Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Coś z innej półki

Coś z innej półki 2012/04/16 08:39 #1

• Miriam
  • Miriam Avatar
Gdy ktoś ma dość tematów o alkoholizmie polecam "Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej" s.M.Faustyny Kowalskiej
(jest w "naszej"księgarni Tolle.pl).Dowiemy sie z niej jak powstało Święto Bożego Miłosierdzia(wczoraj obchodzone).Ukazuje nam prawdę o miłości Boga do ludzi.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/16 08:40 przez Miriam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Coś z innej półki 2013/01/09 08:12 #2

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3449
Dzisiaj wstawiłem na Stronie Kontakt
możliwość zakupu nowej Książki "Prostytutka idzie do Nieba"
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Za tę wiadomość podziękował(a): Czeslaw

Odp: Coś z innej półki 2013/07/24 18:30 #3

• Czeslaw
  • Czeslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać.
  • Otrzymane podziękowania: 5001
Max Lucado
Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą

Max Lucado napisał tę książkę, aby pomóc ludziom wydźwignąć się z szarości życia i dostrzec ich własną i niepowtarzalną drogę. Odkrywanie tej drogi i pójście nią sprawia, że najpełniej stajesz się sobą.

Spróbuj odkryć rzeczy, które lubisz robić i które jednocześnie robisz dobrze. Możemy nazwać je momentami radosnej harmonii. Pomyśl o chwilach pełnych szczęścia i energii, gdy nie liczyłeś czasu. O chwilach, gdy pomyślałeś: „Tak, jestem do tego stworzony!”. Przypomnij sobie ten czas, kiedy miałeś poczucie spełnienia i odniesionego sukcesu. Ty w swoim najlepszym wydaniu! Te fundamentalne doświadczenia ukazują, że jesteś kimś wyjątkowym i pomagają ci odkryć twoje miejsce przeznaczenia.

www.tolle.pl/szukaj/index.php?szukana=Wi...tawania+si%EA+sob%B1

Czy Ty też odczuwasz czasem brak sensu w swoim życiu? Czy masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz, jest nudna i pozbawiona głębszego znaczenia? Czy czujesz, że brakuje Ci radości, że częściej na życie narzekasz niż się nim cieszysz? Twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej. Możesz czuć się szczęśliwy i spełniony. Możesz robić to, co naprawdę lubisz, wykonywać swoją pracę z prawdziwą pasją. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak uporządkować swoje życie, jak pokochać swoją pracę i zadbać o swój odpoczynek.Czytając tę książkę nauczysz się odnajdywać sens w codziennym życiu. Zobaczysz, że możesz odnaleźć swój prawdziwy talent i dary, którymi zostałeś obdarowany.

ps.
Portal "niepijemy" podjął współpracę z Księgarnią"Tolle" na zasadzie Programu Partnerskiego.
Co to oznacza ?
Każdy czytelnik,użytkownik,który za pośrednictwem"niepijemy" zakupi jakąkolwiek książkę w Księgarni "Tolle" to prowizja 7% od wartości zakupionej książki będzie przeznaczona na utrzymanie serwisu "niepijemy".
Jak to działa?
Chcąc wesprzeć Portal "niepijemy" powinniśmy wybierać książki za pomocą kliknięcia w wybrany obrazek książki Księgarni "Tolle" lub link Chcę Kupić !,,która znajduje się na stronach "niepijemy" czy "Koalkoholizm"
Kupując książkę to nie Ty płacisz prowizję,Twój zakup tej książki powoduje ,że Księgarnia "Tolle" płaci nam prowizję,która za Twoją przysługą zasila nasz tzw:Kapelusz.
Wojtek
"Chociażbym chodził ciemną doliną
zła się nie ulęknę
Bo Ty jesteś ze mną."
Ostatnio zmieniany: 2013/07/24 19:52 przez Czeslaw.

Odp: Coś z innej półki 2015/09/13 19:05 #4

• mama2014
  • mama2014 Avatar
Jedna z najbardziej inspirujacych Ksiąg -22 Księga Hioba /jak bardzo aktualna obecnie kwiaaatek