Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Ta część Forum jest dla Dzieci, których rodzice aktualnie lub w przeszłości nadużywali alkoholu lub innych środków chemicznych

Moderator: Sylwia1975
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: dda

Odp: dda 2014/07/03 17:20 #36

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
Poprzewracałem literki :) Już mam jasność:)Emila... Tak widziałem na spodzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: dda 2014/07/04 12:23 #37

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
Witam wszystkich. Wczoraj śpiąc tylko półtorej godziny po pracy a potem znów do pracy nie było zadowalające, ale jakoś wytrwałem. Mam wolne i wsiadam na rower. To był ciężki dzień pod względem emocji. Dziś już lepiej :) Lepiej się oddycha i myśli. Teraz piję kawę po wstaniu z łóżka i dzielę się bo dzięki pisaniu na tym forum mam lepszy tok myślenia i lżej się czuję. Dziękuję. Pozdrawiam.

Odp: dda 2014/07/05 07:16 #38

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
Witam. Dziś rano budząc się słyszałem pijackie głosy, znam te głosy bo to sąsiedzi i jak co lato podwórkowe libacje. Przeszedł przeze mnie lęk i złość. Przeszło jak zacząłem robić śniadanie. Będąc w moim wieku 31lat powinno się mieć kobietę i minimum jedno dziecko. Nie wiedziałem że tak przeszłość wpływa na rozwój człowieka. Kiedyś oglądałem film pt. "Pręgi" i przypomniałem sobie że jednak przeszłość może mieć duży wpływ. A teraz zaczynam pić kawę a potem zakupy na niedzielę. Ogólnie jest spokój. Dziękuję i życzę dużo zdrowia :)

Odp: dda 2014/07/05 09:18 #39

• andrzejej
  • andrzejej Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Myślę, więc jestem.
  • Otrzymane podziękowania: 8933
:czesc: Paweł
Cieszę się, że jakoś się trzymasz.
Ja nie piję dzisiaj.
Pozdr.
:-BD
Za tę wiadomość podziękował(a): PawelN83

Odp: dda 2014/07/05 13:00 #40

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
Witaj Andrzeju :) Cieszę się że nie pijesz :) Niech ten dzień będzie kolejną motywacją na jutro :)

Odp: dda 2014/07/08 07:11 #41

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 14635
Paweł i jak dzisiaj samopoczucie? %%-
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): PawelN83

Odp: dda 2014/07/12 14:13 #42

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
Chwilowo się odciąłem z powodu aby nie patrzyć na facebooka i zamieszczane przez dziewczynę głupio-mądre teksty z obrazkami. No i od siostry z którą poszarpałem się drugi raz z powodu że sprzedała telewizor który dałem bratu i mamie ś.p. Cały czas chodzę do terapeuty. Ostatnia wizyta była emocjonalna mówiąc o tym zdarzeniu z siostrą. I po całym jakby grzebaniu mi w głowie... Powiedział: " Zastanawia mnie to czemu pan sięgnął po alkohol po leczeniu z narkotyków..." Przez moment poczułem bunt w sobie. Po chwili odpowiadając że to prawda że się napije raz może dwa razy na miesiąc 1 piwo może 2. A ogólnie boję się alkoholu. Wzbudził we mnie wiele emocji ale zarówno przysłowiowego CZUJA. Jestem ciekaw co dalej. Ogólnie moje samopoczucie jest dobre choć gdzieś tam przewijają się obrazy z chwil spędzonych z dziewczyną.

Odp: dda 2014/07/12 14:32 #43

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
A teraz gotuje obiad :)

Odp: dda 2014/07/12 19:06 #44

• konrad9
  • konrad9 Avatar
cześć Paweł,
podobnie jak Ty jestem DDA, niedawno zacząłem leczenie i dopiero wtedy zrozumiałem ile mam w sobie cech, które przeszkadzały mi w szczęściu w życiu.
Podobnie jak Ty niedawno rozstałem się z dziewczyną, bardzo mocno to przeżywałem, teraz już trochę mniej ale wciąż jest mi ciężko.
Przeczytałem cały Twój temat i jestem z Tobą, trzymam za Ciebie kciuki.

Odp: dda 2014/07/12 19:20 #45

• PawelN83
  • PawelN83 Avatar
Witaj Konrad. Myślę że damy radę i życzę Tobie jak i sobie zdrowych i pogodnych myśli

Odp: dda 2014/07/17 10:50 #46

• Crumb
  • Crumb Avatar
Co u Ciebie Paweł, nie odzywasz się nic?
  • Strona:
  • 1
  • 2