Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wspólne Dyskusje Alko-Koalko-Narkomania.

TEMAT: Przyjaciele AA o Wspólnocie

Przyjaciele AA o Wspólnocie 2019/07/02 17:43 #1

• szekla
  • szekla Avatar
  • Wylogowany
  • Współtwórca Portalu
  • Otrzymane podziękowania: 22188
Dość długo się zastanawiałam gdzie wrzucić ten link. W sumie nie ma na niego miejsca ale mam poczucie, że powinien on tu być :grin:
Dlaczego? Dlatego bo spotykam się z wypowiedziami o "jakiejś tam terapii", o "jakiś tam terapeutycznych mitingach", zdarza mi się wyczuwać lekceważący ton o terapeutach, na co nie mam zgody.
Zawarte tu są wypowiedzi Naszych "lekarzy" czy też "uzdrowicieli dusz", jaką drogę przechodzili by zdobyć dotychczasową wiedzę, zrozumieć sedno choroby i dzisiaj pomagać Nam Alkoholikom.

Można tu znaleźć wypowiedź dr. Woronowicza, honorowo mianowanego Dorosłym Dzieckiem Anonimowych Alkoholików, Jak i moją obecną terapeutkę Hanie Ostrowską, którą Wspólnota obdarzyła zaufaniem i dziś jest Powiernikiem klasy A Wspólnoty.

Zatem terapeuci nie są przeciwnikami Wspólnoty (wiem, że są wyjątki). Twierdzą nawet, że My Alkoholicy jesteśmy Ich Profesorami. To prawda, bez Nas, Naszej szczerości i determinacji nie posiadaliby tej wiedzy.

Zapraszam do posłuchania aa24.pl/pl/przyjaciele-aa-o-wspolnocie
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pitbull, Asia, jerzak, Waldek, Aksamitka, YaroZja, Iwanka

Przyjaciele AA o Wspólnocie 2019/07/02 22:10 #2

• Tomoe
  • Tomoe Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel Forum
  • Otrzymane podziękowania: 6466
Jeśli można, chciałabym uzupełnić, że Andrzej Bujkowski i Andrzej Forma również są powiernikami klasy A, Edyta Gulbinowicz jest byłą powierniczką klasy A, a profesor Bohdan Woronowicz to nie tylko były powiernik klasy A, ale również członek Rady Fundatorów Fundacji Biuro Służby Krajowej Wspólnoty AA w Polsce.

To bardzo dobrze, że służby naszej Wspólnoty nagrały i opublikowały na stronie internetowej AA wypowiedzi jej Przyjaciół. Jest to zgodne z Tradycją XI, która mówi, że my, alkoholicy, musimy zawsze zachowywać anonimowość wobec prasy, radia i filmu.
Zgodnie z duchem XI tradycji mogą nas jednak w mediach reprezentować nasi Przyjaciele, z różnych środowisk zawodowych, z którymi Wspólnota AA w Polsce współpracuje.
Podczas sierpniowego Zlotu z okazji 45-lecia AA w Polsce będzie zorganizowane spotkanie naszych Przyjaciół profesjonalistów w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą. (Robert A. Heinlein)
Ostatnio zmieniany: 2019/07/02 22:20 przez Tomoe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): szekla, Pitbull, Waldek