw to,jak będzie taka potrzeba to Siła Wyższa pokaże palcem wskazującym,gdzie trzeba iść szukać pomocy.
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Za tę wiadomość podziękował(a): Czeslaw

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/10/19 09:43 #138

• Tomasztomek
  • Tomasztomek Avatar
Nie wiem kto to Croydana i nie rozumiem dlaczego sama nie napisze pytań jeśli ma takowe?
Ale w sumie nie musze wiedziec.
Wcześniej napisalem dlaczego nie wezmę udziału w takim czymś jak Miting internetowy.
Ale powtórzę.Dla mnie to droga na skróty,która może mnie szybko zaprowadzić do tego co bylo kiedyś. i zwyczajne zagrozenie na powrót do starego myślenia.
A ja nie chcę mieć tego co kiedyś,więc nie mam nawet zamiaru ryzykować.
Ostatnio zmieniany: 2016/10/19 09:45 przez Tomasztomek.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/05 14:47 #139

• sebio
  • sebio Avatar
nie było mnie pare dobrych tygodni wchodze dzis i patrze ze nie ma mitingu , szkoda a tak chciałem dziś posłuchać :(

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/15 17:01 #140

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 14634
Mam pytanie w związku z mitingiem, kiedy będzie następny?
Na czacie było zapytanie nowego forumowicza, a dzisiaj od kogoś zapytanie na maila dostałam.
Chciałabym tym osobom dać znać na drodze mailowej o najbliższym terminie mitingu.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-