Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje,Ankiety.

TEMAT: 16 grudnia w Centrum Kultury w Kartuzach

16 grudnia w Centrum Kultury w Kartuzach 2016/11/07 17:54 #1

  • Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Posty: 6590
  • Otrzymane podziękowania: 3308
Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom zaprasza na koncert charytatywny połączonym ze świadectwem trzeźwości Piotra Nagla. Prosimy też o rozpowszechnienie informacji w miarę możliwości na swoim portalu.

16 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Kartuzach odbędzie się charytatywny koncert Piotra Nagiela, podczas którego będzie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz podopiecznych Fundacji Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom.

Ten załącznik jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.


Piotr Nagiel jest muzykiem, działającym polskim rynku już od wielu lat na. W latach 80-tych był członkiem zespołu Kama-X. W 1999 r. Piotr Nagiel zaczął współpracę z Krzysztofem Jaryczewskim z zespołu Oddział Zamknięty. W tym okresie powstał program profilaktyczny „Dopóki Masz Wybór”. W styczniu 2003 r. założył zespół STO%, z którym współpracuje do dziś. W swoich utworach poruszają problematykę m.in. uzależnień. Piotr Nagiel, poza grą w zespole, występuje w całej Polsce z licznymi programami profilaktycznymi, które są adresowane przede wszystkim do młodzieży szkolnej. Muzyk opowiada o swoich doświadczeniach, problemach i sile woli w walce z uzależnieniem. Skupia się także na przemocy wśród młodych ludzi, ale również na wszelkich niebezpieczeństwach, takich jak rożnego rodzaju używki.

Z poważaniem

Magdalena Borkowska
tel. 539 001 600

Pełnomocnik
Prezesa Zarządu Fundacji Karola Słabek

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Ostatnio zmieniany: 2016/11/07 17:55 przez Norbi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.