Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje.

TEMAT: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY"

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/21 16:49 #316

• anikaa
  • anikaa Avatar
Tematy na najbliższy Miting (skype) w piątek 24.08 o godz 20.00 czasu polskiego.

1. Właśnie tu i teraz.Życie dniem codziennym, jaka jest moja droga zdrowienia?
2. Zaufanie i bliskość

Zapraszam i pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2018/08/21 16:50 przez anikaa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 12:42 #317

• Yarood
  • Yarood Avatar
Zasady obowiązujące na mittingu
Każdy, kto chce zabrać głos na mitingu, sygnalizuje to poprzez podniesienie
ręki.
Każdy mówi tylko o własnych doświadczeniach, poglądach i przemyśleniach,
nie teoretyzuje, nie krytykuje i nie ocenia wypowiedzi innych, a także nie
używa słów my, wy, oni itp.
Nie należy przerywać wypowiedzi innym, zadawać w jej trakcie pytań,
wypowiadać komentarze.
W naszej Wspólnocie nie udziela się rad, a więc twoja wypowiedź może
ujawniać tylko własne doświadczenia, przeżycia i zachowania w sytuacjach
podobnych do przedstawionych przez innych uczestników mitingu.
Wszyscy obecni na mitingu są zobowiązani do zachowania anonimowości osób
i zasłyszanych na mitingu spraw i zdarzeń.
JEST TO FUNDAMENTALNA ZASADA WSPÓLNOTY

chciałbym prosić o przestrzeganie tych zasad na mitingu online.. kto uczestniczy to wie o co chodzi, obowiązuje mnie zasada anonimowości i do niej się stosuje..
wczorajsze dawanie rad po jednej wypowiedzi nie ma korelacji z w/w zasadami
to jest miting i należy uszanować osoby w nim uczestniczące..

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 13:57 #318

• anikaa
  • anikaa Avatar
Warto bylo wypowiedziec sie na mitingu, a w momencie zauwazenia nieprawidlowosci zareagowac na biezaco.Zasady byly odczytywane na poczatku,warto przychodzic punktualnie.
Trudno na drugi dzien zastanawiac sie, kto i co powiedzial.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2018/08/25 14:01 przez anikaa.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 14:07 #319

• Yarood
  • Yarood Avatar
aniko na miting przychodzimy kiedy chcemy i kiedy chcemy z niego wychodzimy.. chyba, że to są Twoje zasady.. nigdy i nikt mi nie zwrócił uwagi, że przyszedłem spóźniony na żadnym z naciskiem na słowo na żadnym mitingu.. a Twoje komentarze, że znów ktoś przyszedł spóźniony zwłaszcza w tamtym tygodniu są poniżej krytyki..

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 15:28 #320

• Wiola74
  • Wiola74 Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 845
Czuje się wywołana do tablicy. Owszem, przychodzę zawsze spóźniona i na dodatek nie zabieram głosu i nie zamierzam się każdemu tłumaczyć dlaczego tak jest. Jeśli to jednak stanowi problem to mogę nie wchodzić wcale.
”Nikt nie może się cofnąć w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie„

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 17:23 #321

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Otrzymane podziękowania: 20598
Wiolu...ja bardzo cenię sobie punktualność, mam to już w sobie.
Na żadnym jednak mitingu nie zauważyłam żeby obowiązywała punktualność przychodzenie i wychodzenia.
Nie spotkałam się też z obowiązkiem wypowiadania się. Sama udzielam sie tylko wtedy kiedy mam coś do powiedzenia lub kiedy miting prowadzę. Reszta jest milczeniem ^^)
Zatem żadna tablica i żadne "mogę nie wchodzić wcale". Bądź sobą i realizuj swoje potrzeby.
Pozdrawiam :grin:
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Norbi, jerzak, Alchemia, williwilli55

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 19:05 #322

• anikaa
  • anikaa Avatar
Cenie sobie punktualność, bo jest to szacunek dla innych.Na Mitigach na których bywam tu na żywo wszyscy przychodzą na czas i nikt nikogo nie krytykuje za cokolwiek.
Nie padło z moich ust,że ktoś ma przychodzić punktualnie. Godzina rozpoczęcia jest zawsze podana i kto chce to jest.
Podjęłam się prowadzenia Mitingu w miesiącu sierpniu, bo niestety nie było chętnych.
Niestety w tym czasie została wprowadzona nowa wersja Skype, która była dla mnie dużym utrudnieniem.
Przeprosiłam wszystkich 2 tyg temu na początku,za 10 minutowe opóźnienie w rozpoczęciu mitingu właśnie z powodów technicznych ( dodawanie do grupy nowych dzwoniących nie działało u mnie i internet był powolny).
Później, kiedy zaczęłam prowadzenie mitingu tj. czytanie zasad,preambuły, tradycji, kroków , modlitwy o pogodę itp ciągle dochodzili nowi dzwoniący. Trudno jest samej prowadzić miting, czytać, wypowiadać się w temacie i łączyć kolejne osoby na skypie.
Aż tak podzielnej uwagi nie mam i to bardzo rozpraszało za co przeprosiłam, bo co chwile ktoś przerywał skupienie.
Nikt nikogo nie zmusza do wypowiadania się,ale przychodzenie na miting by posiedzieć w ciszy przez 1,5godz mija się z celem?
Fajnie jest mieć postawę roszczeniową i tylko krytykować, a samemu nic nie robić i jeszcze pisać nieuprzejmie komentarze po 2 tygodniach w obraźliwym tonie.
Doceniam sobie rady starszych, doświadczonych kolegów, ale te konstruktywne.
Wczoraj Krzysztof zajął się stroną techniczną i to było ogromne ułatwienie.Wszystko poszło gładko.
Nadal jest wolne miejsce dla prowadzącego.
To był mój ostatni miting, dziękuje wszystkim za miłe słowa na privie i te niemiłe też są wyrazem czegoś.Ciekawe doświadczenie.
Następnym razem też sobie chętnie posłucham, co mają inni do powiedzenia, bez angażowania się.Cieszę się,że jest kilka osób na tym forum,którym zależy robić coś dla innych zgodnie z ostatnim krokiem AA.
Mitingi są włącznie dla nas samych i czy ktoś będzie czy nie będzie to jest wyłącznie jego droga zdrowienia i własny wybór.
Swoją służbę starałam się zrobić jak najlepiej i od serca. To wszystko w temacie.Dziękuję.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/25 19:19 #323

• anikaa
  • anikaa Avatar
Następny Miting odbędzie się 31.08.18 w piątek o godzinie 20.00 czasu polskiego
Ponieważ jest to ostatni piątek miesiąca,Miting ten jest Mitingiem zamkniętym.Udział w nim mogą wziąć wyłącznie alkoholicy.

Tematem Mitingu jest krok 8 oraz refleksja na dzień 31.08 z codziennych refleksji uczestników AA
1. Krok ósmy
Zrobiliśmy listę osób, które skrzywiliśmy i staliśmy się gotowi zadośćuczynić im wszystkim.

2.
"WYJĄTKOWY PROGRAM"

Wspólnota AA nigdy nie dopuści do powstania grupy zawodowych Anonimowych Alkoholików.
Nauczyliśmy się doceniać odwieczną maksymę: "Co otrzymałeś darmo - przekazuj darmo innym". Nie można się pogodzić pieniędzy z rozwojem duchowym.

12 Kroków i 12 Tradycji,str 166

Myślę, że na polu leczenia z alkoholizmu Wspólnota AA wyróżnia się tym, że opiera się wyłącznie na zasadzie wzajemnego dzielenia się Alkoholików swoim doświadczeniem. Właśnie to czyni Program wyjątkowym. Gdy postanowiłem przestać pić, zadzwoniłem do kobiety, o której wiedziałem, że trzeźwieje we Wspólnocie, i ona podzieliła się ze mną posłaniem AA. Nie otrzymała za to żadnego honorarium - jej nagrodą było to, że sama przez kolejny dzień zachowała trzeźwość. Dziś i ja nie mógłbym upomnieć się o zapłatę inną niż kolejny dzień wolności od alkoholu - toteż w tym względzie otrzymuję za swój wysiłek sowite wynagrodzenie.

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za wczorajszy Miting, za obecność, za ciekawe wypowiedzi i wspólne rozmowy po Mitingu szczególnie.
Za każdym razem mnie to bardzo wzbogaca i pomaga w trzeźwym życiu.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/26 08:29 #324

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
Anikoo
Również bardzo cenię punktualność, każde moje spóźnienie, gdziekolwiek, przeżywam sporym stresem. Nie ośmielę się jednak czyjeś spóźnianie określić brakiem szacunku dla innych. Może ono wynikać z różnych przyczyn życiowych, czynników zewnętrznych, niezależnych od spóźnialskich.
Rozumiem, że to może przeszkadzać, dekocentrować ale owy szacunek, a właściwie jego brak może lepiej zostawić w spokoju? Wolę uznać, że punktualność jest takim fajnym dodatkiem do mojej osobowości niż powoływać się na zachowania innych.

Mam tu też pewną niezgodę na siedzenie na mitingu w milczeniu, ciszy....dlaczego mija się to z celem? Moje uczestnictwo w mitingach ma swój określony cel. Jest nim higiena trzeźwienia, wspólny problem, wspólna droga, siła, wiara, nadzieja.....
Wszystko to mogę wziąć i dać niemo, bez potrzeby mówienia. Bliskość, jakieś prądy przekaźnikowe, uśmiech, ciepło i zrozumienie. Poczucie, że nie jestem z tym sama,gorsza... Do tego słów nie potrzeba.
Jaki cel uczestnictwa w mitingu osoba będąca pod wpływem alkoholu, bądź też na wielkim kacu?
Jest wiele grup AA, które na takie uczestnictwo daje przyzwolenie, jednak sumienie grupy odbiera jej prawo udzielania głosu. Jest w tym cel?

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): jerzak

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/26 08:54 #325

• anikaa
  • anikaa Avatar
Szeklo nie rozumiem gdzie ocenilam KOGOS za spoznienie i ze to brak szacunku. Dla mnie osobiscie jest to wartosc i brak szacunku... dla mnie samej. Jak pilam spoznialam sie wszedzie.
Nie rozumiem tez tez tej dyskusji.Miting online rzadzi sie innymi prawami, nie ma tam komunikacji pozawerbalnej, bo kazdy siedzi przed swoim ekranem w domu z wylaczona kamera i mikrofonen.
Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz sie na temat czegos w czym nie uczestniczylas i nie wiesz jak bylo naprawde.Jest mi z tego powodu nieprzyjemnie i przykro.Czuje sie zaatakowana i to po 2 tygodniach po czasie?Jarek wtedy ze mna rozmawial czemu nic nie powiedzial, co mu sie nie podobalo. Jest tez priv. Zapraszam na Miting i tyle.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/26 09:34 #326

• Dariusz
  • Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 2362
Byłem na różnych mityngach setki razy. Owszem, istnieje zasada Wspólnoty AA, że można dołączyć po czasie, nie ma też potrzeby być do końca - nie ma takiego obowiązku i nikt tego nie podważa..
Tylko tak zapytam:
Dlaczego nikt nie spóźni się choćby o minutę na dworzec kolejowy czy lotnisko, mając w planie podróż? (a zazwyczaj każdy jest z dużą rezerwą przed czasem). Przecież nie ma takiego obowiązku !! Bo poniesie konsekwencje: pociąg odjedzie albo zamkną mu przed nosem "gejta" i nikogo to nie obchodzi. W tych wypadkach idzie sobie poukładać plan dnia ? Idzie.. W przypadku udziału w mityngach nie ma żadnych konsekwencji, więc niektórzy wychodzą z założenia, że można chodzić jak się chce, przecież mityng nie odjedzie, a tym bardziej nie odleci. Osobiście, jak wiem, że się spóźnię, to wolę nie iść wcale.
Podróż na tysiąc mil zawsze zaczyna się od pierwszego kroku...
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/26 10:40 #327

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
Nie wiem czemu odbierasz to jako atak z mojej strony. Przeczytałam kilka razy swoje wpisy i widzę, że odnoszę się do rzeczy, w których brałam udział i do wpisów zawartych w tym wątku, czyli uczestniczę w rozmowie. Tak po prostu.
Nie wspominam tu o mitingach on-line w ogóle. Nie uczestniczę w nich, nie zamierzam i tyle. Mam swoje spotkania w realu, na które chodzę spacerem, tak dla zdrowotności.
Skoro jednak swoimi wpisami sprawiam Ci przykrość, w jakiś sposób Cię drażnię...to odpuszczam, nic tu po mnie. Spokój dla mnie jest bezcenny :grin:

Emilka Alkoholiczka

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/26 19:01 #328

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3472
Dla mnie Ci którzy przychodzą na mitingi póżno lub wychodzą wcześniej nie jest problemem,ważne,że ten kto jest,jak wyjdzie wcześniej-to go już nie ma.Dawno kiedyś irytowało mnie to,dzisiaj bardziej rozumiem Tradycje i Zasady AA,każdy podejmuje sam decyzje co z sobą zrobi i mnie to już nie boli. :wmur:
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Ostatnio zmieniany: 2018/08/26 19:02 przez Norbi.
Za tę wiadomość podziękował(a): ursa

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/27 08:32 #329

• ursa
  • ursa Avatar
  • Dobry Duszek
  • alkoholiczka (25.08.2011)
  • Otrzymane podziękowania: 11925
Yarood napisał:
.. a Twoje komentarze, że znów ktoś przyszedł spóźniony zwłaszcza w tamtym tygodniu są poniżej krytyki..

Ponizej czyjej krytyki Yarwood? Chyba troszke pojechales, co? Wszystko w porzadku?

Anikoo, rozumie, ze prowadzenie mitingu online nie jest proste i jestem przekonana, ze swoj komentarz na temat spozniania wrzucilas troszke bez zastanowienia. Jestesmy tylko ludzmi i kazdy ma prawo popelniac bledy. Jest tez cos takiego jak komunikacja. Jesli cos widzisz nie tak, to od razu reaguj i bylo by po sprawie. Nie ma co sie unosic. Anika nie pojdzie do wiezienia :lol:
Ja osobiscie nawet nie uslyszalam tego komentarza w trakcie mitingu.
Kolejny miting bede prowadzila ja, wiec bedzie perfekt bnggfgbfb
Zapraszam.
Istnieją słowa, które nie mówią nic i cisza, która mówi wszystko.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/27 08:46 #330

• Yarood
  • Yarood Avatar
Dobrze się czuje i nie wiem po co dyskusja o czym w czym nie uczestniczyłaś.. czyli dwa tygodnie temu..

Ja prosiłem o zachowanie zasad jakie są na mitingu.. ja nie boje się napisać co mi nie pasuje i biorę odpowiedzialności za swoje słowa.. a Ula zastanów się czy twoja ostatnia wypowiedź na mitingu była zgodna z zasadami..
mówienie o moderacji i zapraszanie do tej funkcji to też nie czas na mitingu.. to można zrobić przed lub po..
także Twoje komentarze i nakręcanie ludzi odnośnie postu Norbiego to też trochę nie na miejscu.. by płacisz to wymagasz.. weź się dziewczyno zastanów czy nie za daleko się posuwasz z ocenami ludzi na forum..
ja się nie unosze bo nie ma o co.. zasady mitingu są takie same co tydzień i trzeba się do nich dostosować..

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/27 09:00 #331

• ursa
  • ursa Avatar
  • Dobry Duszek
:lol:
Koniecznie chcesz mnie zdenerwowac Yarwood, prawda? Nie uda Ci sie, przykro mi.
Na mitingu zachecalam do moderowania, bo bylo przypomnienie prowadzacej o istniejacej funkcji, z reszta sam doskonale wiesz, ze bylo to na koncu i poprzedzone dluga cisza. Komentowalam post Norbiego po mitingu i jestem pewna, ze tylko w Twoich oczach bylo to “nakrecanie “ bo ja juz sie na forum wypowiedzialam co mysle i wcale sie nie czaje z tym.
Widze, ze koniecznie chcesz udowodnic, ze jestem wrogo nastawiona do administracji, wiesz nie bede stosowala takich samych nieladnych chwytow, to nie moj poziom.
Yarwood, prosze Cie abys zostawil sobie swoj osobisty uraz do mojej osoby dla siebie i nie wywlekal go tu na forum bo to chyba nie miejsce na osobiste potyczki!
Ja ze swojej strony juz nie bede odpowiadala na Twoje ataki w strone mojej osoby. Mam to gdzies szczerze mowiac.
Tyle. Przepraszam za maly oftop ale zostalam sprowokowana @};-

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/27 09:24 #332

• anikaa
  • anikaa Avatar
„ takze Twoje komentarze i nakręcanie ludzi odnośnie postu Norbiego to też trochę nie na miejscu.. by płacisz to wymagasz.. „

Oo a to ciekawe, bo rozmowa na ten temat byla w 4 po mitingu w grupie 4 osobowej przy wlaczonych kamerach, gdzie patrzylismy sobie w twarz. Ciebie tam nie bylo, chyba, ze podsluchiwales po cichu bnggfgbfb
Jak tak,to chyba slabo, bo nie padly tego typu slowa, a ja osobiscie oficjalnie napisalam swoja uwage na watku moderatorskim.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/27 13:17 #333

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 4518
Kochani, tak dla przypomnienia:chris661211 napisał:
Moi drodzy, bardzo proszę o to, aby ten wątek pozostał wątkiem czysto technicznym i zawierał przede wszystkim informacje o tematach kolejnych mityngów, informacje techniczne, podziękowania za mityng, itd. Pozostałe sprawy - odczucia, wrażenia - proszę pisać w swoich osobistych wątkach lub wątku - Wrażenia po mityngu.

pax, pax... @};-
Zróbcie sobie może jakieś spotkanie organizacyjne, coś w rodzaju inwentury grupy - na skajpie, tylko dla uczestników mityngów online.
Najtrudniejsza część zdrowienia jest wtedy kiedy nie jesteś pewien czy chcesz wyzdrowieć.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/27 14:39 #334

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 4392
Dzięki Tomoe za przytoczenie tego tekstu. Ja spokojnie czytałem to, co sie tu zadziało, ale robi się to już lekko mówiąc niesmaczne.
Ten wątek jest wątkiem stricte technicznym.

Ponadto, jeśli już mówimy o nieprzestrzeganiu zasad na mityngu, to przypomnę o tej najważniejszej, fundamentalnej. Brzmi ona:

Każdy uczestnik mityngu zobowiązany jest do zachowania anonimowości osób i zasłyszanych na mityngu spraw i zdarzeń. Jest to fundamentanlna zasada AA.

Zacznijmy więc od tej zasady a potem odnośmy sie do innych alenie publicznie. Myślę, że w tym momencie dalsze dyskusje na temat - kto?, co?, kiedy?, komu? jak?- w tym wątku zostały zamknięte.
Niezmienne jest tylko to, czego zmienić nie chcemy
Ostatnio zmieniany: 2018/08/27 15:51 przez chris661211.
Za tę wiadomość podziękował(a): Norbi, jerzak, Tomoe

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/28 20:03 #335

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Miło mi poinformować, że mamy chętną osobę do prowadzenia mityngu w październiku. Póki co czekamy na odważną/odważnego do prowadzenia mityngu we wrześniu.
Ostatnio zmieniany: 2018/08/28 20:03 przez chris661211.
Za tę wiadomość podziękował(a): Norbi, Tsubasano, Namika

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/08/31 20:14 #336

• Namika
  • Namika Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3952
Bardzo dziękuję za dzisiejszy miting, za to że byliście, za to że mogłam z siebie wyrzucić moje bolączki, bardzo tego potrzebowałam.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tsubasano, anikaa

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/09/04 05:47 #337

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Wprawdzie nie pojawił się nikt chętny do prowadzenia mityngów we wrześniu, niemniej mityng będzie kontynuowany.

W najbliższy piątek mamy mityng otwarty, na który serdecznie zapraszam. Póki co kwestię tematu najbliższego mityngu pozostawiam otwartą i zapraszam do składania propozycji tematu tutaj w wątku.

Do usłyszenia w piątek o 20:00(19:00UK)

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/09/07 21:05 #338

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Dziękuję za udział w mityngu. Zapraszam na kolejny w przyszły piątek. Proszę o propzycje tematu.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/09/14 19:39 #339

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Właśnie zakończzył się kolejny mityng. Było nas niewielu, niemniej mityng był. A oto propozycja tematu na kolejny mityng:

Pierwsze miesiące trzeźwienia/zdrowienia - alkoholizm, współuzależnienie, DDA.

Zapraszam serdecznie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aksamitka

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/09/15 07:05 #340

• ursa
  • ursa Avatar
  • Dobry Duszek
Ja przepraszam za problemy techniczne, bede musiala cos wykabinowac jesli chodzi o mojego Skypea, bo w telefonie nie dziala za dobrze. Postaram sie byc na nastepnym mitingu.
Pozdrawiam @};-

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/09/30 09:53 #341

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3472
Co z mitingami? Mam wyłączyć informatora w okienku?
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/09/30 20:40 #342

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Norbi, mityngi jak najbardziej są, w niezmienionym czasie. Owszem, zdarzają się drobne problemy techniczne lecz nie są powodem zawieszenia mityngu. Nawet i niewiela ilość uczestników (ostatnio 3 osoby) tego nie zmieni. Ja jestem o czasie na Skype i sprawa ma sie dobrze.

Wolejny piątek - 5.10.2018 - mityng otwarty. Temat mityngu do przemyślenia dla jego potencjalnych uczestników.

Serdecznie zapraszam w piątek - 05.10.2018, godz.20:00 (19:00 UK)
Za tę wiadomość podziękował(a): Norbi

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/05 19:34 #343

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Właśnie zakończył się dzisiejszy mityng. Na kolejny mityng otwarty są zaproponowane następujące tematy:

1. Oczekiwania wobec siebie i innych.
2 Wstyd i wybaczanie sobie.

Zapraszam serdecznie za tydzień.
Za tę wiadomość podziękował(a): Norbi, jurek, Jaskolka, Namika

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/17 14:03 #344

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Z małym poślizgiem informuję, żeostatnimityng odbył się zgodnie z planem. Jak zwykle były interesujące wypowiedzi. W najbliższy piątek odbędzie sie kolejny mityng otwarty, a jego tematem wiodącym będzie:

Jaki wpływ ma na mnie opinia innych ludzi o mnie samym.

Zapraszam serdecznie w piątek o godzinie 20:00 (19:00 UK)
Za tę wiadomość podziękował(a): jurek, Tomoe

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/19 00:58 #345

• SynKróla
  • SynKróla Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Nie piję bo Kocham!
  • Otrzymane podziękowania: 122
chris661211 napisał:
Z małym poślizgiem informuję, żeostatnimityng odbył się zgodnie z planem. Jak zwykle były interesujące wypowiedzi. W najbliższy piątek odbędzie sie kolejny mityng otwarty, a jego tematem wiodącym będzie:

Jaki wpływ ma na mnie opinia innych ludzi o mnie samym.

Zapraszam serdecznie w piątek o godzinie 20:00 (19:00 UK)

...czyli już dzisiaj. W jaki sposób można dołączyć ?
"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!"
Winston Churchill

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/19 04:18 #346

• jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 4598
Masz link u góry po prawej stronie.Co i jak.
Pomagając sobie pomagasz innym.
Za tę wiadomość podziękował(a): SynKróla

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/19 04:57 #347

• Jaskolka
  • Jaskolka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Bo do marzen potrzebni sa ludzie
  • Otrzymane podziękowania: 1486
będę jeśli nic nie zaszkodzi planom.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/19 06:31 #348

• ursa
  • ursa Avatar
  • Dobry Duszek
Ja tez dzis bede :grin:

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/19 18:05 #349

• Namika
  • Namika Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3952
Ja też chciałam ale niestety Skype mnie pokonał, dwie godziny walczyłam z hasłem, w końcu założyłam nowe konto ale nie udało się. Ja się poddaję,

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2018/10/19 19:41 #350

• chris661211
  • chris661211 Avatar
  • Przyjaciel Forum
Dzisiaj było nas wielu, comnie niezmiernie cieszy.Bardzodziękuje za udział w mityngu i wypowiedzi.

Kolejny mityng jest mityngiem zamkniętym( udziałwnimmoga wziąc tylko alkoholicy), a tematem mityngu będzie Krok X:
Prowadziliśmy nadal obrachunek moralny, z miejsca przyznając sie do popełnianych błędów.

Na następny mityng otwarty - 2 listopada - proponowany jest następujacy temat:
Czy jestem przekonany, że trzeźwe życie /uwolnienie się od współuzależnienia, itp./ może mi przynieść wiele dobrego?

PS. Namika, musisz ponownie wysłac prośbę o dodanie do kontaktów na - Mityng otwarty Niepijemy.
Za tę wiadomość podziękował(a): Namika