Witamy, Gościu

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ???
(1 przeglądających) (1) Gość
Cierpisz z powodu picia bliskiej Ci osoby? Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami,troskami.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ???

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 14:59 #1

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
Witam wszystkich , nie wiem co mam robić ???????? mój parter jest alkoholikiem... nie pił kilka lat , ostatnio kilka dni temu wypił parę piwek , wiem , że on się z tym źle czuje i mi jest źle .. ale nie tylko o to chodzi ..
okazało się , ze mnie oszukuje , że szuka pracy , a bezczelnie kłamał mnie przez 2 tygodnie , codziennie ... taka sytuacja przytrafiła się drugi raz . wcześniej wychodził z domu " rzekomo do pracy " ale tej pracy nie było .
powiedział mi , ze to wina alkoholizmu , że alkoholicy tak maja , ze po prostu kłamią , bez względu na konsekwencje..
czy tak może być ????? czy mogę mu zaufać ??? kolejny raz ?? Boże nie wiem co mam robić ???????? nie mam o kim z tym porozmawiać .. Co robić ?? Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:05 #2

• Norbi
  • ( Admin )
  • alkoholik
  • komputery,pływanie
Haniu na forum Poczytaj trochu na stronie Koalkoholizm koalkoholizm.pl/al-anon tam znajdziesz sugestie jak sobie radzić i sobie pomóc? Pomagając sobie zwykle zdarza się,że wtedy pomaga się też alkoholikowi.
Potępianie siebie za popełnione błędy jest równie złe jak potępianie innych za ich błędy.W rzeczywistości nawet siebie nie potrafimy ocenić prawidłowo.
Ostatnio zmieniany: 06/12/2012 15:05 przez Norbi.

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:11 #3

• MISIA
  • ( Użytkownik )
  • Przyjaciel Forum
jestem Misia

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:16 #4

• hancysko11
  • ( Użytkownik )
  • Gaduła
witaj Haniu ja mam na imie Anka jestem alkoholiczką , ja mówiąc o sobie powiem tak ze kłamałam piąc by poprostu miec usprawiedliwienie , kąfort picia pomogła mi twarda miłosc zobaczenie konsekwęcji moich czynów . Teraz gdy trzezwieje uczciwosc jest moja droga .Nie będe mówić Ci co masz robic dac szanse czy nie Twoja decyzja mi podano pomocną dłon ale wiem tez ze wykozystałam kazdego który sie dal by sie wymigac by pic

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:27 #5

• koniczyna
  • ( Użytkownik )
  • Przyjaciel Forum
  • alkoholiczka
Witaj Jestem Mirka

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:31 #6

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
chyba żaden człowiek nie lubi być okłamywany ..........

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:37 #7

• Myszka
  • ( Użytkownik )
  • Super Gaduła
Witaj wśród swoich Norbi napisał:
Haniu na forum Poczytaj trochu na stronie Koalkoholizm koalkoholizm.pl/al-anon tam znajdziesz sugestie jak sobie radzić i sobie pomóc? Pomagając sobie zwykle zdarza się,że wtedy pomaga się też alkoholikowi.
Miłego wieczoru życzę.

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 15:41 #8

• szekla
  • ( Użytkownik )
  • Dobry Duszek...
Witaj Haniu
że Twój partner manipuluje Toba to już wiesz i od Ciebie zależy czy na tą manipulację sobie pozwolisz. Wyłóż karty na stół, oświeć go, że wiesz o jego kłamstwach i że nie życzysz sobie tego.
Zobaczysz jak się do tego ustosunkuje. Życzę powodzenia
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 17:15 #9

• ursa
  • ( Gość )
Witam. Mam na imie Ula i jestem alkoholiczka. Niestety nie pomoge Ci, bo nie znam ani Jego ani Ciebie, wiec nie powinnam mowic co i jak masz robic. Najlepiej gdybyscie udali sie do specjalistow- obydwoje.

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 06/12/2012 17:24 #10

• zuzanek
  • ( Gość )
Witaj Haniu Nie powinnaś sobie pozwolić na to, by Twój partner pod płaszczykiem alkoholizmu usprawiedliwiał swoje zachowanie. Myślenie, " jestem alkoholikiem, więc mi przecież wolno, bo nic za to nie mogę" jest chore i z jego choroby logiką idąc wynika. Jeżeli już swój problem zna, to powinniście wspólnie ten problem przegadać i udać się po pomoc. W przeciwnym razie wymówki Twojego partnera będą stawały się coraz bardziej wygodne. A na tym najbardziej ucierpisz Ty. Powodzenia!

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 07/12/2012 06:36 #11

• franciszek
  • ( Moderator )
  • Moderator Globalny
Witaj Haniu
Franciszek-trzeźwiejący alkoholik.
"Przebaczenie jest dwukierunkową drogą, bo ilekroć przebaczamy komuś, przebaczamy również samemu sobie."

www.blok.rzsa.pl/

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 07/12/2012 08:17 #12

• red
  • ( Użytkownik )
  • Stały Użytkownik
Witaj Haniu na forum

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 07/12/2012 08:47 #13

• Moni74
  • ( Moderator )
  • Moderator Globalny
  • puzzle, książki
Hania
Nie próbuj przeskakiwać schodów, kto ma długą drogę przed sobą, nie biegnie.

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 07/12/2012 08:47 #14

• Mietek61
  • ( Moderator )
  • alkoholik
Witaj Haniu na forum
proponuję Ci to samo co Norbi, wnioski potem możesz wyciągnąć sama.
W razie kłopotów jest tu dużo współuzależnionych którzy pomogą.
Dziś nie piję, dziś trzeźwieję

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 07/12/2012 09:05 #15

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
dałam mu kolejna szanse i już ostatnią , jestem tak zdesperowana , ze chyba wolę zostać sama niż być oszukiwana .

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 07/12/2012 15:27 #16

• smolen
  • ( Użytkownik )
  • Nowicjusz
Witaj Hania
Przy tych wszystkich bardzo cennych radach pamietaj tez o tym że kazdy zwiazek jest odpowiedzialnoscia za drugiego człowieka,widze w Tobie wielka chec pomocy,wynikajacej z miłosci do tej osoby i jest to wielka sprawa w tym żeby Twoj partner przestał pic.Jest to tez dla Ciebie nowa sytułacja,w ktorej sie znalazlas i z pewnoscią dasz rade,życzę Ci konsekwencji w działaniu,bedzie Ci trudno ale znajdziesz tez przyjaciół,ktorzy Tobie pomoga

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 08/12/2012 13:30 #17

• sara
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
Hania13 napisał:
dałam mu kolejna szanse i już ostatnią , jestem tak zdesperowana , ze chyba wolę zostać sama niż być oszukiwana .

Witaj Haniu, jeśli oszukał Cie juz parę razy, to myslisz, że nie zrobi tego znowu? Jakie poniósł konsekwencje tych oszustw? Z tego co piszesz, to żadne. Sam siebie oszukujesz i ja to rozumiem, ale krzywdzisz sama siebie. Ty nie On, bo sie godzisz na taką sytuację. Ja wiem, że jest bardzo cięzko się "oderwać" od alko, ale nie ma innej drodi dla Ciebie. Jeśli zależy Ci na nim i na Waszym związku zacznij coś robic ZE SOBĄ. Wtedy masz szanse, jesli nie na życie z Nim to na spokojne i normalny związek z innym.

Powodzenia
Za tę wiadomość podziękował(a): hanys

PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 08/12/2012 17:48 #18

• zuzanek
  • ( Gość )
Witaj Haniu! Stanęłaś w obliczu nowej dla Ciebie sytuacji, ponieważ Twój partner rozczarował Cię nie tylko oszukiwaniem Cię, ale i swoim nawrotem. Nie rozumiem, na czym Twoja szansa, którą chcesz mu dać ma polegać. By Cię więcej nie oszukiwał, czy by również dalej powrócił do trzeźwości. Ja bym się nie zgodziła z tym, że każdy alkoholik tak ma, że kłamie, chyba, że czynny, ponieważ ludzie, którzy pracują nad swoją trzeźwością, pracują również nad uczciwością w stosunku do siebie i innych ludzi. Twój partner ma w tej kwestii jeszcze dużo do zrobienia i również przyłączę się do forumowiczów powyżej, powinnaś zadbać przede wszystkim o siebie. Mimo, iż na jego alkoholizm wpływu faktycznie nie masz, ale na pewno przy asertywnej, konsekwentnej kobiecie ma ten związek większe szanse. Nawet, jeśli( odpukać) się nie uda, Ty bogatsza będziesz w doświadczenia zdobyte na jakiejkolwiek pomocy psychologicznej z zewnątrz. Powodzenia!

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 10/12/2012 11:34 #19

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
dziękuje wszystkim........
ale wczoraj znów jazda była , niestety... , znów coś zaczaił przede mną , niby to dla mojego dobra .. niby nic wielkiego , ale zawsze to kłamstwo i oszukiwanie mojej osoby .
w jego trzeźwość wierzę bardziej niż w to , ze mnie nie oszuka
swoje w życiu już miałam i byłam okłamywana , dlatego teraz tak bardzo che związku opartego na zaufaniu - nawet w pierdołach , żeby było wsparcie tej drugiej osoby .
powiedział mi , ze nigdy nie dowiem się prawdy... nie wiem o co chodziło ,
nie wiem .. chyba ja wariuje
nieraz chcę zostać sama , żeby się wyprowadził ...ale też chce żeby był bo go kocham.....
ale dziękuje za rady , NA PEWNO zacznę robić coś dla siebie .. codziennie , coś małego ale tylko dla siebie

dziekuje jeszcze raz

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 10/12/2012 12:11 #20

• szekla
  • ( Użytkownik )
  • Dobry Duszek...
Hania13 napisał:

swoje w życiu już miałam i byłam okłamywana , dlatego teraz tak bardzo che związku opartego na zaufaniu - nawet w pierdołach , żeby było wsparcie tej drugiej osoby .

Pragniesz związku opartego na zaufaniu a brniesz w kłamstwo.
Dlaczego postępujesz wbrew sobie? Oszukał raz, oszuka i drugi. Do póki będzie pił dopóty kłamać będzie.
Słowo raz wypuszczone nigdy nie powróci.

Emilka Alkoholiczka
Za tę wiadomość podziękował(a): koniczyna

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 10/12/2012 13:34 #21

• zuzanek
  • ( Gość )
Haniu Sama widzisz, chcesz partnerstwa i zaufania a Twój partner serwuje Tobie Quizy zagadkowe i pozostawia Cię w domysłach. Tak długo będzie tak postępował, jak długo sama mu na to pozwolisz Nie można zjeść ciasta i mieć ciastko. Jeżeli nie wprowadzisz radykalnych zmian, to nic się niestety nie zmieni. Życzę Tobie rozsądnych decyzji, często musimy coś poświęcić, by potem poczuć się naprawdę szczęśliwym, nawet, jeśli zagraża to naszemu związkowi, bo do niego trzeba dwojga. Bez obopólnego zaangażowania raczej się to nie uda. Powodzenia!

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 10/12/2012 15:25 #22

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
kurcze , ja to wszystko wiem , a robię błędy.. ale dziękuje Zuzanek , muszę podjąć radykalne zmiany i podjąć ważne decyzje . zobaczę jakie to da efekty ... on też musi CHCIEĆ , żeby było dobrze .
Za tę wiadomość podziękował(a): MISIA

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 10/12/2012 15:52 #23

• zuzanek
  • ( Gość )
Wiesz, jak ja Hania zaczęłam rozmowę z moim partnerem. Po prostu zadałam mu pytanie, czego ode mnie oczekuje i jaka tak naprawdę rolę odgrywam w jego życiu. Od tego rozpoczęłam, a reszta na spokojnie potoczyła się sama..Nie przerywałam i nie używałam zwrotów " Bo Ty zawsze, bo Ty nigdy". Mówiłam o sobie i o tym, czego nie mogę zaakceptować w jego zachowaniu. Trudno jest prowadzić rozmowę, bez jednoczesnego robienia komuś wyrzutów, ale można się tego nauczyć. Nie zawsze mi się to udaje, ale potrafiąc coraz trafniej oceniać, co się dzieje we mnie, jakie są moje emocje w danej chwili, jest coraz lepiej. Zastanów się na spokojnie, co chciała byś mu przekazać i z mojego doświadczenia wynika, że nie powinnam obarczać mojego faceta kilkoma sprawami naraz, bo i tak zazwyczaj skupia się na jednej. Nadmiar werbalnych informacji ze strony kobiety faceta czasem przerasta Ale to u mnie

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 11:07 #24

• daria3
  • ( Użytkownik )
  • Gaduła
  • kino, teatr, koncerty ...muzyka ,rock szeroko pojmowanay...taniec. kultura ogolnie....
Witaj Haniu.
Jestem tu od dłuzszego czasu jako gosc i tylko poczytuje sobie. Wczesniej trafiłam na to forum z podobnego powodu i dlatego poruszyło mnie to co napisałas. Ja byłam oszukiwana przez pijacego męza , potem przez niepijacego, co bolało jeszcze bardziej bolało serce i dusza ... Moj mąz znalazł sobie kobiete i tak okłamywal mnie do konca ze wychodzi do pracy a siedzial u niej całymi dniami i nocami, utrzymywałam go i wierzyłam mu bo byłam zachłysnieta jego trzezwoscia. to tak w skrocie, na dzien dzisiejszy jestem z siebie dumna ze przerwałam ta lawine kłamstw a pomogło mi w tym najbardziej : rozmowa w Zakroczymiu z ojcem kapucynem i ksiazka pt. " Gdy Twoj partner łże jak pies" przeczytałam ja trzy razy...i tam odkryłam ze moj mąz to typ socjopaty .Po głeboklich przemysleniach zdecydowałam sie aby powiedziec mu zeby sie wyprowadził i ze dosc mam takiego zycia z zakłamanym człowiekiem. Zastanawiał sie tylko 15 minut , po czym sie wyprowadził i zgadnij gdzie? do kobiety z ktora był juz od dłuzszego czasu a do konca sie tego wypierał i do konca mowił ze mnie kocha a dlaczego ? bo z obydwu nas czerpał korzysci i obydwie oklamywał...ale dzisiaj jestem wolna od tego spokojna i zyję godnie i potrafie się cieszyc zyciem bo zniknał z mojego zycia socjopata . Życze Ci wyjścia z tej toksycznej sytuacji a jakiego to sama zdecyduj ...jest wiele rozwiazan moje było bolesne ale dzieki temu jestem dzis szczęsliwa . Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i warto cierpiec przez jakis czas aby czuc sie tak wspaniale jak ja dzisiaj
współuzależniona
Za tę wiadomość podziękował(a): andzia, koniczyna, Begonia

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 12:00 #25

• gienia123
  • ( Użytkownik )
  • Gaduła
  • wiara czyni cuda
Hania13

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 12:14 #26

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
podejrzewam , ze on jest ze mną , bo rzeczywiście czerpie korzyści , Daria przecierasz mi oczy !!!! Utrzymuję go już drugi miesiąc , owszem , przynosi jakieś pieniądze , wzięte od swojego ojca , ale jak facet koło czterdziestki może tak żyć ????? nie pracuje i się tym nie przejmuje , a w dodatku ma dzieci z poprzedniego związku, gdzie musi płacić alimenty ???
próbowałam z nim rozmawiać , i zadałam pytanie , kim jestem w jego życiu ?? czego ode mnie oczekuje ??

wiesz , co usłyszałam w odpowiedzi ?? " po prostu bądź , nie zostawiaj mnie "
może rzeczywiście on chce zmienić coś na lepsze w swoim życiu ?? a może to tylko ja się łudzę ??
staram się być wyrozumiała , ale nie daje już rady , pewnie jest mu dobrze i wygodnie u mnie.. ja dbam , staram się .. chcę żeby było normalnie i spokojnie .... wiem , ze mam w sobie tyle siły żeby to skończyć , ale mam też nadzieję , ze wszystko się wyprostuje i będzie dobrze

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 12:35 #27

• daria3
  • ( Użytkownik )
  • Gaduła
  • kino, teatr, koncerty ...muzyka ,rock szeroko pojmowanay...taniec. kultura ogolnie....
jejku...az mnie zmierziło...jakbym czytała o swoim byłym...tez nie potrafil nigdy odpowiedziec na pytanie jakie ma oczekiwania i pragnienia ....tez okolo czterdziestki ...tez dzieci zostawil i nie płaci na jedno alimentow i zerował najpierw na rodzicach potem na mnie a teraz na nastepnej kobiecie.... wybierał sobie prace u kolegów lub rodziny zeby mozna było łatwo manipulowac i robic co sie chce, owszem czasami gdzies cos zarobił ale na własne przyjemnosci i zamydlenie oczu....i do tego tak pieknie mowił i manipulowal ze kazdy sie zachwycal oprocz mnie....bo nie słowa maja wartość lecz czyny ....a on mowił dokładnie to co kazdy chciał słyszec...ja dzieki Bogu się ocknełam ....
współuzależniona

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 12:54 #28

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
może ja też jestem taką " kolejną kobietą " , pierwszy raz jestem w takim związku . zamówiłam sobie książkę , "kiedy partner łże ... " jutro sobie ją przeczytam .
jestem naiwna osobą , wierzę że wszystko się ułoży ,a a w głębi duszy wiem , ze tak nie będzie i będę cierpiała
znów dzwonił i zapewniał , ze szuka pracy ,a wiem że dzisiaj albo jutro jedzie do ojca , coś jemy nakłamie , weźmie pieniądze i grudzień znów nie przepracuje ..
nie wiem , co mam robić , to nie jest normalne , zamiast naprawdę szukać pracy - gra na grach na XBOX-ie . i tak z tygodnia na tydzień żyje , wmawiając sobie , ze przecież pieniądze są , bo od ojca , czyli jakby jego przepracowana tygodniówka . rozmawiałam z nim o tym , ale jak grochem o ścianę ....

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 13:03 #29

• MISIA
  • ( Użytkownik )
  • Przyjaciel Forum
No dziewczyny pora zakończyć tą bajkę,przejrzyjcie na oczy kobietki,praczki,sprzątaczki,gotowaczki,pomywaczki,zarabiaczki,utrzymywaczki i co Wam jeszcze na język przyjdzie.Szykujecie Swoich leniwych przystojniaków czytaj ciacha innym lalom.Czekajcie,duża kasa lub taka praca gdzie się nie narobi a zarobi i myk do innej na bank .Teraz możecie mnie zabić za to co napisałam
Za tę wiadomość podziękował(a): koniczyna

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 13:10 #30

• hanys
  • ( Moderator )
  • Moderator Globalny
  • alkoholik
jejku Hania,tak sobie myślę (czasem sie to zdarza facetowi w moim wieku) i tak sobie myślę że jak temu twojemu menowi nie chce sie pracować,zarabiać na siebie i swoje dzieci to nagle mu sie zachce zmieniać wszystko dla Ciebie?? o święta naiwności!!!!!!
nie wiem ale ja mam we krwi że co jak co ale facet to pracować musi.inna sprawa ile zarabia,czy starczy na podstawowe życie.ale praca to podstawa.

Uciekaj z tego związku dziewczyno! po co Ci to!
Zły MOD.....w razie czego kontaktować się z tym dobrym
Za tę wiadomość podziękował(a): andzia, Agi

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 15:27 #31

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
dokładnie , milionów zarabiać nie musi , byleby cokolwiek robił , a nie siedział w domu !!!!!!!!!!
a jeszcze najgorsze jest to , że cokolwiek złego się dzieje , to mówi , że alkoholicy tak mają ...
ja nie znam tego świata od wewnątrz , nie mam pojęcia co się dzieje na terapiach , mitingach ..
a on mi tym zamydla oczy , ze wszystko to jest wina alkoholizmu ....
chcę normalności ..... nie zamartwiania się każdego dnia o wszystko , a to żeby starczyło , a to , ze rodzina nie zna prawdy , i coś w kółko jest w myślach rozpraszającego

wiem , powinnam uciec ... i coraz częściej o tym myślę ..

dzisiaj jest fajnie , spokojnie , znów obiecuje , ze będzie dobrze , ale do jasnej cholery , ile razy już to słyszałam ????????????

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 15:54 #32

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
to prawda niestety ... człowiek się stara , zabiega , a pewnie inna skorzysta ......

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 11/12/2012 17:42 #33

• Begonia
  • ( Użytkownik )
  • Super Gaduła
  • ,,To co ja daje światu wróci do mnie z powrotem."
Hanys ty potrafisz postawić do pionu .Stawiasz sprawę jasno, czasami kobiety potrzebują Takiego kopa wtedy maja sile do działania ,i odwagę Wiem to z własnego doświadczenia
,,To co ja daje światu wróci do mnie z powrotem."

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 12/12/2012 14:32 #34

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
oj potrzebują kopa , ja już go dostałam....

powinnam uciec , Hanys ma racje , a za każdym razem mówię , " teraz to już ostatni raz " .......

Odp: PILNIE PROSZE O RADĘ !!! CO MAM ZROBIĆ ??? 13/12/2012 10:24 #35

• Hania13
  • ( Użytkownik )
  • Bywalec
co dalej ???????????????????
do jutra dałam mu czas na znalezienie pracy , zagroziłam , ze się rozstaniemy .... i co ????
co mam zrobić ????
wiem , ze nie znajdzie do jutra pracy , miał na co ponad tydzień , na znalezienie byle czego .. czegokolwiek ..

ale nie, nic się nie przejmuje , tatuś dał pieniądze i uważa , że po sprawie ..
kurczę nie wiem , co robić
chcę być konsekwentna w swoich postanowieniach , tym , co mówię , a jak to będzie gdy mu znów podaruje ... znów zamknięte koło , będzie wiedział że gadam a nic nie robię
  • Strona:
  • 1
  • 2
330545
78
787
4462
19006
  • Show list
muzyka nom stop
wyłacz off/on Sound emotki Historia opcje Kide Chat
kotnaboso: papa
Moni74: pa Wszystkim druum
Moni74: spokojnej nocki
Pavulon: jestem :)
Pavulon: sie troche po forum porozglądałem
Melisa: ok
Melisa: pavulon czemu alkoholik potem pije sam??
Melisa: bez kolezkow
Pavulon: izolacja
Pavulon: ale nie każdy pije sam
Pavulon: ja piłem i sam i z towarzystwem
Pavulon: ale z czasem wolałem sam
Pavulon: z powodów różnych ;)
Melisa: bo moj np zawsze jak byl w miesice to pil z kolezkami a teraz pije sam bo jak stwierdzil on nie ma co robic z kolezkami
Melisa: eee
Pavulon: bo się czułem lepszy na przykład :)
Pavulon: albo byli cienasy, bo ja mogłem wypić 10 browców a oni tylko dwa
Pavulon: co z tego ze oni wracali do domu normalnie a ja halsem :)
Melisa: ale zawsze mial obok kogos
Melisa: a teraz nic
Pavulon: koledzy od butli szybko znikają
Pavulon: a tacy którzy problemu nie majato widza co sie dzieje
Pavulon: i po co sie z takim zadawać i na imprezy chodzić żeby bardachy narobił :)
Melisa: no tak
Pavulon: jeden, drugi, dziesiąty raz można znieść bo jest śmiesznie
Pavulon: a jak na każdej popijawie zaczynałem zjeżdżać pod stól to juz wnebyło mało zaba
Pavulon: wne
Melisa: nie watpe
Melisa: :p
Melisa: a ze mna szuka kontaktu wrecz rozpaczliwie
Pavulon: komfort picia zagrożony :)
Melisa: ja mu w zasadze nigdy nie pomagalam szczegolnie pic
Melisa: bo nie mialam kasy za duzo
Melisa: np
Melisa: nic tam nie zalatwialam raczej za niego
Pavulon: \jasne :)
Melisa: ale moze chodzi o samotnosc
Melisa: nie z ta kasa to serio