Ostatnie posty
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Ostatnie posty

Strona 1 / 24
Posty ze skróconą treścią
Tomoe RE: Codzienne życie trzeźwej alkoholiczki  

Przez Tomoe, 6 minut temu

Forum Alkoholizm
  Dziękuję i trzymam za słowo.
Tomoe RE: To ja tak skromnie..  

Przez Tomoe, 8 minut temu

Forum Alkoholizm
  Cóż... To ostatnie zdanie mogło wprowadzić w błąd, bo wyraźnie sugerowało zakończenie "twojej historii", czyli stan na moment, gdy się tu pojawiłaś i napisałaś o sobie. Nic w twoim pierwszym poście n...
Tomoe RE: Ruch AA-wprowadzam zmiany.  

Przez Tomoe, 15 minut temu

Forum Alkoholizm
  On się jeszcze jakiś czas tak będzie miotał - od uległości do agresji. Jedno jest pewne - komfort picia ma zepsuty, bo dotychczas mógł mieć złudzenia, że jego picie i jego zachowania to jego prywatna ...
szekla Wielkanoc  

Przez szekla, 16 minut temu

Forum Życzenia
  Zdrowych i Pogodnych Świąt Attachment :  Wielkanoc2.jpg
RE: No i przerwałam ciąg 😉  

Przez karencja, 1 godzinę temu

Forum Alkoholizm
  andrzejku, dziękuję, czuję się dobrze. Wczoraj przyjechałam do mamy na święta, dziś jeszcze praca zdalna, ale od popołudnia już pieczenie ciast, na co bardzo się cieszę. W końcu naprawdę czuć wiosnę...
marcin RE: Codzienność  

Przez marcin, 2 godziny temu

Forum Alkoholizm
  Cześć. Rower już dotarł 🤗 Został mi do obejrzenia jeden odcinek serialu Warszawianka, opowiada o (w moim odczuciu) wysokofunkcjonującym alkoholiku. Serial ciekawy, jednak prawie za każdym raz...
Siwy RE: To ja tak skromnie..  

Przez Siwy, 2 godziny temu

Forum Alkoholizm
  z poprzedniego postu nie wynikało, że masz tak fajną abstynencje, raczej wsazywał wpis jakbyś przed chwilę rzuciła. Zatem sorki i gratuluję tej trzeźwości. I mając go taki długo rozumiem skąd ten ton...
RE: To ja tak skromnie..  

Przez jerzak, 4 godziny temu

Forum Alkoholizm
  🍀Witam. Jestem alkoholikiem. Czy coś więcej oprócz niepicia zrobiłaś dla siebie? ,,Alkoholizm był mi pisany i genetycznie i towarzysko.'' ,,To ja tak skromnie..''29/03/2024 10:09 Na czym op...
Moni74 RE: To ja tak skromnie..  

Przez Moni74, 4 godziny temu

Forum Alkoholizm
  Nie twórz proszę nowych wpisów, nie ma opcji indywidualnych odpowiedzi, tworzą się kolejne wpisy, jeden pod drugim. Napisz tylko do kogo się zwracasz się z odpowiedzią. W ciągu 15 minut możesz edytowa...
RE: To ja tak skromnie..  

Przez Anielska, 5 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Dziękuję. Alkoholizm był mi pisany i genetycznie i towarzysko. Ocknęłam się kilka tygodni przed córki weselem. Stałam dokładnie na rozdrożu. W prawo droga prowadziła do trzeźwienia, w lewo do śmierci ...
@ndrzejej RE: No i przerwałam ciąg 😉  

Przez @ndrzejej, 5 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Witaj Karencjo moja droga. 🌹 Tak trochę z sympatii, a tak trochę z troski zapytowywuję się o samopoczucie przy okazji zbliżającego się Święta Wielkanocy. Życzę Ci spokojnych świąt spędzonych...
RE: Powitanie dnia  

Przez jerzak, 6 godzin temu

  🍀Dzień dobry☕️Najważniejsze - dziś nie piję. ...Niech każdy pozamiata przed własnymi drzwiami - a cały świat będzie czysty - J. W.Goethe Spokojnego, wyciszonego pią...
@ndrzejej RE: Powrót po roku abstynencji  

Przez @ndrzejej, 6 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Łukaszu 😉 terapia na NFZ nic nie kosztuje więc bariery finansowej nie ma. Po drugie alkoholizm to choroba postępująca i nie wykluczone, że za jakiś czas będziesz miał możliwość zostawienia pra...
RE: Powitanie dnia  

Przez cehok, 7 godzin temu

  Dzien dobry 😉 dzis nie pije alkoholu 👍
RE: Dziś się cieszę, bo  

Przez jerzak, 17 godzin temu

  Dziś cieszę się bo... jestem trzeźwy. byłem w pracy. ( To by trudny czas - miesiąc) po pracy zrobiłem ostatnie... świąteczne zakupy 😁... chyba. jutro przyjeżdżają moi goście 👩‍&...
@ndrzejej RE: Bezsilna  

Przez @ndrzejej, 18 godzin temu

  Witaj Justyno. 😉 To pierwsze - to Twój nierealny kaprys. To drugie - całkiem realne, pod jednym warunkiem: przeniesiesz radykalnie swoje zainteresowanie piciem męża na zainteresowanie sobą, s...
@ndrzejej RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez @ndrzejej, 18 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Tomek, Tomasz ? - uwaga taka: nie cytuj w całości, szkoda miejsca zwłaszcza, że Twój post jest prawie zaraz za moim. Jeśli piszesz ze smartfona a nie umiesz wycinać z cytatu zbędnych zdań - to lepiej ...
@ndrzejej RE: To ja tak skromnie..  

Przez @ndrzejej, 19 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Witaj Anielska 😉 Nie wiem czy to kozaczenie czy może pisząc o swoich pijanych "osiągnięciach" włączyły Ci się akurat emocje sprzężone z przekleństwami. Pewnie masz wybaczone, bo zostałaś ostr...
RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez Tomas, 19 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Dzięki za Twój komentarz. Daje do myślenia. Powiem Ci szerze, że nie bylem w stanie jednoznacznie powiedzieć czy jestem w stanie zrezygnować z alkoholu na prawie rok. Nigdy nie musiałem z niego rezygn...
RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez jerzak, 19 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Dlaczego niestety. A może stety? 🍀Witam. Jestem alkoholikiem. Alkohol to substancja chemiczna o działaniu narkotycznym zmieniająca biochemię mózgu tym samym zmieniająca biochemię mózgu - uzale...
@ndrzejej RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez @ndrzejej, 19 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Witaj Tomek 😉 , tak się zastanawiam czy czasem nie zrezygnowałeś z kuracji antydepresantami z powodu idącego za tym zakazu spożywania alkoholu? Alkoholik to sprytna bestyja, potrafiąca dbać o ...
RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez Tomas, 20 godzin temu

Forum Alkoholizm
  Dziękuję za komentarze, odpiszę zbiorczo. Powiem Wam tak - równo rok temu byłem w tym samym miejscu. To jest chyba najgorsze. Równo rok temu podejmowałem również próbę zatrzymania tego samemu. Nie lu...
RE: Ruch AA-wprowadzam zmiany.  

Przez Krysia, 23 godziny temu

Forum Alkoholizm
  Tak to prawda.Bałam się konfrontacji,ale mam już ja za sobą.Mąż teraz wpada w panikę,raz prubuje ugody ,innym razem obwinia,za wszelką cenę chcę,żebym wycofała wszystko z MOPSU.Przed chwilą spytał mni...
Katarzynka RE: Ruch AA-wprowadzam zmiany.  

Przez Katarzynka, 24 godziny temu

Forum Alkoholizm
  Krysiu w końcu pozwoliłaś mężowi ponieść te konsekwencje .Sam na to pracował latami.Mógł przecież żyć inaczej prawda? Każdy ma wybór,On też go miał 😉 A tak wogóle to chciałabym widzieć jego m...
marcin RE: Powitanie dnia  

Przez marcin, 1 dzień temu

  Dzie dobry. U mnie ostatni dzień pracy w tym miesiącu 😎
RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez malykrzysio, 1 dzień temu

Forum Alkoholizm
  Witaj na Trzeźwym Szlaku
szekla RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez szekla, 1 dzień temu

Forum Alkoholizm
  Witaj Konsekwencje swojego picia już zbierasz. Teraz pytanie brzmi: ile ich potrzebujesz aby podjąć decyzje o niepiciu, leczeniu się.... Pierwszy krok już zrobiłeś. Co zamierzasz dalej? Pomocy jest pe...
Moni74 RE: Chciałbym się przywitać z Tobą  

Przez Moni74, 1 dzień temu

Forum Alkoholizm
  Witaj Tomas🤝 Co zamierzasz zrobić w tej kwestii? Wydaje Ci się czy jesteś przekonany, że to już za daleko zabrnęło? Pomoc jest, o ile w głowie pełna świadomość problemu i pełna gotowość ku zmi...
RE: Powitanie dnia  

Przez jerzak, 1 dzień temu

  🍀Dzień dobry☕️Najważniejsze - dziś nie piję. Przedpiątek i ostatni dzień do pracy w tym tygodniu 😀🤪 🎼 Dawid Tyszkowski - Zostaw (MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK ...
Strona 1 / 24