Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Umieszczamy tutaj wszelkie Ogłoszenia,Zaproszenia,Prośby,Informacje,Ankiety.

TEMAT: Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY"

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/16 17:43 #141

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 6433
Moniko :czesc: ja mogę tylko napisać to, co ja o tym sądzę. Do tej pory odpowiedzialność za prowadzenie mitingu On-Line brał na siebie głównie Włodek (glicynia) i z doskoku Agnieszka (Croydana).
Stanowisko Agnieszki znamy z postu #134:

"Mityngi odbywały się co tydzień w sobotę , natomiast teraz mityng ma być tylko raz w miesiącu, a i tak z powodu niskiej frekwencji(2osoby) się nie odbywa.
Jest mi bardzo przykro. Już którąś sobotę z kolei odczuwam podobne rozterki, smutek i żal. Czy o to nam chodzi?
Chciałam również wspomnieć, że u każdego z nas alkohol dokonał spustoszeń emocjonalnych i psychicznych. Jesteśmy sobie nawzajem potrzebni , zatem proszę o wsparcie i spróbujmy wspólnie zastanowić się, co zrobić, aby nasz mityng on-line powtórnie się odrodził.
Chciałam od siebie napisać, że bardzo za nim tęsknię, że każda sobota była niejako uroczystość".

Stanowiska Włodka nie znam. 15-10-2016 miał być miting, ale sie nie odbył z uwagi na brak frekwencji, czyli zainteresowania. Była tylko Agnieszka i Włodek. Tak jak Włodek brał na siebie odpowiedzialność na techniczny aspekt mitingu - musiał godzić to ze swoją zmianową pracą i na czas MITINGU być w Wejherowie, by korzystać ze stacjonarnego łącza internetowego - tak dzisiaj potrzebny jest ktoś odpowiedzialny w takim stopniu jak on był wtedy, by sprawę tegoż mitingu kontynuować.
Czy on zechce?
Zapewne sensowne jest, by były to 2 odpowiedzialne osoby, które mogą sie dublować.

Wg. mnie dobrze by było, aby w tym wątku właśnie napisały osoby, które deklarują swą w miarę regularną obecność na tym mitingu. Czego oczekują po nim w sensie tematyki i formy prowadzenia?
Bo, jak ktoś zechce sie pojawić raz na pół roku czy kwartał, to po co mu taki miting?

Piszcie ludziska. kto chętny, kto zamierza bywać odpowiedzialnie, komu potrzebny?

Ja mogę zadeklarować swoje bycie na co drugim mitingu, tj. 2 razy w miesiącu - mam niestety internet mobilny w ORANGE, lub ewentualnie internet napowietrzny którego nie wiem jaki operator obsługuje - Internet w ramach Gminnego Programu Wykluczenia Internetowego.
Myślę, że chętni mogą kierować zapytania również do Włodka i Agnieszki przez SKYPE'a, bo tutaj znajdą "skajpowe namiary" na nich. Pozdr. :-BD
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/17 12:24 #142

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 12705
Podałam mailem namiary na skype do Włodka i Agnieszki, może coś się dziać zacznie, a może i nie, czas pokaże.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/17 19:05 #143

• glicynia
  • glicynia Avatar
Witajcie pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.W sprawie mitingów on-line moje zaangażowanie nigdy się nie zmieni jednak frekwencja nie zależy ode mnie.
Ostatnio zmieniany: 2016/11/17 19:06 przez glicynia. Powód: błąd stylistyczny

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/17 22:04 #144

• 57laku
  • 57laku Avatar
Witajcie.Nie miałem przyjemności ani razu odkąd tu jestem uczestniczyć w mitingu On-line /a żałuję/"naszej" grupy AA.Powód-wydawało by się banalny.Sobota,czas bardzo częstych wyjazdów,mitingów w realu,spotkań z drugim alko /Stowarzyszenie/.Np dla mnie sobota to czas w którym po południu i wieczorami zawsze coś się dzieje.Podzielcie się swoimi przemyśleniami,podpowiedzcie.Może wtedy będzie nas więcej.
Jak dla mnie najlepszym dniem to-piątek /może nawet być później/.Ale to tylko moja propozycja. ^^)

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2016/11/18 07:47 #145

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Zygmuncie może zmiana dnia to dobry pomysł, ja nawet byłabym chętna w piątki uczestniczyć,
nie wiem jak często, nie napiszę, że co tydzień, bo nie wiem, dla mnie to dzień rozpoczynający weekend czyli luz totalny,
tak wieczorkiem, około 19.00. Soboty tylko wolne, nigdzie się nie udzielać, odpoczywać i leniem być :)
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): 57laku, glicynia

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/01/08 15:05 #146

• sebio
  • sebio Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
ja też uważam ze soboa to taki dzień dla rodziny bardziej , ja byłbym bardziej za tym aby miting miał miejsce np. w środe :) , pozdrawiam

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/03/04 13:47 #147

• Ruta
  • Ruta Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 264
wróciłam na forum właśnie z uwagi na mozliwość uczestniczenia w mittingach on line. Faktycznie sobota nie jest dobrym dniem.
Niemniej jednak ja deklaruję swoją chęć uczestnictwa w mittingach w trakcie tygodnia. Nie mogę uczestniczyć wcześniej niż 18.30 .

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/04/23 12:29 #148

• Iza_77
  • Iza_77 Avatar
  • Super Gaduła
  • Vita sine libertate nihili est
  • Otrzymane podziękowania: 412
Właśnie podobnie - wróciłam na Forum ze względu na mitingi. Mnie również w ciągu tygodnia pasuje od 18:30...
Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione.
Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro.
@};- Dalai Lama

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/05/15 17:41 #149

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Otrzymane podziękowania: 15742
glicynia napisał:
Witajcie pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.W sprawie mitingów on-line moje zaangażowanie nigdy się nie zmieni jednak frekwencja nie zależy ode mnie.
I z tą frekwencją się całkowicie zgadzam bo choć sama w tych mitingach nie uczestnicze to wiem, że z powodu frekwencji zostały zawieszone.
Myślę, że nie musi być dużo osób. Wystarczy mniej, intymniej a chętnych widze sporo.
Proponuję byście jakoś dogadali sie jednak co dnia tygodnia, godziny.
Chętni niech zadeklarują kiedy mogą lub kiedy nie mogą. kiedy pasuje czy nie. Można stworzyć jakąs listę i działać.
Prywatnie tez dostaję pytania o mitingu. więc? Jak? :grin:
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/05/15 17:41 #150

• Eloyze
  • Eloyze Avatar
  • Przyjaciel Forum
  • Trzeźwieję
  • Otrzymane podziękowania: 3802
Dziś napisał do mnie na priv ktoś zainteresowany mityngiem on-line.Coś wiadomo?
Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/05/15 18:15 #151

• glicynia
  • glicynia Avatar
Witajcie chcecie mitingów on-line to moja propozycja jest następujaca.Mitingi bedą odbywały się od poniedziałku do piątku około godziny 19,00 Dlaczego tak gdyż ja pracuję na zmiany i tylko w ten sposób mogę rozwiązać moje uczestniczenie.Jednak gdy ogłoszę datę mitingu musi być conajmiej pięć podpisów inaczej miting się nie odbędzie.Informuję że to jest moja propozycja.Pogody ducha

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/05/15 19:37 #152

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Znaczy się dzień jest ruchomy, brak stałego w tygodniu. Nie rozumiem czym miting online różnić się ma od mitingów w realu,
dla mnie miting to już dwie osoby. Jeżeli to nie tajemnica to dlaczego ten wymóg liczebny?

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/14 15:40 #153

• glicynia
  • glicynia Avatar
Moja propozycja dot mitingów on line jest następująca.Mitingi by się odbywały od poniedziałku do czwartku w godz.18 do 19.Tematy będę wskazywał sam chyba że na mitingu usłyszę propozycje.Aby uczestniczyć w mitingu należy mieć aplikację skype i wcześniej się połączyć z prowadzącym ten miting teraz jest to glicynia3 ale jeżeli ktoś będzie chętny i sumienie grupy tak zdecyduje to tak się stanie.Miting on line niepijemy prowadzony będzie tak samo jak miting w realu.Jedyna różnica jest taka ze aby zabrać głos wciskamy mikrofon zamiast podnoszenia ręki.Dlaczego od poniedziałku do czwartku przyczyny sa dwie takie były sugestie userów z forum oraz ja pracuję na zmiany 24 na48.Wszystko co napisałem to tylko propozycje.Pozdrawiam

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/17 15:02 #154

• glicynia
  • glicynia Avatar
Witam pragnę zakomunikować ze dla chętnych,proponuję miting on line Niepijemy.Odbędzie się 27 czerwca o godz 18 30 Proszę wcześniej się zalogować na mojego skype i zaznaczyć cel,gdyż zgody nie będzie.Mój login to glicynia3.Proszę to zrobić wcześniej gdyż w trakcie mitingu czynić tego nie będę.Ten pierwszy miting będzie mitingiem organizacyjnym ustalimy tzw inwenturę grupy czyli zasady panujące na tym mitingu on line Pogody ducha

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/17 19:52 #155

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3275
W okienku na górze strony po prawej ustawiłem Skrypt Informacyjny o Mitingu On Line.
Zrobiłem to też na Forum Wspólnot
Jak już ustalicie na pierwszym mitingu zasady jak,co i kiedy będą mitingi wtedy wprowadzę stałe dane,bo myślę,że ustalicie stałe dni i godziny mitingów,że nie będzie to wyrywkowe i każdego tygodnia o innej godzinie i w innych dniach,bo wtedy nie nadąże zmieniać danych w skrypcie Informacyjnym.Glicynia podałem Twój adres email,jakby,ktoś o coś pytał.
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Ostatnio zmieniany: 2017/06/17 19:54 przez Norbi.
Za tę wiadomość podziękował(a): glicynia

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/24 16:39 #156

• glicynia
  • glicynia Avatar
Miting on line zbliża sie w szybkim tempie.Jak wygląda scenariusz i czym się różni od mitingu w realu niczym jest taki sam jak w realu,poza jedną zmianą w realu podnosimy rękę aby zabrać głos a w online włączamy mikrofon.Aby być uczestnikiem tego mitingu proszę się wcześnie się zalogować ,gdyż nie będę
tego robił przed mitingiem.Pogoda ducha

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/24 19:12 #157

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Myślę, że czasowo dam radę i wezmę udział. Do usłyszenia :)

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/27 18:13 #158

• glicynia
  • glicynia Avatar
Miting się odbył jednak frekwencja jak zawsze bardzo mała termin następnego mitngu on-line podam pod koniec tego tygodniaPozdrawiam

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/27 18:23 #159

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Jak to w życiu, słowa i słowa, potok słów, a czynów brak, często czekane na cud, samo się zmieni. Może z czasem się rozkręci.
Podane na tacy, a i tak zainteresowanie niewielkie, jednak fajnie było się usłyszeć i co nieco wymienić tym własnym :)
Za tę wiadomość podziękował(a): 57laku, glicynia, andrzejej

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/27 20:32 #160

• Grzegorz74
  • Grzegorz74 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1679
Pewnie trudno będzie uwierzyć, ale ja nie mam skypa :grin: generalnie słabo informatyczno/netowy jestem jak na dzisiejsze czasy tak że nie dla mnie mitingi online
Nie naprawiaj innych- pracuj nad sobą.
Nie oceniaj innych- każdy ma prawo żyć jak chce.
Nie krytykuj- a dawaj wsparcie.

Pokora, wiara w dobro, zdrowie,
skarby nad skarbami.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/06/30 15:30 #161

• glicynia
  • glicynia Avatar
Miting AA on-line niepijemy odbędzie się dnia 5 lipca 2017 o godzinie 18 30 czasu polskiego.Aby być uczestnikiem mitingu należy wcześniej się zalogować do glicynia3

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/03 14:09 #162

• glicynia
  • glicynia Avatar
Witajcie za dwa dni miting AA on line będzie po raz drugi w tym roku.Czytam wiele doświadczeń alkoholików i częstym problemem uczestniczenie na nim są powody techniczne ,które rozumiem,gdyż sam pracuję na zmiany.
Jednak na teraz tak organizuję czas wolny gdy przychodzi miting on line aby dwie godziny były tylko moje bo mam taką potrzebę, również sprzęt jest zaktualizowany aby nie powodował zakłóceń w spokojnym odbiorze mitingu.
Czekam na chętnych 5lipca 2017roku czasu polskiego

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 08:16 #163

• glicynia
  • glicynia Avatar
Witajcie na forum.Właśnie drugi miting i wielka porażka.Jednak czegoś tu nie rozumiem.W wielu postach czytałem o problemach dotyczących uczestniczenia na mitingu a to za duża odległość,brak czasu,mam dzieci i nie mam ich z kim zostawić itd dzisiaj wiem że sporo z nich z tego forum pisała nieprawdę.Faktycznie miting on line to nie forum gdzie trudno oddzielić fałsz od prawdy.Zawsze wiedziałem że jak się podaje pomoc alkoholikowi na tacy zawsze będzie odrzucona.Jest to kolejne doświadczenie dotyczące tego forum.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 09:21 #164

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
Glicynia życie,spróbować zrobić miting w późniejszych godzinach zobacz ja mam miting staly o godz 20-ej gdyby byl wcześniej szukał bym innego.
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 09:29 #165

• glicynia
  • glicynia Avatar
Ale jak zauważyłem to tylko jeden głos w tej sprawie i to osoby która z uczestniczeniem na mitingu nie ma problemu.Jak chce sobie pomóc to godziny na grają żadnej roli ale to ja.Zawsze jak nie będę chciał uczestniczyć na mitingu znajdę powód. pozdrawiam

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 13:59 #166

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
Być albo mieć,ja mitingi staram się dopasowywać do swojej dyspozycji czasowej,nie powiem swemu pracodawcy,że mam miting i muszę iść do domu,ludzie mają swoje obowiązki,rodzinę,skończyły się czasy komuny,praca do 14-j i dzień wolny.Ja jak otwieralem grupę w Rotterdamie w latach 2000 to dopasowane było pod możliwości ,w tygodniu nie było szans aby ktoś był,w sobotę tak.Glicynia Ty widzisz tylko tych,co nie chcą,a co z tymi co chcieli by,ale blokuja ich inne sytuacje życiowe.Zrób miting online w sobotę wieczorem,czy w niedzielę wtedy sie obaczy
Za tę wiadomość podziękował(a): ...anna63

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 14:46 #167

• glicynia
  • glicynia Avatar
Wiesz Norbi ja nikomu niczego nie narzucam.Jak byś przeczytał moja wypowiedź to byś zrozumiał ze ja też pracuję i właśnie na zmiany.Ja tylko realizowałem zapisane propozycje z tego forum.W sobotę już były mitingi godziny ustalili
sami uczestnicy tego mitingu i po kilku mitingach frekwencja zmalała do tego stopnia że mitingi zawiesiliśmy.Norbi nie zarzucaj mi mojej wygody bo jej nie ma i nie będzie.Ty w swoim poście opisujesz Rotterdam ja natomiast piszę propozycję dla wszystkich i jest to wielka różnica dla tego typu mitingu.Pozdrawiam

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 15:08 #168

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
Glicynia nic Ci nie zarzucam.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/06 15:09 #169

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
Srali muszki będzie wiosna.
Możemy sobie tak trajlować a prawda jest tylko jedna.

Były mitingi w soboty. Zostały zawieszone bo wakacje i chyba jeszcze coś. Potem długa przerwa i w międzyczasie miauczenia...a może inny dzień tygodnia, bo sobota to dla rodziny, weekend.
A może we środę :-? wtorek :-? .......... :-?
Tak źle, tak niedobrze. Ty zrób, zorganizuj a ja zastanowię się czy będę.

Myślę, że jest totalne lekceważenie tematu, nieodpowiedzialne. Najpierw prośby a potem olewka. Nie ładnie :(
Myślę, że jest sporo osób, które potrzebują tych mitingów. Ci co mieszkają zagranicą, mają daleko, zły dojazd, dzieci płaczą. Tylko gdzie Oni są :-?
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): glicynia, andrzejej

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/11 11:38 #170

• glicynia
  • glicynia Avatar
Witajcie miting AA on-line Niepijemy odbędzie się 15.06 o godzinie 19 30 czasu polskiego.
Każdy uczestnik aby uczestniczyć na mitingu musi się wcześniej zalogować do glicynia3

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/11 13:18 #171

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Będę na pewno, czas mam, wyciszenie :)
Ludzie nie ma się czego bać, wstydzić, nikt nie gryzie, miting jest jedną z form wsparcia, warto skorzystać.

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/14 13:24 #172

• Garofano
  • Garofano Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 10
Wspisalam dzis w google "spotkania AA online" i znalazlam informacje, ze spotkanie juz jutro. :) Co za zbieg okolicznosci! :)

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/14 14:55 #173

• glicynia
  • glicynia Avatar
Aby być na nim powinieneś się zalogować dzisiaj lub jutro przed mitingiem do glicynia3 Pozdrawiam

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/14 15:45 #174

• Kaska86
  • Kaska86 Avatar
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 660
czy ktos jest teraz na skype? zeby zobaczyc czy mi dziala sprzet? :)

Mityng On-line Grupy AA "NIEPIJEMY" 2017/07/14 15:56 #175

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
A jak Cię szukać? Odpaliłam skypa więc możemy przetestować.
Mój login to....szeklus

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): Kaska86