Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Koniec Współuzależnienia

Koniec Współuzależnienia 2010/11/25 14:20 #1

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3449
[size=150:28xfmju3]"Koniec Współuzależnienia"[/size]

Autor:Beattie Melody

Melody Beattie zetknęła się z problemami współuzależnienia jako powracająca do zdrowia alkoholiczka i narkomanka.Napisała kilka przejmujących książek o drogach wyjścia z "czarnej otchłani".Napisała te książkę nie jako profesjonalista,lecz ktoś kto sam poznał i przeżył trudny okres powrotu do zdrowia.
Książka jest poradnikiem skierowanym do osób, które żyją w bliskim związku z osobą uzależnioną. Autor zwraca uwagę na konieczność koncentracji na sobie, traktuje o tym, jak nauczyć się kontrolować swoje życie, unikać bólu i poczuć się lepiej.

Zródło: http://www.empik.com/koniec-wspoluzalez ... DgodliHnYg
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Koniec Współuzależnienia 2010/11/25 14:50 #2

• Miśka48
  • Miśka48 Avatar
W/g mnie jedna z najlepszych ksiazek na temat wspołuzaleznienia ,która czytałam .Dla mnie to jest swojego rodzaju przewodnik,czytałam chyba ze sto razy ,przeczytam chyba z tysiąc .Czytam codziennie po kawałku,potem wracam ,znowu czytam i tak w kólko .Polecam.

Re: Koniec Współuzależnienia 2010/11/28 11:36 #3

• nadzieja
  • nadzieja Avatar
  • Wylogowany
  • Współuzależniona/DDA
  • Otrzymane podziękowania: 1197
Czytalam pożyczyla mi siostra.Ale kupie ją I będe miała w domu na własność.Bo takie książki czyta się wiele razy żeby zrozumieć i żeby utkwiły w pamięci na zawsze.
Istnieją kwiaty,które kwitną nawet w zimie.

Odp: Re: Koniec Współuzależnienia 2011/12/08 20:02 #4

• gobubel
  • gobubel Avatar
Też ją przeczytałam. Wspaniały obraz schematu współuzależnienia, prosty przystępny język. Instruktaż wychodzenia z problemów, polecam gorąco osobom poszukującym swojej drogi w takich sytuacjach

Odp: Re: Koniec Współuzależnienia 2012/04/12 20:12 #5

• Miriam
  • Miriam Avatar
Książka godna polecenia.Napisana prostym jęzkiem.
Pomogła mi zobaczyć moje wady oraz jak ich się pozbyć.Zmieniła moje myślenie o alkoholizmie.Uświadomiła mi,ze ja sama odpowiadam za swoje szczęście i moje potrzeby są tak samo ważne jak innych.
Nie jest to książka,którą czyta się jeden raz.Powraca się do niej często, pobudza do refleksji i pozytywnego myślenia. Każdy współużależniony powinien ją mieć, aby w razie potrzeby do niej zajrzeć.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/12 20:14 przez Miriam.

Odp: Koniec Współuzależnienia 2012/04/12 21:28 #6

• Norbi
  • Norbi Avatar
  • Wylogowany
  • Autor Portalu
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 3449
Kupujcie kupujcie książki,a najlepiej poprzez nasza księgarnię "Tolle"

www.niepijemy.pl/aktualnosci na dole strony jest Podany Program Partnerski Księgarni Tolle. zakupy w niej zasilają budżet "niepijemy" :)
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.

Odp: Koniec Współuzależnienia 2012/05/06 21:01 #7

• Bibiasta
  • Bibiasta Avatar
Fantastyczna książka. Co ją czytam dowiaduję się czegoś nowego. Za każdym razem znajduję coś nowego, ważnego, w zależności od nastroju, zmartwienia. Czytałam i czytam. Na grupie pożyczamy sobie różne książki...ale tej nie daję nikomu.

Odp: Koniec Współuzależnienia 2012/12/20 14:53 #8

• SAMOTNAA
  • SAMOTNAA Avatar
witajcie, a ma ktoś z was wydanie elektroniczne tej książki, czy nie ma czegoś takiego?. czy wyjścia nie mam musze kupic

Odp: Koniec Współuzależnienia 2012/12/20 17:05 #9

• hanys
  • hanys Avatar