Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: Mitingi Al -anon

Mitingi Al -anon 2019/05/10 10:58 #1

• Katarzyna B.
  • Katarzyna B. Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam. Mam na imię Kasia. Czy moglibyście się podzielić tym,co daje Wam uczestnictwo na mitingach al-anon? Co czuliscie na pierwszym spotkaniu? Jak zostaliście przyjeci? Jak sami pomagacienowym uczestnikom?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mitingi Al -anon 2019/05/10 12:17 #2

• AgaMars
  • AgaMars Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3471
Witaj na Forum
Jestem Aga - DDA/DDD i wspoluzalezniona.

A moze najpierw napiszesz o sobie? Co tobie daja mitingi Al-Anon? A moze jeszcze nie uczestniczylas w nich? To moze napiszesz, dlaczego chcialabys brac w nich udzial?
Pozdrawiam

Mitingi Al -anon 2019/05/10 12:48 #3

• Katarzyna B.
  • Katarzyna B. Avatar
  • Wylogowany
  • Nowicjusz
  • Otrzymane podziękowania: 1
Byłam na jednym spotkaniu.Czulam się tam bardzo wyobcowana. W czasie przerwy nie wiedziałam co ze sobą zrobić.
O al anon wyczytałam w internecie i znalazłam najbliższą grupę. Mój mąż ma nrastajacy problem z alkoholem.Ja odnoszę coraz większe wrażenie że moje życie kreci się tylko dookoła niego i domu. Czuje,że odsuwam się od przyjaciół i znajomych. Nie ogarniam tego,co się dzieje...
Za tę wiadomość podziękował(a): AgaMars

Mitingi Al -anon 2019/05/10 12:55 #4

• AgaMars
  • AgaMars Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3471
Brawo za dzialanie :YMAPPLAUSE:
Dlaczego czulas sie wyobcowana?

Ja mam dobre wspomnienia z mitingow Al-Anon, natomiast fatalne z grupy wsparcia dla rodzin alkoholikow. Roznie to bywa.

Mitingi Al -anon 2019/05/10 13:25 #5

• Aksamitka
  • Aksamitka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 2724
Witaj Kasiu kwiaaatek
Ja chodze regularnie na al anon, za mc bedzie juz rok.
Na moim pierwszym mitingu czulam sie tak jak Ty, zastanawialam sie co ja tutaj robie? Jednak wyvzytalam zeby pojsc na 6 i wtedy dopiero sie zastanawiac czy chodzic dalej. Dlatego poszlam na nastepne i na trzecim mitingu povzulam o co chodzi i wogole moja grupa jest mi bardzo bliska. Pojdz jeszcze ze dwa razy, mozesz tez sprobowac z inna grupa. W moim miescie jest tylko jedna za to super, ale nie od razu to zobaczylam :grin:
Pozdrawiam :-H
Uwaga jest energia, na co ja skierujesz urosnie, od czego odwrocisz zniknie.

Mitingi Al -anon 2019/05/10 13:49 #6

• kalka
  • kalka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1742
Witaj Kasiu na forum.Kilka lat temu,kiedy trafiłam do grupy wsparcia,miałam na początku mieszane uczucia,wszystko miałam na wierzchu,rozpacz,żal,złość.Mało co wtedy usłyszałam,ale jedno zdanie zmieniło wiele "Zanim podejmiesz decyzję czy te spotkania są dla Ciebie,przyjdż do Nas kilka razy,nie oceniaj Nas za szybko" Przekonałam się,że jest to miejsce dla mnie.Osoby te dzieliły się swoim doświadczeniem,siłą i nadzieją,a na tamten moment potrzebowałam tego jak zwiędła roślina deszczu.Dostałam wsparcie i pomoc jakiej jeszcze wtedy nie oczekiwałam.Od tej pory idę tą drogą jedyną dla mnie słuszną. Pozdrawiam Cię,zostań z Nami Kasiu. kwiaaatek Kasia współuzalezniona
każda droga zaczyna się od pierwszego kroku