Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje,Ankiety.

TEMAT: Oddział dzienny np. do 13? Warszawa

Oddział dzienny np. do 13? Warszawa 2017/01/03 13:26 #1

• grun
  • grun Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam serdecznie !

Wybaczcie, nie mam w tym momencie czasu opisywać swojej sytuacji (już to zresztą tutaj robiłem ale zapomniałem loginu:) ) jednakże potrzebuję pomocy, z wielu powodów, głownie firmowych chciałbym odbyć terapię dzienną w troszkę krótszych godzinach, znalazłem na bemowie : www.plwat.pl/firma/oddzial-dzienny-terapii-uzaleznien-od-sr oddział dzienny i zajęcia od 8 do 13 jednakże w godzinach porannych jechałbym tam półtorej godziny z mojej miejscowości, preferowałbym raczej dzielnice po prawobrzeżnej stronie Warszawy lub w okolicznych miejscowościach - czy ma ktoś może inforamcje gdzie mogę znaleźć troszkę krótsze oddziały dzienne?
Chętnie przejrzę też oferty po drugiej stronie Wisły może będzie dogodniejsza lokalizacja.
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): krzysiek

Oddział dzienny np. do 13? Warszawa 2017/01/04 09:49 #2

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 12705
Witaj :czesc:
Może poszukaj intensywniej w internecie albo zadzwoń do jakiegokolwiek ośrodka i tam więcej informacji udzielą co do innych.
Jestem Monika alkoholiczka.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Oddział dzienny np. do 13? Warszawa 2017/01/04 19:09 #3

• krzysiek
  • krzysiek Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 503
:-H Witam na Trzeźwym Szlaku.Poszukaj a może Terapia przyjdzie Sama do Ciebie tak sobie będziesz na luzie i Samo się będzie Trzeźwiało ot tak bez wysiłku Pozdrawiam Krzysiek alkoholik