Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gdy Twój partner łże jak pies

Gdy Twój partner łże jak pies 2011/03/25 11:26 #1

• finka
  • finka Avatar
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

Autor: (Forward Susan)

Dlaczego książki Susan Forward stają się bestsellerami? To proste. Autorka Toksycznych rodziców, Toksycznych namiętności i równie głośnego Szantażu emocjonalnego w swych rozważaniach na temat patologii związków opowiada się wyraźnie po stronie słabszych. Nie szuka usprawiedliwienia dla winowajców, ale radzi naprawiać międzyludzkie więzi w pokojowy sposób, dopóki istnieje jakakolwiek szansa naprawy. Tym razem Susan Forward przedstawia wnikliwe obserwacje związków, w których partnerzy ulegli nieprzepartej potrzebie kłamstwa. Nawet jeżeli wzajemne oszustwo i zakłamanie trwa od lat, dobrze jest przerwać zaklęty krąg i wyjść wreszcie na drogę prawdy. Forward demaskuje zarówno mężczyzn, okłamujący h kobiety, jak i kobiety, które im na to pozwalają, okłamując same siebie. Profesjonaliści znajdą w tej pracy nietypowe studium psychopatii, wszyscy zaś, którzy mogą się zidentyfikować z ofiarami bądź prześladowcami opisywanych przez autorkę gier, dostaną szansę wyzwolenia. Pierwszy krok to przestać wierzyć kłamstwom partnera i, co o wiele trudniejsze - swoim własnym.

Tu do Kupienia

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Ostatnio zmieniany: 2011/09/12 16:24 przez Norbi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Gdy Twój partner łże jak pies 2011/03/29 07:00 #2

• gosya
  • gosya Avatar
Finka , jeśli lubisz takie książki , polecam " Kobiety ,które kochają za bardzo i ciągle liczą ,że On się zmieni" Robin Norwood. To o tym jak dzieciństwo wpływa na całe nasze życie. Jak położyć kres związkom destrukcyjnym, nie zaspakajającym potrzeb. Opisuje nałóg miłości i trudną sztukę obcowania z drugim człowiekiem. Naprawdę polecam, posiadam ją mogę użyczyć .
Ostatnio zmieniany: 2011/08/27 22:31 przez Norbi.

Re: Gdy Twój partner łże jak pies 2011/03/29 07:43 #3

• finka
  • finka Avatar
Dzięki Gosia, mam też tę książkę, własną.
Ostatnio zmieniany: 2011/08/27 22:31 przez Norbi.

Re: Gdy Twój partner łże jak pies 2011/03/29 08:12 #4

• gosya
  • gosya Avatar
To czytamy te same książki . Bo Ewy Wojdyłło też mam niemal wszystkie. Buty szczęścia - najnowsza , czytałaś ?
Ostatnio zmieniany: 2011/08/27 22:30 przez Norbi.

Re: Gdy Twój partner łże jak pies 2011/03/29 09:38 #5

• finka
  • finka Avatar
Jeszcze nie czytałam, na razie siedzę w "Millenium". Ale to nie w temacie jest :)
Ostatnio zmieniany: 2011/08/27 22:29 przez Norbi.