Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam?

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/20 20:52 #106

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 18
Musze sie przymierzyc do ogladania takiego filmu :) ale dziekuje :) Dzis w sklepie byl kolega Mojego bylego... rozmawial z Moimi rodzicami.. mowil ze tamten jest chory i potrzebuje pomocy, ale ja za dobra i uczuciowa jestem jak dla niego.. i predzej ja bym sie wykonczyla niz on. Nie wytrzymalabym tego .. pil cale swieta.. on rozmawial z Nim. ten stwierdzil że to ja powinnam sie zmeinic bo boje sie zmian.. boje sie zmaieszkac z nim itp. i jakbym sie go sluchala to byloby ok. (jak pies własciciela- ja to tak odbieram)... że to Moja wina ze tak wyszlo.. że on jest czysty a pije bo nie ma dla kogo zyc. a to po mojej stronie lezy wina a nie po jego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/20 21:15 #107

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 12705
Po co przyłażą i gadają, co im do czyjegoś życia, gdzie w ogóle pojęcia nie mają o alkoholizmie, inaczej, mają takie jak większość społeczeństwa czyli na jedno wychodzi, jest równe zeru, gdzie wyobrażenia tylko funkcjonują. Zamieszkać razem, haha, na głowę padło totalnie, toż to piekło na ziemi mieszkanie z czynnym alkoholikiem, marnowanie sobie samemu życia :wmur: Słuchała, służyła, wszystkie zachcianki spełniała, żart, kiepski żart, od ziemi oderwany, odleciał, za dużo red bulla, ech... Bzdury, nie myśleć, nie brać sobie do głowy ani na chwilę. Taa...winny ma być, jak zwykle, stały, niezmienny schemat.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Magdalena.gaj, ...anna63, Zmeczona1

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/20 22:08 #108

• Zmeczona1
  • Zmeczona1 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 24
Moni74 napisał:
Zamieszkać razem, haha, na głowę padło totalnie, toż to piekło na ziemi mieszkanie z czynnym alkoholikiem, marnowanie sobie samemu życia
zgadzam się w 100% nie miej litosci i nie słuchaj jego kumpli, mówią tak bo to ich kolega. Niech oni z nim zamieszkaja to się przekonaja co to znaczy żyć z Alkoholikiem. Ja już sobie tego nawet nie wyobrażam.
"Boże, użycz mi pogody ducha,
Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić
Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić
I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego"
M. Aureliusz
Za tę wiadomość podziękował(a): Magdalena.gaj

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/21 07:42 #109

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Otrzymane podziękowania: 15742
Choć problem jest poważny to uśmiechnęłam się czytając ten wpis.
dostrzegłam dziś mocnej jak ludzie żyje na siłę życiem innych. Wiedzą co dla nich najlepsze, z czym sobie poradzą z czym nie.....Baaaaaaaaa.....nawet przyszłość potrafią przewidzieć ^^) :lol:
Magdaleno, żyj swoim życiem, swoimi uczuciami, wyborami, decyzjami. Doradców najlepiej omijaj.
Ty wiesz najlepiej jak jest, z czym dasz sobie radę a z czym nie. Twoje jest życie więc wykorzystaj je po swojemu @};-
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/21 17:44 #110

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Dziś wpadłam na materiał o Panu z polityki co znęcał się nad zoną..na jej nagranie z awantury.. i powiem Wam szczerze, że bardzo mi przypominają awantury z Moim alko.. nie tak drastyczne bo jeszcze nie zdążył mnie uderzyć..ale te krzyki i wyzwiska..poniżanie.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/21 19:02 #111

• samsal
  • samsal Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 683
Niestety współuzależnienia nie widać. Tylko Ty jedna Madziu wiesz przez co przeszłaś. Już wiesz np że alkoholik powie wszystko byle zmanipulować otoczenie i się wybielić.

e bardzo mi przypominają awantury z Moim alko.. nie tak drastyczne bo jeszcze nie zdążył mnie uderzyć..ale te krzyki i wyzwiska..poniżanie.

To że spostrzegasz że może być jeszcze gorzej to Twój atut. Niech jego koledzy wezmą go pod swój dach. Ja akurat wiem jak wygląda melina pijacka od środka. Oni pewnie jeszcze nie! Pozdrawiam.
Każdy ma jakąś twardość w sobie, jeżeli to nie jest serce to inna część ciała jest twarda, ale coś na pewno jest w Tobie twardego.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/22 22:22 #112

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Napial do mnie.. dzwonil w nocy pare razy. Ja nie odebralam. Napisal mi ze powinnam odebrac bo on potrzebuje mnie, jest mu zle i chce mojej pomocy.. ja mu napsialam o terapii jak mu odp. po co dzwoni.. ze ma dac spokoj. o stwierdzil ze powinnam sie z nim spotkac.. pogadac a nie glupie sms pisac. ja mu na to ze nie przyjde a on ze jego kobieta powinna byc przy nim i go wspierac nawet jak pije.. a ze on juz sie nachodzil do mnie to teraz ja powinnam pokazac ze mi zalezy. Tylko pytanie czy mi zalezy.,.. odp. jest prosta ze juz nie. ale mecza mnie takie sms.. pisze tutaj glupio mi bo zawracam glowe i medze kolejny arz o tym.. ale niby glupota a on napisal i wszystko wraca. :(

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/23 08:32 #113

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Jest takie coś jak blokada połączeń i sms-ów, wyciszenie tych funkcji, spokój wtedy jest, można też numer zmienić.
Sama sobie robisz wielkie kuku. Czego tak naprawdę Magdo chcesz, dalej emocjonalną huśtawkę sobie fundować?
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Magda, Magdalena.gaj, Patryk 88

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/23 08:35 #114

• ursa
  • ursa Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • alkoholiczka (25.08.2011)
  • Otrzymane podziękowania: 6746
Madzia piszesz bo potrzebujesz komus sie z tego zwierzyc. Rosnie cisnienie kiedy widzi sie takie wpisy, piep...y pan i wladzca sobie dzwoni, o ktorej mu sie podoba- powinnas wylanczac telefon na noc przez jakis czas, az sie nie oduczy!
Nawet teraz kiedy juz go zostawilas ze wzgledu na alkohol, on nie potrafi z niego zrezygnowac: "powinnas przy nim byc nawet kiedy pije" co to do jasnej cholerki jest? A dlaczego nie mozesz przy nim byc wtedy kiedy nie pije? Widac co dla niego na pierwszym miejscu.
Dobrze robisz :-BD trzymaj sie od manipulatora z daleka.
Pozdrawiam @};-
Ważniejsza od osiągnięcia celu jest droga , która do niego prowadzi.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/23 12:09 #115

• samsal
  • samsal Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Alkoholik
  • Otrzymane podziękowania: 683
Magdalena.gaj napisał:
Napial do mnie.. dzwonil w nocy pare razy
Napisal mi ze powinnam odebrac bo on potrzebuje mnie, jest mu zle i chce mojej pomocy..
ja mu napsialam o terapii jak mu odp. po co dzwoni.. ze ma dac spokoj.
stwierdzil ze powinnam sie z nim spotkac.. pogadac a nie glupie sms pisac.
on ze jego kobieta powinna byc przy nim i go wspierac nawet jak pije..
niby glupota a on napisal i wszystko wraca. :(
Myślę Madziu że powinnaś sobie ustalić czy ciągle jesteś jego kobietą. Wiem że uczucia które masz nie prysną od takiego,prostego stwierdzenia ale jest to jakiś wątek którego należy się trzymać i mimo że boli postępować według postanowienia. Jeśli postanawiasz że koniec z wami to nie odbieraj sms'ów ani telefonów, (ani innych telegrafów, dzwonów kościelnych, tamtam'ów etc) czegokolwiek pijak nie wymyśli by zburzyć Twój spokój i postaw granice, co wolno co nie. Pijak naprawdę w jakiś nieodgadniony sposób (chyba to tak wraz z chorobą) jest mistrzem manipulacji. Jeżeli się złamiesz to dla niego będzie znak że miałaś fochy ale ci przeszło i jest wszystko OK a on może dalej żyć jak żył i pić jeszcze więcej. Zawsze tak jest że najpierw nadrabia straty z niepicia a potem już nie cofa się do poprzednich granic. Większość telefonów ma opcję blokady konkretnych połączeń a chyba wszystkie dostępne na rynku mają możliwość dobrania konkretnej melodii i siły dzwonka dla konkretnego połączenia. Po prostu wycisz to połączenie i usuń melodię. Nie czytaj nie odbieraj i pozwól sobie zdrowieć od niego. Zniszczy Cię jeśli się poddasz.
Każdy ma jakąś twardość w sobie, jeżeli to nie jest serce to inna część ciała jest twarda, ale coś na pewno jest w Tobie twardego.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/25 20:46 #116

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Trzeci dzien cisza... i jaki spokoj :) co dzien doceniam tą cisze i spokoj.. że nie boje sie , ze nie stresuje sie ze znowu mi awanture robi. Czas leczy rany.. niestety Moj tel nie ma tej opcji blokady. Ale nic nie pisze... wiem tyle (niestety) ze pije.. zapija sie od rana do wieczora.. ale jest dorosly. Dla mnie byl katem.. mam nadzieje ze nie zaburzy mojego spokoju. :-BD

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/25 20:52 #117

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 7308
to nie jest spokój i cisza
to spokój bo nie dzwoni.
czujesz różnicę?

Sama sobie nie dajesz przestrzeni do bycia samodzielną, samotna.
Masz tak że czekasz na to co on napisze, co kolega przyniesie jako wieści od niego.

Ocknij się kobieto.
Życie mija - a ty wsłuchana w telefon i kolegów

Rozumiem, że tęsknisz - ale czas na terapię i zajęcie się sobą.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/30 20:59 #118

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Wracajac z pracy spotkalam go :( ;( Bo niestety on tam blisko mieszka. Powiedzialam , ze nie chce gadac :( zeby mnie zostawil. a On ze nic nie chce, tylko pogadac. i Tak pogadalismy ze stwierdzil , ze dalej jestem nienormalna i ze potrzebuje specjalisty bo nie chce z Nim sie spotkac.. że on znowu musi sie natrabic bo znowu mu zniszczylam życie. I ze przeze mnie on stracil prace itp. no tak zapewne.. to moja wina.. dupek bbann

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/04/30 21:13 #119

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
Nie rozumiem do czego ta wymiana zdań, oskarżeń była Ci potrzebna, pewnie jakiś cel miałaś.
Takie kręcenie się w kółku i robienie co alkoholik chce, bo on taki kaprys ma, a co z Tobą? Nie chcesz i idziesz dalej, ot tak, bo to Ty decydujesz.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/05/01 07:30 #120

• Dahud
  • Dahud Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Carpe diem...
  • Otrzymane podziękowania: 1187
Madziu, jak cie czytam, to mam czasem wrazenie, ze sama siebie lubisz ,,psychicznie maltretowac''. Po co to robisz? Za co sie tak karzesz?. Jestes mloda, ladna i nieglupia...po co ci opowiesci znajomych o nim, po co ci ,,przypadkowe'' spotkania z nim i wysluchiwanie jego zarzutow i oskarzen w stosunku do twojej osoby ?.Zajmij sie SOBA, a on niech sobie zyje, jak chce. Pracy nie zmienisz, ale w pracy mozna sie zachowac profesjonalnie i traktowac go jak klienta( w razie, gdyby cie nachodzil), a nie dawac sie wciagac w jego rozgrywki. Zrozum, ze on zyl wiele lat bez ciebie i sobie radzil i przezyje wiele nastepnych, takze radzac sobie bez ciebie. A ty przezyj swoje, mlode jeszcze, zycie, po swojemu. Jak najradosniej, bo mlodzi nie jestesmy zbyt dlugo. Nie musisz sie juz na starcie pakowac w taki ,,zwiazek''. Oczywiscie, nie musisz sluchac, co pisze, bo to twoje zycie i twoj wybor, jak je przezyjesz. Ja przedstawiam tylko moj punkt widzenia...mam troszke wiecej doswiadczenia, niz ty. Bez urazy :-* Zycze ci madrego wyboru i tylko radosnych chwil w zyciu. Bede trzymac za ciebie kciuki, aby ci sie udalo. :muza:
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, fru_go69, Magdalena.gaj, Patryk 88

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/05/01 07:44 #121

• Ignacy
  • Ignacy Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 103
Ja moim skromnym zdaniem dodam nie piję dopiero niecałe dwa lata ale moja ex dalej mi nie ufa mimo to ze mieszkamy razem, wspiera mnie ale zawsze jest pewne ale. Wybór należy do Ciebie każdy przypadek jest inny. Ignacy alkoholik.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/05/01 15:50 #122

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 7308
co raz dawanie sobie pola do tego, żeby słuchać co kolega przyniesie w ploteczkach, dawać pole do tego, żeby słuchać co on ma do powiedzenia to stanie w miejscu.
Magda.
Moim zdaniem ciągle liczysz, ze on się zmieni.
Nie zmienisz nikogo innego prócz siebie. A zobacz, jak Ci to ciężko idzie.
Bierz się za swoje problemy a nie za kłopoty alkoholika, z którym dzięki Bogu nie masz kredytu, trójki dzieci i chorej teściowej.
Bierz się dziewczyno za swoje leczenie, bo za chwilę zza rogu wyjrzy inny malowany lis, którego pokochasz, a który będzie dokładnie taki sam jak ten, co teraz tu opisywany co chwilę.
Za tę wiadomość podziękował(a): Michael, Magdalena.gaj

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/05/02 08:21 #123

• Ignacy
  • Ignacy Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 103
Magdaleno robiłem dokładnie to samo obwiniałem wszystkich tyko nie siebie kombinowałem jak koń pod górę. Obecnie zauważyłem ze jestem innym człowiekiem słucham innych, nauczyłem się przyjmować krytykę pod mym adresem bo kiedyś byłem najmądrzejszy. Uważam ze czas co coś bardzo ważnego i chęć alkoholika uwierzenie w to ze można zdrowieć to bardzo ważne dla niego. Opieram się na własnych przeżyciach puki co jestem trzeźwy dopiero 23 miesiące dla mnie to wielki sukces.
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejej, Magdalena.gaj

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/06/27 02:57 #124

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Hej :) :-BD Dawno tu nie bylam, ale podjelam decyzje o tym zeby pochodzic do psychologa. Przez ten czas duzo zrozumialam, oderwalam sie od Alko. Podczas tego wszystkiego Moj BYLY znalazl sobie druga dziewczyne i dał mi spokoj. I wiecie co? Najlepsze jest w tym wszystkim to , że poczułam ULGE i zaczelam myslec o sobie i czuje sie powoli szczesliwa :) :-BD czuje ze wracam do normy :) Az sama jestem zdziwiona ze czuje sie szczesliwa i WOLNA ! :)
Za tę wiadomość podziękował(a): jurek, Annika75, Magda, Bea, Yarood, Dahud, ...anna63

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/06/29 20:02 #125

• Annika75
  • Annika75 Avatar
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 1679
Jak miło czytać tak radosne słowa kwiaaatek . A zwroty : szczęśliwa, wolna, ulga, spokój są bezcenne . Życzę Ci, abyś często ich używała %%-
Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek". Paulo Coelho "Piąta góra".

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:10 #126

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Kochani Moi, rok temu Moj Były alko dostal ode mnie koc taki grzewczy... teraz dzis.. po 3miesiecznym calkowitym rozstaniu (gdzie mialam spokoj i czulam ulge ze to juz koniec i ze sobie odpuscil) dzis napisal do mnie cyt: "ten koc co dostalem od Ciebie prawie mnie dzis nie zabil" ... Po co to... po co pisze.. jak ja to zobaczylam to wszystko wrocilo. Znowu obwinianie mnie o wszystko... i po co ?

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:19 #127

• Marta74
  • Marta74 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 939
Nie wiem po co on to robi,ja obwiniałam wszystkich o wszystko,żeby nie zastanawiać się nad sobą i swoim piciem.Wszyscy byli winni,ja jedna biedna i pokrzywdzona,a najbliżsi najbardziej.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:23 #128

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Juz na prawde myslalam ze bede meic spokoj. Znalazl sobie dziewczyne ktora pozwala mu na wsyztsko... i ja mialam nadzieje ze bedzie spokoj... boje sie ze bedzie pisal dalej.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:35 #129

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 2211
Witaj Magdo, to forma manipulacji z jego strony. Pytanie, dlaczego na Ciebie to tak bardzo zadziałało. Co Cię dotknęło? A co do jego pisania - może po prostu zablokować numer?
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." Carl Gustav Jung

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:37 #130

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Nie moge :( mam taki głupi tel ze wyrzucilam numer i tyle. moge zainstalowac program ale to mi utrudnia bo oddzielnie trzeba tym sie obslugiwac. szuka pocieszenia?

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:43 #131

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Boje sie ze wroci to wszstko... ze zacznie przychodzic do pracy :( po co napisal ?

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:44 #132

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Czy on szuka? On prawdopodobnie potrzebuje winnych, żeby samemu nie poczuć się winnym. Tylko dlaczego Ty to przyjmujesz?
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." Carl Gustav Jung

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 19:56 #133

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Boli mnie i tyle.. i czuje sie ze znowu ze nie bede miec spokoju. Pracuje blisko jego zamieszkania i bojee sie o siebie.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 20:09 #134

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Magda, jeśli on Cię zacznie nękać (choć jeszcze nie wiadomo, czy zacznie, bo to na razie jeden sms), to możesz zgłosić to na policję. A tymczasem - może nie ma potrzeby nakręcania czarnych scenariuszy?

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 20:14 #135

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1129
nie dosc ze alkocholik to jeszcze stalker dwa w jednym,faceci ogolnie mowiac sa zlosliwi,a ty sie nie nakrecaj bo szkodzi pieknosci,zablokuj wyzuc cokolwiek

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 20:18 #136

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
po prostu wiem i pamietam co robil.. i nie wiem czemu napisal. byl spokoj. Po prostu zaczelam sie cieszyc, tak jak bylo przed tym... a teraz nagle jeden glupi sms a mnie scielo.. czy to jakas glupia jego zagrywka czy kombinuje cos.. boje sie bo robikl rozne rzeczy. prawdopodbnie ta nowa go rzucila i teraz kombinuje cos do mnie. Ja nic nie odp. bo stwioerdzilam ze nie bede pisac bo jeszcze gorzej, zacznie cos ... zacza sie sms lub dzwonienie.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 20:20 #137

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Mam nadzieje ze jeden sms i bedzie spokoj. Nie wiem czemu napisal.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/25 20:20 #138

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Bardzo dobrze zrobiłaś, że nie dałaś się sprowokować i nie odpisałaś.

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/26 12:43 #139

• martasa
  • martasa Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Witaj Magdo, jak u Ciebie?

Zakończenie związku z alkoholikiem, Wytrwam? 2017/09/26 18:25 #140

• Magdalena.gaj
  • Magdalena.gaj Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Jest dobrze :) niby glupi SMS a wystraszylam sie bo wiem co mi robil... jak mnie traktowal. i dlatego moze za bardzo sie nakrecam... ale balam sie ze to wroci :(.. dzis juz zero SMS-ów. tak bardzo by chciala zeby juz ich nie bylo. Zdziwil i przerazil zarazem ze po 3 miesiacach (gdzie niby taki szczesliwy byl z nowa panna) odezwal sie z kolejna bzdura.