Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Dzielimy się tutaj swoimi doświadczeniami i sugestiami jakie posiadaliśmy w trakcie naszego pijanego życia jak i na drodze naszego trzeźwienia. Mówimy o sobie, nie o innych.

TEMAT: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza

Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 11:19 #1

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Witajcie.Dzisiaj rano dostalam wiadomosc o zapiciu i probie samobojczej kolezanki alkoholiczki.Jestem totalnie rozbita.....Nie moge doczekac sie dzisiejszego mitingu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 11:21 #2

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Przepraszam z emocji uzylam dwa razy miala...

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 11:31 #3

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 14875
Przykra wiadomość, mam nadzieję, że pozostanie w szpitalu pod obserwacją. Spróbuj się może chociaż trochę wyciszyć, masz do kogo zadzwonić? Co czujesz? może jak napiszesz, przeczytasz, lżej będzie.
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-
Za tę wiadomość podziękował(a): Rozpuda

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 13:25 #4

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Na szczescie mam do kogo zadzwonic,wieczorem miting,takze jeszcze bardziej sie uspokoje.Dziekuje za cieple slowa.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 13:55 #5

• Moni74
  • Moni74 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • e*g*a*l*
  • Otrzymane podziękowania: 14875
Zapewne źle się psychicznie czujesz, widzisz do czego picie doprowadzić może, człowiek żyć nie chce. Ty wybrałaś trzeźwość, masz możliwość codziennie z każdego dnia się cieszyć, każdy jest tylko raz dany, wyjątkowy. Życie wybrałaś, ono Twoje jest @};-
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą...nie biegnie - Paula Modersohn-Becker (,,,) nie nauki...czujesz, że to nie tak - Przyjaciel %%-

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 14:42 #6

• Alerk
  • Alerk Avatar
Chyba wiem o kogo chodzi.I powiem tyle-jak dla mnie ,alkoholiczki,była to egoistyczna zagrywka.Dostałam tę wiadomość kilka dni temu,i zrobiłam coś z tym.Ale psychicznie czułam się niekomfortowo.Bo dziewczyna zrobiła to,ale według mnie tylko w celu pokazania czegoś.I nie jest to tylko moja opinia,bo zakłóciła spokój wielu osobom z AA. I nie jest to jej pierwsza podobna zagrywka.
Wiem,jestem tu w tej chwili chamska,ale szczerze mówiąc,gdybym od niej osobiście odebrała telefon,że zapiła i najadła się prochów,to zapytałabym,czy jeszcze sznur jej podać.Bo w tej sytuacji,kiedy już się naćpała,po co obdzwania połowę AA,zamiast zadzwonić na pogotowie,jesli chciała żyć? lub do tej jednej zainteresowanej osoby...?Sorki,nie mam współczucia dla tej kobiety.Tym bardziej,że słuchałam jej wypowiedzi na mitingach.Wielka Graczka.
Ostatnio zmieniany: 2015/01/20 14:54 przez Alerk.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:38 #7

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Moja glowa czasami nie ogarnia pewnych spraw,ktore dzieja sie w AA.Przychodzimy tam trzezwiec,czasami pewne zawirowania i intrygi tylko zaklocaja zdrowienie.Na pewno my alkoholicy jestesmy wielkimi manipulantami,ale kazde zachowanie nawet takie,ktore wydaje sie niewlasciwe,kiedy w gre wchodzi zagrozenie zycia trzeba zauwazyc i udzielic pomocy.A co taka osoba pozniej zrobi dalej,czas pokaze.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:44 #8

• Kristina
  • Kristina Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 3058
Dla mnie jest po prostu ... chora. Straszenie samobójstwem to akt rozpaczy. Ja to tak widzę.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:45 #9

• Alerk
  • Alerk Avatar
Tyko czy ta osoba chciała takiej pomocy? czyli pogotowie i szpital? czy chciała coś ugrać...? Niestety obserwuję Ją od dawna,a z natury jestem nieufna i podejrzliwa,i wiem,że moją koleżanką nigdy nie zostanie.Bi nie jest uczciwa wobec nas.Nie mówię już i tym,czy wobec siebie.
A owszem pomoc,jeśli ktoś rzeczywiście potrzebuje.A jeśli obdzwania wielu znajomych z informacją ,że zapiła i wzięła prochy,to co to ma być? prośba o pomoc/ czy manipulacja-popatrzcie co on mi zrobił...nie wtrącam się w ich sprawy.Tym bardziej ,że słyszałam wypowiedzi i widziałam zachowanie obojga...

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:49 #10

• Alerk
  • Alerk Avatar
Dodam,że zrobiłam to ,o co poprosiła mnie jej koleżanka,poprosiłam o pomoc dla niej kogoś,ale teraz żałuję,bo wtrąciłam się w małżeńskie zagrywki.I tak samo odbiera ten akt rozpaczy jeszcze ktoś,do kogo dzwoniła...

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:53 #11

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
W kazdym razie ja nie dziele alkoholikow na lepszych i gorszych.Kazdy ma swoja droge.Tez wiele przeszlam i nie raz bylam w szpitalu.Badzmy trzezwe i sie wspierajmy.Kobiety alkoholiczki to wrazliwe istoty,badzmy dla siebie dobre.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:56 #12

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Mam nadzieje,ze tez nie jestem uwiklana w zadne tego typu rozgrywki,ostatnio troche jej pomagalam,a doszly mnie sluchy,ze zawiodlam.Przykro...

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:57 #13

• Kristina
  • Kristina Avatar
  • Wylogowany
Ja jeżeli nie chciałabym się zabić naprawdę, nie wzięłabym garści tabletek. Bałabym się, że zanim ktoś coś zrobi, albo nie zrobi, zasłabnę itp. i po prostu umrę. Nie chce mi się wierzyć, że to tylko przedstawienie. Są lepsze sztuki teatralne na tym świecie, żeby odgrywać takie role i tak ryzykować dla popisu.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 21:59 #14

• Alerk
  • Alerk Avatar
Pięknie to ujęłaś...wychodzi na to że ja dzielę...
Nie dzielę.
Ale nie lubię kiedy ktoś mną manipuluje,i jawnie pogrywa,o wciąga innych w swoje gierki...To nie pierwszy raz.I uwierz,odczułam to osobiście.
Ok.nie wypowiadam się już w sprawie tej koleżanki,bo mogę rozpętać niefajną dyskusję.
Ostatnio zmieniany: 2015/01/20 22:01 przez Alerk.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 22:01 #15

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Kolejny raz przekonuje sie,ze nasze srodowisko Aowskie jest bardzo specyficzne i na kazdym kroku trzeba miec uszy i oczy otwarte.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 22:04 #16

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Alerk,dziekuje,ze napisalas.Twoja opinia byla mi potrzebna.Poprostu ja malo uczestnicze w zyciu aowskim i pewne sprawy mnie szokuja.Czasami ktos musi sprowadzic mnie na ziemie.Dzis bylas to Ty.Dziekuje

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 22:06 #17

• Alerk
  • Alerk Avatar
Rozpuda napisał:
ostatnio troche jej pomagalam,a doszly mnie sluchy,ze zawiodlam.Przykro...
No cóż...znam kogoś,kto wsparł jej męża,a teraz jest wrogiem...życie...

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 22:19 #18

• Kristina
  • Kristina Avatar
  • Wylogowany
Ja wychodzę z założenia, że wszyscy jesteśmy trochę popier ... Niektórzy tylko niezdiagnozowani, a niektórym doliczono się jeszcze za mało jednostek chorobowych ... :grin:

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/01/20 22:24 #19

• Rozpuda
  • Rozpuda Avatar
Pewnie,ze jestesmy,ale bycie przytomnym nie zaszkodzi.Nikt nie lubi byc oszukiwany,tymbardziej,kiedy sam jest fer.Badzmy trzezwi i uczciwi,bo wtedy zycie jest prostsze.Niby takie banaly,a czesto o tym zapominamy.

Odp: Moja kolezanka miala z AA miala probe samobojcza 2015/06/01 19:43 #20

• Alerk
  • Alerk Avatar
Zaglądasz...może coś skrobnij...? :grin: