Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, troskami.

TEMAT: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/03/12 18:35 #281

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 116
Coś się chyba we mnie zmienia. jeszcze niedawno tak przecież nie dopuszczalam myśli do siebie o rozwodzie, ale dzisiaj coś we mnie się chyba zmieniło. byłam na terapii grupowej i terapeuta coś takiego kilka razy powiedział co dało mi do myślenia. dodatkowo czytam "kobiety które kochają za bardzo" i bardzo się z tym utozsamiam. a że widzę te mechanizmy które mną rządziły, chcę je rozbroic. bo nie chcę by przeszłość i deficyty z dziecinstwa mną zawladnely. więc zrobię jeszcze rozrachunek z moim (bardzo ozieblym co do mnie) tatą i ciekawe co z tego wyjdzie. bo mię chcę by mój syn powielal błędy, które powtarzają się z pokolenia na pokolenie.
M. alko znowu pije, jazdy robi na całego tyle ze "nie podnoszę jego rekawicy".a poza tym mam już wniosek do komisji rozw probl alko- dostałam od terapeuty wiec. ..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mariusz63, Michael

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/03/12 20:07 #282

• sylwia1975
  • sylwia1975 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1129
Uj Boze czesc pije nie pije ,ja odeszlam juz bez walki wielkiej znim po wyzuceniu mnie zdomu ,bo mnialm dosyc kontrolowania go jego zegra chlania i planety oz,ty sie liczysz ,ach atego typu bzdury jestem slabym alkocholikem bnggfgbfb znane nam w dziale wspouzalenienie ,i osobiscie oczywiscie tez.Czy mozesz mi pezslas ksiazke pdf beattie melody chetnie przerobie jeszcze raz ,a zgubilam na compie eh jak to ja.Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Jadwiga

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/04/05 18:53 #283

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Wniosku do KRPA nie złożyłam choć jest dawni napisany. aczkolwiek teraz działam inaczej. tydzień przed świętami pobił mnie, wyrzuciłam go z domu, po trzech dniach wrócił z siostrzyczka swoją- spakować się. w tym samym czasie, śliniaki powylazily, zrobiłam obdukcje.jeszcze przed świętami wyczyscil mi konto bankowe i sprawa trafiła do prawnika. skończyła się zabawa w ciuciu-babke.
Gościu który miał się nami opiekować, przysiegal,dał dziecku zycie i w ogóle teraz nas okrada? ??,nie włamywacz nie jakiś zbir, ale mąż, ojciec? ??? basta. to już nie mąż ani ojciec! !!!
skończylo się. teraz tylko kroki prawne. chciał? to teraz ma
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, Roman Kreft, Magda, Bea, mariusz63, Michael

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/04/05 19:29 #284

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 12705
Anusiu bądź konsekwentna, nie daj się więcej zmanipulować, dość, tylko Ty i dziecko, złodziej w rodzinie jest najgorszym typem. Dużo siły Ci życzę i nie trać wiary, dbaj o siebie. Bardzo dobrze zrobiłaś, działać trzeba, niech ponosi konsekwencje swoich zachowań. Szanuj siebie, znaj swoją wartość i nie daj się. Pozdrawiam kwiaaatek
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Magda, anusia81

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/04/06 07:22 #285

• Pola22
  • Pola22 Avatar
Aniu daleko już zaszłaś. Jestem pełna podziwu.

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/04/08 20:53 #286

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Widzę że zrobiłam duży krok do przodu.jeszcze niedawno "beczalam" że mi zle bez niego, a teraz już mi zupełnie nie zależy na nim. gdy przychodzą mi "głupie" myśli z nim w jakikolwiek związane- idę na ogródek pokopac, wyrwać zielsko, cokolwiek by wyżyć się fizycznie i zmęczyć a myśli te wtedy rozmywaja się w powietrzu. nie chcę już cierpieć i być meczennica zadajacą sobie ból i cierpienie. chcę i będę szczęśliwa bez niego

Pogody Ducha życzę kwiaaatek
Ostatnio zmieniany: 2016/04/08 20:54 przez anusia81.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, mariusz63, Michael, Jola1970

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/02 20:01 #287

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Witajcie. Dość dawno mnie tu nie było. Ale uwierzcie mi nie traciłam czasu. Chodzę od maja na terapię która działa cuda ze mną:Złożyłam pozew o rozwód oczywiście z orzekanie o winie, alimenty z zabezpieczeniem. Do tego rozdzielnosc majątkowa. i pracuje nad eksmisja. Gościu jak pił, tak pije dalej. Gdy tylko zaczyna skakać, wyzywać, z łapami skakać wzywam policję. kartoteke niebieskiej karty ma tak grubą, jak cała dokumentacja domu. aczkolwiek wpada do domu kiedy mu się podoba,nadal rozrzuca mi rzeczyna to nie ma paragrafu.poza znęcaniem się
a mi nie zależy by to wyrzucili. chociaz mam dowody ze od nastepnego dnia bylby bezrobotny. tylko kto bedzie placil alimenty na dziecko i na mnie jak go wyrzuca.na dziecko nie płaci. płaci kredyt za dom. zadłużenie w opłatach rośnie. a niech rośnie!.ja płacić nie mam z czego!
Ale czuję w sobie nic i siły do działania. nie boję się tego co będzie jutro.

Muszę,nie muszę chcę "złapać za klamkę i móc otworzyć drzwi by wyjść na korytarz i na nowo złapać za nową klamkę życia."

Jestem zdecydowana w swoich działaniach. jednakże dużo czasu mi to zajęło. widocznie musiałam dojrzeć. I DOJRZAŁAM.
HUUUURRRA
Za tę wiadomość podziękował(a): Moni74, szekla, Magda, Bea, mariusz63

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/02 20:04 #288

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Już nawet nie straszna mi sprzedaż domu. całkiem poważnie się z tym liczę.

A do tego łazęgi, łajdaków i chlejusa NIE WRÓCĘ N I G D Y.:))))

Odp: Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/02 20:08 #289

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 12705
Anusiu jak wspaniale czytać Twój wpis, żyjesz, żyjesz :grin: wiesz czego już nie chcesz, wielkie postępy u Ciebie :-BD kwiaaatek
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): anusia81

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/02 20:55 #290

• mariusz63
  • mariusz63 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 1468
No cóż, może szkoda, że się nie opamiętał. Ale to jego wybór. Ja się bardzo cieszę z tego, że Ty masz się dobrze i wiesz, czego chcesz. Powodzenia i nie poddawaj się %%- @};-
Ten świat jest rządzony przez miłość.
Ludzką miłość do pieniędzy.
dom wśród pól

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/02 21:59 #291

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • wszystko jest trudne, zanim stanie się proste
  • Otrzymane podziękowania: 7308
No super! Gratuluje!

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/11 20:49 #292

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Cała machina prawną ruszyła. wczoraj ten osobnik wrócił ze szpitala po toksycznym zapaleniu wątroby. i co .... siedzi w domu. Dzisiaj tak panicznie się bałam (wyzywal groził i awanturowal się przy dziecku) że zadzwoniłam po policję. Ale co .... przyjechali, spisali i nic nie mogli zrobić bo ma prawo przebywać we własnym domu a tym bardziej jak trzeźwy. Ale co nadreczy nazwymyśla to nikt tego nie widzi. zajął salon więc nawet tv nie mogę obejrzeć. zdluzony abonament musiałam zapłacić bo tv stoi na mnie, on nie zapłaci bo nie jego. ale cały czas bebni tv

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2016/11/11 21:45 #293

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
wypowiedz abonament, lub gdyby się nie opłacało- zabierz telewizor do przyjaciół

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2017/06/23 09:12 #294

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Witajcie....\
wróciłam na portal po długiej nieobecności.
U mnie powywracało się wszystko na pozytywnie.
sprzedałam dom i kupiłam mieszkanie. W kwietniu złożyłam zawiadomienie z art 207 kk o znęcanie a w lipcu mam rozprawę w tego tytułu. W styczniu odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa a zaraz- w sierpniu będzie druga.
Żyję nowym życiem. Jestem samotną matką i niezależną kobietą. Kilka tygodni temu znalazłam nowe hobby i cieszę sie z tego, bo wcześniej nie miałam żadnego. Jest nim... grawerowanie w szkle.Tym bardziej fajne, że przynosi dochód.
Za tę wiadomość podziękował(a): jurek, Jadwiga, Annika75, Bea, Wera33

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2017/06/23 15:32 #295

• Jadwiga
  • Jadwiga Avatar
  • Wylogowany
  • Super Gaduła
  • Otrzymane podziękowania: 591
:czesc:
Miło, aż się serce raduje.
Życzę pogody Ducha

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2017/10/17 21:00 #296

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Siemka...
Długo nie trwało... nie wiem jak mam postąpić...
Pod koniec września pojechalam na warsztaty terapeutyczne z AA,DDA moimi Al Anon. No i poznałam pana AA z 7 letnią abstynencją. zaciekawił mnie tym co mówił, w jaki sposob mówił. Czyta wiele książek a że mieszka poza granicami naszego kraju... wiec na mityngach Aa bywa czasami u siebie.
Po tygodniu intensywnej (ale bez calkowitego zbliżenia) znajomości usłyszałam miłosne wyznanie... jednakże z mojej strony nic poza sympatią nic nie czuje wiecej... Gadamy dużo na różne tematy... czuję jak jest mi z tego tytułu bliski.... a poza tym widzę jak włącza sie jemu współuzależnienie. Poza tym jest jeszcze ode mnie starszy kilkanascie lat.
Ostatnio zmieniany: 2017/10/17 21:01 przez anusia81.

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2017/10/18 09:51 #297

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
A Tobie co się włącza?

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2017/10/19 16:23 #298

• anusia81
  • anusia81 Avatar
  • Wylogowany
  • Gaduła
Hmmm, jest AA...

A nie chcę sie bawić w Matkę Teresę i znowu kogos ratować.
Nie wiem co mnie blokuje od niego...
Z wyglądu nie jest w moim typie...
Ex był... i co? Ładna miska jeść nie daje.

Ciągle aby do przodu, nie poddawać się 2017/10/19 19:46 #299

• Bea
  • Bea Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
to sobie poczekaj, popatrz. Może czujesz, że coś nie halo - ale na razie podświadomie.
Nie spiesz się.